Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. május 8., kedd 20:13

Red Byron írta: Amikor a barca nyert, ők kaptak sorfalat? Azon kívül, hogy volt egy kis ceremónia, amikor kipakolták a kupát, nem hinném. Ez a két dolog nem egy kategória.

(
https://www.youtube.com/watch?time_cont ... Nxs1wk4juQ

Szar dolog vaktölténnyel háborúba menni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2646
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2018. május 8., kedd 20:12

Red Byron írta:
Realista24 írta:Mármint a Barcának, nem?

Olyan ez kicsit mint a sex. Ha már a nő nem akarja, akkor végül is csinálhatod egyedül is, csak mégsem az igazi. Same same but different.

Kiegészítő információ, ha még egyszer lepitiánerezed Zidane-t, akkor az volt itt az utolsó hszed.
Ne haragudj, hogy nem vagyok túl jártas a spanyol liga tradícióit illetően, de én még leragadtam azon, hogy ha egy csapat a bajnokság vége előtt nyer, akkor a következő meccses ellenfél sorfalat áll nekik. Az, hogy a klub VB-n mi volt, tudtommal nem "sorfalköteles".

Az ESPN-ről idézem, tavaly decemberből: "Cristiano Ronaldo said last week in Abu Dhabi that he thought it would be a "nice" gesture, but the 'pasillo' is not mandatory".

Amikor a barca nyert, ők kaptak sorfalat? Azon kívül, hogy volt egy kis ceremónia, amikor kipakolták a kupát, nem hinném. Ez a két dolog nem egy kategória.

A fenyegetésedhez meg csak gratulálni tudok. Nem Zidane-t pitiánerezem le, hanem a gesztust (vagy annak hiányát). Ám, ha a szabad véleménynyilvánítással vagy esetlegesen a veled szemben álló véleménnyel van akkora problémád, hogy ki kell hogy tilts, nem akadályozhatom meg. :(
a barca klub vb győzelme utáni fordulóban is volt sorfal

persze ez elég ritka, nem tehetsz róla h nem emlékszel rá :) meg persze a riválist nem is követjük annyira mint szeretett csapatunkat
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Red Byron
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2017. február 25., szombat 10:17
Kedvenc játékosaid: Butragueno, Raul, Pufi Ronaldo
Kedvenc csapatod: 1993 Olympique Marseille

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Red Byron » 2018. május 8., kedd 20:06

Realista24 írta:Mármint a Barcának, nem?

Olyan ez kicsit mint a sex. Ha már a nő nem akarja, akkor végül is csinálhatod egyedül is, csak mégsem az igazi. Same same but different.

Kiegészítő információ, ha még egyszer lepitiánerezed Zidane-t, akkor az volt itt az utolsó hszed.
[/quote]

Ne haragudj, hogy nem vagyok túl jártas a spanyol liga tradícióit illetően, de én még leragadtam azon, hogy ha egy csapat a bajnokság vége előtt nyer, akkor a következő meccses ellenfél sorfalat áll nekik. Az, hogy a klub VB-n mi volt, tudtommal nem "sorfalköteles".

Az ESPN-ről idézem, tavaly decemberből: "Cristiano Ronaldo said last week in Abu Dhabi that he thought it would be a "nice" gesture, but the 'pasillo' is not mandatory".

Amikor a barca nyert, ők kaptak sorfalat? Azon kívül, hogy volt egy kis ceremónia, amikor kipakolták a kupát, nem hinném. Ez a két dolog nem egy kategória.

A fenyegetésedhez meg csak gratulálni tudok. Nem Zidane-t pitiánerezem le, hanem a gesztust (vagy annak hiányát). Ám, ha a szabad véleménynyilvánítással vagy esetlegesen a veled szemben álló véleménnyel van akkora problémád, hogy ki kell hogy tilts, nem akadályozhatom meg. :(

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Csabi » 2018. május 8., kedd 17:40

https://ep02.epimg.net/deportes/imagene ... ograma.jpg
elképzelem ezt az esetet fordítva, mondjuk hogy ramos kapja meg buszkecc nyakát. földön fekve visítva forgolódott volna le a pályáról.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. május 8., kedd 11:04

El Sie7e írta:
RealMadridFanatic írta:Elnézést a dupláért, de most olvasom ezt a bohócot.

Komolyan nem tudom elhinni, hogy az egész klubnál nincs EGYETLEN vezető beosztású személy, aki szót emelne a saját maguk lejáratása ellen. Nem érzik, mennyire cink az ilyen Piqué-félék állandó nevetséges ferdítése? Tényleg olyan, mintha valami alternatív valóságban élnének.

#4132évenemfújnakellenünktizit
úgy gondolom klubon belül inkább adják alá a lovat...ők nem látják mennyire gáz ez, inkább viccesnek gondolják
Az a baj, hogy szerintem nem viccesnek gondolják, hanem teljesen komolyan.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2646
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2018. május 8., kedd 11:04

RealMadridFanatic írta:Elnézést a dupláért, de most olvasom ezt a bohócot.

Komolyan nem tudom elhinni, hogy az egész klubnál nincs EGYETLEN vezető beosztású személy, aki szót emelne a saját maguk lejáratása ellen. Nem érzik, mennyire cink az ilyen Piqué-félék állandó nevetséges ferdítése? Tényleg olyan, mintha valami alternatív valóságban élnének.

#4132évenemfújnakellenünktizit
úgy gondolom klubon belül inkább adják alá a lovat...ők nem látják mennyire gáz ez, inkább viccesnek gondolják
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2018. május 8., kedd 9:17

Elnézést a dupláért, de most olvasom ezt a bohócot.

Komolyan nem tudom elhinni, hogy az egész klubnál nincs EGYETLEN vezető beosztású személy, aki szót emelne a saját maguk lejáratása ellen. Nem érzik, mennyire cink az ilyen Piqué-félék állandó nevetséges ferdítése? Tényleg olyan, mintha valami alternatív valóságban élnének.

#4132évenemfújnakellenünktizit
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2018. május 8., kedd 9:00

Kerlon írta:És ilyen suarex, jessica piqué, busquets stb stb vonal miért érdemelné meg? Állandóan köpködnek a klubra.

Az a vicces, hogy egy Diego Costát sokkal inkább tudok "tisztelni", mint a fentieket. Pedig egy igazi tuskó a pályán, üt-vág, beszól, nem teljesen ép az ember, de amint vége a meccsnek, látszik, hogy más ember. A Barca játékosok viszont állandóan szenvednek a komplexusaikkal, mindig viszket valahol, mindig be kell találni a Realt. Borzasztóak.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. május 8., kedd 8:12

Red Byron írta:Nem tudom, ki hogy van vele, de a sorfal dolog elég pitiáner húzás volt (Zidane-tól, vagy aki erre utasítást adott). Függetlenül attól, hogy ez nem szabály vagy előírás, illetve, hogy mennyire mennyire ellenszenves a "mai" FCB és a játékosai, felül kellett volna ezen kerekedni. Az elmúlt három realos bajnoki címnél kettőnél volt sorfal (a Malaga ellen az utolsó forduló döntött, ott nem), és abból az egyik esetben éppen a katalány egylet volt az ellenfél. Akik felálltak, bármennyire is fájt ez nekik.
Pitiáner?
Pitiáner az volt, hogy a Barcelona decemberben azt mondta, hogy azért nem áll sorfalat, mert ők nem szerepeltek a klub VB-n. Amikor jól tudjuk, hogy a klub VB a BL győztes ajándék tornája. Kurva jól tette Zidane, hogy kiállt és azt mondta, hogy ők sem tiszteltek meg minket, mi miért tennénk meg. És ilyen suarex, jessica piqué, busquets stb stb vonal miért érdemelné meg? Állandóan köpködnek a klubra.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. május 8., kedd 8:12

Red Byron írta:
sebydani írta:Tehát meg kellett volna tisztelni őket de te is katalányként hivatkozol rájuk?
Én egy senki vagyok, hétköznapi ember, semmit nem változtat az ellenszenvem. De azt gondolom, hogy a csapatnál nem gondolkodhatnak így, nekik kötelességük példát mutatni.
Mármint a Barcának, nem?

Olyan ez kicsit mint a sex. Ha már a nő nem akarja, akkor végül is csinálhatod egyedül is, csak mégsem az igazi. Same same but different.

Kiegészítő információ, ha még egyszer lepitiánerezed Zidane-t, akkor az volt itt az utolsó hszed.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Red Byron
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2017. február 25., szombat 10:17
Kedvenc játékosaid: Butragueno, Raul, Pufi Ronaldo
Kedvenc csapatod: 1993 Olympique Marseille

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Red Byron » 2018. május 8., kedd 7:44

sebydani írta:Tehát meg kellett volna tisztelni őket de te is katalányként hivatkozol rájuk?
Én egy senki vagyok, hétköznapi ember, semmit nem változtat az ellenszenvem. De azt gondolom, hogy a csapatnál nem gondolkodhatnak így, nekik kötelességük példát mutatni.

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: sebydani » 2018. május 8., kedd 7:40

Tehát meg kellett volna tisztelni őket de te is katalányként hivatkozol rájuk?
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Red Byron
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2017. február 25., szombat 10:17
Kedvenc játékosaid: Butragueno, Raul, Pufi Ronaldo
Kedvenc csapatod: 1993 Olympique Marseille

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Red Byron » 2018. május 8., kedd 7:39

Nem tudom, ki hogy van vele, de a sorfal dolog elég pitiáner húzás volt (Zidane-tól, vagy aki erre utasítást adott). Függetlenül attól, hogy ez nem szabály vagy előírás, illetve, hogy mennyire mennyire ellenszenves a "mai" FCB és a játékosai, felül kellett volna ezen kerekedni. Az elmúlt három realos bajnoki címnél kettőnél volt sorfal (a Malaga ellen az utolsó forduló döntött, ott nem), és abból az egyik esetben éppen a katalány egylet volt az ellenfél. Akik felálltak, bármennyire is fájt ez nekik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. május 8., kedd 7:04

ericco írta:A nem befujt bunteto, elnezett leshelyzet, mind benne van. De ez mar nalam is kivagta a biztositekot, mar a meccs alatt. Jelez a partjelzo, be akarja fujni, majd megsem? Ha megkerdik a testuletben, hogy miert dontott igy, megis mit fog mondadni?
Mit ? ő a játékvezető bárkit felülbírálhat, máshogy látta és ennyi.
Seraf írta:
Realista24 írta:Marca szerint a negyedik játékvezető szólt a Varane ellen elkövetett szabálytalanság miatt aki szájába is vette a sípot, de végül nem fújt bele.
"olvass madridomot minek néznél mást"

vagy mit szoktál mondani :mrgreen:
:happy: :happy:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. május 8., kedd 1:07

Seraf írta:
Realista24 írta:Marca szerint a negyedik játékvezető szólt a Varane ellen elkövetett szabálytalanság miatt aki szájába is vette a sípot, de végül nem fújt bele.
"olvass madridomot minek néznél mást"

vagy mit szoktál mondani :mrgreen:
Jol van mar. Nem értem ra a hetvegen madridomra.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: torjack » 2018. május 7., hétfő 22:56

pheco írta:Puhl nem venne merget arra, hogy Alba eltalalta Marci labat, szerinte inkabb visszahuzta :lol:
Nem csoda, megint vodka volt a poharában víz helyett.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. május 7., hétfő 22:45

Puhl nem venne merget arra, hogy Alba eltalalta Marci labat, szerinte inkabb visszahuzta :lol:

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Mickey » 2018. május 7., hétfő 22:16

dzsi91 írta:
Kerlon írta:Ma azt olvastam, hogy messi milyen jó haver, hogy Ramost lerúgta miután kakaskodott suarexszel. Ide süllyedt a világ, egy törlesztés felmagasztalnak.
Nekem a kedvencem az volt,hogy azért voltak ilyen feszültek a törpök,mert nem volt sorfal.Ugye ebben nincs semmi izgi,de jön a csavar,hogy na nem az ego meg a pökkhendiség vezérelte őket,hanem szimpla bajtársiasságból iniesta sorfalának elmaradása bántotta a kis lelküket és az igazi sorfalat le se szarták volna :lol:

Bírom amikor valaki minden szarban lát valami kurva nemes dolgot :lol: szerintem ha messi odaszarna a kezdőkörbe még azt is megtudnák magyarázni,hogy pozitívnak tűnjön.
Környezettudatosság!
Messi táplálja a szent földet...

:mrgreen:
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ericco » 2018. május 7., hétfő 21:43

A nem befujt bunteto, elnezett leshelyzet, mind benne van. De ez mar nalam is kivagta a biztositekot, mar a meccs alatt. Jelez a partjelzo, be akarja fujni, majd megsem? Ha megkerdik a testuletben, hogy miert dontott igy, megis mit fog mondadni?
Merci Zizou!

Avatar
Seraf
Hozzászólások: 3342
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:14
Kedvenc játékosaid: Beckham, Ramos, Benzema, Varane, Casillas, R.Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencváros

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Seraf » 2018. május 7., hétfő 21:37

Realista24 írta:Marca szerint a negyedik játékvezető szólt a Varane ellen elkövetett szabálytalanság miatt aki szájába is vette a sípot, de végül nem fújt bele.
"olvass madridomot minek néznél mást"

vagy mit szoktál mondani :mrgreen:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 107 regisztrált és 0 vendég