Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. szeptember 17., kedd 18:17

1998-as BL döntőben Illgner végig védte a meccset, Casillas a keretben sem volt.
Nem mondtam hogy Casillas benn vokt a keretbe,azt mondtam hogy Ilgner védett a BL döntőbe '98-ban.
Aztán a német megsérült.Aztán a többi úgy igaz ahogy írtad.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Acewill
Hozzászólások: 311
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:34
Kedvenc játékosaid: zidane, benz, luka

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Acewill » 2013. szeptember 17., kedd 16:24

1998-as BL döntőben Illgner végig védte a meccset, Casillas a keretben sem volt.
2000-es BL döntőben kezdő volt Casillas, a csere pedig Illgner.
És 2002-ben állt be César helyére Casillas a 2. félidőben.
Azt hiszem így a helyes. ;)

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. szeptember 17., kedd 15:05

Mondjuk a cserekapus előtte Illgnert már egyszer kiszorította. :mrgreen: 
Na meg César Sánchez spanyol volt, nem brazil.
Na akkor tegyük ezt tisztába. :)
Az úriember neve Santjago Cañizares,ő szorította ki Ilgnert,aki visszaszerezte a helyét,a '98-as BL döntőn ismét ő védett,majd megsérült,és jött Casillas,aki zseniális teljesítménnyel bebetonozta magát a kapuba.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. szeptember 17., kedd 8:49

Pipita írta:Na meg César Sánchez spanyol volt, nem brazil.
Félig meddig csak jól emlékeztem :D ...

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3128
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Pipita » 2013. szeptember 17., kedd 8:44

Kicsit amúgy elgondolkozol akkor nagyon hajaz az egész pont az ő történetére. Első számú kapus lesérül, beáll a cserekapus és kivédi a szemét az ellenfélnek... :roll: Halványak az emlékeim, de mintha akkor a brazil César védett volna nálunk :kivagyhe:
Mondjuk a cserekapus előtte Illgnert már egyszer kiszorította. :mrgreen:
Na meg César Sánchez spanyol volt, nem brazil.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62622
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. szeptember 17., kedd 8:38

Eddig ez engem nem zavart, de már unalmas, hogy állandóan ezt a dumát nyomod..
Unalmas vagy nem, tartsd tiszteletben a véleményét. :coffee:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. szeptember 17., kedd 8:34

miVida írta: csak mert régen láttad védeni az nem azt jelenti, hogy nem tud. Ma este meglátod
Nagyon jól tudom, hogy védett... Kicsit amúgy elgondolkozol akkor nagyon hajaz az egész pont az ő történetére. Első számú kapus lesérül, beáll a cserekapus és kivédi a szemét az ellenfélnek... :roll: Halványak az emlékeim, de mintha akkor a brazil César védett volna nálunk :kivagyhe: . A lényeg, hogy az utóbbi 2-3 évben közel nem véd úgy mint fénykorában. A konf kupán is voltak szép hibái... :coffee:
miVida írta:btw, megmeri vajon húzni ugyanazt a felállást Ancelotti? Carvajal-Ramos-Pepe-Nacho, Illara-Modric, CR-Isco-Bale, Benzema?
Ha olvastad a tegnapi nyilatkozatot akkor ezt nem kérdeznéd meg...

A kezdőről: „Nagyjából az lesz a kezdő, mint a Villarreal ellen, Alvaro viszont felépült, és majd meglátjuk, hogyan teljesít az edzésen. Bale-el nagyon óvatosnak kell lennünk, mert játszott 60 percet a Villarreal ellen, egy igen nehéz előszezon után. Nem volt semmi problémája a meccs után, de mindig előre kell gondolkoznunk, mielőtt a pályára küldenénk. Meglátjuk majd kedden.”
miVida írta:aha már csak egy Vidal kéne Illara helyére

Eddig ez engem nem zavart, de már unalmas, hogy állandóan ezt a dumát nyomod... Egyébként pár napja nyilatkozta le, hogy nem akar elmenni sehova, mert tudja, hogy a Juvéval megnyeri a BL-t... :roll:
A másik, hogy ezt úgy mondod, hogy Illarra eddig 60 percet játszott...

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62622
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. szeptember 17., kedd 8:29

btw, megmeri vajon húzni ugyanazt a felállást Ancelotti? Carvajal-Ramos-Pepe-Nacho, Illara-Modric, CR-Isco-Bale, Benzema?
Szvsz Nacho többet nem lesz kezdő. Arbeloa lesz szerintem a baloson, és érzésem szerint Khedira is kezdő lesz. Fel kell vernie az árát, ha télen vinni akarja Wenger apó :Đ

Amúgy meg, mindenképpen győzni kell, 1 milliót ér egy győzelem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
miVida
Hozzászólások: 1046
Csatlakozott: 2013. augusztus 3., szombat 11:11
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema (Marcelo,Kovacic,Kroos)
Kedvenc csapatod: Real Madrid (DVSC, Francia válogatott)
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: miVida » 2013. szeptember 17., kedd 8:00

A másik, hogy remélem a Casillas fanok nézték a meccset és kicsit elgondolkoznak, hogy lehet, ha Iker védett volna ez könnyen 0 pont lehetett volna... :coffee:
hjaaaj... :roll: csak mert régen láttad védeni az nem azt jelenti, hogy nem tud. Ma este meglátod B-) Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!(vagy én látom meg) :mrgreen:

btw, megmeri vajon húzni ugyanazt a felállást Ancelotti? Carvajal-Ramos-Pepe-Nacho, Illara-Modric, CR-Isco-Bale, Benzema?

szerk:
Marelo és Varane-nal kiegészítve szerintem az elméletil "álomkezdőnket" láthattuk tegnap, nem túl jó formában.
aha :) már csak egy Vidal kéne Illara helyére :shifty: (mmint lehet h még többreviheti Illaramendi, csak akkor PROVE)
Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de az ő lelkében kárt vall? Avagy micsoda váltságot adhat az ember az ő lelkéért?

Courtois - Odriozola-Ramos-Varane-Alaba - Kovacic-Kroos - Isco - Hazard-Mbappé-Asensio

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. szeptember 17., kedd 7:51

Most jön a Bl,majd megint nem tudunk készülni a hétvégére,de azért azt majd behúzzuk.....
Itthon be is kell,ha meg törökországba nyerünk,(már pedig muszály)akkor az lendületet ad a hétvégére is...remélem így lesz. :)
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. szeptember 16., hétfő 22:03

"Sáklit" jól látja ezt,annyival egészíteném ki,hogy a villareal ellen ha nincsen válogatott szünet,ahol 23 játékosunkból 17 távol volt,és nem is tudott rájuk készülni,akkor a madrid megnyerte volna ezt a meccset.
Szétesett volt minden,nem csak a védelem,hanem a kp-a és a támadók is.

Most jön a Bl,majd megint nem tudunk készülni a hétvégére,de azért azt majd behúzzuk.....
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. szeptember 16., hétfő 15:36

Tetszett a meccs,jó volt! Az ilyenekért érdemes leülni esténként, bár ebben a Villarreálnak talán még nagyobb szerepe volt, mint nekünk. Mindig is bírtam a sárgákat, meg a stadionjukat, hiányzott már az El Madrigal.
Véletlenül pont láttam az előző meccsüket, akkor már tudtam, hogy lesznek itt bajok. Nagyon gyros, technikás támadóik vannak, meg egy Cani, aki parádésan osztogat. A mi védelmünkben meg lesérült két nagyon gyors játékos, így várható volt, hogy be fognak fűzni párszor minket. Jó lenne már, ha visszatérne Varane, Ramos-szal jól működik a kettősük. Carvajalnál ki is jött a sebességbeli előny, jó meccset hozott le.

Marelo és Varane-nal kiegészítve szerintem az elméletil "álomkezdőnket" láthattuk tegnap, nem túl jó formában. Illarra hosszú ,kihagyás után tért vissza, nehéz még megítélni mit tud, jobbra-balra passz, labdabiztosság, valószínűleg ezt várhatjuk tőle. Ennyi pénzért nagyon magas szinten kell majd úznie a dolgot.
Benzema nagyon hulladék volt, a legnagyobb probléma vele, hogy nincs dinamika, nincs sebesség. Ha az nem jön vissza, akkor kuka. Az előző, és a mostani meccsen is volt egy olyan jelent, amikor kapott egy jó kiugratást, de simán beérte a védő, és vége is volt a támadásnak. Sosem volt villámléptű, de ennél azért jóval dinamikusabb volt. ez erőcsatár sebesség, ahhoz viszont nincs meg az ereje, az erőszakossága. Valószínűleg most húztak egy strigulát a januári csatárvásárlás mellett a vezetők. Annyi szól mentségére, hogy sosem volt az a típus, aki egyedül húzza a csapatot, ő arra alkalmas, hogy amikor a többieknek jól megy, akkor még jobbá teszi az egész játékot, de egyedül nem fogja felhúzni a támadójátékunkat. A franciáknál is látszik ez, egy szedett-vetett , gyengén összerakott válogatottban nem tud jó lenni, nálunk is akkor villog, amikor az egész csapatnak jól megy.
Ha CR, Bale, Isco, stb. tartósan jól tud teljesíteni, akkor Benzemábval sem lesz gond, de ha olyan csatár kell, akinek gyakran kell egyénileg megoldani a dolgokat, akkor be kell kopogtatni rengeteg pénzzel Suarezért.

Bale még sehol nincs, de majd talán...viszont többet kell majd távolról próbálkoznia, a lövése nagyon jó volt, és ez az egyik ok, amiért megvettük nem kevés pénzért.

Lopez meg parádé!

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. szeptember 16., hétfő 15:33

Hoppá... Rossz helyre írtam. Bocsi :D

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. szeptember 16., hétfő 15:26

Gondolkozok, hogy Carlo meg meri e lépni megint ezt a kp-t, vagy inkább az összeszokottabb biztosabbat választja... :hmmm:
Kíváncsi vagyok, hogy szerintetek mi lenne az ésszerű, mert azért ez mégis csak 1 BL meccs lesz. :|
Én személy szerint nem biztos, hogy hozzányúlnék a kezdőhöz. Annyi lenne más talán, hogy Arbeloa lenne a bal bekk, de semmi egyebet. Úgy érzem és gondolom, hogy a játékosok azért másképpen fognak hozzáállni a meccshez és jobb lesz a tempó és remélem a védők is toppon lesznek, de ez inkább 1 észrevétel az elmúlt évekből ami nem biztos, hogy Carlo edzősködését jellemezni fogja... :roll:
Mivel tudni illik, hogy Casillas lesz a kapus (ami már eleve kockázat) így gondolom ez lesz a kezdő, hogy:

-----------------------------Casillas-----------------------------

Carvajal--------Pepe-----------------Ramos---------Arbeloa

---Modric----------------Illarramendi-------------------Isco--

---Bale----------------------Benzema--------------------CR---

Az megfordult a fejembe, hogy lehet azért Bale erős még a BL-be kezdőnek mint friss érkező, de könnyen meglehet, hogy Carlo ezt is bevállalja, mert annyira viszont nem hozott le rossz meccset... Illarra kezdetés is kérdés, hogy BL-re beteszi e, vagy inkább játszatja Khedirát vagy Casemirot, de van 1 tippem, hogy a hercegünk fog játszani, Bale helyet pedig lehet, hogy DM kezd, de ez csak 1 tipp, és nem igazán tudom eldönteni, hogy most mi lenne az ésszerű :hmmm:

Avatar
szilamer
Hozzászólások: 654
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:54
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Özil, Varane, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Arsenal

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: szilamer » 2013. szeptember 16., hétfő 12:50

Géci írta:
szilamer írta:Egyébként mindkét gólt - azon kívűl, hogy a védők nem akpták se magukat se a labdát - a második hullámban érkező emberről kaptuk, amit a középpályások kéne fogjanak. Mondjuk Illara nagyon nem kapta a helyét, ő befutott középre azt annyi.

Ezen ha javítunk akkor már jobban nézne ki.
De ettől független az első gólnál Pepe bénázott konkrétan, mert nem tudott 1 rendeset belerúgni a labdába... A második gólnál tény, hogy a második hullámban érkező rúgta be, de előtt ami kipattant Lopezről azt 18-ról rúgta rá kb a tag és a kutya nem lépett ki rá, de kaphattunk volna gólt Pepéről is, ha Lopez nem véd így....
" azon kívűl, hogy a védők nem akpták se magukat se a labdát"
Vagyis a védők hibáit lehetett volna javítani, ha rendesen fognak embert, és kilépnek a védők.
In vino veritas.

"Varane, boss of Real defence"




Casillas-Carvajal-Varane-Ramos-Coentrao--Isco-Modric-Kroos--Cristiano-Benzema-Bale

Avatar
peti_madrid
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:28
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2013. szeptember 16., hétfő 12:38

Abban azért mindenképp egyetérthetünk, hogy a védelmünk nem volt a helyzet magaslatán, hiába második hullámból jött a gól... Az egész meccsen zavarban volt Pepe, nem volt akkora tanár, mint amekkora régebben szokott volt lenni.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. szeptember 16., hétfő 12:32

szilamer írta:Egyébként mindkét gólt - azon kívűl, hogy a védők nem akpták se magukat se a labdát - a második hullámban érkező emberről kaptuk, amit a középpályások kéne fogjanak. Mondjuk Illara nagyon nem kapta a helyét, ő befutott középre azt annyi.

Ezen ha javítunk akkor már jobban nézne ki.
De ettől független az első gólnál Pepe bénázott konkrétan, mert nem tudott 1 rendeset belerúgni a labdába... A második gólnál tény, hogy a második hullámban érkező rúgta be, de előtt ami kipattant Lopezről azt 18-ról rúgta rá kb a tag és a kutya nem lépett ki rá, de kaphattunk volna gólt Pepéről is, ha Lopez nem véd így....

Avatar
szilamer
Hozzászólások: 654
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:54
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Özil, Varane, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Arsenal

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: szilamer » 2013. szeptember 16., hétfő 12:27

Egyébként mindkét gólt - azon kívűl, hogy a védők nem akpták se magukat se a labdát - a második hullámban érkező emberről kaptuk, amit a középpályások kéne fogjanak. Mondjuk Illara nagyon nem kapta a helyét, ő befutott középre azt annyi.

Ezen ha javítunk akkor már jobban nézne ki.
In vino veritas.

"Varane, boss of Real defence"




Casillas-Carvajal-Varane-Ramos-Coentrao--Isco-Modric-Kroos--Cristiano-Benzema-Bale

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. szeptember 16., hétfő 12:12

Sikerült megnéznem a meccset, és meg kell mondjam, hogy nem volt rossz azért a Villareal sem. Játékukból ítélve simán befutnak szerintem a top5-be.
A meccsről annyit tudok mondani, hogy nagyon látszott, hogy Bale is még szokja a játékot. Kicsit stresszes volt, de ennek ellenére szép lökete volt 25-ről + azért góllal debütált még így is. Meggyőződésem, hogy CR-el nagyon jók lesznek. :)
Illarrát szeretném kiemelni kicsit aki szerintem nagyon-nagyon jó lesz. Meggyőződésem, hogy az alap kp felállás az ez lesz, de amint jobban összeszokik Illarra a védőkkel stabilabb lesz a kp is. Most tisztán látszott, hogy voltak meg nem értések és nem kicsi zavar a védelemben, ami főként Pepének is köszönhető, mert olyan alap védelmi hibákat csinált, (beragadás, aláfutás, pontatlanság) hogy ez nem megengedett ilyen szinten... A másik gyenge pont most Benzema volt aki szinte eltűnt az egész meccs folyamán, annyira gyenge volt. Nacho sem a Marcelo szintet hozta főleg támadásoknál nem, és látszott is, hogy rém gyenge a bal oldal :/ . Ezek összessége szerintem pont elég volt, hogy egy igen jól játszó és küzdő Villareal ellen idegenben csak 1 ponttal térünk haza.
A másik, hogy remélem a Casillas fanok nézték a meccset és kicsit elgondolkoznak, hogy lehet, ha Iker védett volna ez könnyen 0 pont lehetett volna... :coffee:
Ettől független meggyőződésem, hogy tavaszra, ha lesz 1 stabil védelem Carvajal-Varane-Ramos-Marcelo és előtte a mostani Modric-Illarra-Isco kp az büntetni fog, mert elől Bale-Benzema-CR fosni fogja a gólokat, ha egybe lesz a csapat... :shifty:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. szeptember 16., hétfő 9:00

lehet, hogy López ugyanolyan jól véd, mint Casillas,
Nem ugyanolyan jól.Mostanába jobban.Jobban mint Iker az utolsó két évében.Tehét jobban,mint azelőtt ahogy Iker megsérült.A tényekkel nehéz vizetkozni...
Akkor el kell dönteni,hogy most a Eeal Madridnak szurkolunk,és elfogadjuk hogy mi a legjobb a csapatnak,vagy egyes személyeket bálványozunk,lehetnek azok bármekkora legendák.
Én is nagyon birtam Rault,és talán még magas szinten játszhatott volna itt 2 szezont,de koránt sem olyan magas szinten,mint azelőtt.Ezért elfogadtam hogy menesztve lett.
Őszintén szólva,én nem érzem sajnos Ikerbe hogy olyan lesz mint régen,a tüzet is hiányolom benne,ami hajtaná hogy visszakerüljön(lehet hogy épp edzésen ezt hiányolja Carlo is),de cáfoljon rám "El Capitano"
Hogy akkor miért védeti kedden?Mert a média oly annyira a nyakán van Casillas miatt,hogy inkább jobb neki a békesség....és ez így sztm hiba.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 95 regisztrált és 0 vendég