Mennyei futball

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7348
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2013. szeptember 17., kedd 16:48

netes petíció a sok légiós ellen.
Nagy hülyeség. Én még mindig a legjobb útnak azt tartom, hogy a kiscsapatoknak azt kéne csinálniuk, mint a Portonak, Benficanak vagy akár a Kolozsvárnak(10 pont tavaly a BL-ben), persze csak kicsibe először.

Le merem fogadni, hogy azok a légiósok akik csak úgy "leugrottak a fáról"( :mrgreen: ) úgy jöttek ide, hogy a magyar csapatok edzői vagy megfigyelői(egyáltalán ha van nekik ilyen) egy percet sem látták játszani.
Uraim, 21-ik századot írunk,legtöbbször el sem kell utazni ha meg akar az ember nézni egy légióst, legtöbb profi csapatnak már tonnaszámra kellene legyen dvd a kiszemelt külföldi játékosról.

A külföldi játékosért mindenképpen valakiknek felelni kéne, szakembereknek akik értik a dolgukat. Ha látatlanba hozzák össze-vissza a sok afrikai játékost, akiről azt sem tudod hány éves vagy mit csinált, mert egy darab hivatalos papír nincs róla, akkor ne csodálkozzunk, hogy gyengén teljesítenek.
Inkább rámozdulhatnának a dél-amerikai kontinensre, mint a fent említett három csapat, nekik egyértelműen bejött ez a filozófia.
Love football, hate antifa.

Wertz
Hozzászólások: 502
Csatlakozott: 2013. június 25., kedd 13:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Wertz » 2013. szeptember 17., kedd 16:32

'shutterisland írta:netes petíció a sok légiós ellen.
Annak se lehetett sok esze, aki ezt kitalálta. Hiába küldözgetik ezt az MLSZnek. Nem tehetnek semmit. Az UNIÓ ezt a szabályt nem engedné
Amúgy sem lenne semmivel sem jobb a magyar foci ettől a szabálytól
'shutterisland írta:akkor meg inkább nézek fiatal, tehetséges magyar srácokat, nem hiszem, hogy nem rejtegetnének az utánpótláscsapatok olyan arcokat, mint kiskokó,
kiskokó tehetség? ez komoly? :lol: :lol: :lol: egy holland kis csapatba nem férne be
'shutterisland írta:szerintem ti is jobban örültök buzsákynak, vagy örülnétek wassnak, mint újabb légiósoknak.
Pont nem érdekel, hogy milyen nemzetiségű játékosok vannak a magyar klubokba. Annak tudnék csak örülni, ha minden évben lenne legalább egy csapatunk ami legalább az ELbe bejut
Az meg főleg nem érdekel, hogy egy külföldi csapatnak sem kellő volt magyar légiós játszik egy külföldi helyett

Fel kellene fogni, hogy az NB1ben nem válogatottak játszanak, hanem klubcsapatok, ahol nem feltétlenül hazai játékosokból állnak a csapatok

TéOeM
Hozzászólások: 405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:20
Kedvenc játékosaid: Zidane, Roberto Carlos, Modric, Varane, Essien, Ibrahimovic, Yaya Toure, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kemecse

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: TéOeM » 2013. szeptember 17., kedd 16:07

"Akkor hol vannak?"

Épp most költik el a (még) 0 teljesítményre kért havi 200 ezres fizetést. :mrgreen: :roll:

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. szeptember 17., kedd 15:59

szerintem európai porondon így is úgy is esélytelenek vagyunk
ha így állunk hozzá, akkor tényleg semmi értelme! :)
akkor meg inkább nézek fiatal, tehetséges magyar srácokat, nem hiszem, hogy nem rejtegetnének az utánpótláscsapatok olyan arcokat, mint kiskokó, holman vagy kleinheiser.
Akkor hol vannak?
persze nyilván ha jön az új puskás az ifiből, az ki fogja szorítani a b kategóriás légiósokat majd, de ettől függetlenül azért én egyet értek ezzel az egésszel.
Itt a lényeg, aki elég jó az kifogja szorítani a külföldit!Nehogy már még meg se keljen küzdeniük a helyükét a nagy magyar focistáknak!Azt meg azért nem hiszem, hogy szívesebben néznének nb1-et ha szinte magyarok lennének...
wassnak
Ez azért fájt! :mrgreen:

Itthon ez szerintem rohadtul el van túlozva!Madridban hány spanyol van a kezdőben?López,Ramos,Arbeloa/Carvajal,Isco és Illa vagy Xabi néha! Ez 4-5 spanyol a játékos!A Fradiban van ugye Holman,Józsi,Jova,Böde,Gyömbér, ez 5 játékos és még Buzsáky nem is játszik...az angolokról ne is beszéljünk!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62742
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. szeptember 17., kedd 15:19

nem feltétlen a mostani Mateos, Besic féle hullámra gondolok, hanem inkább az előzőekre. Nyilván a mostani Vidi, FTC légiósoknak már magasabb a fizuja is. Többször olvastam és hallottam nyilatkozatokat, hogy azért hoznak külföldieket, mert őket sokszor ingyen tudnak megszerezni és a fizujuk sem olyan magas mint amit egy magyar "tehetség" kér.
Ha ez ilyen egyszerű lenne :)
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Anis » 2013. szeptember 17., kedd 15:13

Realista24 írta:
és inkább hoz olcsón légióst
Mennyire vagy képben a fizetésekkel? Mert ez egy nagyon bátor kijelentés volt.
nem feltétlen a mostani Mateos, Besic féle hullámra gondolok, hanem inkább az előzőekre. Nyilván a mostani Vidi, FTC légiósoknak már magasabb a fizuja is. Többször olvastam és hallottam nyilatkozatokat, hogy azért hoznak külföldieket, mert őket sokszor ingyen tudnak megszerezni és a fizujuk sem olyan magas mint amit egy magyar "tehetség" kér.
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62742
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. szeptember 17., kedd 14:23

és inkább hoz olcsón légióst
Mennyire vagy képben a fizetésekkel? Mert ez egy nagyon bátor kijelentés volt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Anis » 2013. szeptember 17., kedd 14:04

okos, jó döntés lenne ha lennének minőségi magyar játékosok és olyanok akiknek nincsenek hatalmas igényei. Sok csapat szívesen igazolna magyart, de a nagy igények miatt nem lehet, és inkább hoz olcsón légiós, akit alkalomadtán el tud adni.
Pipita írta:Nagyon okos döntés lenne most elkezdeni ezt, mikor talán elkezdtek ilyen Mateos szintű játékosok hozzánk igazolni.
+1 :salute:
Realista24 írta:Egy kicsit szerintem sarkítva van a vélemény megformálva, de pl a PSG meccsére ez a megszokott bejutási mód. Jegyvétel, névre kell szólnia.
Nem tudom ez különleges alkalom-e, de ahogy írtad PSG meccsen nekem is rajta volt a név a jegyen, Bayern meccsjegyemen szintén rajta állt a nevem, továbbá AS Románál is ott a név a jegyen! Ezt csak a magyarok nem képesek megérteni.
'shutterisland írta:kíváncsi leszek arra, hogy meddig maradnak, ha a fradi nem lesz a nemzetközi porondon is résztvevő.
résztvevő lesz. EL-BL indulás tutira meglesz, a kérdés hogy ott milyen eredménnyel.
'shutterisland írta:akkor meg inkább nézek fiatal, tehetséges magyar srácokat, nem hiszem, hogy nem rejtegetnének az utánpótláscsapatok olyan arcokat, mint kiskokó, holman vagy kleinheiser.
Honvéd tele van fiatalokkal és nem érnek semmit sem. de bárcsak lenne elég magyar tehetség...
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8484
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. szeptember 17., kedd 13:19

BBarni írta:Amúgy ez már elég régi dolog, és nem hogy semmi értelme, de ez lenne a magyar foci végső halála!
Szerencsére ez nem fog megtörténni...
szerintem európai porondon így is úgy is esélytelenek vagyunk, pár évente leesik egy EL csoportkör, ne adj isten BL csoportkör, ahonnan meg úgyis kiesik a bejutó, magyar csapat nem bírja el a kettős terhelést.
akkor meg inkább nézek fiatal, tehetséges magyar srácokat, nem hiszem, hogy nem rejtegetnének az utánpótláscsapatok olyan arcokat, mint kiskokó, holman vagy kleinheiser.
persze nyilván ha jön az új puskás az ifiből, az ki fogja szorítani a b kategóriás légiósokat majd, de ettől függetlenül azért én egyet értek ezzel az egésszel.
szerintem ti is jobban örültök buzsákynak, vagy örülnétek wassnak, mint újabb légiósoknak.

persze kellenek a légiósok, sportszakmailag is, meg hát színt is visznek a ligába ( :mrgreen: ) csak nem kell minden jött-ment zairei meg zöld-foki szigeteki arc szerintem.
Pipita írta:Nagyon okos döntés lenne most elkezdeni ezt, mikor talán elkezdtek ilyen Mateos szintű játékosok hozzánk igazolni.
kíváncsi leszek arra, hogy meddig maradnak, ha a fradi nem lesz a nemzetközi porondon is résztvevő.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62742
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. szeptember 17., kedd 12:43

http://ultrasliberi.hu/2013/09/igy-mehe ... esti-vagy/
Na ezért is tiltakoznak....
Egy kicsit szerintem sarkítva van a vélemény megformálva, de pl a PSG meccsére ez a megszokott bejutási mód.
Jegyvétel, névre kell szólnia.
Odaérsz egy csekkolás a jegy+igazolvány kombó. Aztán a kapu előtt egy újabb, majd egy motozás, jön a kapu, aztán a szektor előtt még egy csekkolás. És annyi rendőr, amennyit nem tudsz elképzelni.
Aztán fáradj a Zsiráfhoz, ahol összevetik a személyi azonosító okmányodon szereplő adatokat a belépőjegyen szereplő adatokkal. Ha a pénztárosnő elütött két számot, letartóztatnak a gecibe.
Ez a kedvencem. Vedd meg a jegyet, és ellenőrizd, hogy mi van rajta, bár gondolom pár iq betyárnak ez is problémát jelent. De egyszerűbb szidni a rendszert.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. szeptember 17., kedd 12:40

Amúgy ez már elég régi dolog, és nem hogy semmi értelme, de ez lenne a magyar foci végső halála!
Szerencsére ez nem fog megtörténni...

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3133
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Pipita » 2013. szeptember 17., kedd 12:29

Nagyon okos döntés lenne most elkezdeni ezt, mikor talán elkezdtek ilyen Mateos szintű játékosok hozzánk igazolni.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8484
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. szeptember 17., kedd 12:19

netes petíció a sok légiós ellen.

Avatar
Munki_
Hozzászólások: 226
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:53
Kedvenc játékosaid: Zidane, Marcelo
Kedvenc csapatod: Siempre fieles
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Munki_ » 2013. szeptember 17., kedd 11:18

vipbe nem kell szurkolói kártya... :mrgreen:

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. szeptember 17., kedd 10:32

Bozsik Péter és a mentális fejlődés a válogatottnál! :lol:

Ilyenek miatt is tartunk ott ahol.... :shutup:

cart
Hozzászólások: 2627
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: cart » 2013. szeptember 16., hétfő 21:20

Anis írta:Amúgy meg csak ne féljenek kiváltani a kártyákat, ha félnek az már rég rossz. nem kell randalírozni a meccseken szurkolás helyett vagy épp rongálni, stb, stb és akkor nem lesz belőle baja. Jól kell viselkedni és kész.
Aki rongálni megy, azt marhára nem érdekli a meccs, neki csak ürügy kell a tomboláshoz. Vannak akik ilyen primitív módját választják a szórakozásnak... Ezek az emberek azért mennek oda, hogy benne legyenek valami balhéban.

szbence
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 20:55

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: szbence » 2013. szeptember 16., hétfő 21:12

http://ultrasliberi.hu/2013/09/igy-mehe ... esti-vagy/
Na ezért is tiltakoznak....

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. szeptember 16., hétfő 20:36

Amúgy meg csak ne féljenek kiváltani a kártyákat, ha félnek az már rég rossz. nem kell randalírozni a meccseken szurkolás helyett vagy épp rongálni, stb, stb és akkor nem lesz belőle baja. Jól kell viselkedni és kész.
Ez nem így van azért!
Ők azért nem váltják ki a szurkolói kártyát, mert úgy vannak vele, hogy nem adják ki az adataikat olyan helyre ahonnan máshová is kerülhet!Egyébként részben igazuk is van, mert pont nem ez a legnagyobb baj a magyar fociban!

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Anis » 2013. szeptember 16., hétfő 19:32

BBarni írta:Mondjuk igazi szurkolás Fradi-újpesten már úgy sincs pár éve, másról ne is beszéljünk!
pedig most hogy a Puskásban lesz újra egy ilyen meccs, milyen jó lenne jól elkülönítve a két tábor a stadion két végébe, hely lenen úgyis, kár hogy nem azokat az időket éljük. Fradisták szerintem sokan kimennek ha tudnak, remélem győztesen hagyják el a gyepet.

Amúgy meg csak ne féljenek kiváltani a kártyákat, ha félnek az már rég rossz. nem kell randalírozni a meccseken szurkolás helyett vagy épp rongálni, stb, stb és akkor nem lesz belőle baja. Jól kell viselkedni és kész.

Ahogy olvastam pl Kispesten is alig van néző Hami papa hülyeségei miatt (is), Diósgyőrben is gyönyörű volt nézni még a TV_n keresztül is a teltházas meccseket. Győrben is alig van néző, pedig egy elég pöpec stadionjuk van. :/
Matt009 írta:Viccen kívül, én Rudolfot kezdetném a válogatottban. Amikor megvertük a svédeket, meg megizzasztottuk Hollandiát az EB selejtezőkön, akkor Rudolf nagyot játszott. Kevés olyan magyar játékos van, akiben benne van az, hogy körbeszopatja az ellent, ezek egyike Rudolf. Nálam kezdő lenne.
akkor igen, de az a baj, hogy manapság nem ér semmit sem. Ahogy írtam fél éve alatt lőtt 1 gólt Diósgyőrben. Most talán picit más lesz a helyzet az ETO-ban, meglátjuk mire megy ott jobb társakkal. De bárcsak jó lenen újra és a válogatottba való teljesítménnyel rukkolna elő. Nagyon elkélne egy jó Rudolf. Anno a DVSC BL-menetelésekor is oda-vissza lőtt gólt a Fiorentina ellen.
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. szeptember 16., hétfő 19:22

Azért az nagyon csúnya lenne ha Rudolf ilyen formában válogatott lenne...
A tehetsége meg van hozzá, de ilyen nagypofájú, beképzelt focistát ritkán látni!
Majd ha a magyar bajnokságból ki tud emelkedni legfeljebb akkor...


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 33 regisztrált és 0 vendég