Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. május 17., csütörtök 9:07

h3x0r írta: 17/18: Real - Atleti 1-1, Griezmann gol
16/17: Real - Atleti 1-1, Griezmann gol
15/16: Atleti - Real 1-1, Griezmann assist
15/16: Real - Atleti 0-1, Griezmann gol

Persze az idei bajnoksag eleve kuka, a tavalyit megnyertuk, de a 15/16-os azon is ment el, hogy 1 pontot szereztunk ellenuk, mig a Barca 6-ot. (Vegul Barca 91, Real 90, Atleti 88 lett a vege)
Ezt meg lehet úgy is fordítani, hogy csak őt kéne levédekezni. Statisztika, semmi más.

De ha továbbmegyek, otthon vert el minket a Barca négy góllal, Malagával és Gijónnal gól nélküli x, szintén otthon. Benítez. De persze most a statisztika miatt rá tudod fogni a franciára.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9177
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2018. május 17., csütörtök 9:04

Kerlon írta:
h3x0r írta:Griezmann remelem messzirol elkeruli Barcelonat. Lehet rajta rohogni, hogy mekkora bohoc, kozben meg folyamatosan bukjuk a pontokat miatta.
Milyen pontokat? Azt a két BL-t, amit ellene szereztünk? Vagy a tavalyi bajnokságot? Amúgy se miatta, ha nem a rossz helyzet kihasználásunk miatt nem verjük rommá őket általában.
17/18: Real - Atleti 1-1, Griezmann gol
16/17: Real - Atleti 1-1, Griezmann gol
15/16: Atleti - Real 1-1, Griezmann assist
15/16: Real - Atleti 0-1, Griezmann gol

Persze az idei bajnoksag eleve kuka, a tavalyit megnyertuk, de a 15/16-os azon is ment el, hogy 1 pontot szereztunk ellenuk, mig a Barca 6-ot. (Vegul Barca 91, Real 90, Atleti 88 lett a vege)

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2018. május 17., csütörtök 8:56

Nagyon remélem oda megy a francia, annál statikusabb támadósort el sem tudnék képzelni, közben meg Dembelét szépen leépítik.

Umtiti meg nagyon jó védő, amelett hogy hamar felvette a barca stílt. De nagyot buknának vele.
Nem illik.

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1769
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Donát » 2018. május 17., csütörtök 8:55

Elvileg jegybevetel, es tv-s kozvetitesi bevetel kozel azonos nagysagu a ket klub kozott. Hogyan tudnak ennyit kolteni fizukra, a szponzoracios beveteluk ilyen nagy osszeg, nagyobb, mint a Madride? El vannak ok adosodva? Es mi?

(a BLbol szarmazo premiumokban rendesen verjuk oket az utobbi idoben, az nem lehet :mrgreen: )

Busquets tavozasa valoszinuleg nagyon meglatszana rajtuk, de ha 200 Mt kapnanak erte nem biztos, hogy nem jarnanak jol. Bar ettol nem hiszem, hogy felni kene.

Dembelet pedig allitolag probaljak elsozni valami tehetos klubnak, mostanaban puhatoloznak, hogy ki kaphato a bizniszre. O bemakolhat egy sikeres vb-t? Ugy ertem, szamithat kezdotagsagra?

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. május 17., csütörtök 8:49

h3x0r írta:
Realista24 írta:A vezetőség hosszabbítani akar Umtitivel, ő sem fogja ezt ingyen megtenni.
De mintha egy ideje mar folynanak a targyalasok. Legalabbis Barcas ismerosok mondtak, hogy o volt a legjobb formaban levo vedojuk, majd ahogy nem sikerult elsore megallapodni, szepen visszaesett a teljesitmenye.

Griezmann remelem messzirol elkeruli Barcelonat. Lehet rajta rohogni, hogy mekkora bohoc, kozben meg folyamatosan bukjuk a pontokat miatta.
Milyen pontokat? Azt a két BL-t, amit ellene szereztünk? Vagy a tavalyi bajnokságot? Amúgy se miatta, ha nem a rossz helyzet kihasználásunk miatt nem verjük rommá őket általában.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9177
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2018. május 17., csütörtök 8:48

Realista24 írta:A vezetőség hosszabbítani akar Umtitivel, ő sem fogja ezt ingyen megtenni.
De mintha egy ideje mar folynanak a targyalasok. Legalabbis Barcas ismerosok mondtak, hogy o volt a legjobb formaban levo vedojuk, majd ahogy nem sikerult elsore megallapodni, szepen visszaesett a teljesitmenye.

Griezmann remelem messzirol elkeruli Barcelonat. Lehet rajta rohogni, hogy mekkora bohoc, kozben meg folyamatosan bukjuk a pontokat miatta.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. május 17., csütörtök 8:44

Kerlon írta:
Realista24 írta:Griezmann lehet, hogy marad az EL győzelem miatt. Nekem már az is elég lenne, ha aláír egy másik szerződést, amiben 200 lesz újra a kivásárlási ára.
Busquets szeretne egy kis részt Iniesta fizujából, ha az felszabadul.
A vezetőség hosszabbítani akar Umtitivel, ő sem fogja ezt ingyen megtenni.
Klubhűség & hazaszeretet. :lol:
És már finoman meg is szellőztették, hogy a City a 200 milliós kivásárlási árat bármikor megadja érte.

Umtitit is vinnék, továbbra is 60 millió a kivásárlási ára. Angolok sorban állnak érte.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. május 17., csütörtök 8:40

Realista24 írta:Griezmann lehet, hogy marad az EL győzelem miatt. Nekem már az is elég lenne, ha aláír egy másik szerződést, amiben 200 lesz újra a kivásárlási ára.
Busquets szeretne egy kis részt Iniesta fizujából, ha az felszabadul.
A vezetőség hosszabbítani akar Umtitivel, ő sem fogja ezt ingyen megtenni.
Klubhűség & hazaszeretet. :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. május 17., csütörtök 8:35

Griezmann lehet, hogy marad az EL győzelem miatt. Nekem már az is elég lenne, ha aláír egy másik szerződést, amiben 200 lesz újra a kivásárlási ára.
Busquets szeretne egy kis részt Iniesta fizujából, ha az felszabadul.
A vezetőség hosszabbítani akar Umtitivel, ő sem fogja ezt ingyen megtenni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5146
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2018. május 16., szerda 18:27

vigyék csak. amíg nem happolják el az Ajaxból de Ligtet addig jó. róla is cikkeztek na annak nem örülnék.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4466
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2018. május 16., szerda 17:58

nekem tetszik ez a középszerűsítés ami náluk folyik, veszik a tucatszarokat mostmár régóta. egyedül a dembelé coutinho duó az, ami jól is elsülhet, de pl. az előbbit is elég gyengén építik be egyelőre.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7369
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2018. május 16., szerda 15:58

Lenglet nem rossz egyénileg amúgy, viszont padra fog menni, úgyhogy Paco vagy Gomes sorsára jut kb.
Love football, hate antifa.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. május 16., szerda 15:31

lestat írta:
RealAsensio írta:A Barca megegyezett a sevillai vedovel, Lenglet-vel. 30 millio euro.
Tovabbra sem ertem, honnan van ennyi penzuk...

Woww na es ki ez a gyerek. Valaki latta mar jatszani? :hmmm:

30m nem is rossz a mai piacon.
Stabil tagja volt az idei sevillai védelemnek, ami mondjuk nyelt a bajnokságban 58-at. Könnyen lehet, hogy Minával befürödtek és kell nekik más.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. május 16., szerda 15:30

istimester írta:
Kerlon írta:Messi 75 milliós aláírási pénzét
Hogy egy nemrég elhunyt nagy kortárs drámaírót idézzek, "az embernek megáll a haja, a büdös kurva életbe" :mrgreen: Ez már nagyon szép összeg, még ezen a szinten is.
Pláne, hogy én 80at olvastam :mrgreen: De ki foglalkozik az apróval.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: istimester » 2018. május 16., szerda 15:28

Kerlon írta:Messi 75 milliós aláírási pénzét
Hogy egy nemrég elhunyt nagy kortárs drámaírót idézzek, "az embernek megáll a haja, a büdös kurva életbe" :mrgreen:
Ez már nagyon szép összeg, még ezen a szinten is.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. május 16., szerda 15:22

lestat írta:
RealAsensio írta:A Barca megegyezett a sevillai vedovel, Lenglet-vel. 30 millio euro.
Tovabbra sem ertem, honnan van ennyi penzuk...

Woww na es ki ez a gyerek. Valaki latta mar jatszani? :hmmm:

30m nem is rossz a mai piacon.
Azt írják, hogy Zidane is szemezgetett vele.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5151
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lestat » 2018. május 16., szerda 14:28

RealAsensio írta:A Barca megegyezett a sevillai vedovel, Lenglet-vel. 30 millio euro.
Tovabbra sem ertem, honnan van ennyi penzuk...

Woww na es ki ez a gyerek. Valaki latta mar jatszani? :hmmm:

30m nem is rossz a mai piacon.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1769
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Donát » 2018. május 16., szerda 14:00

RealAsensio írta:
Donát írta:Kerlon; Oke, meg ehhez hozzajohet a sok idiota opcios feltetel, h Cou/Dembele 20 meccsen palyara lep, meg 4x keresztet vet, stb, de ezek mind feltetelezesek. Bevetelt is lehet majd feltetelezni. Persze siman lehet, h nincs igazam, eleve csak a TMbol indultam ki, csak igyekszem megfejteni ezt a storyt.
Es akkor meg palyaznak Griezmannra is 100-120 millaert. How?
Jo esellyel lesz tavozo is. Ha nyomott aron is, de mehetnek tobben, akar Gomes, Paco, Vidal, Rafinha, ha megszivjak, akkor Umtiti is pl. Elvileg 30 koruli bevetellel tarthatjak a -100t, ha Griezmann 100 lesz.
Mondjuk a brazil Arturt is mondogatjak 30 korul. Akkor megtobbet adnak el. Vagy nem tudom, de igazabol nem ertem, hogy miert ne lehetne ennyi penzuk, lassan 10+ eve folyamtosan top3 csapat sajnos. Amugy en a szponzori osszegeket nem ismerem, valaki irhatna valamit. Ott kiemelkedoek a top csapatokhoz kepest? Es mi? Az Adidasos szerzodessel lett vmi mostanaban? Azt szoktatok itt felhozni ha jol tudom.

A Neymar fele 25ert megy a pereskedes, nem? Mondjuk az nagyon durva lenne, ha ki kene fizetniuk.. :mrgreen:
Ez a Messi fele 75 komolyan valid informacio? Errol nem tudtam, az nagyon durva... :lol: Erre nem tudok mit mondani, pedig engem is erdekelne amugy, hogy hanyadan allhatnak :hmmm:
Amugy Griez arat is varjuk meg meg, lehet, h akkora hiszti lesz vele, mint Dembelevel volt, es nem dobjak olyan konnyen oda azt a 100ast.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. május 16., szerda 14:00

Donát írta:Kerlon; Oke, meg ehhez hozzajohet a sok idiota opcios feltetel, h Cou/Dembele 20 meccsen palyara lep, meg 4x keresztet vet, stb, de ezek mind feltetelezesek. Bevetelt is lehet majd feltetelezni. Persze siman lehet, h nincs igazam, eleve csak a TMbol indultam ki, csak igyekszem megfejteni ezt a storyt.
Azokat nem biztos, hogy idén kell vagy valaha is elkönyvelniük. Viszont a két említett prémium az nyilt titok volt idén.

Nem vagyok velük naprakész, de ha jól tudom a fizetéseik is nagyon elszálltak, szóval fogalmam sincs, hogy tudnak ennyit igazolni. Viszont az elmúlt évek és előd elnökök tevékenységét elnézve, azon se lepődnék meg, ha Bartomeuékat is lesitelnék majd pár év múlva.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2018. május 16., szerda 13:53

Donát írta:Kerlon; Oke, meg ehhez hozzajohet a sok idiota opcios feltetel, h Cou/Dembele 20 meccsen palyara lep, meg 4x keresztet vet, stb, de ezek mind feltetelezesek. Bevetelt is lehet majd feltetelezni. Persze siman lehet, h nincs igazam, eleve csak a TMbol indultam ki, csak igyekszem megfejteni ezt a storyt.
Es akkor meg palyaznak Griezmannra is 100-120 millaert. How?
:goat:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 145 regisztrált és 0 vendég