Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mi lesz a City ellen?

A szavazás 2024. április 18., csütörtök 12:34-kor befejeződött.

Győzelem, továbbjutás.
35
29%
Döntetlen, hosszabbításban megyünk tovább.
26
22%
Döntetlen, tizikkel megyünk tovább.
14
12%
Döntetlen, hosszabbításban kiesünk.
1
1%
Döntetlen, büntetőkkel esünk ki.
1
1%
Vereség, kiesés.
43
36%
 
Szavazatok száma: 120

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: sonic » 2013. szeptember 18., szerda 19:43

'shutterisland írta:szerintem idén nem kaptunk kedvezőbb csoportot semmivel, mint ti.

a juve erősebb, mint a milan, viszont számunkra rengeteg gondot okozott a milan az utóbbi években, tavaly majdnem kiejtettek, előtte is volt, mikor x-eltünk velük a csoportban, és egyenes kieséses szakaszban is.

az ajax-galata valahol hasonló játékerőt képviselnek, oké, török pokol, de a játéktudást nem váltja ki, 0-1-ig vitte őket tegnap is.

a celtic-kobenhavn is nagyjából egál, viszont a celtic fizikailag, erőnlétben és keménységben tudja hozni azt, ami a barca ellen kell.

azért tartottam a miénket könnyebbnek, mert a körbeverést a milan-ajax-celtic hármas között kicsit valóságosabbnak hittem, míg a ti csoportotokban biztos voltam benne, hogy a juve és a real az egymás elleni meccseken kívül csak törökországban bukhat pontokat, erre ez már az első fordulóban megdőlt.

jah, ha már leendő ellenfelet néztek, én szeretnék egy real - arsenalt, mert özil miatt pikáns lenne.
A Juve sokkal kemenyebb mint a Milan szerintem. Ott szintkulonbseg van. Az Ajaxot nagyon harmatosnak erzem, de mondjuk a Galata sem egy nagy szam. Talan a merleg itt kicsit a Galata fele billenne nalam. A Kobenhavn viszont szerintem gyengebb mint a Celtic...

De lenyegtelen, mindket csoportbol valoszinuleg kenyelmes tovabbjutas varhato a spanyoloknak.


Az Arsenalt en is birnam, mert szerintem oket beledolgoznank a gyepbe. Borzasztoan gyengek.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Demes
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:53

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Demes » 2013. szeptember 18., szerda 18:16

'shutterisland írta: a juve erősebb, mint a milan viszont számunkra rengeteg gondot okozott a milan az utóbbi években
Csak azért mert ti tavaly szenvedtetek a milan-al attól még könnyebb ellenfél mint a Juventus. Szerintem semmi gondot nem fog okozni nektek idén.
'shutterisland írta: az ajax-galata valahol hasonló játékerőt képviselnek
Ezzel nem értek egyet, a törökök szerintem sokkal jobbak, az ajax olyan semmilyen.
'shutterisland írta: jah, ha már leendő ellenfelet néztek, én szeretnék egy real - arsenalt, mert özil miatt pikáns lenne.
Ennek viszont én is örülnék, jó lenne megszórni őket.
Viszont még az Arsenalnak tovább kéne jutnia de azért nagy verseny lesz a Napolival a második helyért. Ki tudja lehet hogy Higu épp az ágyúsoknak fogja meglőni az évi 1 bl gólját :shifty:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. szeptember 18., szerda 18:08

de azon a meccsen pepét nyomatnám, csak balonak speciálba. :D
Csak lehet hogy egyik a kórházba kötne ki,a másik meg mehetne zuhanyozni... :lol:

A barca sztm is megnyeri a csoportot,A milan nem acélos hiába Balo vagy a fáraó,az ajax minden évbe csapatot épít,a Celtic meg avval majd úgy is kibekkelem mentalitással egy barcelonanak nem lehet tétel.
A milan sztm is ideális ellenfél volna nekünk,Ancelotti,Kaká miatt meg lenne benne egy kis pikantéria is még :)
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8518
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. szeptember 18., szerda 18:03

szerintem idén nem kaptunk kedvezőbb csoportot semmivel, mint ti.

a juve erősebb, mint a milan, viszont számunkra rengeteg gondot okozott a milan az utóbbi években, tavaly majdnem kiejtettek, előtte is volt, mikor x-eltünk velük a csoportban, és egyenes kieséses szakaszban is.

az ajax-galata valahol hasonló játékerőt képviselnek, oké, török pokol, de a játéktudást nem váltja ki, 0-1-ig vitte őket tegnap is.

a celtic-kobenhavn is nagyjából egál, viszont a celtic fizikailag, erőnlétben és keménységben tudja hozni azt, ami a barca ellen kell.

azért tartottam a miénket könnyebbnek, mert a körbeverést a milan-ajax-celtic hármas között kicsit valóságosabbnak hittem, míg a ti csoportotokban biztos voltam benne, hogy a juve és a real az egymás elleni meccseken kívül csak törökországban bukhat pontokat, erre ez már az első fordulóban megdőlt.

jah, ha már leendő ellenfelet néztek, én szeretnék egy real - arsenalt, mert özil miatt pikáns lenne.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. szeptember 18., szerda 17:57

én is.
de azon a meccsen pepét nyomatnám, csak balonak speciálba. :D

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4530
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: kodo » 2013. szeptember 18., szerda 17:57

Galacticos írta:alo vs pepe. simán benne lenne hogy balot kiszórják, ha pepe meg ramos keményebbe odalép neki és nem hagyják hogy kihasználja a fizikai adottságait -mint tegnap drogbánál-.
nyolcaddöntőkben már számítok egy 100%-os Varanera.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. szeptember 18., szerda 17:43

'shutterisland írta:bár korán van, de ezzel szerintem is megvan a csoport első helye számotokra,
bár korán van még, de szerintem is megvan a csoport első helye számotokra.

gyenge csoport bár nevekből nem. ajaxból elment a legjobbjuk, nem az a csapat aki bírja a letámadást ellenetek 90percig nem is az amelyik képes kibekkelni 90percet, meg hát messire nagyon nincs emberük se. celtic okozhat gondot a bekkelésükkel de a camp nouban ők is le lesznek simázva meg a milan is. balo ide vagy oda, közel sem akkora faktor, ők inkább az egyenes kieséses szakaszban lennének rátok veszélyesek.

remélem a milan lesz a második, mert őket akarom a nyolcaddöntőben. balo vs pepe. simán benne lenne hogy balot kiszórják, ha pepe meg ramos keményebbe odalép neki és nem hagyják hogy kihasználja a fizikai adottságait -mint tegnap drogbánál-.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8518
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. szeptember 18., szerda 17:39

bár korán van, de ezzel szerintem is szinte megvan a csoport első helye számotokra, mivel a kobenhavn ellen azért lehet 6 ponttal számolni, a galata a török pokolban is kapott egy hatost, akkor otthon sem fog gondot okozni, az már 12 pont.
a juve ellen pedig akkor elég megnyerni az egyiket, vagy mind a kettőn x-elni legrosszabb esetben is.


a mi csoportunk pedig ma kezdődik ugye, otthon az ajax ellen.
nálam ez a legkönnyebb meccsünk.

papíron nem, mert a celtic valamivel gyengébb, így a celtic elleni hazai lenne az, de a celtic tavaly bebizonyította, hogy az ő "focijuk" kemény dió, nem kell ecsetelni, hogy 6-ból 1 pontot engedtek nekünk a két meccsen.

ezzel szemben az ajax játéka, védelme nem olyan szervezett, fizikailag sem tudnak felénk nőni, a favágó üzemmódot sem sokszor láttam eddig, hogy be tudták volna kapcsolni.
valószínűleg focizni akarnak majd, aminek feküdnie kéne nekünk.

tehát ha van kötelező a csoportban, akkor az ez a meccs, gond nélkül kell venni, és nyerni.
a másik meccsen pedig jó lenne, ha úgy, mint tegnap a dánok a juventust, úgy a celtic is megtréfálná nekünk a milant.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. szeptember 18., szerda 14:14

Az bizony. A Galasaray ellen otthon is elvárás a 3 pont, a Kobenhavn ellen is elvárható a 2 győzelem, a Juventus ellen meg csak annyi a feladat, hogy vagy toljunk két döntetlent vagy nyerjük meg a két meccs közül az egyiket, és meg is van a csoportelsőség. :mrgreen:
Jó is lenne,mert ha megnyernénk a csoportot,akkor talán elkerülnénk a keményebb elkenfeleket,a bayern sztm megnyeri az övét,a dortmund is sanszos,barca,atma kilőve,mivel ugye azonos ország,juve megintcsak mert ugye azonos csoport,a két manchesteri csapatot nem érzem annyira erősnek idén,Mourinhoeknak se lehet gond...
Persze könnyű meccs nincs a BL-be,de nem mind1 hogy a milan vagy az arsenal jön szembe a 16 közt,vagy a bayern... :)
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
tibi18
Hozzászólások: 1027
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:13
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Varane, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: tibi18 » 2013. szeptember 18., szerda 10:42

Simán benne van, hogy a Galata a következő fordulóban megcsapkodja a Juvét. De szép lenne! :D

Avatar
angus
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 19:44
Kedvenc csapatod: habfehérek

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: angus » 2013. szeptember 18., szerda 0:47

yaya touré ha úgy van akkor verd be 30-ról. :lol: :lol: kisgól is gól
Hihetetlen, hogy ez az ember a cityben játszik, nagyobb csapatot érdemelne. De lehet csak az fáj, hogy nekünk 10 éve nincs egy ilyen vkp-nk.

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2013. szeptember 18., szerda 0:05

istimester írta:Volt vagy 62 516 helyzetük. Ha öt góllal győznek, nem szólhat a Koppenhága semmit.

A Sociedad is rendkivül peches volt, rengeteg helyzetet elpuskáztak.
Mert mindkettőre fogadtam, rossz volt nézni az összefoglalót, hogy a Sociedad képtelen volt egy gólt lőni, a Juve meg nem egy helyzetből egyet be is vesz, és 20 ból egyet tud gólraváltani.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. szeptember 18., szerda 0:03

Pityu,bocs de ez nem fontos....a fociban ez a vesztesek szava......nálunk ha ilyennel jövünk,akkor úgy röhögnek hogy másnap mennek fogorvoshoz mert kilazul a protkójuk.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3306
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: istimester » 2013. szeptember 17., kedd 23:59

dannen írta:de mindenki azt mondta, hogy milyen erősek lesznek.
Volt vagy 62 516 helyzetük. Ha öt góllal győznek, nem szólhat a Koppenhága semmit.

A Sociedad is rendkivül peches volt, rengeteg helyzetet elpuskáztak.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. szeptember 17., kedd 23:48

Ez nagy esély nekünk,mert akár ki is kaphatunk torinóban.....ha otthon nyerünk,akkor elsők is lehetünk és nem kapunk elvileg legerősebb csapatot.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
MyStiQ
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 9:56

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: MyStiQ » 2013. szeptember 17., kedd 23:45

Az bizony. A Galasaray ellen otthon is elvárás a 3 pont, a Kobenhavn ellen is elvárható a 2 győzelem, a Juventus ellen meg csak annyi a feladat, hogy vagy toljunk két döntetlent vagy nyerjük meg a két meccs közül az egyiket, és meg is van a csoportelsőség. :mrgreen:

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: BBeno » 2013. szeptember 17., kedd 23:32

yaya touré ha úgy van akkor verd be 30-ról. :lol: :lol: kisgól is gól
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. szeptember 17., kedd 15:32

Aki nem tudja vagy nem akarja nézni az a szöveges közvetítést itt olvashatja:
http://www.uefa.com/uefayouthleague/sea ... ch=2012911

Enzo padon van, és a statok alapján jobb mini-Real.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. szeptember 17., kedd 15:27

TéOeM írta:http://en.wikipedia.org/wiki/NextGen_Series

Nem vagyok nagy angolos, de itt nem az van, hogy felfüggesztették financiális dolgok miatt?
És tényleg. :-( Kár érte, jó kis sorozat volt, néztem néha-néha, ráadásul a Barça csapata is egész jól szerepelt. :D

TéOeM
Hozzászólások: 405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:20
Kedvenc játékosaid: Zidane, Roberto Carlos, Modric, Varane, Essien, Ibrahimovic, Yaya Toure, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kemecse

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: TéOeM » 2013. szeptember 17., kedd 15:19

http://en.wikipedia.org/wiki/NextGen_Series

Nem vagyok nagy angolos, de itt nem az van, hogy felfüggesztették financiális dolgok miatt?


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 124 regisztrált és 0 vendég