Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mi lesz a City ellen?

A szavazás 2024. április 18., csütörtök 12:34-kor befejeződött.

Győzelem, továbbjutás.
35
29%
Döntetlen, hosszabbításban megyünk tovább.
26
22%
Döntetlen, tizikkel megyünk tovább.
14
12%
Döntetlen, hosszabbításban kiesünk.
1
1%
Döntetlen, büntetőkkel esünk ki.
1
1%
Vereség, kiesés.
43
36%
 
Szavazatok száma: 120

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62859
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. szeptember 17., kedd 15:18

http://www.uefa.com/uefayouthleague/index.html
Már 1-1 az állás. 15. percben vezetést szereztek a törökök, 16-ban egyenlítettünk. :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. szeptember 17., kedd 15:18

http://www.soccerfame.hu/p/danynounkeu
Jelenleg ezt a fiatal embert látom a legnagyobb igéretnek a galataba,tavly az ellenünk vívott találkozókon is messze ő emelkedett ki a "sztárokkal" telitűzdelt török csapatból.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. szeptember 17., kedd 15:15

Realista24 írta:Elkezdődött a mini bl.
Stream itt, akit érdekel
http://nowwatchtvlive.com/2013/06/real- ... line-free/
Ez az a NexGen Series, vagy valami más? :D

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27389
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. szeptember 17., kedd 15:12

Realista24 írta:Elkezdődött a mini bl.
Stream itt, akit érdekel
http://nowwatchtvlive.com/2013/06/real- ... line-free/
Jókor nyitottam meg... vezet is a Galata :lol:

szerk: 1-1 :lol:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62859
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. szeptember 17., kedd 15:11

Elkezdődött a mini bl.
Stream itt, akit érdekel
http://nowwatchtvlive.com/2013/06/real- ... line-free/
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. szeptember 17., kedd 14:34

dannen írta:
Realista24 írta:http://www.youtube.com/watch?v=WIOVf6rcFVc
Kezdődjön már!!!
őszintén szólva én egy nagyon nehéz meccsre számítok. hétvégén is nagyon fásult volt a csapat és nem hinném, hogy pár nap alatt kipihenték volna ezt, de ne legyen igazam :) a gala nagyon erős otthon, ezt már láthattuk tavaly is, nem véletlenül vannak itt. ettől függetlenül elvárnám, hogy nyerjünk, de nem lepődnék meg egy döntetlenen sem.
Én is így gondoltam, de ma leseggeltem összerakni 1 jó mixet, és átbújtam az utóbbi mérkőzéseket. Meglepődve láttam, hogy eddig a Gala 4 meccsből 1-et nyert és 3 döntetlent játszott. Ami ennél is jobban meglepett a 4-3-as gólarány ami szerintem igen gyenge... Ha a védelem jól produkál nem szabad, hogy probléma legyen, mert papíron ez a Galata gyengébb mint akik ellen már játszottunk...

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62859
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. szeptember 17., kedd 10:57

http://www.youtube.com/watch?v=WIOVf6rcFVc
Kezdődjön már!!!
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. szeptember 8., vasárnap 21:24

Szerintem is nagy szenvedés lesz a Juve elleni két meccs. Hála az égnek, hogy idén nem a Khedira-Alonso páros az alap, mert azzal még nagyobb kínlódás lenne. Remélem sérülés hullám nem söpör végig a csapaton és addig Bale is megtalálja a helyét, aztán szerintem egálban jövünk ki a párharcból, 3-3 pont mind2 csapatnak.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. szeptember 8., vasárnap 21:22

R.M.C.F írta:Galaktikos,ez a csapat nem fog addigra összeállni,ne legyen belőle kudarc élmény,csak szólok,ráadásul jelenleg a juve az egyik legerősebb csapat,a védelmük beton,a kp-a erős,gyors, pontos és gólerős,elől képesek a kontrára is jó hatékonyságban, összeszokottak és nagyon szervezettek........az KíN LESZ ...és nem a juvénak. Azt nem mondom hogy jobbak ha összevetem,de azt igen hogy jelenleg előrébb tartanak és előnyben vannak,addig van még 1.5 hónap,az elég pár dologra,de a játékunkat majd tavaszra teszem hogy rendben lesz.ha rendben lesz,annyi idő azért kelleni fog.
én is úgy értettem. hát a csoportkör kit érdekel? :lol: ott úgyis továbbjutunk. :)
de a jelenlegi keretünkben van akkora potenciál, hogy ha összeérünk nagybetűs csapattá akkor csak imádkozhatnak az ellenfélnél.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. szeptember 8., vasárnap 21:20

Galaktikos,ez a csapat nem fog addigra összeállni,ne legyen belőle kudarc élmény,csak szólok,ráadásul jelenleg a juve az egyik legerősebb csapat,a védelmük beton,a kp-a erős,gyors, pontos és gólerős,elől képesek a kontrára is jó hatékonyságban, összeszokottak és nagyon szervezettek........az KíN LESZ ...és nem a juvénak. Azt nem mondom hogy jobbak ha összevetem,de azt igen hogy jelenleg előrébb tartanak és előnyben vannak,addig van még 1.5 hónap,az elég pár dologra,de a játékunkat majd tavaszra teszem hogy rendben lesz.ha rendben lesz,annyi idő azért kelleni fog.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. szeptember 8., vasárnap 11:11

hát nagyon várom már a juve elleni meccset. hála pereznek, ancelottinak, zidanenak meg annak hogy kibasztuk a keretből a :cens: okat. nagyon rég vártam így meccset mint a következőt, és nem csak azért mert a világ két legdrágább játékosa játszik egymás mellett, hanem mert mögöttük lesz egy modric, isco, illarramendi és előttük egy benzema. kicsit nézegetve a többi élcsapat keretét, hát ha a mi csapatunk összeér, és nagybetűs csapat lesz, és küzdenek egymásért és a mezért ahogy mourinho második évében, és az edzői stáb nem lő bakot -mint mou a bm ellen- akkor ebből 2éven belül tizedik lesz.
alapból azt mondanám hogy miénk a második legerősebb kezdő/keret,a bayerné talán erősebb talán. viszont azzal hogy pep odament és a világ legjobb jobbhátvédjét kp-n próbálgatja és amíg azt hiszi hogy jó az hogy ennyi támadóval nyomja addig nem félek tőlük. kíváncsi vagyok ha mindenki egészséges lesz kik fognak padozni? götze? thiago? robben? ribery vagy schweini akit jelenleg top4 kkp-snak tartok? (vidal, yaya touré bár ő mostmár előrébb játszik de azokkal a lábakkal az ellenfél tizenhatosától a félpályáig két lépéssel visszaér, luka és bastian sajnálom hogy utóbbi soha nem lesz a mi playerünk) szóval lehet kellemes gondok ezek guardiolánál de remélem beletörik a bicskája ebbe az egészbe, őt is utálom magát a bm-et is de a mostani keretük az az nagyon ott van. nagyon összerakták.
barca. a támadósoruk pokoli erős neymar--messi--alexis, ha messi vagyis tata ad mindnek elég szabadságot és nem csak messinek akkor ez egy félelmetes trió lehet vagy lesz viszont azzal hogy elment thiago.. szóval ki lesz kkp-n a csere? sergi roberto? hát nagyon remélem. :D de ami miatt erősebbnek tartom a mi csapatunkat az a barca védelme, most mi az alap? alves-piqué-masch-alba? ez jó csak a két szélső hátvéd rengeteget van fent. meg ha kidől piqué ki lesz a kh? bartra?song vagy puyol? de őket nem írnám le azért főleg hogy új edző akit még nem ismerünk. plusz ugye valdes, aki eddig talán élete formájában véd idén, de már alig várom hogy bale vagy cr lecsapódó bombáit vv ellen. :)
utd. egyáltalán nem tartok tőlük, megvették fellainit és ennyi. de saf elment vagyis hát szerepkört váltott moyesszal idén még nem lesznek faktor szerintem. bár ez a fellaini, carrick féle kkp nem rossz, sőt ez már elég fasza de vmiért mégsem érzem őket olyan erősnek. olyan érzésem van náluk mint amikor a fifában egy lyonnal vagyok például és nem tudom kit adjak el, egyik sem extra, de egyik sem olyan kevés hogy azt mondjam őt adom el és az ő posztján erősítek.
chelsea. alapból nincs bajom mourinhoval mindenképp a szűk elitbe sorolnám az edzőket tekintve. viszont azzal a kerettel most lehet beleesik ugyanabba a hibába mint itt, adott egy krva erős támadószekció erre ő kontrákra akar építeni. oscar, mata, schürle, hazard, willian ez megint csak szűk elit. attól tartanék hogy a korábbi játékosait nagyon jól ismeri de pont a barátságos meccsen látszott hogy hiába ismered céronaldot ha bebassza a szabadrúgást nem tudsz mit csinálni. nem tudsz ráállítani ott plusz embert... csak imádkozhatsz, és a másik gólja ugyanez, fejelt nekik egyet erre terry mondja hogy a bl-ben nem biztos hogy így betudná fejelni? miért ne lenne biztos? moszkvában befejelte ugyanígy. meg hát hiába ismeri azért elég sok új játékosunk van. nálam most van egy sorrend: real,bm,barca (nem feltétlen ilyen sorrendben) szakadék, dortmund,chelsea,juve,utd,city.. szintén nem sorrendben. nálam ez a mostani chelsea inkább másodvonal ilyen tekintetben viszont mivel nagyon fiatalok főleg elöl ezért jövőre ilyenkor már lehet inkább az első háromhoz sorolnám, a potenciál mindenképp megvan bennük.
city.idén is elköltöttek egy rakás pénzt de most nem agüerokért meg yaya tourékért hanem: navas, jovetic, negredo, fernandinho. de a legnagyobb erősítés az a pellegrini-mancini csere a padon, megnéznék egy city-realt. :)
és akkor madrid.
mint mondtam úgy ülök le meccset nézni hogy várom, hogy kíváncsi vagyok, látni akarom ahogy isco átveszi behúzza a börcit, ahogy kidobja a balosra marcelonak aki úgy veszi át a labdát hogy már csak azt öröm nézni, benyomja középre modricnak akitől szintén egy centire se pattan el a labda, és modric választhat hogy a balszélre dobja ki ahol céronaldo épp indul be középre, vagy a jobbszélre ahol gareth bale indul középre, vagy nyomja be benzemának. olyan játékosaink vannak elöl: modric, isco, bale, cristiano ronaldo, benzema akiktől nem pattan el a labda. ez ebben a csapatban alap kéne hogy legyen közben mégsem volt az sokáig. nincs olyan játékosunk akinél várni kéne arra két ütemet amíg át dobja a jobbik lábára a labdát... és benzemát is lehet cseszegetni hogy mennyit volt lesen de ha belejön ebbe az új szerepkörbe akkor fantasztikus lesz, most sem rossz 3meccsen 2gól meg 2assist? ezt ki ne írta volna alá mondjuk 1hónapja? és akkor arról még nem is beszéltem hogy xabi és illarramendi még nem játszott, illarra a villarreal ellen már fog nagyon várom, kíváncsi vagyok rá. hátul azért más a helyzet, ha mindenki egészséges akkor kimerem jelenteni hogy a világ legjobb védelme a miénk. carvajal-varane-ramos-marcelo hátul meg diegolopez vagy casillas. csak hát carvajal meg van még szeppenve, marcelo lesérült, varane még nem épült fel. de attól még egy arbeloa-pepe-ramos-coentrao négyes sem rossz. lényeg a lényeg, 2éven belül ebből bl lesz.

szkomac
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2013. szeptember 4., szerda 9:21
Kedvenc játékosaid: Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: szkomac » 2013. szeptember 4., szerda 9:26

Sziasztok!

Szeptember 16-án utazom Isztambulba nyaralni és akkora szerencsém van, hogy pont másnap van Real - Galarasaray meccs!

Tudtok nekem segíteni jegyet szerezni? Természetesen a Real szektorba!

Köszi szépen!

Ábel

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. szeptember 4., szerda 0:15

Nekem a piros is, de a zöld nagyon pozitív csalódás volt. Rosszul voltam tőlük, de a zöldet imádtam. Viszont úgy érzem, hogy a naranccsal nem fogok megbarátkozni én sem.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. szeptember 4., szerda 0:10

pheco írta:Narancssárga mez mikor lesz bemutatva? A Juve elleni idegenbeli meccsre számítok, vagy esetleg van esély rá, hogy a bajnokságban már abban játszanak?
Van, de nem a Villareal ellen. Elég sok idegenbeli meccsünkön játszottunk pirosban vagy zöldben. A leginkább a sevillai meccsek ugranak be. Érdekes mód kétszer játszunk egymás után hazain a BL-ben így elég sokára esik a Juve elleni idegenbeli meccs, szóval szerintem majd a bajnokságban kapjuk az első hányingert ettől a színösszeállítástól. :angry:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. szeptember 3., kedd 23:46

Narancssárga mez mikor lesz bemutatva? A Juve elleni idegenbeli meccsre számítok, vagy esetleg van esély rá, hogy a bajnokságban már abban játszanak?

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. szeptember 1., vasárnap 16:28

foci is elment egy olyan irányba aminek köszönhetően a dinamikus foci sokkal eredményesebb, 
A dinamikus játék nem zárja ki a többszöri labdaérintést,vagy a tudatos támadásépítést,ne aggy isten akár még 1-2 cselt is megengedve,és akkor nem kell nézni a sablont,mikor 2-3 huzasbol a kapu előtt vannak,a többit meg elintézi Ronaldo,esetleg Bale.
Ha ez lenne,akkor nincs szükség Iscokra,Marcelokra,esetleg Benzemara...hogy Modricot már meg se említsem...
Ha a csapat,nem tartja meg valamennyire a stilusjegyeit,akkor csak 1 lesz a sok közül,hiába a fehér mez,meg a legendás múlt..
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Jester
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 9:48
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldinho, Nesta, Maldini, Buffon
Kedvenc csapatod: Olyan nincs...

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Jester » 2013. szeptember 1., vasárnap 11:06

A szurkolói igényeket hozzá kellene igazítani a csapat elmúlt 7 éves teljesítményéhez. :lol:
Bár így is lejött pár db bajnoki cím, de úgy tűnik csak akkor ér valamit egy szezon ha BL-t nyertek...

Amúgy mi van Bale-el? Mert eddig semmilyen megerősítést nem láttam afelől, hogy érkezik. Csak az érkezésére utaló jelek vannak...

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9203
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. szeptember 1., vasárnap 10:55

Galacticos írta:
dzsihad91 írta:elég tetszetős focit nyomtunk...n
amíg meg nem szereztük a nagyobb meccseken a vezetést és álltunk azonnal vissza. 11-12 bayern münchen, remember?
Pont ez az, hogy azon a Bayern elleni meccsen is jo focit jatszottunk addig mig vissza nem alltunk. Teljesen magunkra huztuk az ellenfelet es onnan mar csak a kontrakra epitettunk. Ezt a teljes visszaallast kellett volna harmadik evben kikuszobolnunk, e helyett viszont boldog - boldogtalan ellen CSAK ezt nyomattuk.

Avatar
dzsihad91
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Raúl, Casillas, Roberto Carlos, Cristiano Ronaldo...
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsihad91 » 2013. szeptember 1., vasárnap 10:50

Az ilyen fenenagy igényű szurkolók miatt, nem nyerünk évek óta szart se...felkéne már fogni, hogy nem Zidane-ok Figo-k játszanak itt, és a foci is elment egy olyan irányba aminek köszönhetően a dinamikus foci sokkal eredményesebb, mint a tökömön pörgetős labdatartós foci...igen 2011-12ben kurvajó focit nyomtunk gyors ellentámadásokkal, 10-15 másodperc alatt végigrohantuk a pályát és helyzetet alakítottuk ki,voltak hibák amik José miatt jöttek elő, ilyen például a vezetés utáni visszaállás, ezt kellett volna Carlonak kijavítani.Bale érkezése biztos, így nálunk lesz a világ 2 leggyorsabb szélsője,ezt kérem szépen ki kell használni.Az a baj ,hogy a Real szurkolók többsége, azt várja hogy nyerjünk és pörgessük a tökünkön a labdát...pedig láthatjuk milyen nehéz egy olyan csapatot összehozni amelyik szépen és eredményesen játszik: Barca 2009...Bayern 2013 és ennyi kész ...A dortmund szépen játszik, mégsem tudott tavaly egy kupát sem begyüjteni, az Arsenal évekig tetszetős focit nyomatott eredmény nélkül, José csapatai nem játszanak tetszetős focit (bár szerintem a kontra az egyik legszebb eleme a labdarúgásnak) de az eredmények mindig mindenhol jöttek.Szóval gratulálhatsz, de 2011-12 szerintem te sem károgtal ,hogy fujdeszarul játszunk a bayern meccsig...jó volt az, reméljük,hogy ez is jó de én azt látom, hogy a keretnek nemfekszik ez a labdatartós story, persze van még idő még csak 2 meccs ment le.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. szeptember 1., vasárnap 2:44

ha neked a mourinho féle madrid látványos volt akkor csak gratulálni tudok. de komolyan. :)
ez a rossz irány? hogy nem ívelgetünk? hogy nem az a taktika hogy íveld cé 20 méteres körzetébe majd csak megoldja.
dzsihad91 írta:Ellenben nekem most az jön le ,hogy gyakorlatilag megpróbáljuk a barca játékát nyomatni
nekem közel sem ez jött le.
dzsihad91 írta:Ronaldo és Bale sebessége nem lesz kihasználva...
még itt sincs bale hivatalosan. de te ezt már biztosra tudod?
dzsihad91 írta:elég tetszetős focit nyomtunk...n
amíg meg nem szereztük a nagyobb meccseken a vezetést és álltunk azonnal vissza. 11-12 bayern münchen, remember?


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 141 regisztrált és 0 vendég