Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. május 3., csütörtök 14:24

Realista24 írta:
Kerlon írta:Tudtommal a másodedző csak az idény végén lép le és nem közben. Amúgy sem felejtenek el focizni 3 hét alatt.
Kroosék sem felejtettek el focizni a szezon első szakaszában, mégsem tudtak.
csak míg ők formában voltak és "lendületből" érkeztek, addig mi tavaly nyáron csak kerestük magunkat
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. május 3., csütörtök 14:23

Nah, Salah mellett Mané is érintett a Ramadánban, nálunk csak Karim elvileg, talán még Achraf.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2018. május 3., csütörtök 14:21

szerencsére látszik hogy a Pool nem tud lehozni egy meccset. egyhez értenek menni előre de ha bármi gebasz van megáll a világ. 4 gólos előnyben is rohannak előre ész nélkül ahelyett hogy 10 percig megfognák a meccset és nagy szerencsével úszták meg. ez is Klopp focija mint a támadás meg a pressing. képtelen megfogni egy meccset viszont a Real meg dörzsölt rókákkal van tele. nem látom magamelőtt azt hogy egy Kroos-Modric páros belemenne egy ilyen adok-kapokba anélkül hogy megfognák a meccset.

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2646
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2018. május 3., csütörtök 14:20

Kerlon írta:Tudtommal a másodedző csak az idény végén lép le és nem közben. Amúgy sem felejtenek el focizni 3 hét alatt.
lényegtelen, klopp-pal összevesztek, már nem úgy fog a helyzethez hozzáállni mint előtte...
már az arsenal-lal is összeboronálták btw
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. május 3., csütörtök 14:17

Kerlon írta:Tudtommal a másodedző csak az idény végén lép le és nem közben. Amúgy sem felejtenek el focizni 3 hét alatt.
Kroosék sem felejtettek el focizni a szezon első szakaszában, mégsem tudtak.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. május 3., csütörtök 14:17

Tudtommal a másodedző csak az idény végén lép le és nem közben. Amúgy sem felejtenek el focizni 3 hét alatt.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2646
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2018. május 3., csütörtök 14:13

dzsi91 írta:Hát nekem hasonló érzéseim vannak mint tavaly a juvéval kapcsolatban és részben a bayern-el kapcsolatban is. Nagyon fekete ló ez a liverpool, ami nagyon veszélyes az a sebességük és klopp.Viszont nekik a nagy erőpróba a döntő lesz mert én egyáltalán nem vagyok kibékülve a sorsolásukkal/menetelésükkel, persze azt kell megverni aki jön meg én aztán nem bánom,hogy ők az ellenfél csak így nem igazán lehet megsaccolni,hogy mire képesek.

A bayern-t jupp nagyon jól felkészítette mentálisan még ha képességekben mi jobbak is vagyunk.Persze mi 10 percig álltunk kiesésre, aztán a visszavágón is kb annyi ideig kellett gólratörően játszanunk és mindkétszer jött is a gól.Nyilván egy átlag néző egy ilyen dolgot képtelen átlátni,hogy nekünk a 2 meccs alatt kb 160percig megfelelt az eredmény, így eredményt őriztünk ami magával hozta a bayern fölényt, mind1 a lényeg,hogy valahogy kiküzdöttük csapatként.

És akkor itt jön a nagy kérdés,hogy klopp mennyire tudja levenni a nyomást a liverpooliakról.És ha meg is győzi őket amikor felmennek a gyepre onnantól már klopp nem tud segíteni és ilyenkor nehéz elképzelni,hogy egy ilyen fiatal és rutintalan társaságból senki ne kulázza összemagát,és ha még halál magabiztosak is lesznek még mindig ott van a képességekbeli különbség a 2 keretben.Rengeteg apróság van ami ilyenkor felboríthat egy formában lévő csapatot is.A 2 hét pihenő a meccs előtt, mi ezt már ismerjük,nekik ezzel is meg kell birkózni,hogy gyakorlatilag véget ér a szezon aztán 2 héttel később jön a legfontosabb meccs.

Megjegyzem ,hogy salah múlthéten lépett rá az aranylabda ösvényre, azóta láthatóan visszaesett.Nyilván ez csak két meccs és ugyanúgy verhet 3at a döntőben, csak azért ez már teljesen más szint mentálisan amikor Cr-el egy szintre vagy emelve, várják tőled a csodát és várják a liverpooltol a sima továbbjutást, meg is zavarodtak tegnap ebben a szerepkörben.

Az,hogy pont a liverpool ellen van az utolsó bukott bl döntőnk szerintem megfelelő figyelmeztetés mindenkinek, lehet korrigálni egy múltbéli hibát, még ha ennek a garnitúrának semmi köze sincs ahhoz meccshez.De odakell figyelni a jinxre is. :mrgreen:

Apropó jinx, ugye túl vagyunk a bayernen és páros év van :mrgreen: A liverpool 81-ben az az páratlan évben vert minket,azt valaki mondja meg,hogy akkor ki volt a hazai és vendég csapat mert wikipédián mindig a győztest rakják elsőnek szóval nem tudtam kideríteni :mrgreen:

Érdekes lesz mindenesetre.Ők tényleg az a fajta ellenfél akiktől nem fogok sugárban hányni ha veszítenénk(bár ez még sokat változhat a döntőig).
fontos tényező h a pool másodedzője, klopp jobbkeze távozott, aki a taktikáért, sok esetben a cserékért is felelt!

klopp inkább csak a motivátor és az arc volt a csapatban
remélem ez is előnyünkre válik a döntőben...
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. május 3., csütörtök 14:12

pheco írta:2016-ban mennyi olyan megnyilvanulast lattam, hogy a Real milyen konnyu agon jutott be(Roma, Wolfsburg, City) mikozben az Atletico a leheto legnehezebb agon(nemtomki, Barca, Bayern) es emiatt nekik kell nyerni az egeszet. Most erdekes nem latni ilyen ervelest a Real mellett :roll:
+ semelyik kretén kelejancsi vagy hortgabibácsi nem ír habzó szájjal a facebookon olyat, hogy nyomják a Poolt a bírók már körök óta. Igen, a City ellen is nekik kedveztek, a Róma ellen is. De csak a Real bántja a lelküket! :lol:
dzsi91 írta:Érdekes lesz mindenesetre.Ők tényleg az a fajta ellenfél akiktől nem fogok sugárban hányni ha veszítenénk(bár ez még sokat változhat a döntőig).
+1, nem egy rühellt csapathoz kerülne a trófea.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2018. május 3., csütörtök 14:10

pheco írta:2016-ban mennyi olyan megnyilvanulast lattam, hogy a Real milyen konnyu agon jutott be(Roma, Wolfsburg, City) mikozben az Atletico a leheto legnehezebb agon(nemtomki, Barca, Bayern) es emiatt nekik kell nyerni az egeszet. Most erdekes nem latni ilyen ervelest a Real mellett :roll:
mert mi elcsaltuk az egészet.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. május 3., csütörtök 14:10

Hát nekem hasonló érzéseim vannak mint tavaly a juvéval kapcsolatban és részben a bayern-el kapcsolatban is. Nagyon fekete ló ez a liverpool, ami nagyon veszélyes az a sebességük és klopp.Viszont nekik a nagy erőpróba a döntő lesz mert én egyáltalán nem vagyok kibékülve a sorsolásukkal/menetelésükkel, persze azt kell megverni aki jön meg én aztán nem bánom,hogy ők az ellenfél csak így nem igazán lehet megsaccolni,hogy mire képesek.

A bayern-t jupp nagyon jól felkészítette mentálisan még ha képességekben mi jobbak is vagyunk.Persze mi 10 percig álltunk kiesésre, aztán a visszavágón is kb annyi ideig kellett gólratörően játszanunk és mindkétszer jött is a gól.Nyilván egy átlag néző egy ilyen dolgot képtelen átlátni,hogy nekünk a 2 meccs alatt kb 160percig megfelelt az eredmény, így eredményt őriztünk ami magával hozta a bayern fölényt, mind1 a lényeg,hogy valahogy kiküzdöttük csapatként.

És akkor itt jön a nagy kérdés,hogy klopp mennyire tudja levenni a nyomást a liverpooliakról.És ha meg is győzi őket amikor felmennek a gyepre onnantól már klopp nem tud segíteni és ilyenkor nehéz elképzelni,hogy egy ilyen fiatal és rutintalan társaságból senki ne kulázza összemagát,és ha még halál magabiztosak is lesznek még mindig ott van a képességekbeli különbség a 2 keretben.Rengeteg apróság van ami ilyenkor felboríthat egy formában lévő csapatot is.A 2 hét pihenő a meccs előtt, mi ezt már ismerjük,nekik ezzel is meg kell birkózni,hogy gyakorlatilag véget ér a szezon aztán 2 héttel később jön a legfontosabb meccs.

Megjegyzem ,hogy salah múlthéten lépett rá az aranylabda ösvényre, azóta láthatóan visszaesett.Nyilván ez csak két meccs és ugyanúgy verhet 3at a döntőben, csak azért ez már teljesen más szint mentálisan amikor Cr-el egy szintre vagy emelve, várják tőled a csodát és várják a liverpooltol a sima továbbjutást, meg is zavarodtak tegnap ebben a szerepkörben.

Az,hogy pont a liverpool ellen van az utolsó bukott bl döntőnk szerintem megfelelő figyelmeztetés mindenkinek, lehet korrigálni egy múltbéli hibát, még ha ennek a garnitúrának semmi köze sincs ahhoz meccshez.De odakell figyelni a jinxre is. :mrgreen:

Apropó jinx, ugye túl vagyunk a bayernen és páros év van :mrgreen: A liverpool 81-ben az az páratlan évben vert minket,azt valaki mondja meg,hogy akkor ki volt a hazai és vendég csapat mert wikipédián mindig a győztest rakják elsőnek szóval nem tudtam kideríteni :mrgreen:

Érdekes lesz mindenesetre.Ők tényleg az a fajta ellenfél akiktől nem fogok sugárban hányni ha veszítenénk(bár ez még sokat változhat a döntőig).
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. május 3., csütörtök 14:06

2016-ban mennyi olyan megnyilvanulast lattam, hogy a Real milyen konnyu agon jutott be(Roma, Wolfsburg, City) mikozben az Atletico a leheto legnehezebb agon(nemtomki, Barca, Bayern) es emiatt nekik kell nyerni az egeszet. Most erdekes nem latni ilyen ervelest a Real mellett :roll:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. május 3., csütörtök 13:50

Anthony írta:Uhh megnyugodtam, akkor mi leszünk a hazai csapat, mehet a fehér vs piros szerelés, nem kell valami ocsmány összeállításokat nézni.
Mert, ha a Pool lenne hazain, akkor nem működne a piros-fehér. :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8011
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Anthony » 2018. május 3., csütörtök 13:29

Uhh megnyugodtam, akkor mi leszünk a hazai csapat, mehet a fehér vs piros szerelés, nem kell valami ocsmány összeállításokat nézni.

Navamiro
Hozzászólások: 836
Csatlakozott: 2016. április 3., vasárnap 0:14

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Navamiro » 2018. május 3., csütörtök 12:45

Szépen elcsalták a Poolnak tegnap...elmaradt tizi és piros. Roma megérdemelte vna.

Most pedig minden semleges szurkoló ellenünk van, szép lesz megint megsirattatni őket.

A szavazásba a 0-t is bele lehetett vna tenni érdekességképpen.

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3106
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: babaking » 2018. május 3., csütörtök 12:44

ThePilgrim írta:
cart írta:Én még mindig nem értem hogy tudott ilyen világtalan védelemmel döntőbe jutni a Pool.
Így:
Sevilla, Maribor, Spartak Moszkva, Porto, Man City, Roma

Azért ez elég durva. Pláne ha a mi ellenfeleinkkel hasonlítjuk össze...
De a mi sorsolásunk mindig Európa liga szint. :mrgreen: egyébként el kell ezeket engedni, aki nyerni akar annak mindenkit meg kell verni aki az útjába kerül, aztán a győzelmet nem kell magyarázni.

Nekünk még jó is a keményebb sorsolás, így is majdnem megégtünk mert lazáztunk néha. Hát még ha könnyű ellenfeleket kapunk.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2018. május 3., csütörtök 12:14

miVida írta:amúgy annak mennyi esélye lehetne h James visszatérjen?

mert ha adott esetben nem sikerülne se mbappé, se neymar, se salah, akkor KI lenne jobb nála nyáron? (hazardot meg ne halljam mert azt nem hiszem el :mrgreen: ) mert itt se volt rossz csak nem volt helye de most arról van szó h kell az erősítés mégpedig a kezdőbe és nem játszott rosszul ellenünk se, sőt, jobb volt vele a bayern

szerintem bale helyett James R simán elférne és mivel benzema a padon így lehet asensionak is helye, plusz ott van isco meg lucas

szerk.: azzal pedig egyetértek h Marcelot fel kéne tolni kp-ra a döntőbe és helyette Nacho simán megoldja a bhv posztot
Pont az a Hazard lenne a legjobb ide, akit te nem akarsz itt látni... Ő szélső, Bale is szélső, ezért lehetne hozni a walesi helyére. James továbbra is egy támadó középpályás, a posztjának nincs helye a csapatunkban, taktikánkban ez a baj. Isconak is ugyanez a problémája.
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. május 3., csütörtök 11:48

Amúgy a Róma keményen mutatta a fukkot a Citynek meg Guardiolának tegnap.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27245
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Remy » 2018. május 3., csütörtök 11:29

Csapatvédekezés + Van Dijk érkezése. Nyilván ettől nem lett top a védelem, és valszeg egy olyan ágon, mint amin mi voltunk, már kiestek volna nagy eséllyel, de télen sikerült kellően megerősíteniük a hátvédsort. Ettől függetlenül láthattuk, hogy lehet nekik gól lőni, méghozzá nem is keveset.

Én sok gólos meccsre számítok mindenképpen.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. május 3., csütörtök 11:27

ennek ellenére egy meccsen bármi lehet. higgadtság nyugodtság kell és friss 100%os játákosok. villarreal elleni meccsre mehet a castilla vagy guti fiai. nem érdekel de akik a döntőn keretben lesznek ők mind pihit kapjanak.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

ThePilgrim
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 13:30
Kedvenc játékosaid: Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ThePilgrim » 2018. május 3., csütörtök 11:25

cart írta:Én még mindig nem értem hogy tudott ilyen világtalan védelemmel döntőbe jutni a Pool.
Így:
Sevilla, Maribor, Spartak Moszkva, Porto, Man City, Roma

Azért ez elég durva. Pláne ha a mi ellenfeleinkkel hasonlítjuk össze...


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 81 regisztrált és 0 vendég