Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. április 26., csütörtök 16:56

sucre írta:Ot sajnos nem tudom, hogy ki.
De ha virgil van dijk-ra gondolsz, o negyed annyiba, mint az ederson-walker-laporte-stones-mendy hatso sor.
persze hogy negyedannyiba, mert ő egyedül van, a többiek 5en :lol:

2+2 is 4 quik maths
https://www.youtube.com/watch?v=KZgjdQwuUb8

:mrgreen:
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
matador
Hozzászólások: 418
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:34
Kedvenc játékosaid: Raúl, Totti, Benzema, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: matador » 2018. április 26., csütörtök 16:32

sucre írta:Ot sajnos nem tudom, hogy ki.
De ha virgil van dijk-ra gondolsz, o negyed annyiba, mint az ederson-walker-laporte-stones-mendy hatso sor.
Ezek kik amúgy?
Madridon kívül van még csapat használható labdarúgókkal?
:kivagyhe:
Sportfilozófia: Roger Federer

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Süti » 2018. április 26., csütörtök 16:25

sucre írta:Ot sajnos nem tudom, hogy ki.
De ha virgil van dijk-ra gondolsz, o negyed annyiba, mint az ederson-walker-laporte-stones-mendy hatso sor.
Aha, de Ő csak egy ember. :hmmm:


és Paul van Dyk nem techno hanem trance. :mrgreen:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4803
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2018. április 26., csütörtök 16:13

Hehe kicsit tul sok technot csapatott, igy osszekeverte a neveket. :lol:

Viszont amit ir az igaz. Hadd ne sajnaljuk mar Kloppot hogy 80 millaert vett vedot.

sucre
Hozzászólások: 581
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 22:22
Kedvenc játékosaid: Gerrard, Coutinho, Sturridge, Agger
Kedvenc csapatod: Liverpool F. C.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: sucre » 2018. április 26., csütörtök 16:03

Ot sajnos nem tudom, hogy ki.
De ha virgil van dijk-ra gondolsz, o negyed annyiba, mint az ederson-walker-laporte-stones-mendy hatso sor.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2018. április 26., csütörtök 16:01

Szerintem ez baromira kifutott szezon a poolnal a blben. A blben eddig minden osszejon, konnyu csoport, utana egy gyengebb porto, utana pedig szamukra a leheto legidealisabb nagy csapat a city, es meg volt is egy ket ketes itelet ami nekik kedvezett. Utana meg megkaptak az egyertelmuen legkonnyebbet a 4 kozott.

En akkor sem leszek mar csalodott ha kedden kiesunk, meg akkor se annyira ha a dontot elbukjuk. Baromi durva belegondolni hogy utoljara 3eve veszitettunk parharcot.

A nyomas meg osszenyomhatja oket a dontoben, nalunk meg mindenkinek mar a 3.vagy 4. (Vagy van akinek 6.) bl dontoje lenne. Naluk mindenkinek az elso.

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. április 26., csütörtök 15:53

(nincs 300 milliója eltapsolni állami pénzt a védelemre - ugye pep
ezen megakadt a szemem :D

paul van dijk mennyibe került? :lol:
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Süti » 2018. április 26., csütörtök 15:44

sucre írta:Én valahogy nem látok abban logikát, hogy rajtunk lenne extra nyomás. Az előzetes elvárás nekünk az volt, hogy jussunk tovább a csoportból, klopp lépésről-lépésre építi a csapatát (nincs 300 milliója eltapsolni állami pénzt a védelemre - ugye pep). majd továbbmentünk először a portó ellen, jött a city, továbbmentünk, most roma. ezek extra meccsek. Az önbizalom meg van, hogy megnyerhetjük, hiszen szurkolók vagyunk, a játékosok meg nem mehetnek ki 0 önbizalommal. De azon kívül, hogy döntő - ami alapjában jár egy nyomással- nem lesz rajtunk teher, hiszen egy korszakos reallal játszhatjuk azt - ha bejut mindkét csapat.
Még az se vonatkozhat ránk, mint tavaly a juve-ra, hogy egy viszonylag korszakos, kiöregedő juve ténylegesen utolsó esélye volt bl-t nyerni (pl. buffon, chiellini). fiatal csapat vagyunk, folyamatosan javulunk. ha a bl-t nézzük, akkor angol földről racionálisan a city-pool duó lesz meghatározó csapat.

A keretetek 80%-ának élete nagy lehetősége lesz BL-t nyerni. Now or never. Ez már önmagában nagy nyomás. Ha mellé vesszük hogy már tényleg ki vagytok éhezve valami rendes trófeára, akkor nem oszt meg szoroz hogy eddig kit vertetek, kit nem, mi volt a terv, meg mi nem. Ugyanolyan lehengerlő játékot vár majd tőletek mindenki mint a Porto, a City meg a Roma (odavágó) ellen. Ha kiesnétek a Roma ellen, tudnátok azt mondani, hogy végülis csak annyi volt az elvárás hogy a csoportból továbbmenjetek, ez már csak extra volt... Vagy ha már az első körben a Porto megy tovább?

Arról nem is beszélve, hogy mindenki minket akar vesztesen látni, és ezt nektek kell lehozni.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Remy » 2018. április 26., csütörtök 15:21

Süti írta:A pool azért régen nyert valamire való kupát. Rajtuk lesz nyomás a döntőben.
Nottingham is. :mrgreen: Maguknak köszönhetik, hogy eltűntek évekre az élmezőnyből. A bajnokságban meg évtizedek óta sehol nincsenek jóformán.

Klopptól vártam valami extrát, mikor odaigazolt. BL-ben eddig hozza. Mondjuk előzetesen én azt hittem a bajnokságot hozhat majd elsősorban nekik, nem pedig a BL közelébe érnek. :hmmm:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

sucre
Hozzászólások: 581
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 22:22
Kedvenc játékosaid: Gerrard, Coutinho, Sturridge, Agger
Kedvenc csapatod: Liverpool F. C.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: sucre » 2018. április 26., csütörtök 15:16

Én valahogy nem látok abban logikát, hogy rajtunk lenne extra nyomás. Az előzetes elvárás nekünk az volt, hogy jussunk tovább a csoportból, klopp lépésről-lépésre építi a csapatát (nincs 300 milliója eltapsolni állami pénzt a védelemre - ugye pep). majd továbbmentünk először a portó ellen, jött a city, továbbmentünk, most roma. ezek extra meccsek. Az önbizalom meg van, hogy megnyerhetjük, hiszen szurkolók vagyunk, a játékosok meg nem mehetnek ki 0 önbizalommal. De azon kívül, hogy döntő - ami alapjában jár egy nyomással- nem lesz rajtunk teher, hiszen egy korszakos reallal játszhatjuk azt - ha bejut mindkét csapat.
Még az se vonatkozhat ránk, mint tavaly a juve-ra, hogy egy viszonylag korszakos, kiöregedő juve ténylegesen utolsó esélye volt bl-t nyerni (pl. buffon, chiellini). fiatal csapat vagyunk, folyamatosan javulunk. ha a bl-t nézzük, akkor angol földről racionálisan a city-pool duó lesz meghatározó csapat.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Süti » 2018. április 26., csütörtök 15:13

A pool azért régen nyert valamire való kupát. Rajtuk lesz nyomás a döntőben.
Mi hogy harmadszor nyerünk e sorozatban? Őszintén? Akkor se tudnék haragudni a srácokra, ha neadjisten kedden kipottyannánk. 2, lassan 3 éve kukizzuk szét egész európát.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. április 26., csütörtök 15:09

sucre írta:Én nem tudom, te ezt honnan érzékeled, de egyáltalán nem lesz rajtunk az extra nyomás. Mindenki a realt nyomatja favoritnak, de mi meglephetjük őket- ez az általános vélekedés angolföldön (spanyol médiát meg nem hiszem, hogy olvasnak).
Ha bejut ez a két csapat a döntőbe.
Olvasom az internetet meg sztividzsi elemzéseket nézek.Salah épp hogy befutott már lenyilatkozza,hogy jelenleg a világ legjobbja.Angliában évek óta várnak már egy bl-re,csöpög a világ egy Roma verésre.Nagyon veszélyes a liverpool de a nyomás nem rajtunk lesz ha ottleszünk.Ugyanaz a helyzet mint tavaly buffonao meg juveval,aranylabda világ legjobb védelme,most aranyladba,világ legjobb támadósora. Mi nyertünk hármat,címet is védtünk,max a legelvakultabbak vergődnének ha nem nyernénk meg zsinórban harmadszor(meg barszáék). Én szerintem lesz nyomás a poolon bőven,erről gondoskodni fog a média.Ha elbírják és nyernek emelem kalapom.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. április 26., csütörtök 15:06

sucre írta:az extra nyomás nálatok abban realizálódik, hogy papíron az utóbbi évek legsimább BL-döntőjének kellene lennie.
És az általános vélekedés is ezt bizonyítja - főleg itt.
Mondjuk nem tudom mit olvasol, de pont az az általános vélekedés, hogy óriási gondjaink lehetnek a gyors játékotok miatt, ha esetleg döntőzünk. Salahnak már Aranylabdát adnának, mindenki a csodatriótokról beszél, akik számokban mindenkit felülmúlnak. És még lehetne sorolni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Ramioli
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2014. március 23., vasárnap 17:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, , Redondo, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Ramioli » 2018. április 26., csütörtök 15:05

Tegnap láthattuk , hogy a nagy tét bizony visszafele is elsülhet , megremegnek a lábak , sok helyzete volt a Bayernek amit a Bundesligában tét nélküli meccsen általában berúgnak , a Poolt nagyon ráncba kell szednie fejben Kloppnak ha bejutnak, mert szerintem a nagy téttől meg a 2x címvédő ellenféltől tele lesz a gatya, gombóc a torokban .. ilyen nincsen hogy nyugodtan játszhatnak nyomás nélkül , egy teljesen rutintalan társaság a Pool , ettől még persze nyerhetnek , csak ezeket a körülményeket is figyelembe kell venni mert ez rengeteget számít.Persze még oda kell érni nekünk is meg a Poolnak is :agree:

sucre
Hozzászólások: 581
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 22:22
Kedvenc játékosaid: Gerrard, Coutinho, Sturridge, Agger
Kedvenc csapatod: Liverpool F. C.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: sucre » 2018. április 26., csütörtök 15:04

az extra nyomás nálatok abban realizálódik, hogy papíron az utóbbi évek legsimább BL-döntőjének kellene lennie.
És az általános vélekedés is ezt bizonyítja - főleg itt.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: wxyz » 2018. április 26., csütörtök 15:04

csababarca írta: A másik, hogy úgy látom, a ti kp-tok, védőitek simán fogják tudni kontrollálni Klopp gyors fociját. Meglepne, ha nem így lenne, és egyáltalán a Pool gólt tudna szerezni. Más kategória a két csapat, a játékosok is szintekkel lejjebb vannak, egyedül Salah jelenthet veszélyt, meg Firmino-Mané elől, ha extra napot fognak ki. De Varane-Ramos leszedett már nagyobb kutyákat is mint a brazil, nem lesz nekik gond.
Az lehet, hogy magasabb szinten vannak, de láthattuk Kimmich gólja előtt, hogy milyen káosz volt a védekezésünk. És ott van Casemiro aki lehet megint elől fog maradni és bármikor benne van, hogy csinál egy akkora hibát, mint tegnap Rafinha.
A Liverpool kontráinak és a letámadásának mi lehet hasonlóan fogunk feküdni, mint a City játéka.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. április 26., csütörtök 15:00

Realista24 írta:
sucre írta:Én nem tudom, te ezt honnan érzékeled, de egyáltalán nem lesz rajtunk az extra nyomás. Mindenki a realt nyomatja favoritnak, de mi meglephetjük őket- ez az általános vélekedés angolföldön (spanyol médiát meg nem hiszem, hogy olvasnak).
Ha bejut ez a két csapat a döntőbe.
Öt év alatt a negyedik döntőnk lenne. Címet védtünk, semmiféle nyomás nem lesz rajtunk, legalábbis extra. A Tizedik döntőjében ott volt, mert hosszú ideje üldöztük. A Tizenkettediknél volt, a címvédés miatt.

Ez a Tizenharmadikkal járó nyomás nálam abban merül ki, hogy egy korszak méltó búcsúztatása lehetne. Ez a csapat megérdemli, hogy újra beírja magát a történelemkönyvbe.
Szerintem egyik csapaton sincs nyomás. Nekünk előbb utóbb buknunk kell, a Poolt meg senki nem várta a döntőbe.

A Poolosoknak mondjuk nagyon jól jönne egy megnyert kupa, mert ínséges volt az elmúlt időszak.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. április 26., csütörtök 14:56

sucre írta:Én nem tudom, te ezt honnan érzékeled, de egyáltalán nem lesz rajtunk az extra nyomás. Mindenki a realt nyomatja favoritnak, de mi meglephetjük őket- ez az általános vélekedés angolföldön (spanyol médiát meg nem hiszem, hogy olvasnak).
Ha bejut ez a két csapat a döntőbe.
Öt év alatt a negyedik döntőnk lenne. Címet védtünk, semmiféle nyomás nem lesz rajtunk, legalábbis extra. A Tizedik döntőjében ott volt, mert hosszú ideje üldöztük. A Tizenkettediknél volt, a címvédés miatt.

Ez a Tizenharmadikkal járó nyomás nálam abban merül ki, hogy egy korszak méltó búcsúztatása lehetne. Ez a csapat megérdemli, hogy újra beírja magát a történelemkönyvbe.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

sucre
Hozzászólások: 581
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 22:22
Kedvenc játékosaid: Gerrard, Coutinho, Sturridge, Agger
Kedvenc csapatod: Liverpool F. C.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: sucre » 2018. április 26., csütörtök 14:52

Én nem tudom, te ezt honnan érzékeled, de egyáltalán nem lesz rajtunk az extra nyomás. Mindenki a realt nyomatja favoritnak, de mi meglephetjük őket- ez az általános vélekedés angolföldön (spanyol médiát meg nem hiszem, hogy olvasnak).
Ha bejut ez a két csapat a döntőbe.

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4236
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: csababarca » 2018. április 26., csütörtök 14:52

dzsi91 írta:
Barszás kollega csak késziti magát lelkileg a legeosszabbra,aztán 3 hétig liverpool mezben fog aludni ha netán bejutunk a döntőbe :D

már feladtam a reménykedést, hogy valaki elkap végre titeket. majd jövőre (se).

Liverpool nem különösebben izgat, még barcás mezem is csak egy van 10 évvel ezelőttről, nem hogy poolos. :D


a lényege az volt a mondandómnak, hogy kétszeres címvédő a madrid, nálam messze favoritok a döntőben (mondjuk szeptemberben is titeket tartottalak a bl favoritoknak), és nem értem, hogy most Salah miatt miért kell a Liverpoolt ennyire felmagasztalni.
De ez ilyen, ez volt tavaly a Juveval is meg Buffonnal, aztán simán nyeltek egy négyest. Közük nem volt hozzá.
Most is ezt "várom".

ahhoz, hogy ne ez legyen nektek nagyon alul a poolnak meg felül kéne teljesítenie.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 89 regisztrált és 0 vendég