Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2013. április 30., kedd 12:42

Verratti ügynöke ezekben a percekben is tárgyal a Real Madriddal! :shifty:
:goat:

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. április 30., kedd 9:04

Igen, párszor fején találta a szöget, de az időzítése és a stílusa finoman szólva is balszerencsés volt. Mert így rajtunk kívül mindenkinek úgy jött le, hegy egy vesztes csacsogás, bizonyítványa magyarázása. Ugyanúgy, mint amit mi gondoltunk az MU-sokról idén.
Merci Zizou!

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. április 30., kedd 7:12

Szörnyű személyisége van.
Pont az ellenkezőjét gondolom,pont hogy ritka nagy személyisége van amit mutatnak is a régi csapataiban lévő tagok interjúi,túl nagy önérzete,igazságérzete, mindent a csapért rendel alá,végsőkig kiáll értük és küzd a médiával,a bírókkal, a drukkerekkel, a takarítónővel is ha kell.......
.....úgy hogy ebben madridban SENKI sem volt társa, valószínű ez a baja,valószínű ezért fog távozni,valószínű ez miatt romlott meg az öltözői rend, valószínű a "tégla" Iker és ramos( a kedvencem) a hunyók ebben.......az edző szerintem példát mutatott itt,harci kedvből,akaratból,férfias viselkedésből,csapategységből(lásd tavalyi év- micsoda kis csapatunk volt- és bőven volt még benne fejlődési lehetőség)....de társat nem igazán talált,CSAK ronaldo személyében,akit lehet buzizni,meg dobálni rá a szart,de ilyen sport érték,ilyen alázat,akarat olyan példa amit a gyerekeimnek is mutatni fogok 20 év múlva is......

Az más kérdés hogy szakmailag is vannak ballépései,de már kicsúszott a kezéből az égész,csak ül a meccseken és már nem önmaga régóta.

:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Press
Hozzászólások: 466
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Press » 2013. április 30., kedd 3:29

Manolo írta:Na ne már... ezt komolynak szántad?
Mourinho nagy edző voltát, valamint hogy a Del Bosque utáni éra messze legeredményesebb Madrid-trénere, megkérdőjelezni... Igazán remélem, hogy csak a csalódottság váltja ki belőletek ezeket az elképesztő állásfoglalásokat. :(
Mourinho nagy edző, de még annál is jobban tudja a média adta lehetőségeket kihasználni.De már vagy negyedjére írom le, nem Mourinho edzői ismereteivel van bajom, csak meguntam ezt a tutyimutyi szarakodást, megy egész évben a sárdobálás a játékosok és az edző között, így milyen csapatról beszélünk? Szörnyű személyisége van. Inkább a játékra kéne koncentrálni, mint ahogy a dortmundiak vagy a müncheniek... és ha már játék, az ne feltétlen olyan legyen, mint amit nyomatott az interben. A Madridban azért ennél több van/kellene, hogy legyen. :-)
Manolo írta:Mourinho nagy edző voltát, valamint hogy a Del Bosque utáni éra messze legeredményesebb Madrid-trénere, megkérdőjelezni
Nem. Del Bosque óta ő az, aki tovább húzta mint egy év. Nyilván eredményesebb, mert kiadott érte Perez 8 milliót, persze hogy nem rúgta ki az első év után. Mourinho 3 év alatt évi egy kupát hozott, Király kupa, Liga, Szuperkupa. Shuster egy év alatt gyűjtötte be a Szuperkupát és a Ligát.

De nem számít, mert most ebből ha sokáig ragozzuk még azt is kihozzuk, hogy mondjuk Juande volt az elmúlt tíz év legjobb real edzője :mrgreen:

Az a lényeg, hogy szerintem Mourinho ideje lejárt itt. Én itt befejeztem, alszom. Vagy kávézom. :coffee: :D
1956 ● 1957 ● 1958 ● 1959 ● 1960 ● 1966 ● 1998 ● 2000 ● 2002 ● 2014 ● 2016 ● 2017 ● 2018

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toky » 2013. április 30., kedd 2:22

CS0ki írta:Igazából nem is nagyon értem már, hogy miről beszélünk. Nekem annyi a bajom, hogy két 160 centis, nem túl kemény játékost én kevésnek tartok arra, hogy rájuk épüljön a védekezésünk. És nem is tudok még egy csapatot, ahol ilyen fizikai felépítésű, típusú játékosok lettek volna elsődlegesen megbízva a védekezéssel. Ha van mellettük harmadiknak egy kemény legény is, akkor már működhet. Vagy ha 11 ember képes folyamatosan együtt védekezni, mozogni, helyzetkedni. Nálunk ez utóbbi nyilván soha nem lesz.
Én sem nagyon értelek, mert senki nem mondta, hogy az lesz a középpályánk, hogy Verratti-Modric. Ha megnézed, a legtöbben pont azt írtuk, hogy Vidal/Pogba - Verratti és előttük Modric. Nem csak két "gyerekre" van bízva a védekezés.
És azzal sem értek egyet, hogy a mi 11 emberünk nem lesz képes együtt mozogni, helyezkedni, védekezni. Benzema ugye így is kifutja a belét a védők között, Lucas(di María) is megtenné, egyedül Ronaldo az, akinél előfordul, hogy elöl ragad, és éppen csak sétál visszafele. Ha presszionálunk, akkor viszont nem kell folyton visszaszaladnia, valamint van annyira profi, hogy edzői kérésre letámadja a közelében levőt. (Ezt mostanában is gyakran megteszi.) Most azért nem igazán működik a letámadás, mert Özil ezt nagyon nem érzi (vagy csak szarik bele, esetleg mindkettő), és miatta jókora luk tátong a középpályán, ahová beteszik, oda valaki kilép, helyén luk stb. Ráadásul ugye az a parancs, hogy labdavesztés után "Barcásan" futás vissza a 16-osig. Ritkán van már letámadás, mert úgy nehéz kontrázni...
Press írta:...csak azt mondom, hogy nem szép focival szerezték meg a kupát.
...De Mourinho sem a Chelsea-vel, sem (valószínűleg) velünk nem nyer(t) BL-t, pedig elivleg sokkal erősebb mindkettőnek a kerete, mint anno a Portonak vagy az Internek és gyakorlatilag bárkit le tudnak igazolni. Ha akkora edző, mint aminek én is tartottam, akkor ilyen kerettel simán be kellett volna húzni az elmúlt két (illetve idén már három) elődöntő közül az egyiket. Sokkal jobb játékosai vannak mint az Interben, több lehetősége, taktikai variációja. Papíron sikerülnie kellett volna már rég...
Sokunknak nem tetszik a mostani játék sem. Ez is az egyik ok, amiért elküldenénk.
Azt is többen mondtuk, hogy hiába jó edző valaki (én annak tartom Mourinhot), van, hogy nem illik egy csapat filozófiájához, stílusához, és egy "gyengébb" edzővel a csapat olykor többre lehet képes. Ezt korábban sok Mou szimpatizáns félresöpörte, mondván Mourinho után nem lesz Real Madrid, meg hasonló világvége hangulat uralkodott. Most már pár kivétellel mindenki az új edzőt és az új kezdetet várja. Reméljük Ancelotti majd elhozza azt a szellemiséget és taktikát/játékfelfogást, amit szeretnénk látni. Illetve meglesz a nagytakarítás is.
Aztán koppantunk már párszor. :D
Manolo írta:Mourinho nagy edző voltát, valamint hogy a Del Bosque utáni éra messze legeredményesebb Madrid-trénere, megkérdőjelezni...
Legeredményesebb? Ő volt itt a legtovább. Persze, hogy eredményesebb. Mou 1. éve: Copa del Rey, Capello 1. éve: La Liga. (Valamint Schuster is Capello munkájával behúzott egy bajnokságot. :mrgreen: ) Ha Capello maradt volna ÉS megkapja azt a pénzt, amit Mou megkapott (más edző alatt nem volt ilyen kerete a Madridnak), lehet már rég meglenne a 10. is.
Azért az ilyen "apró" tényekről ne feledkezzünk meg, amikor összehasonlítjuk egyik másik trénert.

Manolo
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:14
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Zsigárd

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Manolo » 2013. április 30., kedd 2:11

Press írta: Osztom. Milyen két BL győzelme van már Mourinhonak? ... A Portoval hogy hogy sikerült a BL arra már nem emlékszem, de az Interrel elég szánalmas játékot mutatott egész évben. Nem azért nyert ott az Inter, mert olyan "hűdejók" lettek volna, hanem mert 11 védővel állt ki kb. mindenki ellen. És erre büszkék az interesek, hogy 45 vagy hány év után jött "Mourinho Isten" és összebekkelt nekik egy bl-t.
...
Mourinho semmivel sem ért el nagyobb sikereket más edzőknél az elmúlt 10 évben a Madridban
Na ne már... ezt komolynak szántad?
Mourinho nagy edző voltát, valamint hogy a Del Bosque utáni éra messze legeredményesebb Madrid-trénere, megkérdőjelezni... Igazán remélem, hogy csak a csalódottság váltja ki belőletek ezeket az elképesztő állásfoglalásokat. :(
Vamos Real!

Avatar
Press
Hozzászólások: 466
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Press » 2013. április 30., kedd 1:59

Sierra írta:de azért a Barcát szép focival verték 3-1-re, legalábbis nekem tetszett az a meccs.
De azért kellett Milito lesgólja is a továbbjutáshoz :kacsint:
Persze, nekem is tetszett, mert kiejtették a Barcelonát, ami tuti h megnyerte volna abban az évben is a sorozatot :mrgreen: és a döntő sem volt rossz. Félre ne értsetek, nem arról beszélek, hogy érdemtelen lett volna a BL győzelmük, csak azt mondom, hogy nem szép focival szerezték meg a kupát. Ahogy írtam, ez nem von le semmit az érdemükből, csak nekem ez a játék nem jön be. De Mourinho sem a Chelsea-vel, sem (valószínűleg) velünk nem nyer(t) BL-t, pedig elivleg sokkal erősebb mindkettőnek a kerete, mint anno a Portonak vagy az Internek és gyakorlatilag bárkit le tudnak igazolni. Ha akkora edző, mint aminek én is tartottam, akkor ilyen kerettel simán be kellett volna húzni az elmúlt két (illetve idén már három) elődöntő közül az egyiket. Sokkal jobb játékosai vannak mint az Interben, több lehetősége, taktikai variációja. Papíron sikerülnie kellett volna már rég... bosszantó, ja.

Persze én is nagyon elégedett lennék ha egy szezonban meglenne mind a három kupa de ezt azzal a játékkal amit Mourinho elképzelt lehetetlen (volt) kivitelezni. Azért remélem nekünk nem kell majd 45 évet várnunk a következő BL-re... :mrgreen:
Sierra írta:A triplázásnál a bajnok+olasz kupa+BL kombóra gondoltunk.
ki is ment a másik kettő a fejemből, csak a nemzetközi kupákra koncentráltam :D
1956 ● 1957 ● 1958 ● 1959 ● 1960 ● 1966 ● 1998 ● 2000 ● 2002 ● 2014 ● 2016 ● 2017 ● 2018

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. április 30., kedd 0:52

szerintem az meg mar nem "spanyol" foci. es itt nem csak spanyol sablonos jatekra ertem, hanem olyanokra akik tudnak tili tolizni is.
Az Arsenal a Bajern elleni visszavagon egy Rosicky-Arteta-Cazorla-Ramsey kp-val allt fel es majdnem bucsusztattak a bajorokat.
Azért jó majdnem volt az...konkrétan ha háromszor eljutottak a bajorok kapujáig, aztán valahogy összejött két gól, az egyik a legvégén.- Közben a bőrgatyások letudták azon a meccsen a "száz helyzetből egy se ment be" szituációt, ami kell egyszer kétszer az idényben. Ne arra építsünk már...

Az meg hogy van egy kicsit keményebb játékos a középpályán, ne legyen már hátrány. Nem egy kétméteres gerendát kell elképzelni, akiről csak pattog mindenfelé a bogyó.

A Viera féle Arsenal, vagy a Redondo által fémjelezte madrid nem volt elég látványos, spanyolos?
Igazából nem is nagyon értem már, hogy miről beszélünk. Nekem annyi a bajom, hogy két 160 centis, nem túl kemény játékost én kevésnek tartok arra, hogy rájuk épüljön a védekezésünk. És nem is tudok még egy csapatot, ahol ilyen fizikai felépítésű, típusú játékosok lettek volna elsődlegesen megbízva a védekezéssel. Ha van mellettük harmadiknak egy kemény legény is, akkor már működhet. Vagy ha 11 ember képes folyamatosan együtt védekezni, mozogni, helyzetkedni. Nálunk ez utóbbi nyilván soha nem lesz.

Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Casso » 2013. április 30., kedd 0:25

Az Inter abban az időben bárkit megvert volna. Nem lett volna csapat akik megálljt tudtak volna parancsolni. Szerintem senki nem panaszkodna ha olyan játékkal nyernénk meg mindent amivel az Inter triplázott. Az a csapat tudott küzdeni. Milito is amit leművelt.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2013. április 29., hétfő 23:20

Press írta:Nem azért nyert ott az Inter, mert olyan "hűdejók" lettek volna, hanem mert 11 védővel állt ki kb. mindenki ellen.
Azért ez így nem teljesen igaz szerintem. Tény, hogy alapvetően védekezőbb volt az az Inter (Etoo úgy védekezett abban az időszakban, mint egy kisangyal, ráadásul a szélen játszott), de azért a Barcát szép focival verték 3-1-re, legalábbis nekem tetszett az a meccs. Ahogy a döntő sem volt rossz. De összességében talán tényleg bekkelős Inter volt az, de legalább eredményes.
Press írta:45 vagy hány év után jött "Mourinho Isten" és összebekkelt nekik egy bl-t.. azóta sincs sehol az a csapat...
Hát pont ezért nincs sehol az a csapat. :D Mert már nincs ott Mourinho. Addig voltak sikeresek. Azóta totális flop. Erre én is verném a mellemet, ha Inter drukker lennék, azért csak tripláztak abban az évben. :-)
Press írta:A masik ket kupat meg mar Benitez hozta ossze...
A triplázásnál a bajnok+olasz kupa+BL kombóra gondoltunk.

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: torjack » 2013. április 29., hétfő 23:13

Akkor már nem ő volt a Chelsea edzője, azt a Chelseat Hiddink edzette.

Tudom, a lényeg az volt, hogy a mák benne van. Még a katalánoknak is benne volt, de ettől még nem értéktelenebb a győzelem.

petiamadridista
Hozzászólások: 5218
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2013. április 29., hétfő 23:05

Ha a Chelsea-Barcán nincs Övrebo, meg Essien nem rúg luftot a hosszabbításban, most nincs 6 kupás Barca.
Akkor már nem ő volt a Chelsea edzője, azt a Chelseat Hiddink edzette.

Mou Portoban kiváló csapatot rakott össze, több játékosuk is (Carvalho, Deco) később meghatározóak voltak más nagy csapatokban is, de a 2004-es győzelem mák volt. Akkor a negyeddöntőben több meglepetés született mint az azt követő 9 évben... A nagyok lényegileg elbénázták és kiejtették magukat, a Porto meg továbbment a MU ellen egy utolsó perces góllal, aztán már nem is állt előttük semmi komolyabb akadály a végső győzelemig.
Az Interes győzelem viszont csodálatos volt. Mou nagy edző. Ki tudja, lehet holnap először bizonyítja itt is :-)

Avatar
Press
Hozzászólások: 466
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Press » 2013. április 29., hétfő 22:32

Gascoigne írta:Kevés ember dühösebb nálam Joséra a degeneráltság határát súroló makacssága és botláb-fetisizmusa miatt, de azért ami baromság, az baromság. Ki ne hozzátok nekem, hogy véletlenül bemákolta a Portóval az Euroligát, utána meg a Bl-t. Az Interrel meg nem játszott szép focit, úgyhogy az a tripla sem ér. Besz.rok rajtatok. :lol:
En a portora nem emlekszem, igy kezdtem, ezert ahhoz nem tudok mit hozzaszolni.
Az Inter nyilvan megerdemelte a gyozelmet, mert valahogy csak osszejott nekik de undorito focit jatszottak vegig, azt amit Mourinho szeret, en meg nem. Nem kisebb az erdeme, de szemely szerint tobbre tartom azokata csapatokat akik nem 90 perc vedekezessel es 3 lovessel nyernek meg egy meccset. A masik ket kupat meg mar Benitez hozta ossze...
1956 ● 1957 ● 1958 ● 1959 ● 1960 ● 1966 ● 1998 ● 2000 ● 2002 ● 2014 ● 2016 ● 2017 ● 2018

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: torjack » 2013. április 29., hétfő 22:32

Milyen két BL győzelme van már Mourinhonak?
A Porto focijával nekem pl. semmi bajom nem volt. Az, hogy a MU ellen mákja volt, az egy dolog. Ha a Chelsea-Barcán nincs Övrebo, meg Essien nem rúg luftot a hosszabbításban, most nincs 6 kupás Barca. Az Inter meg lehet ocsmány focit tolt, de azt nagyon magas szinten csinálták. Meg ahogy mondani szokták, a győzelmet nem kell magyarázni. Mindkét esetben egységes, szervezett csapata volt. Itt meg nincs. Mondjuk, az hogy nincs, abban vastagon benne van. A nyarat borzasztóan eltolta, úgy uszkve az egész klubbal együtt... Ez az eredménye.

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. április 29., hétfő 22:27

Ki ne hozzátok nekem, hogy véletlenül bemákolta a Portóval az Euroligát, utána meg a Bl-t.
Egy MU elleni meccsről volt szó, amit a portugál saját maga is karrierje legfontosabb, egyben legszerencsésebb pillanatának tart. :-)
Merci Zizou!

Avatar
Gabo
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:18
Kedvenc játékosaid: Beckham
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gabo » 2013. április 29., hétfő 22:22

Raul has asked his club Al Sadd for permission to travel to the Bernabéu tomorrow to watch Real Madrid play.
Forrás: facebook. :mrgreen:
Ha igaz remélem bemegy majd az öltözőbe és beszél majd a srácokkal egy kicsit.
TheodoriK írta:
Várható kezdőcsapatok:
Real Madrid: Diego López; Essien, S. Ramos, Varane, Coentrao; Khedira, Xabi Alonso, Özil, Di María, Cristiano Ronaldo; Higuaín.
Sírógörcs kerület... :'( :shutup:
Annyira nem vészes, sokkal jobbat úgysem lehetne kiállítani. Khedira és Xabi helyett Casemiro és Modric esetleg.

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2013. április 29., hétfő 22:20

Kevés ember dühösebb nálam Joséra a degeneráltság határát súroló makacssága és botláb-fetisizmusa miatt, de azért ami baromság, az baromság. Ki ne hozzátok nekem, hogy véletlenül bemákolta a Portóval az Euroligát, utána meg a Bl-t. Az Interrel meg nem játszott szép focit, úgyhogy az a tripla sem ér. Besz.rok rajtatok. :lol:
Ez tényleg így van?
A galata ellen szerezte az elsőt. És ha egy szekér beindul... :-)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Gascoigne 2013. április 29., hétfő 22:23-kor.

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. április 29., hétfő 22:16

Press írta:A Portoval hogy hogy sikerült a BL arra már nem emlékszem
Elég nagy mákkal. 90. percben az MU még továbbjutásra állt, majd a Porto szabadrúgásból egyenlített.
A döntőben meg hála nekünk a Monacot kapták. Mourinho birtokolja a 10.-et, amit nekünk kellett volna megnyernünk 2004-ben az MU ellen :mrgreen:
A hozzászólásod minden egy mondatával egyet értek.
Szerintem Higuain holnap szerzi meg élete második, harmadik és negyedik egyenes kieséses szakaszbeli gólját.
Ez tényleg így van? :mrgreen:
Merci Zizou!

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2013. április 29., hétfő 22:16

Nem értem, mi a baj a kezdővel. Szerintem Higuain holnap szerzi meg élete második, harmadik és negyedik egyenes kieséses szakaszbeli gólját.

Avatar
TheodoriK
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 17:59
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: TheodoriK » 2013. április 29., hétfő 22:11

Várható kezdőcsapatok:
Real Madrid: Diego López; Essien, S. Ramos, Varane, Coentrao; Khedira, Xabi Alonso, Özil, Di María, Cristiano Ronaldo; Higuaín.
Sírógörcs kerület... :'( :shutup:
HALA MADRID!
(1999-2013)

Kép
__C. Ronaldo____Benzema___Ricardo Kaka__


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 17 regisztrált és 0 vendég