Elektronika

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
eReMA
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 22:48
Kedvenc játékosaid: 4
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: eReMA » 2018. május 22., kedd 12:42

Valakinek van ötlete, hogy milyen hangszórót/lejátszót használ a videóban Ramos?
Ami 3:22-nél van, arra gondolok.
Látszik, hogy itt épp telefonról játszik le, és a hivatalos (teljes) filmben már feltűnt, hogy igen jól szól. :mrgreen:

https://www.youtube.com/watch?v=hZdyaX1efXk

Nekem ötletem sincs. :/
“Játssz nyugodtan!” - Puskás

The time on the clock is etched on our memories, 92:48.

El Real Madrid es el equipo más importante del mundo y lo será hasta que yo lo diga

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Sierra » 2018. május 19., szombat 15:29

Faust írta:És ha nem találsz kecskeáldozós üzbegisztáni blekkmetált
:lol: :lol: :lol:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. május 18., péntek 21:31

Yazid írta:Iphone 5s, elindítom a zenét youtubon(chrome vagy safari tökmindegy, kilépek. Ugyebár lentről előhúzom a kis menüt elindítom és nem történik semmi. Hogy indítsam el a háttérben?? Köszi
kérd le a böngészőben az asztali nézetet és utána játszd el azt a mókát, amit írtál
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3372
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Yazid » 2018. május 18., péntek 21:02

Iphone 5s, elindítom a zenét youtubon(chrome vagy safari tökmindegy, kilépek. Ugyebár lentről előhúzom a kis menüt elindítom és nem történik semmi. Hogy indítsam el a háttérben?? Köszi

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Faust » 2018. május 18., péntek 1:41

Az ingyenes is jól használható, hónapokig úgy toltam, és na, mintha egyébként olyan falhozvágós lenne a premium. Havi egy mekivel kevesebb. :mrgreen: És, ahogy írod, családi csomaggal még faszább.

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: kodo » 2018. május 18., péntek 1:28

Faust írta:Le lehet tölteni telóra is, és akkor nem kell mobilnet. És ha nem találsz kecskeáldozós üzbegisztáni blekkmetált, az nem feltétlenül a Spotify hibája. :mrgreen:

Lényeget kifelejtetted: $$$$$

Amugy haverokkal a családi csomag eléggé megéri, nekem is az van.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Faust » 2018. május 18., péntek 1:18

Le lehet tölteni telóra is, és akkor nem kell mobilnet. És ha nem találsz kecskeáldozós üzbegisztáni blekkmetált, az nem feltétlenül a Spotify hibája. :mrgreen:

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Sierra » 2018. május 17., csütörtök 23:32

H.E.H.E. írta:ne rajtam töltsd ki hogy szar ,mondtam hogy dobd ki, én csak segíteni akartam :mrgreen:
csak ez a része szar. :D ez viszont kegyetlenül. :cens: eszem ágában sincs kidobni, imádom amúgy. :D
Faust írta:Használj inkább spotifyt. :)
Gondolkodtam már rajta, de mobilnetem még nem korlátlan, ráadásul szerintem még mindig csomó zene nincs fent, ami nekem kéne.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Faust » 2018. május 17., csütörtök 23:23

Használj inkább spotifyt. :)

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. május 17., csütörtök 23:19

ne rajtam töltsd ki hogy szar ,mondtam hogy dobd ki, én csak segíteni akartam :mrgreen:
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Sierra » 2018. május 17., csütörtök 22:49

H.E.H.E. írta:dobd ki a picsába és vegyél egy rendes telefont.
köszi a rendkívül értelmes és hasznos választ. legközelebb inkább ne írj, jobb lesz a világnak hidd el.

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: ericco » 2018. május 17., csütörtök 22:34

Valamelyik nap téma volt: S9-et már 580 € körül is láttam ma a neten. Ár/érték arányban ez sem rossz választás.
Merci Zizou!

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. május 17., csütörtök 22:31

dobd ki a picsába és vegyél egy rendes telefont.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Sierra » 2018. május 17., csütörtök 22:16

Nagy segítség kéne!

Kurva iTunes, rohadt albumborítók... sajnos nem eredetik a zenéim, és 1 órája szenvedek az albumborítókkal. Szépen feltölteném őket, de némelyiknél az istenért nem rakja be a képet, amit feltöltök. Tudja valaki az okát, hogy mi a retkes picsáért nem?

Avatar
hamesz
Hozzászólások: 1226
Csatlakozott: 2015. február 9., hétfő 1:47
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Modric, James, Isco, Neymar, Iniesta, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: hamesz » 2018. május 17., csütörtök 21:45

Tévékben jártas itt valaki? Egy LG 43UJ6307 ultrahd tévével szemezek és az lenne a kérdésem, hogy nem mindig csak UHD tartalmakat néznék rajta. Ha pl egy fullhd filmet megnézek rajta akkor az csúnya lesz, vagy nem teszi ki teljes képernyőbe? Hogy kell ezt elképzelni? Annyira nem vágom ezt.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. május 13., vasárnap 10:41

Hat akku idot youtube tesztek alapjan mondtam, de az exynos problemarol meg nem hallottam.

Amugy nagyon nem lehet mar szerintem melle loni egyikkel sem. 3-4 evig ezek boveb jok lehetnek meg.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Kecskezs
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 4:51

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Kecskezs » 2018. május 13., vasárnap 10:10

Kerlon írta: Mintha csak meg akarnad gyozni magad, hogy neked apple kell, mert rengeteg erdekes dolgot irtal. Pl. kiraly akkuido. Csucskategoriaban kb az egyik legszarabb. Touch ID mivel jobb barmelyik droidosnál? Kozepkategorias ujjlenyomat olvasokkal sincs semmi gaz. Mire kijavitjak az iOS11et kijon a 12 valoszinuleg teli buggal az is.

S8 kamerajat lehuzod amikor az egyik legjobb voot mar az S7 is. Btw lattam csunyan befagyott 6set kamera megnyitaskor.

Amugy remelem tenyleg lesz SE 2, mert arra tuti befizetnek. Minden idok legszebbje volt az 5ös szeria.

Ez nem titok, valamely irányba meg kell győzni önmagam, hiszem bármennyire is szeretném tovább használni sajnos kikopik a kezem alatt a jelenlegi tégla. Nekem nem apple kell hanem az amiket korábban kifejtettem. Ha mindezt így egyben más is lehozná nekem megfelelne, nem a "feeling" miatt érdekel.
És talán pont ez a hangsúlyos, hogy a komplett csomagot nézve valahogy a többi gyártónál mindig van valami nagyobb kompromisszum. Ha valakit érdekel kibontva:

Cégnél szerencsére az összes mostani csúcskategóriás készülék körülvesz, és azért amikor kolléga a "kis" Iphone8 -at 7-8 órás kijelző idővel nyomogatja végig mellettem egész nap az közel sem "az egyik legszarabb" kategória. Igaz, nem tekeri túl a fényerőt de nem is alsó negyedben használja. A plus szerintem nekem simán elketyegne 1.5 - 2 napot töltés nélkül átlagosan.P20 egyébként ebben is egész jót alkot, de már írtam miért esik ki. Az S9 is bár szimpatikus, pont itt vérzik el, legalábbis az európai modell. A friss szoftvert még rá tudnám varázsolni én ha már a gyártója lesz... nem priorizálja.

Touch ID-t pedig nem feltétlen droidos vonallal akartam párhuzamba állítani, inkább a Face ID-val szemben vannak/voltak kétségeim. De ha már feljött, akkor az S8 például ebben is jóval gyengébb. Nem csak hogy ergonómiailag nagyon kényelmetlen helyre kell nyúlni a szenzorért, maga a hardver is lassú a mai mezőnyben, nincs instant nyitás. Gondolj bele naponta hányszor kell hátra kalimpálni a nyitásért.
A kamerája pedig igaz, hogy az egyik legjobb volt, 2016-ban. 17-ben kapott egy polírt és még most is egész jó, de teljes csomagot nézve már lemarad.

IOS 11 pedig IOS 11, én is láttam befagyni még egy szimpla youtube vidi közben is, stb , egyáltalán nem tökéletes.
Sőt, az értesítések kezelése fényévekkel van kb. lemaradva az új android verziókhoz képest.
Se csoportosítás ha több üzenet érkezik egy embertől, se késleltetés ha jól tudom, szóval na.. van mit várni a v12-től, de még így is erős PRO-Kontra nézve.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. május 13., vasárnap 8:04

Kecskezs írta:Hosszú lesz!

Én is váltás küszöbén állok és bizony marhára nem egyszerű kérdéskör a telefon.
Szerintem manapság sok ember számára elsődleges kapocs a telefonja a "digitális világgal" + számtalanszor érintkezik vele szó szerint minden nap. Szóval Mazlow piramis alja felé kúszik.

Annak ellenére, hogy a szerencsésebbek közé tartozom és 4 éve folyamatosan a legfrissebb android verziót használom illetve fejlesztek rá alkalmazást bizony én is Alma felé kacsingatok fő készülék kapcsán.
Bármennyire szeretem a zöld robotot, objektíven nézve szerintem senki sem gondolhatja komolyan azt, hogy egy ázsiai brand fele annyiból (egyébként a csúcs készülékek már több mint 50%-ba kerülnek) ugyanazt lehozza mint amit az Apple nyújt.

Magam részéről ezen okokból erősödik az almás gondolat:
csak a felső kategória játszik, mert az alatt a kamera minőség drasztikusan romlik és ismerve magamat nem fogok DSLR-rel a kezemben/hátizsákban mászkálni. Az meg azért nem lenne hátrány, ha 5 év múlva nem szörnyülködve kellene nézni a nyaralós / állatos / családi fényképeket.

Jelen mezőnyben így kb ezek a készülékek maradnak életben: Iphone8/x , Google pixel 2, Galaxy s9 , Huawei P20-as széria, esetleg majd oneplus 6

Ezekből
-Iphone X: horror ár, sok helyen még céges kedvezménnyel is + Face ID megosztó

-Galaxy S9: Európában saját Exynos SOC-al érkezik, amit csúnyán sikerült elfuserálni Samsungéknak, sajnos sokat fogyaszt, de legalább rosszul is konfigurálták* ezért az akksi idő kuka + féléves de inkább éves csúszások android verziók frissítése között, security frissítések is bőven csúszkálnak akár 3 hónapokat is, tehát szoftver támogatás kuka + eröltetett gagyi Bixby asszisztens ami külön hardver gombot is kapott.
* https://www.anandtech.com/show/12478/ex ... st-results

-Galaxy S8: ezt is írta valaki, ennek a kamera technikája kb egy kicsit polírozott Galaxy S7, az meg már nem mai csirke, plusz ez még Android 7.0-al érkezett ezért nem támogatja a project treble-t ( https://source.android.com/devices/architecture/treble ) , tehát itt a hosszútávú szoftveres támogatás méginkább kuka.

-Oneplus: Az elmúlt 1 évben nem 1 ilyen botrányuk volt, egyszerre elég egy titkosszolgálat backdoor-ja a telefonomra https://www.theverge.com/circuitbreaker ... itive-data

-P20 / P20Pro: Kamera és akku egész meggyőző , a saját skinjük az alap android felett szerintem elég borzalmas, a középső alsó gomb megoldásuk nekem nem jön be, túl sok funkciót préselnek egy helyre, de a legnagyobb hátrány még továbbra is az, hogy valszeg ez is kb 2 év szoftver támogatást kap, utána meg lehet menni XDA-ra vadászni a főzött ROM-okat / Lineage-t.

-Google Pixel 2: ez elég király, egyik legjobb kamera, jó akku, jó helyen van az ujjlenyomat olvasó és gyors is, 3 év közvetlen szoftveres támogatás azaz legfrissebb android közvetlenül Google-től, sok Google feature erre jön exkluzívan először. (Teszt nyuszik :P)
Viszont gyenge kijelző és Iphone 8 árával versenyzik + nincs nagyon hivatalos hazai támogatás hozzá.

Ezekkel szemben pro az Iphone 8 vagy 8+ mellett a következők nekem:
-Szinte az összes Google szolgáltatás elérhető IOS-en is
-Androidos gyártókhoz képest nagyon hosszú szoftveres támogatás (még Pixelekhez képest is)
-Hardver top kategória
-A felső kettőből adódóan jó értéktartás
-Kiforrott (van aki szerint unalmas) külső
-A világ fejlettebb részén bárhol kapok valószínűleg segítséget egy apple boltban ha rámrohad / elejtem valamiért éppen, egy ALI-ról rendelt ázsiai készüléknél meg sok sikert a gariztatáshoz.
-Jó kamera. Nem fagy be amikor gyorsan kell elkapni a pillanatot + legtöbb esetben nem kell szarakodni a kézi beállításokkal.
-Király akku üzemidő
-Hiába nem amoled kijelző, az egyik legjobban kalibrált LCD (P20 is pl csak LCD-t kapott ellenben a PRO-val)
-Fáj kimondani, de az alkalmazások még mindig jobbak IOS-en, pl. : Twitter, Snapchat és lehetne sorolni.
Fejlesztőként látva ennek az okait ez rövid időn belül (értsd 1-2 év) változhat, de most ez a helyzet.
-Touch ID gyors, kiforrott, megbízható
-IOS 11 hiába bugossabb mint az elődök, már foltozzák ezerrel, sőt rövidesen érkezik a 12
-Még mindig olyan baromi sokat adnak el ezekből hogy ha valami ilyen sok embernek egyszerre nagyon fájna akkor az Apple arra valószínűleg gyorsan reagálna (pl. akksi botrány)
-100K-ért az enyém céges kedvezménnyel :mrgreen: (ez joker, tudom)

Aki iphone tulaj és tud írni objektív kontra listát azt szívesen veszem.

Hosszú lett. :salute:
Mintha csak meg akarnad gyozni magad, hogy neked apple kell, mert rengeteg erdekes dolgot irtal. Pl. kiraly akkuido. Csucskategoriaban kb az egyik legszarabb. Touch ID mivel jobb barmelyik droidosnál? Kozepkategorias ujjlenyomat olvasokkal sincs semmi gaz. Mire kijavitjak az iOS11et kijon a 12 valoszinuleg teli buggal az is.

S8 kamerajat lehuzod amikor az egyik legjobb voot mar az S7 is. Btw lattam csunyan befagyott 6set kamera megnyitaskor.

Amugy remelem tenyleg lesz SE 2, mert arra tuti befizetnek. Minden idok legszebbje volt az 5ös szeria.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Steve » 2018. május 12., szombat 23:14

Kecskezs írta:Hosszú lesz!

Én is váltás küszöbén állok és bizony marhára nem egyszerű kérdéskör a telefon.
Szerintem manapság sok ember számára elsődleges kapocs a telefonja a "digitális világgal" + számtalanszor érintkezik vele szó szerint minden nap. Szóval Mazlow piramis alja felé kúszik.

Annak ellenére, hogy a szerencsésebbek közé tartozom és 4 éve folyamatosan a legfrissebb android verziót használom illetve fejlesztek rá alkalmazást bizony én is Alma felé kacsingatok fő készülék kapcsán.
Bármennyire szeretem a zöld robotot, objektíven nézve szerintem senki sem gondolhatja komolyan azt, hogy egy ázsiai brand fele annyiból (egyébként a csúcs készülékek már több mint 50%-ba kerülnek) ugyanazt lehozza mint amit az Apple nyújt.

Magam részéről ezen okokból erősödik az almás gondolat:
csak a felső kategória játszik, mert az alatt a kamera minőség drasztikusan romlik és ismerve magamat nem fogok DSLR-rel a kezemben/hátizsákban mászkálni. Az meg azért nem lenne hátrány, ha 5 év múlva nem szörnyülködve kellene nézni a nyaralós / állatos / családi fényképeket.

Jelen mezőnyben így kb ezek a készülékek maradnak életben: Iphone8/x , Google pixel 2, Galaxy s9 , Huawei P20-as széria, esetleg majd oneplus 6

Ezekből
-Iphone X: horror ár, sok helyen még céges kedvezménnyel is + Face ID megosztó

-Galaxy S9: Európában saját Exynos SOC-al érkezik, amit csúnyán sikerült elfuserálni Samsungéknak, sajnos sokat fogyaszt, de legalább rosszul is konfigurálták* ezért az akksi idő kuka + féléves de inkább éves csúszások android verziók frissítése között, security frissítések is bőven csúszkálnak akár 3 hónapokat is, tehát szoftver támogatás kuka + eröltetett gagyi Bixby asszisztens ami külön hardver gombot is kapott.
* https://www.anandtech.com/show/12478/ex ... st-results

-Galaxy S8: ezt is írta valaki, ennek a kamera technikája kb egy kicsit polírozott Galaxy S7, az meg már nem mai csirke, plusz ez még Android 7.0-al érkezett ezért nem támogatja a project treble-t ( https://source.android.com/devices/architecture/treble ) , tehát itt a hosszútávú szoftveres támogatás méginkább kuka.

-Oneplus: Az elmúlt 1 évben nem 1 ilyen botrányuk volt, egyszerre elég egy titkosszolgálat backdoor-ja a telefonomra https://www.theverge.com/circuitbreaker ... itive-data

-P20 / P20Pro: Kamera és akku egész meggyőző , a saját skinjük az alap android felett szerintem elég borzalmas, a középső alsó gomb megoldásuk nekem nem jön be, túl sok funkciót préselnek egy helyre, de a legnagyobb hátrány még továbbra is az, hogy valszeg ez is kb 2 év szoftver támogatást kap, utána meg lehet menni XDA-ra vadászni a főzött ROM-okat / Lineage-t.

-Google Pixel 2: ez elég király, egyik legjobb kamera, jó akku, jó helyen van az ujjlenyomat olvasó és gyors is, 3 év közvetlen szoftveres támogatás azaz legfrissebb android közvetlenül Google-től, sok Google feature erre jön exkluzívan először. (Teszt nyuszik :P)
Viszont gyenge kijelző és Iphone 8 árával versenyzik + nincs nagyon hivatalos hazai támogatás hozzá.

Ezekkel szemben pro az Iphone 8 vagy 8+ mellett a következők nekem:
-Szinte az összes Google szolgáltatás elérhető IOS-en is
-Androidos gyártókhoz képest nagyon hosszú szoftveres támogatás (még Pixelekhez képest is)
-Hardver top kategória
-A felső kettőből adódóan jó értéktartás
-Kiforrott (van aki szerint unalmas) külső
-A világ fejlettebb részén bárhol kapok valószínűleg segítséget egy apple boltban ha rámrohad / elejtem valamiért éppen, egy ALI-ról rendelt ázsiai készüléknél meg sok sikert a gariztatáshoz.
-Jó kamera. Nem fagy be amikor gyorsan kell elkapni a pillanatot + legtöbb esetben nem kell szarakodni a kézi beállításokkal.
-Király akku üzemidő
-Hiába nem amoled kijelző, az egyik legjobban kalibrált LCD (P20 is pl csak LCD-t kapott ellenben a PRO-val)
-Fáj kimondani, de az alkalmazások még mindig jobbak IOS-en, pl. : Twitter, Snapchat és lehetne sorolni.
Fejlesztőként látva ennek az okait ez rövid időn belül (értsd 1-2 év) változhat, de most ez a helyzet.
-Touch ID gyors, kiforrott, megbízható
-IOS 11 hiába bugossabb mint az elődök, már foltozzák ezerrel, sőt rövidesen érkezik a 12
-Még mindig olyan baromi sokat adnak el ezekből hogy ha valami ilyen sok embernek egyszerre nagyon fájna akkor az Apple arra valószínűleg gyorsan reagálna (pl. akksi botrány)
-100K-ért az enyém céges kedvezménnyel :mrgreen: (ez joker, tudom)

Aki iphone tulaj és tud írni objektív kontra listát azt szívesen veszem.

Hosszú lett. :salute:
A horror áron sajnos nem tudok segíteni és arra nincs okos megoldásom.

Viszont a FaceId piszkosul jó. Iszonyú stabil, nekem több hét után sem volt még egy alkalom sem, hogy hibázott volna. Napszemüvegben, korom sötétben is hibátlanul működik. De amúgy kikapcsolható.Használhatod csak a számkódot is!

Brutálisan jó telefon amúgy az X. Valami fantasztikusan jó a kamerája.Nagyon szép képeket csinál, a 4K video szintén gyönyörű.

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: kodo » 2018. május 12., szombat 20:37

Iphone 5s-t hasznaltam 2014 majusatol, akkor az volt a legfrisebb modell. Elegem volt az androidbol elotte, csak az alma jöhetett szoba. 2017 októberében valtottam le az oreg az 5s-t egy i7 plusra. Ezzel is minimum el szeretnék lenni 2-3 evig ugy hogy közben semmi lassulast ne tapasztaljak, ne kelljen elmondanom semmilyen frissitesrol vagy alkalmazasrol ami nem kompatibilis mar a keszulekemmel, es kozben az akksija is birja normálisam.
Szerintem ez rendben lesz vele, azt nem mondom hogy utana mas gyartotol nem vennek, nem vagyok belebuzulva.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 56 regisztrált és 0 vendég