Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. május 23., szerda 19:00

wxyz írta:
Kerlon írta: 2 fronton nem voltunk képesek versenyben maradni.

CR helye biztos a meccsek ~70%-án és csökkenőben ez a szám.
Benzema nekem is a kedvencem, de kell mellé, illetve már CR helyére is egy góllövőbb arc, főleg hogy keményen benne van a korban.
Vazquez maximum a jobb napjain tud igazán húzni minket, amúgy szerintem mindenki látja, hogy ő egy tökéletes kiegészítő ember.
Mayoral? Mayoral.
De ez a te véleményed a keretről, én arról írok mit lehet Zidane és Perez véleménye.
Vicces, hogy még ebből is ki próbálod hozni azt, hogy neked van igazad. Az a te véleményed róluk, a másik meg az enyém szintén róluk. Alá támaszthatnám érvekkel, hogy a tendencia is azt mutatja, hogy ezek létező, észrevett dolgok, de úgy is csak bele kötnél valahogy. kár a szóért
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wxyz » 2018. május 23., szerda 18:23

Kerlon írta:
wxyz írta:CRnek biztos a helye
Benzema Zidane egyik kedvence
Vazquez egyre többet játszik
Asensio a jövő nagy sztárja
Isco nem fog távozni

Bale öltözőbeli problémái ellenére is megvagyunk létszámban. A bl döntő miatt a szezonunk nem számít kudarcnak, nem látom miért változtatná meg a hozzállását Perez és Zidane.
2 fronton nem voltunk képesek versenyben maradni.

CR helye biztos a meccsek ~70%-án és csökkenőben ez a szám.
Benzema nekem is a kedvencem, de kell mellé, illetve már CR helyére is egy góllövőbb arc, főleg hogy keményen benne van a korban.
Vazquez maximum a jobb napjain tud igazán húzni minket, amúgy szerintem mindenki látja, hogy ő egy tökéletes kiegészítő ember.
Mayoral? Mayoral.
De ez a te véleményed a keretről, én arról írok mit lehet Zidane és Perez véleménye.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2018. május 22., kedd 14:14

Talan azert is huzott bele a walesi, mert ez az utolso lehetosege Real Madrid jatekoskent BL-t nyerni, illetve jo ajanlolevel lehet egy jo tavasz bl cimvedessel, amibol kivette a reszet. O sem akar kevesebb penzt keresni mashol, es nem kinaban akarja folytatni, gondolom en. De ez csak egy feltetelezes, szerintem neki lefott a kave, es probal emlekezeteset alkotni madridi karrierje vegen. Meg az is lehet, hogy o maga akar lelepni, es nem mi forszirozzuk az eladasat.
:goat:

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2018. május 22., kedd 13:29

Bale ha fejel 2 gólt szombaton felőlem maradhat is :lol:
(viccen kívül, de kíváncsian várom kap szerepet a döntőben, akár csereként? mert mostanában egész gólerős)

Csak kérdés hogy ki jön Bale helyére, állítólag Guardioláék 100 millát szánnak Hazardra. Nem vagyok érte, de akkor jöjjön Neymar, már csak azért is, mert Messi szomorú lenne. És kell egy csatár is, aki többet hozzá tud szólni, mint Mayoral, jóval többet.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. május 22., kedd 13:22

wxyz írta:CRnek biztos a helye
Benzema Zidane egyik kedvence
Vazquez egyre többet játszik
Asensio a jövő nagy sztárja
Isco nem fog távozni

Bale öltözőbeli problémái ellenére is megvagyunk létszámban. A bl döntő miatt a szezonunk nem számít kudarcnak, nem látom miért változtatná meg a hozzállását Perez és Zidane.
2 fronton nem voltunk képesek versenyben maradni.

CR helye biztos a meccsek ~70%-án és csökkenőben ez a szám.
Benzema nekem is a kedvencem, de kell mellé, illetve már CR helyére is egy góllövőbb arc, főleg hogy keményen benne van a korban.
Vazquez maximum a jobb napjain tud igazán húzni minket, amúgy szerintem mindenki látja, hogy ő egy tökéletes kiegészítő ember.
Mayoral? Mayoral.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2018. május 22., kedd 13:00

wxyz írta:nem látom miért változtatná meg a hozzállását Perez és Zidane.

Mert esélyes, hogy Bale távozik, hiába a mostani fellángolás, Cé már nem lesz fiatalabb és botorság még egy évnek nekimenni úgy, hogy abban bízunk, hogy tavasszal majd robbant. Még ha be is jön, az őszt végig fogja valószínűleg szotyizni újra (ami nem kritika, 33 évesen parádés így is amit hozott).

ZZ és Perez meg nem amatőrök. A romantika és nosztalgia idén még kifuttatott egy parádés BL szezont, jövőre viszont már nagyon rezeg a léc és kupa nélkül maradni biztosan nem szeretne a presidente.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2018. május 22., kedd 12:57

A bl döntő miatt a szezonunk nem számít kudarcnak, nem látom miért változtatná meg a hozzállását Perez és Zidane.
Mondjuk egy gyatra bajnoki teljesítmény azért eléggé intő jel, hogy változásra van szükség, szerintem.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wxyz » 2018. május 22., kedd 12:54

CRnek biztos a helye
Benzema Zidane egyik kedvence
Vazquez egyre többet játszik
Asensio a jövő nagy sztárja
Isco nem fog távozni

Bale öltözőbeli problémái ellenére is megvagyunk létszámban. A bl döntő miatt a szezonunk nem számít kudarcnak, nem látom miért változtatná meg a hozzállását Perez és Zidane.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. május 22., kedd 12:44

wxyz írta:Nem arról írtam, hogy jövőre ki legyen a támadósorban.
Mondjuk kár levonnod akármit is az átigazolási politikánkból, mert a többi poszton nem volt ekkora visszaesés és ráértünk olcsón fiatalokkal játszani. Elől meg nem így van, ráadásul előre Perez soha nem sajnálta a dellát sem.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wxyz » 2018. május 22., kedd 12:42

Nem arról írtam, hogy jövőre ki legyen a támadósorban.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. május 22., kedd 12:35

wxyz írta:Ősztől reménykedtek az ffpben és Mbappéban. Ideje lenne már elengedni ezt.

A PSG nem fogja eladni. És az átigazolási politikánk sem azt mutatja, hogy majd 100 milliókat fogunk fizetni valakiért. Az újabb BL döntő valószínűleg azt igazolja Zidane és Perez számára, hogy jó úton járunk. Következő nagy támadónknak amúgy is ott van az már az új Neymarunk.
Szoval jovore is maradjon a BBC? Aztan remenykedunk hatha feleled tavaszra kozuluk legalabb 1?

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wxyz » 2018. május 22., kedd 12:29

Ősztől reménykedtek az ffpben és Mbappéban. Ideje lenne már elengedni ezt.

A PSG nem fogja eladni. És az átigazolási politikánk sem azt mutatja, hogy majd 100 milliókat fogunk fizetni valakiért. Az újabb BL döntő valószínűleg azt igazolja Zidane és Perez számára, hogy jó úton járunk. Következő nagy támadónknak amúgy is ott van az már az új Neymarunk.

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2018. május 22., kedd 12:08

RealMadridFanatic írta:Nézzetek edzést. :)
Baszki, ki kezeli ezt a kamerát? :lol: Fél perc után hányingerem lett. :wtf:
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2018. május 22., kedd 11:55

Nézzetek edzést. :)
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2018. május 22., kedd 11:20

Kerlon írta: Ha valaki komolyan veszi az FFP-t
Minden jel arra utal, hogy nem veszik. Vagy csak pont annyira, hogy ki lehessen trukkozni. En lennek a legboldogabb, ha ott fent nem bolintananak ra a Mbappes uzletre, es a gyerek mar iden feherbe oltozne, de annak mar most visszhangja lenne szerintem.
Merci Zizou!

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. május 22., kedd 11:17

Szerintem a PSG-nek muszáj lesz valamelyiket eladnia. Az eddig is túl sok eladásuk mellett, nem tudnak majd venni új játékost, plusz távozó is lehet (jó árasítva a legtöbb) és így a keretük is csak szűkülni fog. Már régóta hangsúlyozom, hogy annyit költöttek, mint egy angol, akiknek sokkal több a reklám és marketing bevétele és ebbe még Mbappe benne sincs. Ha valaki komolyan veszi az FFP-t, akkor itt rengeteg kihágást lehetne találni. P.: a reklám szerződések értékeinek túlzása, költöt euró milliók, stb..
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2018. május 22., kedd 11:12

Realista24 írta:Mert mi vagyunk a Real Madrid.
Ezt most nem ertem. A PSG szerinted meg fog hatodni attol, hogy most a Real Madrid mozdult ra az egyik alapemberukre, nem a Barcelona?
Merci Zizou!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. május 22., kedd 11:09

ericco írta:
wZoLee7 írta:márpedig én még bízom benne, hogy idén nyáron boltolnak valami nagyot és drágát, aztán az egyiktől el kell köszönni
Ha mi sem talalunk helyettuk ertelmes alternativat, a PSG sem fog. Miert aldoznak be barmelyiket egy gyengebb jatekosert?
Mert mi vagyunk a Real Madrid.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
eReMA
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 22:48
Kedvenc játékosaid: 4
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: eReMA » 2018. május 22., kedd 10:08

Hááát az a zakó, ködmön vagy mijafsz... :lol: Besírok... :lol: Mint Dani Alves és dzsekszon fénykorukban. :lol:
Mi lehet ezeknél a fejekben a tükör előtt? Ott egy rakat cucc egy vagyonért. Válogat, rányúl egy ilyenre, felveszi, belenéz a tükörbe(?), és....? :lol: "Ma ezt veszem fel, ez nagyon patent"?
“Játssz nyugodtan!” - Puskás

The time on the clock is etched on our memories, 92:48.

El Real Madrid es el equipo más importante del mundo y lo será hasta que yo lo diga

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2018. május 22., kedd 10:07

Oda adjuk CR-t 2 év múlva :mrgreen:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 92 regisztrált és 0 vendég