Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. április 29., vasárnap 12:39

végre lecsengett nála a patozás, de úgy látszik nincs új a nap alatt
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. április 29., vasárnap 12:18

igen és rendszeresen rosszul is alszom, annyira rossz.
ez a legfontosabb az életben.
ilyen komolyan venni a focit.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Csabi » 2018. április 29., vasárnap 11:56

fáj neki, hogy neymar túl lett fújva, és valami miatt személyesnek veszi az ellene irányuló fikát, amit kényszeresen próbál megcáfolni.

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2018. április 29., vasárnap 11:53

H.E.H.E. írta:
Csukd be a szemed és gobdolj xavi legemlékezetesebb pillanatára pályafutása során.Ha azt mondod bármi eszedbe jut az arcán kívül hazudsz. :D
erről beszélek iniestánál is.
egy vébédöntő gól, egy cselszi elleni béellgól, meg néhány szép labdamegtartás. aztán ennyi volt a pályafutás.
neymar 1 meccsében több szórakoztatás és látnivaló van, mint az állítólag a valaha volt legjobb kp-s egész pályafutásában összesen.
meg ugye a szöveg, hogy jobb, mint zidane.

pff bitch please.
teljesen érdektelen számomra - mint ahogy eddig is - hogy ott van-e a barcában vagy nem.
mint ahogy xavit, őt sem fogja észrevenni vagy hiányolni senki, ugyanígy megy tovább a szekér jövőre is.
megértem az elfogultságodat. megértem a brazil foci mágusok iránti szereteted. de ezt az Iniestas vélemény lavinát sehogy se tudom összerakni.

Gondolom Kroosról vagy Modricról se fog később eszedbe jutni semmi említésre méltó. :hmmm:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Kercsó 2018. április 29., vasárnap 11:56-kor.
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13159
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2018. április 29., vasárnap 11:46

Majd Kroosrolvis ezeket fogja mondani :mrgreen:

Avatar
doncsontos
Hozzászólások: 1203
Csatlakozott: 2013. május 13., hétfő 14:12
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: doncsontos » 2018. április 29., vasárnap 11:00

H.E.H.E. írta:
Csukd be a szemed és gobdolj xavi legemlékezetesebb pillanatára pályafutása során.Ha azt mondod bármi eszedbe jut az arcán kívül hazudsz. :D
erről beszélek iniestánál is.
egy vébédöntő gól, egy cselszi elleni béellgól, meg néhány szép labdamegtartás. aztán ennyi volt a pályafutás.
neymar 1 meccsében több szórakoztatás és látnivaló van, mint az állítólag a valaha volt legjobb kp-s egész pályafutásában összesen.
meg ugye a szöveg, hogy jobb, mint zidane.

pff bitch please.
teljesen érdektelen számomra - mint ahogy eddig is - hogy ott van-e a barcában vagy nem.
mint ahogy xavit, őt sem fogja észrevenni vagy hiányolni senki, ugyanígy megy tovább a szekér jövőre is.

gecire fullba nyomod a kretént, bár én leszarom ,de hogy még ide is neymart hogy tudtad bekeverni?! esküszöm neked fáj, ha valakit elismernek és nem brazil vagy épp nem lő szezononként 30gólt meg szoptatja halálra a mezőnyt mint egy kezdő anyuka a gyerekét. egyszer-kétszer jót mosolyog egy ilyen hozzászóláson az ember,de ez már kurva kínos...
Luis Figo 10
Ronaldo Nazárió 9
Zinedine Zidane 5

illgner
Hozzászólások: 2539
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: illgner » 2018. április 28., szombat 18:49

Ez az iniestázás kezd az agyamra menni nekem is (kb. mint Wenger az elmúlt napokban). Ok, jó játékos volt, sok szép eredménnyel. Nálam konkrétan egy Schweinsteiger jobb, de hát ízlések és pofonok. Őt mégse siratta senki.

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Mickey » 2018. április 28., szombat 18:47

Mit kell nézni, szörpös!?

Nálam valami videjó jön meg...." ha meghalnak, levadásznak"

Neymar statiszta lesz valami filmben? :hmmm:

:mrgreen:
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. április 28., szombat 18:41

mutatom

https://www.youtube.com/watch?v=DNgFbly1ZeQ

szeptembertől a te otthonodban is :D
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62871
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. április 28., szombat 17:58

Becsukom a szemem, feljön Neymar ahogy ül az asztalnál a tripla x-ben. :lol:
Az is szórakoztatóipar, az igaz. Meg a zenei. :smile:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62871
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. április 28., szombat 17:55

H.E.H.E. írta:
Csukd be a szemed és gobdolj xavi legemlékezetesebb pillanatára pályafutása során.Ha azt mondod bármi eszedbe jut az arcán kívül hazudsz. :D
erről beszélek iniestánál is.
egy vébédöntő gól, egy cselszi elleni béellgól, meg néhány szép labdamegtartás. aztán ennyi volt a pályafutás.
neymar 1 meccsében több szórakoztatás és látnivaló van, mint az állítólag a valaha volt legjobb kp-s egész pályafutásában összesen.
meg ugye a szöveg, hogy jobb, mint zidane.

pff bitch please.
teljesen érdektelen számomra - mint ahogy eddig is - hogy ott van-e a barcában vagy nem.
mint ahogy xavit, őt sem fogja észrevenni vagy hiányolni senki, ugyanígy megy tovább a szekér jövőre is.
Hagyjuk mar Neymart. :lol: Majd szolj ha legalabb egy olyan gólja volt mint Iniestanak a kettő közül amit felsoroltál. Szórakoztató? Sokszor inkabb nevetséges mint szórakoztató. Na meg a spanyol 10+ evet eltöltött top szinten. Neymar meg ötöt se. Elsunnyogott inkabb franciaba.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. április 28., szombat 17:48

Csukd be a szemed és gobdolj xavi legemlékezetesebb pillanatára pályafutása során.Ha azt mondod bármi eszedbe jut az arcán kívül hazudsz. :D
erről beszélek iniestánál is.
egy vébédöntő gól, egy cselszi elleni béellgól, meg néhány szép labdamegtartás. aztán ennyi volt a pályafutás.
neymar 1 meccsében több szórakoztatás és látnivaló van, mint az állítólag a valaha volt legjobb kp-s egész pályafutásában összesen.
meg ugye a szöveg, hogy jobb, mint zidane.

pff bitch please.
teljesen érdektelen számomra - mint ahogy eddig is - hogy ott van-e a barcában vagy nem.
mint ahogy xavit, őt sem fogja észrevenni vagy hiányolni senki, ugyanígy megy tovább a szekér jövőre is.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62871
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. április 28., szombat 17:45

giuseppemeazza írta:Minden tiszteletem a Real szurkolóké,de megérdezném,hogy ezt teljesen komolyan írta valaki,hogy Iniesta,Xavi középszer,Messi pedig csel nélküli,szabadrúgásgólokkal adós focista? Az eszem megáll...Értem én,hogy a nagy riválist erősítik,de azért Uraim...Egyik csapatnak sem vagyok szurkolója,én a jó,látványos focit szeretem,és mindkét klub elkényeztetett az elmúlt 10 évben.Inter hívőként eszemben nem jutna becsmérelni Van Bastent,Kakát,Maldinit,és még sorolhatnám.Az elmúlt években kattintásszámot generál az NSO azzal,hogy minden második hír Messi,vagy CR tartalmú.Ami ott folyik,az már szinte becsületsértés kategória,de azért hihetetlen,hogy az előbbi véleménnyel kapcsolatban,még volt aki helyeselt is...Egyedül Pipita emelte fel a szavát...Még egyszer,minden tiszteletem a tiétek,remélem este nem a Liverpool-Stoke meccshez hasonlító találkozót látok...Üdv...
A vélemény azert jo mert általában mindenkinek van sajátja. Amit nem kell elfogadni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11239
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. április 28., szombat 17:44

Csukd be a szemed és gobdolj xavi legemlékezetesebb pillanatára pályafutása során.Ha azt mondod bármi eszedbe jut az arcán kívül hazudsz. :D

Messi meg nyilván alltime top10-15.ezt nem vitatja itt senki. Iniesta is az egyik legjobb spanyol valaha,ez is le lett írva.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8351
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Faust » 2018. április 28., szombat 17:42

En Xavit soha nem fogom elismerni, egyreszt az undorito pokhendi stilusa es odaszologatasai miatt, masreszt mert egy szurke kiseger volt vilag eleteben, akit Guardiola elott meg a barcasok is el akartak mar kergetni a csapatbol - aztan hirtelen ket ev alatt a vilag valaha volt legjobb kozeppalyasa lett, hogyne. :lol:

Messit aki nem ismeri el azt el kell engedni, en gyulolom a tagot de na, a hulyesegnek is legyen valami hatara...

Iniestat en viszont mindig nagyon csiptem, a szemelyet es a jatekat is, kulon orulve annak, hogy elobbit meg tudta orizni a sikerkorszak kellos kozepen is. Szerintem meltan lehet ra buszke Barcelona es Spanyolorszag, ha brazil lenne meg hehe is kirantana ra parszor. Viszont ez az omlenges az elmaradt aranylabdaval kapcsolatban, barokkos tulzas. Egy bogyot megerdemelne Messi gyujtemenyebol, de most na, mit mondjon Raul, aki helyett egy max. ketszezonos brit balfasz nyert, akirol utana azt se tudtak, hogy eszik-e vagy isszak...es meg lehetne sorolni a neveket egy jo ideig. Ilyen az elet. Fasz kivan ezzel a vergodessel.

giuseppemeazza
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2016. szeptember 24., szombat 21:32

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: giuseppemeazza » 2018. április 28., szombat 17:29

Minden tiszteletem a Real szurkolóké,de megérdezném,hogy ezt teljesen komolyan írta valaki,hogy Iniesta,Xavi középszer,Messi pedig csel nélküli,szabadrúgásgólokkal adós focista? Az eszem megáll...Értem én,hogy a nagy riválist erősítik,de azért Uraim...Egyik csapatnak sem vagyok szurkolója,én a jó,látványos focit szeretem,és mindkét klub elkényeztetett az elmúlt 10 évben.Inter hívőként eszemben nem jutna becsmérelni Van Bastent,Kakát,Maldinit,és még sorolhatnám.Az elmúlt években kattintásszámot generál az NSO azzal,hogy minden második hír Messi,vagy CR tartalmú.Ami ott folyik,az már szinte becsületsértés kategória,de azért hihetetlen,hogy az előbbi véleménnyel kapcsolatban,még volt aki helyeselt is...Egyedül Pipita emelte fel a szavát...Még egyszer,minden tiszteletem a tiétek,remélem este nem a Liverpool-Stoke meccshez hasonlító találkozót látok...Üdv...

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62871
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. április 28., szombat 17:25

En sem ajnarozom őket, de ami tény az tény. Messit ruhellem, de attól meg nem mondom ra hogy nincs a legjobbak között.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5162
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lestat » 2018. április 28., szombat 16:11

Realista24 írta:
lestat írta:


Biztos nagy klasszisok mindketten stb. De na hat csak nem ulok mar le Barca meccset nezni es nemtudom ugy ajnarozni őket.

Ez azert kőkemény kapufa Messit illetően. Odaát mennek ilyenek Cevel kapcsolatban.

Klasszisok. De nem nekem. Nalam biztosan leszenk elottuk a sorban.
Plusz Szerintem eleg ertheto miert is nem fogom őket ajnározni soha.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62871
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. április 28., szombat 15:15

Pipita írta:Amúgy tök jó lenne ha nem mennénk le jurobarszába. Hogy kutyázzátok az ellenfelet. Értem én, hogy nem szeretitek őket, én sem, de évekig meghatározta a világ futballját az a három ember, akikről már-már nevetséges dolgokat olvasok itt. Xavi középszer, Iniesta oké de nem klasszis, Messi nem legenda, nem cselez, nem lő szabadrúgásgólt. Mivan? Nemár. Egy szintet tartsunk már azért, könyörgöm.
Jo. Xavi középszer. Ezzel nem lehet vitatkozni. Iniesta a valaha élt egyik legjobb spanyol, ezzel együtt szűk elit. Messi meg az egyik legjobb a világon, mindent figyelembe véve.

De Xavi sehol sincs hozzájuk képest.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3137
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Pipita » 2018. április 28., szombat 14:47

Amúgy tök jó lenne ha nem mennénk le jurobarszába. Hogy kutyázzátok az ellenfelet. Értem én, hogy nem szeretitek őket, én sem, de évekig meghatározta a világ futballját az a három ember, akikről már-már nevetséges dolgokat olvasok itt. Xavi középszer, Iniesta oké de nem klasszis, Messi nem legenda, nem cselez, nem lő szabadrúgásgólt. Mivan? Nemár. Egy szintet tartsunk már azért, könyörgöm.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 143 regisztrált és 0 vendég