Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2642
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2018. május 8., kedd 9:00

Kerlon írta:És ilyen suarex, jessica piqué, busquets stb stb vonal miért érdemelné meg? Állandóan köpködnek a klubra.

Az a vicces, hogy egy Diego Costát sokkal inkább tudok "tisztelni", mint a fentieket. Pedig egy igazi tuskó a pályán, üt-vág, beszól, nem teljesen ép az ember, de amint vége a meccsnek, látszik, hogy más ember. A Barca játékosok viszont állandóan szenvednek a komplexusaikkal, mindig viszket valahol, mindig be kell találni a Realt. Borzasztóak.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. május 8., kedd 8:12

Red Byron írta:Nem tudom, ki hogy van vele, de a sorfal dolog elég pitiáner húzás volt (Zidane-tól, vagy aki erre utasítást adott). Függetlenül attól, hogy ez nem szabály vagy előírás, illetve, hogy mennyire mennyire ellenszenves a "mai" FCB és a játékosai, felül kellett volna ezen kerekedni. Az elmúlt három realos bajnoki címnél kettőnél volt sorfal (a Malaga ellen az utolsó forduló döntött, ott nem), és abból az egyik esetben éppen a katalány egylet volt az ellenfél. Akik felálltak, bármennyire is fájt ez nekik.
Pitiáner?
Pitiáner az volt, hogy a Barcelona decemberben azt mondta, hogy azért nem áll sorfalat, mert ők nem szerepeltek a klub VB-n. Amikor jól tudjuk, hogy a klub VB a BL győztes ajándék tornája. Kurva jól tette Zidane, hogy kiállt és azt mondta, hogy ők sem tiszteltek meg minket, mi miért tennénk meg. És ilyen suarex, jessica piqué, busquets stb stb vonal miért érdemelné meg? Állandóan köpködnek a klubra.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62738
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. május 8., kedd 8:12

Red Byron írta:
sebydani írta:Tehát meg kellett volna tisztelni őket de te is katalányként hivatkozol rájuk?
Én egy senki vagyok, hétköznapi ember, semmit nem változtat az ellenszenvem. De azt gondolom, hogy a csapatnál nem gondolkodhatnak így, nekik kötelességük példát mutatni.
Mármint a Barcának, nem?

Olyan ez kicsit mint a sex. Ha már a nő nem akarja, akkor végül is csinálhatod egyedül is, csak mégsem az igazi. Same same but different.

Kiegészítő információ, ha még egyszer lepitiánerezed Zidane-t, akkor az volt itt az utolsó hszed.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Red Byron
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2017. február 25., szombat 10:17
Kedvenc játékosaid: Butragueno, Raul, Pufi Ronaldo
Kedvenc csapatod: 1993 Olympique Marseille

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Red Byron » 2018. május 8., kedd 7:44

sebydani írta:Tehát meg kellett volna tisztelni őket de te is katalányként hivatkozol rájuk?
Én egy senki vagyok, hétköznapi ember, semmit nem változtat az ellenszenvem. De azt gondolom, hogy a csapatnál nem gondolkodhatnak így, nekik kötelességük példát mutatni.

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9840
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: sebydani » 2018. május 8., kedd 7:40

Tehát meg kellett volna tisztelni őket de te is katalányként hivatkozol rájuk?
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Red Byron
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2017. február 25., szombat 10:17
Kedvenc játékosaid: Butragueno, Raul, Pufi Ronaldo
Kedvenc csapatod: 1993 Olympique Marseille

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Red Byron » 2018. május 8., kedd 7:39

Nem tudom, ki hogy van vele, de a sorfal dolog elég pitiáner húzás volt (Zidane-tól, vagy aki erre utasítást adott). Függetlenül attól, hogy ez nem szabály vagy előírás, illetve, hogy mennyire mennyire ellenszenves a "mai" FCB és a játékosai, felül kellett volna ezen kerekedni. Az elmúlt három realos bajnoki címnél kettőnél volt sorfal (a Malaga ellen az utolsó forduló döntött, ott nem), és abból az egyik esetben éppen a katalány egylet volt az ellenfél. Akik felálltak, bármennyire is fájt ez nekik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. május 8., kedd 7:04

ericco írta:A nem befujt bunteto, elnezett leshelyzet, mind benne van. De ez mar nalam is kivagta a biztositekot, mar a meccs alatt. Jelez a partjelzo, be akarja fujni, majd megsem? Ha megkerdik a testuletben, hogy miert dontott igy, megis mit fog mondadni?
Mit ? ő a játékvezető bárkit felülbírálhat, máshogy látta és ennyi.
Seraf írta:
Realista24 írta:Marca szerint a negyedik játékvezető szólt a Varane ellen elkövetett szabálytalanság miatt aki szájába is vette a sípot, de végül nem fújt bele.
"olvass madridomot minek néznél mást"

vagy mit szoktál mondani :mrgreen:
:happy: :happy:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62738
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. május 8., kedd 1:07

Seraf írta:
Realista24 írta:Marca szerint a negyedik játékvezető szólt a Varane ellen elkövetett szabálytalanság miatt aki szájába is vette a sípot, de végül nem fújt bele.
"olvass madridomot minek néznél mást"

vagy mit szoktál mondani :mrgreen:
Jol van mar. Nem értem ra a hetvegen madridomra.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: torjack » 2018. május 7., hétfő 22:56

pheco írta:Puhl nem venne merget arra, hogy Alba eltalalta Marci labat, szerinte inkabb visszahuzta :lol:
Nem csoda, megint vodka volt a poharában víz helyett.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. május 7., hétfő 22:45

Puhl nem venne merget arra, hogy Alba eltalalta Marci labat, szerinte inkabb visszahuzta :lol:

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Mickey » 2018. május 7., hétfő 22:16

dzsi91 írta:
Kerlon írta:Ma azt olvastam, hogy messi milyen jó haver, hogy Ramost lerúgta miután kakaskodott suarexszel. Ide süllyedt a világ, egy törlesztés felmagasztalnak.
Nekem a kedvencem az volt,hogy azért voltak ilyen feszültek a törpök,mert nem volt sorfal.Ugye ebben nincs semmi izgi,de jön a csavar,hogy na nem az ego meg a pökkhendiség vezérelte őket,hanem szimpla bajtársiasságból iniesta sorfalának elmaradása bántotta a kis lelküket és az igazi sorfalat le se szarták volna :lol:

Bírom amikor valaki minden szarban lát valami kurva nemes dolgot :lol: szerintem ha messi odaszarna a kezdőkörbe még azt is megtudnák magyarázni,hogy pozitívnak tűnjön.
Környezettudatosság!
Messi táplálja a szent földet...

:mrgreen:
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ericco » 2018. május 7., hétfő 21:43

A nem befujt bunteto, elnezett leshelyzet, mind benne van. De ez mar nalam is kivagta a biztositekot, mar a meccs alatt. Jelez a partjelzo, be akarja fujni, majd megsem? Ha megkerdik a testuletben, hogy miert dontott igy, megis mit fog mondadni?
Merci Zizou!

Avatar
Seraf
Hozzászólások: 3342
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:14
Kedvenc játékosaid: Beckham, Ramos, Benzema, Varane, Casillas, R.Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencváros

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Seraf » 2018. május 7., hétfő 21:37

Realista24 írta:Marca szerint a negyedik játékvezető szólt a Varane ellen elkövetett szabálytalanság miatt aki szájába is vette a sípot, de végül nem fújt bele.
"olvass madridomot minek néznél mást"

vagy mit szoktál mondani :mrgreen:

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4883
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2018. május 7., hétfő 21:24

Realista24 írta:Marca szerint a negyedik játékvezető szólt a Varane ellen elkövetett szabálytalanság miatt aki szájába is vette a sípot, de végül nem fújt bele.
Konkretan rogzitesre is kerult, sot ti mar ki is raktatok facere. :D

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62738
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. május 7., hétfő 21:10

Marca szerint a negyedik játékvezető szólt a Varane ellen elkövetett szabálytalanság miatt aki szájába is vette a sípot, de végül nem fújt bele.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. május 7., hétfő 20:07

Realista24 írta:
Toti írta:gyerekek, ne haragudjatok de én reggel óta azon röhögök hogy pique sorfalat állíttatott a stabtagokkal :lol: :lol: :lol: :lol:

ha meg iniestanak lett állítva a fal a végén akkor a többiek minek sétáltak végig? :mrgreen: na mindegy lett fal
Harsanyit kellett volna.
Az a durva, hogy ennek a harsányinak még Real-Barca ellentétbe se kell belemenni olyan irritáló az egész ember. Csak tudnám, hogy került oda ahova, amikor egy tehetségtelen bal.... .
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62738
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. május 7., hétfő 20:04

Toti írta:gyerekek, ne haragudjatok de én reggel óta azon röhögök hogy pique sorfalat állíttatott a stabtagokkal :lol: :lol: :lol: :lol:

ha meg iniestanak lett állítva a fal a végén akkor a többiek minek sétáltak végig? :mrgreen: na mindegy lett fal
Harsanyit kellett volna.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4755
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Toti » 2018. május 7., hétfő 19:44

gyerekek, ne haragudjatok de én reggel óta azon röhögök hogy pique sorfalat állíttatott a stabtagokkal :lol: :lol: :lol: :lol:

ha meg iniestanak lett állítva a fal a végén akkor a többiek minek sétáltak végig? :mrgreen: na mindegy lett fal
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. május 7., hétfő 19:37

Úszómester írta:Griezmann hivatalos? vagy ez most mi
flori egy jós
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Úszómester
Hozzászólások: 396
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 19:09
Kedvenc játékosaid: Ramos, Marcelo, Beckham, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Úszómester » 2018. május 7., hétfő 19:37

Griezmann hivatalos? vagy ez most mi


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 38 regisztrált és 0 vendég