Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mi lesz a City ellen?

A szavazás 2024. április 18., csütörtök 12:34-ig van érvényben.

Győzelem, továbbjutás.
31
34%
Döntetlen, hosszabbításban megyünk tovább.
18
20%
Döntetlen, tizikkel megyünk tovább.
6
7%
Döntetlen, hosszabbításban kiesünk.
1
1%
Döntetlen, büntetőkkel esünk ki.
1
1%
Vereség, kiesés.
34
37%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6638
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2018. május 24., csütörtök 10:07

hát én már baromira várom, kíváncsi leszek hogy állunk ki. keyli, carvajal, ramos, varane, marcelo, case, kroos, modric, cr adott..
de a másik két helyen ki? benzema mert cr-rel all time best bl páros? vagy isco hogy tartsuk a labdát? vagy lucas/asensio hogy marcelonak besegítsenek védekezésben?

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ericco » 2018. május 24., csütörtök 9:53

Az en ismeroseim tobbsege is a Poolnak szurkol, nem akarnak meg egy Real cimvedest latni, de mikor megkerdem toluk, hogy tegyek felre ezt a dolgot, es ugy mondjak meg, hogy ki fog nyerni, azonnal ravagjak, hogy a Real: Jo lenne, ha a Pool nyerne, de a Real fog.
Merci Zizou!

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11192
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. május 24., csütörtök 9:53

Perzse ez nyilvánvaló.Csak elég vicces amikor egy juve-atletico vagy bayern szurkoló rázza az öklét(bár még unitedest is olvastam,na az már azért elég kemény halucinogéneken élhet :lol: ) ,hogy ez a liverpool mennyire megérdemelné :lol: ők meg otthon ülnek 0 bl győzelemmel az elmúlt 5 évben :lol:

Klopp mondjuk nagyon korrektül kezeli a helyzetüket.Úgy gondolom sokkal jobban fel lesz készítve ez a pool mentálisan mint a juve és az atletico. Tudják,hogy ők dávid mi meg góliát és úgy is fognak belemenni a meccsbe.

Nálunk a kulcs szerintem,hogy egy 1-0 1-1 2-1 1-2 vonalon tartsuk a meccset.Az ilyen éles helyzeteket nem tudják kezelni szerintem.Ha belemegyünk egy nagy adok kapokba azzal csak nekik kedvezünk.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3883
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2018. május 24., csütörtök 9:47

Kerlon írta:Ja, igen. Súlyos hibák voltak mindkét meccsen, de most ők a jó fiúk, mi meg állandó rossz szerepben, szóval kit érdekel.
Pár napja letámadott egy Poolos ismerősöm.
"Milyen jó, hogy nem Kassai vagy Cakir a bíró, mert akkor ki se kellene álljunk... de biztos így is elintézi az Uefa nektek a BL győzelmet."

:kivagyhe: :lol:
Iszonyat balfszok az emberek. Tényleg vakon hiszik, hogy mi vagyunk az enemy nr1. :lol:
dzsi91 írta:ez egy kifutott év nekik is meg salahnak és jövőre ugyanúgy nem kell velük számolni.
Ezt meg honnan veszi mindenki, hogy Salah 1 szezonos csodalufi? Folyamatosan ezt szajkózzátok :hmmm:
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. május 24., csütörtök 9:42

szerintem nagyobb az a vélemény hogy bárki csak ne a real nyerjen. így jön az hogy a pool megérdemelné. mint tavaly ráhúzták buffonra a real elleni hadjáratukat most idén nincs más mint a szimpatikus kiscsapat akik persze csont nélkül megérdemelnék. mert miért ne. vörös szőnyegen jutottak a döntőig, ahol meg kellett volna izzadni ott a spori segítsége miatt végül nem kellett lásd city. msot itt a döntő. újra az utált real a döntőben. még jó hogy megérdemelnék. idén is mint sok éve az egész világ ellenünk. ennyi.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11192
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. május 24., csütörtök 9:37

Kerlon írta:
dzsi91 írta:Mondjuk szerintem a döntős ellenfeleink közül ez a pool érdemelné meg legkevésbé a bl győzelmet,még ha klopp meg a focijuk szimpatikus is nekem.
Hát igen, egyedül egy Cityt kalapáltak el, mint "komoly" csapatot.
Hát meg úgy,ha megnézzük,hogy a juve és a matrac de a bayern is évekig a negyed-elődöntő-döntő vonalon mozgott.A juve kiejtett minket a barcat a matrac a barcat és a bayernt stb.És akkor a semmiből feltűnik ez a pool és egy bohóc ággal döntőznek.

Csak vicces ahogy erre a liverpoolra is rátudják erőltetni ezt a jajj de megérdemelnék szlogent.Legalábbis nekem a pofámról leégne a bőr ha matracos vagy juvés lennék (mondjuk meg is érdemelném akkor a sorsom) és a pool a semmiből megnyerné.

Persze ha megnyerik megnyerik,nem lehet tőlük elvitatni.De szerintem a másik kettőnél egy hosszú folyamat eredménye volt a 2 döntő míg ez a pool igazából csak valahogy odavergődött a semmiből és akár nyernek akár veszítenek ez egy kifutott év nekik is meg salahnak és jövőre ugyanúgy nem kell velük számolni.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ericco » 2018. május 24., csütörtök 9:37

Kerlon írta: most ők a jó fiúk
Legyenek. Ezzel csak nyomast helyeznek rajuk, a mieinket pedig meg jobban feltuzelik.
Merci Zizou!

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. május 24., csütörtök 9:33

Ja, igen. Súlyos hibák voltak mindkét meccsen, de most ők a jó fiúk, mi meg állandó rossz szerepben, szóval kit érdekel.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. május 24., csütörtök 9:23

Kerlon írta:
dzsi91 írta:Mondjuk szerintem a döntős ellenfeleink közül ez a pool érdemelné meg legkevésbé a bl győzelmet,még ha klopp meg a focijuk szimpatikus is nekem.
Hát igen, egyedül egy Cityt kalapáltak el, mint "komoly" csapatot.
Bírói segítséggel :mrgreen: amiről persze senki nem beszél :mrgreen: . Mondjuk engem nem zavar.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. május 24., csütörtök 9:21

dzsi91 írta:Mondjuk szerintem a döntős ellenfeleink közül ez a pool érdemelné meg legkevésbé a bl győzelmet,még ha klopp meg a focijuk szimpatikus is nekem.
Hát igen, egyedül egy Cityt kalapáltak el, mint "komoly" csapatot.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11192
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. május 24., csütörtök 9:02

Mondjuk szerintem a döntős ellenfeleink közül ez a pool érdemelné meg legkevésbé a bl győzelmet,még ha klopp meg a focijuk szimpatikus is nekem.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8048
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Anthony » 2018. május 24., csütörtök 8:50

http://www.goal.com/en/news/it-is-still ... yqoy53mq98
Gondolom ez meg fog változni miután kikapunk a döntőben, de az egész Pool szellemiség, focihoz való hozzáállás egyre szimpatikusabb nekem.
Itt egy élménybeszámoló is:
https://britannia.444.hu/2018/05/21/tob ... all-vallas
Az Atmát, meg a Juvét is utálom, Bayernt is :lol: Elég szomorú, ha a Pool is felkerül a listára.

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3883
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2018. május 24., csütörtök 6:37

Liverpool's Mohamed Salah has confirmed that he won't break his Ramadan fast for the Champions League final on Saturday.
Ez nekünk csak jót jelent.


Más:
Debrecenben lesz közös meccsnézés valahol?
Eddig csak Poolos eseményt találtam facebookon. :)
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Mickey » 2018. május 23., szerda 18:21

Tottinho írta:Megérkezett Ninotól is a BL promo, állat. Wáhhhh végig hidegrázós :D

Real Madrid vs Liverpool - UCL Promo 2018 || ¡A POR LA DÉCIMOTERCERA! || HD
Nézve ezt a videót....

Fel sem fogom, mekkora dolgot élhetek át.
ZZ amit művel a csapattal, ez valami kolosszális, és megfoghatatlan.

Erre jó lesz visszaemlékezni, mindig! :salute:
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9840
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: sebydani » 2018. május 23., szerda 18:03

Tottinho írta:Megérkezett Ninotól is a BL promo, állat. Wáhhhh végig hidegrázós :D

Real Madrid vs Liverpool - UCL Promo 2018 || ¡A POR LA DÉCIMOTERCERA! || HD
Fuuuuu :salute: :sziv: Kezdjük már el
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11192
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. május 23., szerda 17:49

Mickey írta:Kőkemény szakmaiság folyik odaát!

Gatya teleszarva!

B-)
Szerintem a liverpoolnak akkor van reális esélye,ha belevisznek minket egy hatalmas adok kapokba.

Meg kell próbálni őket teljesen 0án tartani az első félidőben.Nincsnek hozzászokva,hogy nem rúgnak 2-3 gólt az elején.

Ha mi kapjuk az elsőt akkor is meglehet,de onnantól mindenki szedje elő a papa mama szívgyógyszereit.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Mickey » 2018. május 23., szerda 17:40

Kőkemény szakmaiság folyik odaát!

Gatya teleszarva!

B-)
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. május 23., szerda 17:38

Csabi írta:
Klopp points out Madrid's weakness: Marcelo gets forward a lot and can't defend
na, akkor nagyon oda kell magat rakni szombaton mindenkinek, mert tudjak hol lehet minket megverni.
Gecinehez volt kitalalniuk.
Mesteri munka :lol:
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10053
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Csabi » 2018. május 23., szerda 17:32

Klopp points out Madrid's weakness: Marcelo gets forward a lot and can't defend
na, akkor nagyon oda kell magat rakni szombaton mindenkinek, mert tudjak hol lehet minket megverni.

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2018. május 23., szerda 17:15

Tottinho írta:Megérkezett Ninotól is a BL promo, állat. Wáhhhh végig hidegrázós :D

Real Madrid vs Liverpool - UCL Promo 2018 || ¡A POR LA DÉCIMOTERCERA! || HD

Bazmeeeeg ez de kurva jó lett már megint!! :salute: már nem bírok magammal. Szombat este hatkor végzek és átkapcsolok elvetemültbe
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 54 regisztrált és 0 vendég