Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mi lesz a City ellen?

A szavazás Holnap, 12:34-ig van érvényben.

Győzelem, továbbjutás.
31
30%
Döntetlen, hosszabbításban megyünk tovább.
25
24%
Döntetlen, tizikkel megyünk tovább.
6
6%
Döntetlen, hosszabbításban kiesünk.
1
1%
Döntetlen, büntetőkkel esünk ki.
1
1%
Vereség, kiesés.
39
38%
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10054
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Csabi » 2018. április 25., szerda 12:01

olyanok vagytok, mint én kiskoromban :lol:

mindegy mit csak kapjak valamit :lol:
az xbox egy szar mert a barátomnak plésztésöne van és csak aza jó.

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. április 25., szerda 11:55

Kerlon írta:Jelenleg stabilan egy ember képes gólt lőni a csapatban és azt mondod, hogy ne igazoljunk senkit, mert ő nem új aranylabda kategóriás? Szerintem meg mindenképpen hozni kell egy csatárt/gólerős szélsőt. Abba meg bele se gondolunk, hogy mi van ha lerúgják CRonaldot és kidől hónapokra.
brazil gyerek megoldja :D

itt van lukács, asensio, isco, ha akarnak vmit az elégedetlenségen kívül, akkor kiváló alkalom nekik a következő idény, hogy bebizonyítsák, hogy helyük van a kezdőben.

nem látok problémát.
ennyi erővel a fél csapatot ki lehet cserélni, mert modrics is egyre fáradtabb és szarabb lesz, marcelo is, stb
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11204
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. április 25., szerda 11:54

Lewandowski szerintem pont átmeneti megoldásnak tökéletes, nem lesz a nyakunkon egy évtizedig mint mondjuk kane de azért mégsem egy benzemával megyünk neki a következő szezonnak.Hazard meg egy évvel idősebb mint neymar.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. április 25., szerda 11:52

Jelenleg stabilan egy ember képes gólt lőni a csapatban és azt mondod, hogy ne igazoljunk senkit, mert ő nem új aranylabda kategóriás? Szerintem meg mindenképpen hozni kell egy csatárt/gólerős szélsőt. Abba meg bele se gondolunk, hogy mi van ha lerúgják CRonaldot és kidől hónapokra.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. április 25., szerda 11:50

Tádám írta:
H.E.H.E. írta:hagyjatok már ezekkel a firmino, döpáj, szala, fasztudja ki szinttel :lol:

de mondjál már náluk jobb szintet Neymaron és Bappén kívül könyörgöm :mrgreen:

(csak ne Williant, légyszi ne).
olyanok vagytok, mint én kiskoromban :lol:

mindegy mit csak kapjak valamit :lol:

ha nincs senki, akivel jobbak lehetünk, akkor fasznak kell mindenáron - ráadásul túlfizetve, emelt áron - venni vmi d-kategóriás balfaszt?

hazard ugyanez, majnem 30 éves, minek 2-3 évéért kiadni érte egy raklap pénzt, csak hogy vegyünk vkit?

hozni kell a brazil gyereket, aztán edzőtábor alapján meglátni hogy marad vagy kölcsön, aztán lehet nézni 1-2 über fiatal tehetséget.
de ha a kezdőbe se bappe se neymar nem hozható, akkor ennyi nálam a nyár.

levandovszki pláne vicc, ugyanaz az átlag felesleges kategória mint a többi
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Tádám » 2018. április 25., szerda 11:35

H.E.H.E. írta:hagyjatok már ezekkel a firmino, döpáj, szala, fasztudja ki szinttel :lol:

de mondjál már náluk jobb szintet Neymaron és Bappén kívül könyörgöm :mrgreen:

(csak ne Williant, légyszi ne).
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. április 25., szerda 11:33

hagyjatok már ezekkel a firmino, döpáj, szala, fasztudja ki szinttel :lol:
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27346
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Remy » 2018. április 25., szerda 9:53

Firmino igazabol full Karim modban tolja. Annyi, hogy mellé o golokat is lo.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9586
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: KAG » 2018. április 25., szerda 9:50

Pont ezt ecseteltem en is, meccs kozben. :agree:
ZIDANE

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. április 25., szerda 9:47

ziro4vr írta:
RealAsensio írta:Ha tovabbjutunk a Bayernen, mi nyerjuk a BL-t. Nincs ra garancia, csak az en szavam.
Az aztán sokat ér. :mrgreen:

Mondjuk nyilván a mai ág az esélyes, szerintem idén ez a két csapat a legerősebb és legkiegyensúlyozottabb. Remélem ma jó meccset látunk színvonalában is, a tegnapi el-minőség volt.

Firmino megítélése némileg megváltozott a szememben, gondoltam bejelentem, tudom sokan adnak itt a szavamra. :mrgreen:
Én még nem mertem leírni, de ha te vetted a bátorságot erre, akkor én tovább viszem, hogy tökéltesen átvehetné a (csúcs) Karim helyét a csapatban. Passzolna ő is remekül C mellé.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24547
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2018. április 25., szerda 9:18

RealAsensio írta:Ha tovabbjutunk a Bayernen, mi nyerjuk a BL-t. Nincs ra garancia, csak az en szavam.
Az aztán sokat ér. :mrgreen:

Mondjuk nyilván a mai ág az esélyes, szerintem idén ez a két csapat a legerősebb és legkiegyensúlyozottabb. Remélem ma jó meccset látunk színvonalában is, a tegnapi el-minőség volt.

Firmino megítélése némileg megváltozott a szememben, gondoltam bejelentem, tudom sokan adnak itt a szavamra. :mrgreen:
Nem illik.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11204
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. április 25., szerda 8:50

pheco írta:
Anthony írta: Volt egy olyan, hogy aki nyeri a Real-Bayern elődöntőt, az mindig megnyeri utána a BL-t, az a sorozat megszakadt volna?
2012-ben Bayern ment tovabb tizikkel, aztan a Chelsea nyerte a dontot.
Az csak ránk vonatkozik a bajorokra nem.

Amúgy páros év van,no para.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. április 25., szerda 8:45

Anthony írta:
RealAsensio írta:Ha tovabbjutunk a Bayernen, mi nyerjuk a BL-t. Nincs ra garancia, csak az en szavam.
Volt egy olyan, hogy aki nyeri a Real-Bayern elődöntőt, az mindig megnyeri utána a BL-t, az a sorozat megszakadt volna?
2012-ben Bayern ment tovabb tizikkel, aztan a Chelsea nyerte a dontot.

rashidm
Hozzászólások: 4548
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: rashidm » 2018. április 25., szerda 8:28

mexes írta:
rashidm írta:Az okés, hogy papíron megvan a különbség, csak annak ki is kéne jönnie a pályán. Lásd Juve visszavágó.
Tényleg ennyire lejátszott volna minket a juve? :) Én marhára azt éreztem h bement nekik minden, és nekünk meg szar se jött össze. Csak kapufábol 3at lőttünk a 2 meccsen. Meg lebutitva magunkat a statisztikra se voltak partiban...
Keci nagy makkal mentünk tovább ? Sztem a legkevésbé sem lett volna jogos ha kiesunk. Persze itt jön képbe h ki nem szrja le mi a jogos mi nem amíg csak egy csapat juthat tovább.

Holnap is a jobbik arcunkat mutatva lehozzuk a meccset, majd a párharcot. A pool meg amilyen veszélyes kis mérges kígyó csapat, annyira kevéssé bajnok alapanyag. Nincs meg a mentalitasuk komoly sikerhez.
Erről beszélek. Hiába voltunk papíron jobbak, nem ment be az a 3 kapufa, ők meg belőttek idegenben mindent. Én azért fenntartásokkal beszélnék a párharcról. Jupp nem hülye, okosan fog a Bayern játszani... legalábbis én erre számítok.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8050
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Anthony » 2018. április 25., szerda 8:26

RealAsensio írta:Ha tovabbjutunk a Bayernen, mi nyerjuk a BL-t. Nincs ra garancia, csak az en szavam.
Volt egy olyan, hogy aki nyeri a Real-Bayern elődöntőt, az mindig megnyeri utána a BL-t, az a sorozat megszakadt volna?

Verhető ez a Pool, a meccs végét már nem bírják, az elején kell lassítani őket.

Egyébként jövőre megnézem a Poolt meg a Cityt is a PL-ben, amikor mindenki bunkerezni fog ellenük, és kontrára játszani, ahogy hosszú évekig tették a galaktikus Real ellen. Na akkor verjenek 3 gólt minden meccsen.

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3887
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2018. április 25., szerda 7:04

Bayern München vs Real Madrid

Nino újabb hidegrázós műalkotása.
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
Ramioli
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2014. március 23., vasárnap 17:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, , Redondo, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Ramioli » 2018. április 25., szerda 0:35

Sokan temették a Rómát a barca ellen , (köztük én is a 4-1 után) várjuk még meg a visszavágót mert otthon a Róma is tud ilyen komolyat menni mint most a pool már nem lepődnék meg semmin , még akkor sem ha 1x volt Budán kutyavásár :) , otthon összekaphatják magukat , és ha az elején találnak egy gólt mint a Barca ellen még bármi lehet Barcelona jobb csapat mint a Liverpool , és Messi is 3 x olyan nagy focista mint Salah ,ha őt kikapcsolták akkor az Egyiptomit is ki tudják.

Avatar
mexes
Hozzászólások: 792
Csatlakozott: 2013. június 3., hétfő 18:14
Kedvenc játékosaid: Xabi Alonso, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: RM

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: mexes » 2018. április 24., kedd 23:31

rashidm írta:Az okés, hogy papíron megvan a különbség, csak annak ki is kéne jönnie a pályán. Lásd Juve visszavágó.
Tényleg ennyire lejátszott volna minket a juve? :) Én marhára azt éreztem h bement nekik minden, és nekünk meg szar se jött össze. Csak kapufábol 3at lőttünk a 2 meccsen. Meg lebutitva magunkat a statisztikra se voltak partiban...
Keci nagy makkal mentünk tovább ? Sztem a legkevésbé sem lett volna jogos ha kiesunk. Persze itt jön képbe h ki nem szrja le mi a jogos mi nem amíg csak egy csapat juthat tovább.

Holnap is a jobbik arcunkat mutatva lehozzuk a meccset, majd a párharcot. A pool meg amilyen veszélyes kis mérges kígyó csapat, annyira kevéssé bajnok alapanyag. Nincs meg a mentalitasuk komoly sikerhez.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11204
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. április 24., kedd 23:29

Jó kis európa liga meccs volt.Mondjuk én a 70ik percben lefújtam volna komolytalan játékért.Hiba lett volna.

Ami biztos,hogy a barszanak már semmi köze nincs a top 4hez.

A liverpool meg egy meccsen bemutatta minden erősségét és gyengéjét.Egyrészt a sebességük ugyanolyan életveszélyes mint a psg-nek(akiken sokat röhög a világ,de kb ugyanitt lennének ha nem velünk futnak össze,ezen az ágon meg pláne).Másrészt az amit az utolsó 15percben csináltak,az egy bayern ellen vagy ellenünk végzetes.Megkockáztatom ,hogy ugyanennél az állásná minket visszahoztak volna 5-4re...

Veszélyesek de szerintem több tartani valójuk van nekik tőlünk vagy a bayerntől mint fordítva.Amúgy meg az ilyen adok kapok csapatokat szeressük,üdvözletem párizsba.Arra ez a meccs megint jó volt,hogy ha esetleg tovább jutnánk,megint lesz egy felfújt kérdőjel a túloldalon és mi nem leszünk egyértelmű esélyesek ellenük.De a psg után tőlük tartok a legjobban,mert gyorsabbak,ehhez nincs hozzászokva a lelkem, majd egy évtizeden át mi voltunk a világ leggyorsabb csapata.Viszont a psg ellen bizonyítottuk ,hogy meg tudjuk oldani ezt is.

Fekete ló marad ezután is a pool.Veszélyes fekete ló.Holnap remélem már bl meccset látunk.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6621
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2018. április 24., kedd 23:08

Ha tovabbjutunk a Bayernen, mi nyerjuk a BL-t. Nincs ra garancia, csak az en szavam.
:goat:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 64 regisztrált és 0 vendég