VB - 2018

Archívum

Ki lesz a Világbajnok?

A szavazás 2018. július 15., vasárnap 11:05-kor befejeződött.

Franciaország
41
42%
Horvátország
57
58%
 
Szavazatok száma: 98

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. május 18., péntek 13:23

TV nézős francia válogatott. Karim még ebből is kimaradt :mrgreen:
https://pbs.twimg.com/media/Dda84IyUQAAYM7X.jpg
Ez meg tipik Dösamp:
https://pbs.twimg.com/media/Ddd4bZIXkAAHEFo.jpg
:mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2018. május 18., péntek 11:28

Szancsez amúgy megy vissza München-be, az új edző számít rá. Remélem ő nem gyújt fel semmit mint Breno. :lol:

Portugáloknál érdekes, hogy kihagyta Cancelot meg Semedot szerintem, nem tudom a többi milyen. Kp-n érzem gyengének őket, az az öreg védelem azért tud zárni ha kell.
Nem illik.

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2018. május 18., péntek 11:24

alexoxladjackoxi írta:...
Milner lemondta a válogatottat. Lascelles jó szezont ment de esélye sincs pl Stones ellen aki meg sokkal kevesebbet játszott. Loftus-Cheek is a Chelsea-é csak kölcsönben volt. Delph szerintem érthető mert univerzális és csak akkor fog beszállni ha vki kiesik jó az ilyen ember a keretben. Wilsheret adom de ránézésre 3 védőt akar játszatni és a széleken gyors embereket ebbe pedig nem passzol Jack.

-----------------Pickford
------Walker--Stones----Maguire
Trippier---Dier----Hendo------Rose
------------------Alli
-----------Sterling--Kane

kb ezt tudom elképzelni ebbe meg nem illik. annyi pozitívum van benne hogy legalább tudja mit akar, az utóbbi angol edzők után már ez is plusz.


potrugáloknak akár egy ilyen kezdőjük is lehetne de majd úgyis az öregek kezdenek.

--------------Patricio
Cedric---Pepe---Dias---Guerrero
-------------Carvalho
Gelson----B.Silva---Guedes
-----André Silva-----CR



franciáknál meg el is felejtettem Kurzawát. az tényleg vicces hogy az idényt kihagyó Mendy megy helyette. Giroud viszont szerintem a jobb b terv mint Lacazette. olyan támadóik vannak hogy kezdeni semmiképp ellenben szokása fontos gólokat lőni és opciónak jobb és főleg más mint Lacazette. de a többi döntése enyhén furcsa.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2018. május 18., péntek 11:01

Én attól tartok portugáliának egy edzőcsere kellene, hiába nem eget rengető a fiatalok teljesítménye, ideje lenne fiatalítani. Ezt a vb-t lenyomják még az "öregek" aztán kell egy új irány. Semmi bajnokságokban játszó (jó esetben) játékosokkal próbálják felvenni a versenyt olyanokkal ahol egy enyhe 10-essel alacsonyabb az átlagéletkor.

Nálam továbbra is a németek a favoritok, mögöttük francia-spanyol, szerintem a brazilok messze nem lesznek olyan erősek, hogy top4-be emlegessük őket

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2068
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2018. május 18., péntek 9:55

Hát vannak nagyon érdekes, de jobb megfogalmazás, ha inkább azt mondom, bosszantó döntések több válogatott kereténél is. Az angoloknál Wilsheret, Millnert és Lascellest igencsak hiányolom. Loftus, Delph és Stones helyett mehettek volna ők hárman egészen nyugodtan. Nem volt jó tavasza Jacknek, de ebben az angol válogatottban még így is üde színfolt lenne. Delph és Stones behívását részemről teljes homály fedi, Millner nem egy pengés focista, de rohadt hasznos tud lenni, nem futott rossz szezont. Lascellles pedig nincs még 25, de a Newcastle csk-ja, bitang kemény felépítésű védő, de ő sem kellett Southgate-nek. :( Tegnap a francia keret konkrétan megborított. Mendy egész évben sérült, de megy Kurzawa helyett... :lol: Középről Rabiot kimaradása nagy érvágás, Matuidi nem tudom miért olyan nagy kedvenc, de már látom előre, hogy fix kezdő lesz. Elölről Lacazette-et hiányolom a legjobban, pont az imént néztem 3 tétmeccsen összesen kapott 116 percet a nemzeti csapatban. Hát ez is mi könyörgöm? Évekig a francia bajnokság egyik legjobb góllövője volt, szezonról szezonra, huszongólokat lőtt, most nálunk ebben a pocsék szezonban is az egyik üde színfolt volt, és mégsem... Martial mellőzése Mourinhonak hála annyira nem meglepő, bár neki is bírtam volna helyet szorítani. A legdurvább az egészben, hogy ahogyan lentebb is írta valaki, az lesz a játékuk, hogy fellövik Giroud-ra, ő meg majd teret nyit Griezmannak. Istenem pedig milyen focit lehetne velük nyomatni. ... és én elvileg nekik szurkolok. :lol: Portugáloknál Cancelo és Semedo mellőzése eléggé érthetetlen, legalább az egyiket elvihették volna, támadásban sokat tudtak volna segíteni. A braziloknál is volt néhány blődség a 30-as hazai játékosaikkal, vagy Alex Sandro kihagyásával, de már meg sem lepődök igazából. Egyébként egyetértek a többséggel, a francia, német, spanyol, brazil négyes eléggé kiemelkedik, jó eséllyel közülük kerülhet ki a végső győztes. Deschamps nem igazán fog segíteni a franciák helyzetén, de azért maradok "mellettük".

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. május 18., péntek 9:52

hakimi is a marokkói keretben.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: Csabi » 2018. május 18., péntek 9:23

Goalkeepers: Anthony Lopes (Lyon/France), Beto (Goztepe/Turkey), Rui Patrício (Sporting/Portugal)

Defenders: Bruno Alves (Rangers/Scotland), Cédric Soares (Southampton/England), José Fonte (Dalian Aerbin/China), Mário Rui (Napoli/Italy), Pepe (Besiktas/Turkey), Raphael Guerreiro (Borussia Dortmund/Germany), Ricardo (Porto/Portugal), Rúben Dias (Benfica/Portugal)

Midfielders: Adrien Silva (Leicester City/England), Bernardo Silva (Manchester City/England), Bruno Fernandes (Sporting/Portugal), João Mário (West Ham United/England), João Moutinho (Monaco/France), Manuel Fernandes (Lokomotiv Moscow/Russia), William (Sporting/Portugal)

Forwards: André Silva (AC Milan/Italy), Cristiano Ronaldo (Real Madrid/Spain), Gelson Martins (Sporting/Portugal), Gonçalo Guedes (Valencia/Spain), Ricardo Quaresma (Besiktas/Turkey)
megvan a portugál keret is. nagyrészben kiszámítható volt. a védelemmel nem tudom mit akar kezdeni santos. fonte kínában játszik, alves skóciában alig. előbbi 34, utóbbi 36. melléjük pepe 35.

vkp poszton nevest otthon hagyja, aki nagy szezont ment a csapatával.

erősségek: szélső védők, szélsők, cr.
gyengepontok: középső védők, védekező kp

az én kezdőm
Rui Patricio, Pereira*, Pepe, Fonte**, Guerreiro, Carvalho, Bruno Fernandes***, Silva, Guerreiro, Gelson****, CR

* santosnál cédric lesz a nyerő
** szerintem alves kezd majd, de ottvan még dias is, aki az egyetlen fiatal KV. nálam már csak ezért is ő kezdene.
*** kb a KP-ról mindenkinek nagyobb esélye van, mint neki, de moutinho és joao márió nem mentek nagy szezont, manuel fernandest meg nem ismerem, szóval nálam ő a befutó. santosnál valószínűleg moutinho lesz.
**** gelson nem lesz kezdő az edzőnél. vagy quaresma lesz, vagy nem 433ban játszanak majd.

kimaradókról
renato sanches: müntyen sok volt neki, swansea-ban szar volt, egyáltalán nem meglepetés hogy kimaradt. sajnos drenthe2 lett belőle egy csipet jesével és nem davids2. még mindig csak 20, benne van 2-3 év, hogy visszamegy portugáliába és újraépíti a karrierjét.
neves: a wolverhamptonnal nagy szezont ment, vkp, pont ami kellett, de csak 21, lehet ezért nem lett behívva. alapember volt a csapatában, és simán nyerték az angol 2. ligát.
semedo: barcás védőgyerek, nem az igazira sikerült a szezonja a barcában. nem bántam volna, ha az edző beválogatja, de hát ha nem, akkor nem.
andré gomes: szintén barcás, talán nem kell magyarázni miért maradt ki.
rony lopes: monacóval nagy szezont ment, alapember. nem igazán volt neki nagy esélye, hogy bekerüljön most, csak azért írom mert személyes favorit. szépen építi a karrierjét, ha így folytatja az euro-n már ott lehet.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: Jim » 2018. május 17., csütörtök 22:00

micsoda??
Gignac nincs benn a francia keretben
Deschamp meghazudtolta önmagát :lol:

illgner
Hozzászólások: 2515
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: illgner » 2018. május 17., csütörtök 21:46

Remy írta:EB-n tolták. :mrgreen: Annyira adta magát, hogy beírjam.
Elárultad, hogy nem nézel Stuttgart-meccseket :lol: Én néha láttam, elég jól tolta középső védőként. Nyilván kiegészítő emberként viszik ki, valószínűleg nem fog játszani, vagy max. időhúzó csereként.

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. május 17., csütörtök 21:45

LaMartin írta:Félig-meddig off(?).
Nektek nincs rossz előérzetetek az ISIS fenyegetésekkel kapcsolatban?

https://www.google.hu/search?q=isis+wor ... 35&dpr=0.9
nem merik megtenni putyinnal.
nem csak a mostani, de a hidegháborúból maradt maradék ammot is kipörgetik a koszos kis lakhelyükre megtorlásul.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2018. május 17., csütörtök 21:42

Remy írta: Amúgy arról a Pavard gyerekről hallott már valaki? Mert én még nem.
22 éves, a Stuttgart meghatározó védője,középen meg jobbszélen is tud játszani. Az idei Bundesliga szezon egyik felfedezettje és a Stuttgart jó szereplésének egyik fő letéteményese,több csapat vinné. Várták sokan,hogy bekerül akik közelebb állnak a francia focihoz.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
LaMartin
Hozzászólások: 378
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 20:38
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Iker Muniain,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest, Magyarország

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: LaMartin » 2018. május 17., csütörtök 21:41

Félig-meddig off(?).
Nektek nincs rossz előérzetetek az ISIS fenyegetésekkel kapcsolatban?

https://www.google.hu/search?q=isis+wor ... 35&dpr=0.9

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: Csabi » 2018. május 17., csütörtök 21:40

Realista24 írta:GRIZOU???????????? Ne orjitsel meg :lol:
azt hiszem megérett a ban.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27245
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: Remy » 2018. május 17., csütörtök 21:39

Amúgy meg ez lenne a tökéletes duó Griez mellett. Egyik jobb, másik bal oldalról menne a kapunak.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: Csabi » 2018. május 17., csütörtök 21:36

jó hát akkor MÁS nyeri :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: nembaj, az eb-n is mindenki elfelejtette őket mégis szétszedték európát ( :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: )

illgner
Hozzászólások: 2515
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: illgner » 2018. május 17., csütörtök 21:34

RaúlCF írta:így papíron a németek a legkomplettebbek. franciákat lehúzza az edző, brazilokat a kp, spanyolokat a csatársor, argentína Messi azt lesz vmi, belgák az örök majd most csapat, aztán van pár potenciális kiscsapat akiket majd letarol a vonat mint a horvát,nigéria stb.


A németek igazi védekező középpályás nélkül mennek ki, mert sem Khedira, sem Kroos, sem Gündi nem az, de még Goretzka sem. Igaz, a mai fociban ez a poszt lassan kezd teljesen kihalni, vagy legalábbis átalakul.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. május 17., csütörtök 21:33

ziro4vr írta:Portugálokat odarakhattad volna a horvátok helyére gyúrós barátom. :mrgreen:

Franciákra nyomtam. Mondjuk remélem nem a grízes-zsiró doktor retro párost kell néznem, hanem Mbappé, Dembelé meg Fekir mondjuk, mögötte Lemar, Pogba meg Kante, mehet a party.
Eszembe sem jutott Ce :mrgreen: bocs Csabi.
GR7 meg fix kezdő.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Karim the king
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2016. október 13., csütörtök 14:25
Kedvenc játékosaid: Karim
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: Karim the king » 2018. május 17., csütörtök 21:32

Anthony írta:Gondolom Zsiru csak azért van a keretben, mert magas, ha ég a hát behozzák a 85-ben
Súlyos tévedés, az egész játékuk arra épül, hogy felrúgják (ezért játszik a két kh. Között Pogba), Zsiru/Zsinyak :lol: lefejeli Griezmannak, az meg majd bebassza. :roll: A világ legerosebb keretével....

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: Anthony » 2018. május 17., csütörtök 21:23

Gondolom Zsiru csak azért van a keretben, mert magas, ha ég a hát behozzák a 85-ben fejelni.

Spanyolokra szavaztam, a németek tán csak nem fognak duplázni. De fogalmam sincsen az ágrajzok hogy vannak, azon elég sok múlik. A csoportban azért túl sok meglepetést nem várok.
És újra le szeretném írni: nem lesznek ott az olaszok, ez már csak jó vb lehet :mrgreen:
(ha nem Argentína vagy az oroszok nyerik én már happy leszek)

illgner
Hozzászólások: 2515
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: illgner » 2018. május 17., csütörtök 21:22

Még mindig a videos zsarolós ügye miatt nem kell Desampnak? Mert akkor tényleg hülye az a pali.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 23 regisztrált és 0 vendég