Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. április 26., csütörtök 14:51

KAG írta:Marcelo jelenleg valóban szar.
De azt sem kéne elfelejteni, ha felpörög és odateszi magát, akkor magas a nr1 a posztján.
Ha meg a felpörgés előtt kapunk róla mondjuk 3-4-et, akkor meg pont nem fog senkit se érdekelni, hogy csúcs formában n1 a posztján. HA. na ne vicceljünk.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. április 26., csütörtök 14:47

sucre írta:
Százalékokat nem írok, felesleges, de nálam toronymagas favorit lenne a Real, ha bejutna (befog), kérdés nem lenne szerintem. Persze a szurkoló mindig parázik, de a realitás az, hogy egy esetleges Real-Pool döntőn iskolajáték lenne, és kőkemény oktatás a részetekről ez ellen a pool ellen.
köszönjük szépen, nekünk ez fekszik >:] >:] >:]

viccet félretéve, 1-1 meccsen bármi lehet. favorit lenne a real, de mi is simán okozhatnánk zavart hátul, főleg a salah vs marcelo párharcból.

úgyismegnyerjük :D
Barszás kollega csak késziti magát lelkileg a legeosszabbra,aztán 3 hétig liverpool mezben fog aludni ha netán bejutunk a döntőbe :D

Egy döntő teljesen 50-50 a rutin mellettünk a sebesség a pool mellet szólna.A nyomás is inkább oda látszik helyeződni(számomra érthetetlenül).Én a liverpoolt alapjáraton kerültem volna az egész szezon során de nem kívánság műsor.Klopptól és attól a hármastól tartok.De megoldottunk már hasonló feladatokat,előbb be kell jutni.Mindkét csapatnak.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: KAG » 2018. április 26., csütörtök 14:37

Marcelo jelenleg valóban szar.
De azt sem kéne elfelejteni, ha felpörög és odateszi magát, akkor magas a nr1 a posztján.


Simán benne van, hogy több gondot okoz majd nektek elől, mint nálunk hátul Salah. :ike:
ZIDANE

sucre
Hozzászólások: 581
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 22:22
Kedvenc játékosaid: Gerrard, Coutinho, Sturridge, Agger
Kedvenc csapatod: Liverpool F. C.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: sucre » 2018. április 26., csütörtök 14:34

Százalékokat nem írok, felesleges, de nálam toronymagas favorit lenne a Real, ha bejutna (befog), kérdés nem lenne szerintem. Persze a szurkoló mindig parázik, de a realitás az, hogy egy esetleges Real-Pool döntőn iskolajáték lenne, és kőkemény oktatás a részetekről ez ellen a pool ellen.
köszönjük szépen, nekünk ez fekszik >:] >:] >:]

viccet félretéve, 1-1 meccsen bármi lehet. favorit lenne a real, de mi is simán okozhatnánk zavart hátul, főleg a salah vs marcelo párharcból.

úgyismegnyerjük :D

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. április 26., csütörtök 13:42

rashidm írta:
csababarca írta:Nem értem miért lenne esélyesebb a Pool a döntőben, pláne elleneket. (én veletek számolok, a BM nem élt az esélyével, hogy egy kicsit gyengébb napot kifogó Real ellen előnyt harcoljon ki, nekik ennyi volt.Plusz a juve elleni visszavágó jó tanulópénz volt, kétlem hogy még egyszer eljátszanátok ezt.)
Az a baj, hogy ezt annyiszor eljátszottuk már... előnyt szerzünk/vagy jó eredményt érünk el és ráülünk az egészre.
De mire ulunk ra? PSG ellen teljesen jo taktikaval mentunk ki a visszavagora. Juve elleni meccs csaloka, mert a Juve konkretan olyan helyzet kihasznalast produkalt, mint mi tegnap. Nekunk meg semmi nem ment be, kapufat is fejeltunk. Tavaly is a Bayern elleni visszavagon tobb helyzetunk volt, mint a bajoroknak. Nem ertem ezt a panik hangulatot. Persze ettol fuggetlenul akar ki is eshetunk meg.

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: rashidm » 2018. április 26., csütörtök 13:37

csababarca írta:Nem értem miért lenne esélyesebb a Pool a döntőben, pláne elleneket. (én veletek számolok, a BM nem élt az esélyével, hogy egy kicsit gyengébb napot kifogó Real ellen előnyt harcoljon ki, nekik ennyi volt.Plusz a juve elleni visszavágó jó tanulópénz volt, kétlem hogy még egyszer eljátszanátok ezt.)
Az a baj, hogy ezt annyiszor eljátszottuk már... előnyt szerzünk/vagy jó eredményt érünk el és ráülünk az egészre.

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2018. április 26., csütörtök 13:36

Mit lehet tudni a bajor sérültekről? Annyit tudok, h Boateng 6 hétre dőlt ki. De a többi?
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4236
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: csababarca » 2018. április 26., csütörtök 13:05

Nem értem miért lenne esélyesebb a Pool a döntőben, pláne elleneket. (én veletek számolok, a BM nem élt az esélyével, hogy egy kicsit gyengébb napot kifogó Real ellen előnyt harcoljon ki, nekik ennyi volt.Plusz a juve elleni visszavágó jó tanulópénz volt, kétlem hogy még egyszer eljátszanátok ezt.)

Óriási bl és ami fontosabb lesz, döntő rutin áll mellettetek. Tudják a játékosaitok, hogy kell nyerni, milyen nyerni, ezek döntő faktorok.
A másik, hogy úgy látom, a ti kp-tok, védőitek simán fogják tudni kontrollálni Klopp gyors fociját. Meglepne, ha nem így lenne, és egyáltalán a Pool gólt tudna szerezni. Más kategória a két csapat, a játékosok is szintekkel lejjebb vannak, egyedül Salah jelenthet veszélyt, meg Firmino-Mané elől, ha extra napot fognak ki. De Varane-Ramos leszedett már nagyobb kutyákat is mint a brazil, nem lesz nekik gond.

Persze borulhat ez a fejtegetés, ha és amennyiben a Real valami elképesztő rossz napot fog ki (de még ekkor is ott van a Ronaldo-faktor, és a vele járó gólgarancia), és közben a Pool meg élete meccsét játsza. Nehéz ezt elképzelni, hogy egyszerre teljesüljön a két dolog.

Százalékokat nem írok, felesleges, de nálam toronymagas favorit lenne a Real, ha bejutna (befog), kérdés nem lenne szerintem. Persze a szurkoló mindig parázik, de a realitás az, hogy egy esetleges Real-Pool döntőn iskolajáték lenne, és kőkemény oktatás a részetekről ez ellen a pool ellen.

Én így látom.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2018. április 26., csütörtök 12:39

Én épp azt olvasgatom leginkább hogy a Real-Bayern egy előre hozott döntő, aki nyeri az valszeg a bl-t is nyeri.
Egyik párharc sincs lefutva, a Rómának kell 3 gól, egyszer már sikerült. Otthon nekik nehéz gólt rúgni, a Pool meg nem a védelméről híres, a béka feneke alatt levő Róma is rúgott a végén a semmiből kettőt.
Nekünk meg fejben kell ott lenni már az első perctől kezdve, mert a Juve is meglepett mindenkit. Ha odafigyelünk és kivárjuk azt, hogy a meccs eleji Bayern roham alább hagyjon és érezzék, hogy bármit tesznek nem jutnak át, akkor majd lehet tolni őket a kapujuk elé. Épp eszű csapat ellenünk azt csinálja, hogy magára húz, mi hátul bealszunk és jöhetnek a kontrák. Marcelo fent ragad, legrosszabb esetben Casemiro vagy Ramos egy sárgáért stoppolja a támadást, de ezt sem lehet túl sokszor bejátszani...

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. április 26., csütörtök 12:15

Ami a másik ágon történik az annyira király ránk és akár a münchenre nézve ,hogy ilyet azért álmodni is nehéz.

Adott egy eléggé bohóc ág ahol egy eléggé hektikus liverpool viszonylag ügyesen menetel.Jár nekik a pacsi,mehetnének a döntőre nyomás nélkül underdogként nyomhatnának egy meccset egy gigaklub ellen.

De nem,a sok idióta teljesen felhúzza őket a döntőre,álomfoci salah bl döntő, az angolok is agyonsztárolják őket és így a végén a döntőben már hatalmas nyomás lesz az összesen,olyan játékosokon akik nem láttak bl döntőt.A másik oldalon meg vagy mi vagy a bayern lesz,és olyanokat olvasni mindegy ki jut tovább a liverpool ellen esélye sem lesz.

Elképesztő idiotizmus de azért köszi.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
miVida
Hozzászólások: 1046
Csatlakozott: 2013. augusztus 3., szombat 11:11
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema (Marcelo,Kovacic,Kroos)
Kedvenc csapatod: Real Madrid (DVSC, Francia válogatott)
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: miVida » 2018. április 26., csütörtök 12:14

amúgy nekik télleg nem lesz az útsó PL meccsük után 13 napig semmi az esetleges döntőig? (mert nekünk még 21.én is lesz egy (tétnélküli) Villarreal meccsünk, so maradhatunk formában a döntőig)
Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de az ő lelkében kárt vall? Avagy micsoda váltságot adhat az ember az ő lelkéért?

Courtois - Odriozola-Ramos-Varane-Alaba - Kovacic-Kroos - Isco - Hazard-Mbappé-Asensio

Avatar
miVida
Hozzászólások: 1046
Csatlakozott: 2013. augusztus 3., szombat 11:11
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema (Marcelo,Kovacic,Kroos)
Kedvenc csapatod: Real Madrid (DVSC, Francia válogatott)
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: miVida » 2018. április 26., csütörtök 12:08

most azért félünk a Pooltól mert megvert egy rémgyenge rómát?? A portói vérfürdő meg a city leverése után még mindenki őket akarta.. :hmmm:
szerintem már ránk is hatással van a sajtó meg a visszhangok :D Bayern keményebb dió, csak ne mondjuk ezt meg a játékosoknak mert akkor nem veszik őket komolyan :mrgreen:
Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de az ő lelkében kárt vall? Avagy micsoda váltságot adhat az ember az ő lelkéért?

Courtois - Odriozola-Ramos-Varane-Alaba - Kovacic-Kroos - Isco - Hazard-Mbappé-Asensio

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27247
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Remy » 2018. április 26., csütörtök 10:52

Ölni kell a focijukat és lassítani a játékot. Szar leírni, de ez van. Jelenleg a Pool mindenkinél gyorsabb focira képes. És miután se Marcelo, se Carvajal nem életbiztosítás hátul, így nagyon át kell gondolnia Zizounak, hogy mitévő legyen ezzel a két poszttal. (Nyilván, ha bejutunk a döntőbe...)

Középpályán papíron jobbak vagyunk. Milnert kell kivonni a játékból, mert idén nagyon megy neki a gólpassz osztogatás. OX off a VB-re is, cseréjük így nem igazán van.

Ha összejön a döntő, keményebb lesz, mint az eddigiek.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2018. április 26., csütörtök 10:47

pheco írta:
___Samy___ írta:Salah vs Marcelo..... Egyetértek hehével.
Ronaldo vs Van Dijk, Modric vs Henderson vagy anyam tudja ki. Ilyeneket forditva is lehet mondani. Rutin miatt inkabb nekunk 55-45 szerintem, ha tenyleg Real-Pool lesz a dontoben.
Lehet, de ha megnézzük az egész idényt, akkor Marcelo oldaláról rengeteg gólt kapunk. Plusz én úgy érzem, hogy a Pool vagy két fokozattal gyorsabb, mint mi. Szóval ezen a párharcon el is mehet a meccs, annak ellenére, hogy nem csak ennyiből áll az egész.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27247
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Remy » 2018. április 25., szerda 23:48

RealAsensio írta:
Remy írta:Az megvan, hogy a legutolsó bukott döntőnk az pont a Pool ellen volt. :mrgreen:
Mikor megláttam, hogy ezt te írtad........... :vivo: Menj már innen :mrgreen: Nem vagy jó ómen, a meccsrejárkálásaiddal és az ilyen kommentjeiddel. :lol:
Mégis intéztem a mai meccset. :D
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2018. április 25., szerda 23:45

Remy írta:Az megvan, hogy a legutolsó bukott döntőnk az pont a Pool ellen volt. :mrgreen:
Mikor megláttam, hogy ezt te írtad........... :vivo: Menj már innen :mrgreen: Nem vagy jó ómen, a meccsrejárkálásaiddal és az ilyen kommentjeiddel. :lol:
:goat:

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: sebydani » 2018. április 25., szerda 23:44

Megbacnánk a Poolt. Hehe bátyám sok a szörp,rossz helyen ittad :hmmm:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27247
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Remy » 2018. április 25., szerda 23:44

Az megvan, hogy a legutolsó bukott döntőnk az pont a Pool ellen volt. :mrgreen:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. április 25., szerda 23:33

___Samy___ írta:Salah vs Marcelo..... Egyetértek hehével.
Ronaldo vs Van Dijk, Modric vs Henderson vagy anyam tudja ki. Ilyeneket forditva is lehet mondani. Rutin miatt inkabb nekunk 55-45 szerintem, ha tenyleg Real-Pool lesz a dontoben.

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. április 25., szerda 23:20

BBeno írta:az utobbi 3 evben kit nem lattal eselyesebbnek nalunk? ...
nyertünk is mindent gecibazmeg. :mrgreen:


iscot nem akarom többet látni a szezonban madridmeccsen, köszi.
aztán nyáron lehet elgondolkodni mi is a fontos az életben.


és megy tovább az ünnep max hangerőn:
https://www.youtube.com/watch?v=qq09UkPRdFY

:mrgreen:
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 89 regisztrált és 0 vendég