Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mi lesz a City ellen?

A szavazás Ma, 12:34-kor befejeződött.

Győzelem, továbbjutás.
35
29%
Döntetlen, hosszabbításban megyünk tovább.
26
22%
Döntetlen, tizikkel megyünk tovább.
14
12%
Döntetlen, hosszabbításban kiesünk.
1
1%
Döntetlen, büntetőkkel esünk ki.
1
1%
Vereség, kiesés.
43
36%
 
Szavazatok száma: 120

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. május 2., szerda 13:16

Sztividzsí és csapata megintt fullban tolja a kretént de á nem lesz nyomás a liverpoolon :lol: sportpszihológiából 1es továbbra is az egész világ és köszönjük meg nekik.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. május 2., szerda 12:37

A Real twitteren fejezte ki tiszteletét a Bayernnek, akik szintén válaszoltak, köszönték és sok szerencsét kívántak a döntőben.

Erről szól a foci, csak ilyeneket olvassatok. Maxiriszpektlvl100
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27358
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Remy » 2018. május 2., szerda 12:14

Alap.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. május 2., szerda 12:12

dzsi91 írta: Ja és csak úgy mellékesen.Páros év van,kiütöttük a bayernt.Csak,hogy a jinx meg a hagyományok mellett se menjünk el. :mrgreen:
És még Remytől is elbúcsúzunk a döntő napján :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. május 2., szerda 12:10

Ártatlan kisgyermek koromban meg voltam győződve róla,hogy soha nem fogok már úgy rajongani a Real-ért mint annó Raulékért.Most pedig felnőtt fejjel a nyálam kicsordul mindegyikre, imádom az összeset egytől-egyig. :sziv:

Az idei szezon kicsit félresikerült ami teljesen várható volt a tavalyi után.A formaidőzítésnek is korábban kellett jönnie a psg miatt,szerintem ennek ittuk meg a levét itt az elődöntőben.De lehozták a srácok szívvel és rutinnal.Minden idők egyik legjobb,legkomplettebb csapata.A játék minden elemében abszolút top,ha kell dominálnak,kontráznak és ha kell kúsznak másznak a sikerért.Függetlenül a döntő végkimenetelétől ez egy sikeres szezon, ahogy álltak a dolgok év elején, onnan így visszajönni és megint bejutni egyszerűen felfoghatatlan teljesítmény.Bár én végig éreztem ,hogy ott leszünk csak nem akartam magamnak elhinni :mrgreen:

A meccsről nem nagyon tudok mit írni, Carvajal-Nacho sérülés teljesen megborította az amúgy is ingatag védelmünket innentől tök felesleges lehúzni bárkit.Modric jobbhátvédet játszott a meccs háromnegyedében.Cr sokat szerelt a saját térfelünkön.Benzema Navas és Ramos hatalmasat mentek, Navas és benzema ezt nagyon megérdemelték.

Mivel minden ocsmány csapat kiesett vagy kiejtettük így a döntőbe bárki jut be tőlük nem sajnálnám ha kikapnánk.De azért törjük össze a kis szimpatikus lelküket :)

Ja és csak úgy mellékesen.Páros év van,kiütöttük a bayernt.Csak,hogy a jinx meg a hagyományok mellett se menjünk el. :mrgreen:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2648
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2018. május 2., szerda 12:05

Csak rá kell nézni arra az értelemtől sugárzó fejére. :fpalm:


Gyönyörű, mennyire fáj mindenkinek, parádé. Minden érdemtelen, minden csalás, a Bayernnek kellett volna nyernie az elmúlt években az összes BL-t, arcátlanság és a BL megcsúfolása, hogy a Realt ennyire látványosan tolja az UEFA. :lol:

Szánalmasak mind, iszonyú nagy elégtétel, hogy szabályosan marja őket belül, hogy a 20. század után a 21.-ben is olyat teszünk, amit valószínűleg a kis csapataik nemhogy másolni, megközelíteni sem fognak tudni. :zoldsalas:
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
flori
Hozzászólások: 3868
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: flori » 2018. május 2., szerda 11:57

Csak hogy mindenki lássa Arturo barátunk mennyire ostoba. :)

http://www.mundodeportivo.com/futbol/ch ... ium=social
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13138
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2018. május 2., szerda 11:37

flori írta:Mindent elmond a katalán gondolkodásról a SPORT címlapja. :lol: Fekete háttér, hibák az előtérben.

Ezek az emberek jobban örültek volna a tegnapi bukásnak, mint a duplának.
ha nyerünk akkor a kutyát nem fogja érdekelni hogy bajnokok lettek, mindenki a 3. címvédésről fog beszélni

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Csabi » 2018. május 2., szerda 11:17

egyértelmű. a kisebbségi klompexust náluk mértékkel nem lehet kifejezni. nagy csúnya rossz rejál. szar nekik mert azt hitték a triplázás alatt, hogy övék a világegyetem, aztán meg megtudták hogy nem.

Avatar
flori
Hozzászólások: 3868
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: flori » 2018. május 2., szerda 11:12

Mindent elmond a katalán gondolkodásról a SPORT címlapja. :lol: Fekete háttér, hibák az előtérben.

Ezek az emberek jobban örültek volna a tegnapi bukásnak, mint a duplának.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. május 2., szerda 10:26

babaking írta:
ziro4vr írta:Vannak sértett gyökyerek náluk, de amit kűzdöttek, szerintem megérdemlik a tiszteletet. Európa két legjobb csapata játszott tegnap szerintem, méltó párharc volt, ilyenből manapság nagyon kevés van, meg kell becsülni.

Bármikor inkább velük csapnék össze egy jó meccsen, mint egy psg-vel vagy atmával vagy mourinhoval.
Müller és Hummels is abszolút korrektül nyilatkozott a meccs után a német tv-nek (még a pálya szélén), ellentétben a múlt héten Kimmichhel. Meg sem említették a bírót. Azt mondták, hogy egy ilyen párharcbaban ennyi nagy hiba nem fér bele, és most ök követték el a nagyobb hibákat amelyek meghatározták a párharcot és egy kis szerencse is hiányzott nekik a kapu elött.
Müller: “Részben mi voltunk a hibásak, részben hiányzott a szerencse” http://madridom.hu/?p=119677
Szívesen :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3119
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: babaking » 2018. május 2., szerda 10:25

ziro4vr írta:Vannak sértett gyökyerek náluk, de amit kűzdöttek, szerintem megérdemlik a tiszteletet. Európa két legjobb csapata játszott tegnap szerintem, méltó párharc volt, ilyenből manapság nagyon kevés van, meg kell becsülni.

Bármikor inkább velük csapnék össze egy jó meccsen, mint egy psg-vel vagy atmával vagy mourinhoval.
Müller és Hummels is abszolút korrektül nyilatkozott a meccs után a német tv-nek (még a pálya szélén), ellentétben a múlt héten Kimmichhel. Meg sem említették a bírót. Azt mondták, hogy egy ilyen párharcbaban ennyi nagy hiba nem fér bele, és most ök követték el a nagyobb hibákat amelyek meghatározták a párharcot és egy kis szerencse is hiányzott nekik a kapu elött.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. május 2., szerda 10:02

Galacticos írta:nem tudom ti hogy vagytok vele, de ha müller tegnap a 93. percben belekotor (és ezzel meglesz neki a párharcban az első értelmes megmozdulása) és kiesünk, akkor sem tudtam volna haragudni a csapatra. nem tudtam volna haragudni ramosra, az első gól miatt, navasra a párharc első gólja miatt, ronaldora a kihagyott helyzetei miatt, benzemára meg.. mert rá mindig haragszunk.
Aki erre a csapatra haragudni tud, az nem idevaló. A többit nem olvasom el, nincs benne tagolás :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6655
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2018. május 2., szerda 9:53

nem tudom ti hogy vagytok vele, de ha müller tegnap a 93. percben belekotor (és ezzel meglesz neki a párharcban az első értelmes megmozdulása) és kiesünk, akkor sem tudtam volna haragudni a csapatra. nem tudtam volna haragudni ramosra, az első gól miatt, navasra a párharc első gólja miatt, ronaldora a kihagyott helyzetei miatt, benzemára meg.. mert rá mindig haragszunk.
ez a csapat basszus 3 éve (!!!!!!!) nem vesztett bl párharcot,11 bl párharcunk volt zidane óta és mindet megnyertük. ez felfoghatatlan. főleg azok után hogy előtte pár évvel még rajtunk röhögött mindenki hogy a 16 között boldog boldogtalan ki üt minket, jött perez, jöttek ronaldoék és egy lyon megint ki üt a 16 között.. de azzal a ramos fejessel nem csak az a meccs fordult át, ez az egész korszak, ezeknek a játékosoknak a megítélése és minden más. ha nincs az a fejes, ez a csapat már azóta szerintem legalább 2x újra épült volna, lehet azóta ronaldo már rég nem lenne itt és valahol üldözné úgy a 3. aranylabdáját.. vagy ramos lehet rég belefásult volna és átment volna manchesterbe ahová kb 10 éve hívják..
tavaly a cardiffi döntő előtt mindenki azt írta egy meccs a menyország, és a történelem. és erre rá egy évre megint ugyanott vagyunk, egy halál csoport után, egy talán valaha volt legnehezebb ágon a döntőben.
és mennyi nagy pillanat, a ramos gólok, keylor védései, ronaldo bődületes tavaszai, és benzema is minden évben a bl elődöntő visszavágóra szedi össze magát, vagy a kroos-modric duó..
egyetlen egyet fogok sajnálni ez a korszak után, (mert ez már az, ha nyerünk, ha veszítünk teljesen mindegy) hogy a barcelonával egyetlen egyszer sem játszottunk ez idő alatt a bl-ben. pedig az lett volna a csúcsderbi, és a pont az i-n.
nem baj nekik maradjon meg a valaha volt legtúlsztároltabb edző csapatának emlékei, amiket már lassan teljesen elfelejtetünk mindenkivel..

"gracias zz"

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2018. május 2., szerda 9:49

Vannak sértett gyökyerek náluk, de amit kűzdöttek, szerintem megérdemlik a tiszteletet. Európa két legjobb csapata játszott tegnap szerintem, méltó párharc volt, ilyenből manapság nagyon kevés van, meg kell becsülni.

Bármikor inkább velük csapnék össze egy jó meccsen, mint egy psg-vel vagy atmával vagy mourinhoval.
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. május 2., szerda 9:48

Szar lehet nektek, hogy a továbbjutás sikerének élvezése helyett mások véleményével foglalkoztok, sőt, páran direkt keresitek is.

#APORLA13
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
miVida
Hozzászólások: 1046
Csatlakozott: 2013. augusztus 3., szombat 11:11
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema (Marcelo,Kovacic,Kroos)
Kedvenc csapatod: Real Madrid (DVSC, Francia válogatott)
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: miVida » 2018. május 2., szerda 9:45

Hát nem igazán vagyok oda a divat drukkerekért de remélem hogy ezeknek a gyerkőcöknek tényleg lesz szemük és belátják hogy nem arra kell hallgatni amit az antimadrid média pofázik, hanem amit a realmadrid csapat focizik. So csak nyugodtan termelődjenek az életre szóló madridisták...
És tényleg szörnyű h egy ilyen meccs után már a hirado.hu app-omon is ilyen sport hír szerepel a cím lapon ma reggel hogy forrás: "Megmagyarázhatatlan gólhoz segítette a Bayern a Realt" és h "Lewandowsky elesett, Marcelo kezezett, a játékvezető nem fújt" és ennyiből áll a Real sikere :-@ :-@ Arról egy árva kukkot nem szól senki h a benzemát is kézzel rásegítve felöklelték a 16oson belül és h Bale-t is lelesezték tiszta ziccerben holott nem volt az, nem beszélve a sok elmaradt Bayernos sárgákról (amiért mi viszont kaptunk sárgát).
Btw, az h ilyen béna volt a helyzet kihasználása a Münchennek arról senki más nem tehet....
Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de az ő lelkében kárt vall? Avagy micsoda váltságot adhat az ember az ő lelkéért?

Courtois - Odriozola-Ramos-Varane-Alaba - Kovacic-Kroos - Isco - Hazard-Mbappé-Asensio

Avatar
füst
Hozzászólások: 3865
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: füst » 2018. május 2., szerda 9:05

Ja, és vajon hány kisdedóvós gyerkőcből lesz madridista az elmúlt évek hatására?
1-2 év és jönnek a fórumra rmcf pótlására. :mrgreen:

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4926
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2018. május 2., szerda 9:03

Azert azt se felejtsuk el, hogy harom olyan erossegu parharcon vagyunk tul, ami maskor egy BL kiirasban jo ha egyszer jon, max ketszer. A Bayernnek ez volt az elso iden. Szerintem kicsit megfaradt a csapat mint fizikalisan, mind fejben es ezt lathattuk a palyan. De kikapartak, es ez hatalmas dolog harom ilyen csapatot kiverni ket meccsen. :salute:

Egyebkent jovore szvsz nem csak elore kell valaki, hanem a kp-ra is kene valami combos igazolas aki megteremti a versenyhelyzetet. Talan most Kantet elhozzuk igy hogy a Chelsea lemarad a BLrol.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3865
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: füst » 2018. május 2., szerda 8:39

Nekem idáig tökmindegy volt meddig jutunk, pláne ilyen ágon... de az a helyzet, hogy döntőt bukni szar dolog, szóval innentől már tessék megnyerni azt a bögrét.
Kiváncsian várom ki lesz az ellenfelünk.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 77 regisztrált és 0 vendég