Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
LaMartin
Hozzászólások: 378
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 20:38
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Iker Muniain,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest, Magyarország

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: LaMartin » 2018. május 24., csütörtök 21:04

Nagyin durván túl van fújva a Pool.
Ettől függetlenül persze nyerhetnek még.

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ferni » 2018. május 24., csütörtök 21:00

hunmadridista írta:Ahogy olvasom a cikkeket, elemzéseket és véleményeket különböző oldalakon egyre jobban tartok a Liverpooltól...ezek 70 percig menni fognak, mint a mérgezett egerek...ha az elején sikerül gyorsan betalálniuk, akkor utána szétkontrázhatnak minket simán...
Nagyon remélem hogy Zidane figyelni fog erre...nameg persze hogy Marcelo nem fogja telibesz@rni a védekezést.
Majdnem azt mondom hogy nekünk érdemes lenne visszaállni és nem észnélkül menni előre, mert akkor kivégeznek minket...
Ahhoz gratula, hogy összefosod magad pár cikktől.... :lol: :lol: :lol:
A fiúkban csak bízni kell és az utolsó percig velük lenni és még egyszer mondom bízni bennük, a többit képesek megoldani és meg is fogják oldani :)
Ilyen egyszerű az egész.

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1449
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2018. május 24., csütörtök 20:56

Ahogy olvasom a cikkeket, elemzéseket és véleményeket különböző oldalakon egyre jobban tartok a Liverpooltól...ezek 70 percig menni fognak, mint a mérgezett egerek...ha az elején sikerül gyorsan betalálniuk, akkor utána szétkontrázhatnak minket simán...
Nagyon remélem hogy Zidane figyelni fog erre...nameg persze hogy Marcelo nem fogja telibesz@rni a védekezést.
Majdnem azt mondom hogy nekünk érdemes lenne visszaállni és nem észnélkül menni előre, mert akkor kivégeznek minket...

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Süti » 2018. május 24., csütörtök 15:37

2020-as döntő Isztambul.

Csak hogy tudjátok hol fogjuk sorozatban az 5.-et behúzni.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. május 24., csütörtök 10:24

Annyira rávan állva mindenki marcelo és salah oldalára.Pedig carvajalt idei teljesítménye alapján ugyanúgy megfuthatja a néger gyerek.Nem kissebb a veszély ott sem.

Az a baj,hogy Bale így vagy úgy de játszani fog szerintem.És akkor inkább így.Csereként használhatatlan.Kezdetni kell,bízni benne ,hogy jó meccset fog ki,de ha nem legalabb a lecserélésével helyre tudjuk kattintani a csapatot mint a juve ellen.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2018. május 24., csütörtök 10:16

Galacticos írta:hát én már baromira várom, kíváncsi leszek hogy állunk ki. keyli, carvajal, ramos, varane, marcelo, case, kroos, modric, cr adott..
de a másik két helyen ki? benzema mert cr-rel all time best bl páros? vagy isco hogy tartsuk a labdát? vagy lucas/asensio hogy marcelonak besegítsenek védekezésben?
-------------Navas
Carvajal-Ramos-Varane-Marcelo
------Kroos--Case--Modric
--------------Isco
-------Benzema--CR
Erre tippelnek leginkabb, Marcelotol kevesebb felfutassal, foleg az elejen, de ha felfut, Casemiro visszazar a helyere, ha elveszitenenk a labdat. Kozeppalyan kell oket megfojtani, a felrugott labdakat meg Varanenak es Ramosnak meg kell oldani. Ha tarthatatlan az allapot, es nagyon futnak Marcelo helyen, akkor Isco le es Asensio be, hogy jobban tudjunk zarni a szeleken. Carvajal is nagy kerdes lesz, o is sokat fut fel. Nem aggodom, ha Klopp ennyire tudja, hol kell tamadni, akkor ZZ is tudja, hogy ott kell igazan felkeszulni. Aztan a meccsen kiderul, mennyire sikerul zarni.

Ui: egyebkent hasonlo dontot varok, mint amilyen az EL volt. A Marseille futott tobbet, tamadott jobban, az Atleti viszont rutinbol, konyortelenul kihasznalva a helyzeteket, eldontotte. Turelmesebbek es nyugodtabbak voltak, ami kifizetodott.
:goat:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. május 24., csütörtök 10:12

dzsi91 írta:
Kercsó írta:

Mert klopp focijában olyan emberek is ki tudtak tűnni mint götze vagy lewandowski.Persze nem tehetségtelen senkik.Salah egy robben féle karriert befuthat,de mint ahogy grízes ő is csak inkább az aki mesterségesen lett odaerőltetve a Cr messi vonalhoz.

Most kizárólag erre az aranylabda témára gondolok amire felhúzták salaht.Ahhoz szerintem kevés,hogy egy top 3 csapat Ronaldoja legyen.A másik,hogy firmino és mané legalabb annyit hozzáadott a focijukhoz mint salah,de ő lőtte a legtöbb gólt,egyértelmű,hogy ő lesz felhúzva.
Azért óvatosan, mert nem véletlenül lett ő a 38 meccses PL gólkirály rekordere. Illetve Messi is egy csapatban remekelt egész karrierje alatt. Salah idén elkapta nagyon a fonalat és felvette a kesztyűt Ronaldoval és Messivel. Ha 1 szezonos is, akkor is sokkal jobban megérdemelné, mint Griezmann, Buffon vagy a tököm tudja kit nyomtak még oda 3-nak az elmúlt években. Sőt jelenleg az első 2 közül neki és Ronaldonak kellene kikerülnie, ha a VB-n nem látunk valami kiemelkedőt.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. május 24., csütörtök 10:07

Kercsó írta:
dzsi91 írta:ez egy kifutott év nekik is meg salahnak és jövőre ugyanúgy nem kell velük számolni.
Ezt meg honnan veszi mindenki, hogy Salah 1 szezonos csodalufi? Folyamatosan ezt szajkózzátok :hmmm:
Mert klopp focijában olyan emberek is ki tudtak tűnni mint götze vagy lewandowski.Persze nem tehetségtelen senkik.Salah egy robben féle karriert befuthat,de mint ahogy grízes ő is csak inkább az aki mesterségesen lett odaerőltetve a Cr messi vonalhoz.

Most kizárólag erre az aranylabda témára gondolok amire felhúzták salaht.Ahhoz szerintem kevés,hogy egy top 3 csapat Ronaldoja legyen.A másik,hogy firmino és mané legalabb annyit hozzáadott a focijukhoz mint salah,de ő lőtte a legtöbb gólt,egyértelmű,hogy ő lesz felhúzva.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2018. május 24., csütörtök 10:07

hát én már baromira várom, kíváncsi leszek hogy állunk ki. keyli, carvajal, ramos, varane, marcelo, case, kroos, modric, cr adott..
de a másik két helyen ki? benzema mert cr-rel all time best bl páros? vagy isco hogy tartsuk a labdát? vagy lucas/asensio hogy marcelonak besegítsenek védekezésben?

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ericco » 2018. május 24., csütörtök 9:53

Az en ismeroseim tobbsege is a Poolnak szurkol, nem akarnak meg egy Real cimvedest latni, de mikor megkerdem toluk, hogy tegyek felre ezt a dolgot, es ugy mondjak meg, hogy ki fog nyerni, azonnal ravagjak, hogy a Real: Jo lenne, ha a Pool nyerne, de a Real fog.
Merci Zizou!

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. május 24., csütörtök 9:53

Perzse ez nyilvánvaló.Csak elég vicces amikor egy juve-atletico vagy bayern szurkoló rázza az öklét(bár még unitedest is olvastam,na az már azért elég kemény halucinogéneken élhet :lol: ) ,hogy ez a liverpool mennyire megérdemelné :lol: ők meg otthon ülnek 0 bl győzelemmel az elmúlt 5 évben :lol:

Klopp mondjuk nagyon korrektül kezeli a helyzetüket.Úgy gondolom sokkal jobban fel lesz készítve ez a pool mentálisan mint a juve és az atletico. Tudják,hogy ők dávid mi meg góliát és úgy is fognak belemenni a meccsbe.

Nálunk a kulcs szerintem,hogy egy 1-0 1-1 2-1 1-2 vonalon tartsuk a meccset.Az ilyen éles helyzeteket nem tudják kezelni szerintem.Ha belemegyünk egy nagy adok kapokba azzal csak nekik kedvezünk.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3838
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2018. május 24., csütörtök 9:47

Kerlon írta:Ja, igen. Súlyos hibák voltak mindkét meccsen, de most ők a jó fiúk, mi meg állandó rossz szerepben, szóval kit érdekel.
Pár napja letámadott egy Poolos ismerősöm.
"Milyen jó, hogy nem Kassai vagy Cakir a bíró, mert akkor ki se kellene álljunk... de biztos így is elintézi az Uefa nektek a BL győzelmet."

:kivagyhe: :lol:
Iszonyat balfszok az emberek. Tényleg vakon hiszik, hogy mi vagyunk az enemy nr1. :lol:
dzsi91 írta:ez egy kifutott év nekik is meg salahnak és jövőre ugyanúgy nem kell velük számolni.
Ezt meg honnan veszi mindenki, hogy Salah 1 szezonos csodalufi? Folyamatosan ezt szajkózzátok :hmmm:
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. május 24., csütörtök 9:42

szerintem nagyobb az a vélemény hogy bárki csak ne a real nyerjen. így jön az hogy a pool megérdemelné. mint tavaly ráhúzták buffonra a real elleni hadjáratukat most idén nincs más mint a szimpatikus kiscsapat akik persze csont nélkül megérdemelnék. mert miért ne. vörös szőnyegen jutottak a döntőig, ahol meg kellett volna izzadni ott a spori segítsége miatt végül nem kellett lásd city. msot itt a döntő. újra az utált real a döntőben. még jó hogy megérdemelnék. idén is mint sok éve az egész világ ellenünk. ennyi.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. május 24., csütörtök 9:37

Kerlon írta:
dzsi91 írta:Mondjuk szerintem a döntős ellenfeleink közül ez a pool érdemelné meg legkevésbé a bl győzelmet,még ha klopp meg a focijuk szimpatikus is nekem.
Hát igen, egyedül egy Cityt kalapáltak el, mint "komoly" csapatot.
Hát meg úgy,ha megnézzük,hogy a juve és a matrac de a bayern is évekig a negyed-elődöntő-döntő vonalon mozgott.A juve kiejtett minket a barcat a matrac a barcat és a bayernt stb.És akkor a semmiből feltűnik ez a pool és egy bohóc ággal döntőznek.

Csak vicces ahogy erre a liverpoolra is rátudják erőltetni ezt a jajj de megérdemelnék szlogent.Legalábbis nekem a pofámról leégne a bőr ha matracos vagy juvés lennék (mondjuk meg is érdemelném akkor a sorsom) és a pool a semmiből megnyerné.

Persze ha megnyerik megnyerik,nem lehet tőlük elvitatni.De szerintem a másik kettőnél egy hosszú folyamat eredménye volt a 2 döntő míg ez a pool igazából csak valahogy odavergődött a semmiből és akár nyernek akár veszítenek ez egy kifutott év nekik is meg salahnak és jövőre ugyanúgy nem kell velük számolni.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ericco » 2018. május 24., csütörtök 9:37

Kerlon írta: most ők a jó fiúk
Legyenek. Ezzel csak nyomast helyeznek rajuk, a mieinket pedig meg jobban feltuzelik.
Merci Zizou!

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. május 24., csütörtök 9:33

Ja, igen. Súlyos hibák voltak mindkét meccsen, de most ők a jó fiúk, mi meg állandó rossz szerepben, szóval kit érdekel.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. május 24., csütörtök 9:23

Kerlon írta:
dzsi91 írta:Mondjuk szerintem a döntős ellenfeleink közül ez a pool érdemelné meg legkevésbé a bl győzelmet,még ha klopp meg a focijuk szimpatikus is nekem.
Hát igen, egyedül egy Cityt kalapáltak el, mint "komoly" csapatot.
Bírói segítséggel :mrgreen: amiről persze senki nem beszél :mrgreen: . Mondjuk engem nem zavar.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. május 24., csütörtök 9:21

dzsi91 írta:Mondjuk szerintem a döntős ellenfeleink közül ez a pool érdemelné meg legkevésbé a bl győzelmet,még ha klopp meg a focijuk szimpatikus is nekem.
Hát igen, egyedül egy Cityt kalapáltak el, mint "komoly" csapatot.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. május 24., csütörtök 9:02

Mondjuk szerintem a döntős ellenfeleink közül ez a pool érdemelné meg legkevésbé a bl győzelmet,még ha klopp meg a focijuk szimpatikus is nekem.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Anthony » 2018. május 24., csütörtök 8:50

http://www.goal.com/en/news/it-is-still ... yqoy53mq98
Gondolom ez meg fog változni miután kikapunk a döntőben, de az egész Pool szellemiség, focihoz való hozzáállás egyre szimpatikusabb nekem.
Itt egy élménybeszámoló is:
https://britannia.444.hu/2018/05/21/tob ... all-vallas
Az Atmát, meg a Juvét is utálom, Bayernt is :lol: Elég szomorú, ha a Pool is felkerül a listára.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 86 regisztrált és 0 vendég