Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. április 26., csütörtök 18:58

csak mondom:

https://index.hu/sport/sportgeza/2018/0 ... o_rohoges/

:D :sziv: :goat: :iszunk: :zoldsalas: :loveyou:
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5890
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Süti » 2018. április 26., csütörtök 10:33

NSO megvolt?
A királyi gárda C. Ronaldo gólcsendje ellenére is nyerni tudott a Bayern ellen idegenben.
Tudod hogy te vagy a kecske, ha egy olyan BL meccs után, ahol nem lősz gólt, már gólcsendről beszélnek. :goat: :goat: :goat:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13112
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2018. április 25., szerda 18:58

RealAsensio írta:Tobben is elmondtak, koztuk a sejk is, hogy Neymar marad, iden biztosan. Nem hulye az arab, nem csinal segget a szajabol, mi meg nem vagyunk elvetemultek, hogy 200 millional tobbet letegyunk az asztalra egyetlen jatekosert. Plane hogy ZZ az edzo. Neymarra 0% az esely, Mbappe mar mas szitu, de iden o ra sincs sansz szerintem. Erositeni viszont kellene.
Ugyhogy Marianot hoznam vissza tovabbra is, meggyozo a teljesitmenye, es olcsobb lenne mint barki mas. Nem hatrany, hogy jatszott mar nalunk, ismeri a csapatot, a klubot, jo valasztas lenne. Es meg Benzemanak se kellene aggodnia, max jobban hajtani, szoval minden adott.
Én is ezt tenném ezen a nyáron

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6613
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2018. április 25., szerda 18:53

Tobben is elmondtak, koztuk a sejk is, hogy Neymar marad, iden biztosan. Nem hulye az arab, nem csinal segget a szajabol, mi meg nem vagyunk elvetemultek, hogy 200 millional tobbet letegyunk az asztalra egyetlen jatekosert. Plane hogy ZZ az edzo. Neymarra 0% az esely, Mbappe mar mas szitu, de iden o ra sincs sansz szerintem. Erositeni viszont kellene.
Ugyhogy Marianot hoznam vissza tovabbra is, meggyozo a teljesitmenye, es olcsobb lenne mint barki mas. Nem hatrany, hogy jatszott mar nalunk, ismeri a csapatot, a klubot, jo valasztas lenne. Es meg Benzemanak se kellene aggodnia, max jobban hajtani, szoval minden adott.
:goat:

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8250
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Faust » 2018. április 25., szerda 18:12

Ney megtette a Barcánál is a lépéseket, pedig szerintem ott összességében jobban érezte magát. Ilyenkor jönne képbe Pérez és mondjuk letenne bőven többet a 220 milliós vételárnál, akkor jobban jár a sejk is, ha elengedi, mintha ott tartják hisztizve.
Aztán gondolj bele, milyen hiszti menne itt az első hazai füttyszónál. :lol: Kell a fasznak.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62741
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. április 25., szerda 16:16

Neymar témához
http://www.marca.com/en/football/intern ... b4619.html
http://www.marca.com/en/football/real-m ... b461f.html
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
miVida
Hozzászólások: 1046
Csatlakozott: 2013. augusztus 3., szombat 11:11
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema (Marcelo,Kovacic,Kroos)
Kedvenc csapatod: Real Madrid (DVSC, Francia válogatott)
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miVida » 2018. április 25., szerda 15:50

pheco írta:
Realista24 írta: De hogy hozod el, ha nincs kivásárlási ára? A sejknek pont nincs szüksége pénzre, ha akarja, kiállítja a keretbe a kertitörpe helyére.

Ez csak úgy működhet, ha létezik az a záradék, ami több forrás szerint is megvan. Máskülönben, ha nem akarják eladni, akkor nem fogják.
Hát ahogy dzsi is írta, ha egy játékos nagyon menni akar, akkor jobban jár a csapat is, ha elengedi. És Neymar ha jönni akarna, akkor rendes hisztit le tudna vágni nem úgy, mint Verratti 1-2 éve. Ney megtette a Barcánál is a lépéseket, pedig szerintem ott összességében jobban érezte magát. Ilyenkor jönne képbe Pérez és mondjuk letenne bőven többet a 220 milliós vételárnál, akkor jobban jár a sejk is, ha elengedi, mintha ott tartják hisztizve. Persze teli van pénzzel, de azért nem hiszem, hogy a semmire kicsengetné a 30-40 millás fizetését(nem tudom pontosan mennyit kap).
De mondjuk nekem Bappe kellene onnan, ahogy a fórum 90%-ának. :-(
coutinho is megtette és milyen jól járt... oh :mrgreen: wait...
Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de az ő lelkében kárt vall? Avagy micsoda váltságot adhat az ember az ő lelkéért?

Courtois - Odriozola-Ramos-Varane-Alaba - Kovacic-Kroos - Isco - Hazard-Mbappé-Asensio

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. április 25., szerda 15:25

Realista24 írta: De hogy hozod el, ha nincs kivásárlási ára? A sejknek pont nincs szüksége pénzre, ha akarja, kiállítja a keretbe a kertitörpe helyére.

Ez csak úgy működhet, ha létezik az a záradék, ami több forrás szerint is megvan. Máskülönben, ha nem akarják eladni, akkor nem fogják.
Hát ahogy dzsi is írta, ha egy játékos nagyon menni akar, akkor jobban jár a csapat is, ha elengedi. És Neymar ha jönni akarna, akkor rendes hisztit le tudna vágni nem úgy, mint Verratti 1-2 éve. Ney megtette a Barcánál is a lépéseket, pedig szerintem ott összességében jobban érezte magát. Ilyenkor jönne képbe Pérez és mondjuk letenne bőven többet a 220 milliós vételárnál, akkor jobban jár a sejk is, ha elengedi, mintha ott tartják hisztizve. Persze teli van pénzzel, de azért nem hiszem, hogy a semmire kicsengetné a 30-40 millás fizetését(nem tudom pontosan mennyit kap).
De mondjuk nekem Bappe kellene onnan, ahogy a fórum 90%-ának. :-(

Avatar
eReMA
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 22:48
Kedvenc játékosaid: 4
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: eReMA » 2018. április 25., szerda 15:17

ziro4vr írta:
Realista24 írta: ronci nagyon spancizik rascival. Ez így lett volna hiteles tőled.
Meccsnap van, ennyi tesztoszteron ma kivételesen termelődött bbenciben. :mrgreen:
:lol: :lol: :lol:

Mondjuk Rashford akár opció is lehetne. Sajnos nem rémlik, hogy lett volna akár egy kósza hír róla nálunk. :hmmm:
“Játssz nyugodtan!” - Puskás

The time on the clock is etched on our memories, 92:48.

El Real Madrid es el equipo más importante del mundo y lo será hasta que yo lo diga

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24545
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2018. április 25., szerda 14:45

Realista24 írta:
BBeno írta:ronaldo nagyon spancizik rashforddal.
ronci nagyon spancizik rascival. Ez így lett volna hiteles tőled.
Meccsnap van, ennyi tesztoszteron ma kivételesen termelődött bbenciben. :mrgreen:
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62741
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. április 25., szerda 14:44

BBeno írta:ronaldo nagyon spancizik rashforddal.
ronci nagyon spancizik rascival. Ez így lett volna hiteles tőled.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. április 25., szerda 14:41

ronaldo nagyon spancizik rashforddal.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62741
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. április 25., szerda 14:29

poronty írta:A Bayernnek nagyszerű csapata van, és a jövőben is mindig Európa legsikeresebb klubjaihoz tartozott."

Ez a mondat nem tűnik helyesnek. Valószínűleg a "jövőben" az múltban akart lenni.

Egyébként menjen innen Béla jó messzire, mert nem kell ide, de én nem látom mi a probléma az interjúval. Tiszteletet mutatott egy másik nagy klub felé és teljesen diplomatikus választ adott és leszögezte, hogy a kiesés meg se fordul a fejében és mi fogunk továbbjutni.
Köszi, javítom.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

poronty
Hozzászólások: 2720
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: poronty » 2018. április 25., szerda 14:18

A Bayernnek nagyszerű csapata van, és a jövőben is mindig Európa legsikeresebb klubjaihoz tartozott."

Ez a mondat nem tűnik helyesnek. Valószínűleg a "jövőben" az múltban akart lenni.

Egyébként menjen innen Béla jó messzire, mert nem kell ide, de én nem látom mi a probléma az interjúval. Tiszteletet mutatott egy másik nagy klub felé és teljesen diplomatikus választ adott és leszögezte, hogy a kiesés meg se fordul a fejében és mi fogunk továbbjutni.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Fede------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. április 25., szerda 14:01

H.E.H.E. írta:én azt várom az ffp-től, hogy akire rámutatok, lehessen hozni :mrgreen:

ha komolyan gondoljuk az ffpt, akkor előbb utóbb példát kell valakivel statuálni.
az arabnak is meg kell értenie, hogy az ő érdeke is, hogy sok erős csapat legyen. (de lehet túl ostoba ehhez)


bélának ezután az interjú után még a repjegyet se adnám oda, nemhogy a padot müntyenben.
ilyen nyilatkozat után el is mehet a faszba, meccs előtt ilyet...
üljön csak le, aztán maradjon is ott
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9840
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sebydani » 2018. április 25., szerda 14:01

Hátha németül hamarabb megtanulna.. :lol:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2939
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2018. április 25., szerda 13:59

Balet el is tudom képzelni a Bayernben, csak ők nem az a csapat, amelyik hajlandó kifizetni érte 100+ millió eurót. Ami baj. :lol:
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11192
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. április 25., szerda 13:56

Én lehet,higy régimódi vagyok meg naív,de tartom,hogy ha egy játékos mindenáron lépni akar az lépni is fog 1 max 2 átigazolási szezonon belül,persze ha mindenáron kell nekünk.Szóval lehet akármennyire büdös a mi pénzünk az arabnak,ha bappé tényleg távozni akarna előbb utóbb el kell engedje.Senkinek se jó egy távozni akaró játékos.Én is bízok kicsit még bappéban de ahhoz ő is kéne,na nem lázadni kell mint coutinho meg dembelé,szimplán jelentse ki mit akar,ha akar egyáltalán valamit.

Bale meg mondjon le,totál idióta az ember.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. április 25., szerda 13:43

én azt várom az ffp-től, hogy akire rámutatok, lehessen hozni :mrgreen:

ha komolyan gondoljuk az ffpt, akkor előbb utóbb példát kell valakivel statuálni.
az arabnak is meg kell értenie, hogy az ő érdeke is, hogy sok erős csapat legyen. (de lehet túl ostoba ehhez)


bélának ezután az interjú után még a repjegyet se adnám oda, nemhogy a padot müntyenben.
ilyen nyilatkozat után el is mehet a faszba, meccs előtt ilyet...
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2643
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2018. április 25., szerda 13:30

BBeno írta:amugy az ffptol azt varjatok hogy majd megijednek es visszalepnek a bappe biznisztol? amin zarojelben mondom biztos hogy kotber van a visszalepes eseten mint nekunk anno roncinal a 30 misi.
tehat van ez a verzio hogy fizetnek kotbert a monacónak es akkor az ffp oke. bar szerintuk most is oke szoval erre nem adnek nagy eselyt. a masik hogy bappe az ovek az uefa meg megbunteti oket 50 milliora es 21 embert neveznek a kovi blre. az hogy kizarjak oket jovore azt kotve hiszem. tudom hogy ez a teteje a buntetesnek de annal korruptabb mindket fel.

Esélytelennek tartom én is. A focin túlmutató dolgok vannak már itt szerintem, nem érdeke senkinek keresztbe tenni az arabnak, ráadásul két kézzel lökni magától a húsos fazekat...

Egy utópisztikus világban mondjuk annak örülnék a legjobban, ha bemondanák neki, hogy vagy betartják szépen a szabályokat és nem szórják pofátlanul a zsetont, vagy 3 idény BL nélkül. Nem csak azért, mert így lenne esély Mbappé idehozatalára.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 45 regisztrált és 0 vendég