Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mi lesz a City ellen?

A szavazás 2024. április 18., csütörtök 12:34-ig van érvényben.

Győzelem, továbbjutás.
31
31%
Döntetlen, hosszabbításban megyünk tovább.
23
23%
Döntetlen, tizikkel megyünk tovább.
6
6%
Döntetlen, hosszabbításban kiesünk.
1
1%
Döntetlen, büntetőkkel esünk ki.
1
1%
Vereség, kiesés.
39
39%
 
Szavazatok száma: 101

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11198
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. május 25., péntek 10:03

Budapest park nem izgat.Viszont az emnégysport fantasztikus technikai felkészültségét ismerve egy esetleges vihar teljesen porig zúzná a közvetítésüket.Lehetne szaladni streamek után,már akinek a nete túlélné a vihart.

De ha nyerünk kievben felőlem szakadhat egész nyáron.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
eReMA
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 22:48
Kedvenc játékosaid: 4
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: eReMA » 2018. május 25., péntek 9:53

Tudom, hogy a "kommentáld a hireket" topicban R24 elkaszálta Aigner Szilárdot, de azért csak bátorkodnék megkérdezni (főleg Umektől), hogy ha a tegnap estéhez hasonló égszakadás-földindulás lesz holnap is a Budapest Parkban, arra van-e bármi ötlet? Gondolom -még nem voltam ott- nincs fedett rész. Vagy tévedek?

Devárommárbaccus!
“Játssz nyugodtan!” - Puskás

The time on the clock is etched on our memories, 92:48.

El Real Madrid es el equipo más importante del mundo y lo será hasta que yo lo diga

Avatar
Ramioli
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2014. március 23., vasárnap 17:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, , Redondo, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Ramioli » 2018. május 24., csütörtök 22:12

Én sem tartok a döntőtől, tavaly volt bennem egy kicsi félsz a Juve ellen , 4-1 tippelek , jò csapat a Pool nem lebecsülve őket , szerintem vagy be lecnek carva a nagy téttől vagy tùlpörögnek..a higgadtság nyugalom legalább annyit számìt egy bl döntőben mint az aznapi forma, nem tudom elképzelni , hogy ne lenne kissé nyomasztò nekik , hogy a 2x cìmvédővel meccselnek Bl döntőben..gombòc ott lesz a torkukban az tuti!! Ettől persze még elhasalhatunk, de nagyobb az esély hogy történelmet ìrunk! :agree:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. május 24., csütörtök 21:22

BLaZE írta:Na MR. 92:48 kirakta a képet amit R24 hiányolt :D
Alakul de meg ket lapáttal ra kell tennie.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Mickey » 2018. május 24., csütörtök 21:16

Remélem a Poolt is elrakjuk oda, ahova valók...a többi második mellé! :zoldsalas:

Én nem igazán tartok a döntőtől, remélem sokgólos meccsen ütjük őket.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
BLaZE
Hozzászólások: 716
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:29
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Newcastle
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: BLaZE » 2018. május 24., csütörtök 21:14

Na MR. 92:48 kirakta a képet amit R24 hiányolt :D
halálomig madridista leszek

Avatar
LaMartin
Hozzászólások: 378
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 20:38
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Iker Muniain,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest, Magyarország

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: LaMartin » 2018. május 24., csütörtök 21:04

Nagyin durván túl van fújva a Pool.
Ettől függetlenül persze nyerhetnek még.

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8382
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ferni » 2018. május 24., csütörtök 21:00

hunmadridista írta:Ahogy olvasom a cikkeket, elemzéseket és véleményeket különböző oldalakon egyre jobban tartok a Liverpooltól...ezek 70 percig menni fognak, mint a mérgezett egerek...ha az elején sikerül gyorsan betalálniuk, akkor utána szétkontrázhatnak minket simán...
Nagyon remélem hogy Zidane figyelni fog erre...nameg persze hogy Marcelo nem fogja telibesz@rni a védekezést.
Majdnem azt mondom hogy nekünk érdemes lenne visszaállni és nem észnélkül menni előre, mert akkor kivégeznek minket...
Ahhoz gratula, hogy összefosod magad pár cikktől.... :lol: :lol: :lol:
A fiúkban csak bízni kell és az utolsó percig velük lenni és még egyszer mondom bízni bennük, a többit képesek megoldani és meg is fogják oldani :)
Ilyen egyszerű az egész.

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1459
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2018. május 24., csütörtök 20:56

Ahogy olvasom a cikkeket, elemzéseket és véleményeket különböző oldalakon egyre jobban tartok a Liverpooltól...ezek 70 percig menni fognak, mint a mérgezett egerek...ha az elején sikerül gyorsan betalálniuk, akkor utána szétkontrázhatnak minket simán...
Nagyon remélem hogy Zidane figyelni fog erre...nameg persze hogy Marcelo nem fogja telibesz@rni a védekezést.
Majdnem azt mondom hogy nekünk érdemes lenne visszaállni és nem észnélkül menni előre, mert akkor kivégeznek minket...

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5890
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Süti » 2018. május 24., csütörtök 15:37

2020-as döntő Isztambul.

Csak hogy tudjátok hol fogjuk sorozatban az 5.-et behúzni.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11198
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. május 24., csütörtök 10:24

Annyira rávan állva mindenki marcelo és salah oldalára.Pedig carvajalt idei teljesítménye alapján ugyanúgy megfuthatja a néger gyerek.Nem kissebb a veszély ott sem.

Az a baj,hogy Bale így vagy úgy de játszani fog szerintem.És akkor inkább így.Csereként használhatatlan.Kezdetni kell,bízni benne ,hogy jó meccset fog ki,de ha nem legalabb a lecserélésével helyre tudjuk kattintani a csapatot mint a juve ellen.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6618
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2018. május 24., csütörtök 10:16

Galacticos írta:hát én már baromira várom, kíváncsi leszek hogy állunk ki. keyli, carvajal, ramos, varane, marcelo, case, kroos, modric, cr adott..
de a másik két helyen ki? benzema mert cr-rel all time best bl páros? vagy isco hogy tartsuk a labdát? vagy lucas/asensio hogy marcelonak besegítsenek védekezésben?
-------------Navas
Carvajal-Ramos-Varane-Marcelo
------Kroos--Case--Modric
--------------Isco
-------Benzema--CR
Erre tippelnek leginkabb, Marcelotol kevesebb felfutassal, foleg az elejen, de ha felfut, Casemiro visszazar a helyere, ha elveszitenenk a labdat. Kozeppalyan kell oket megfojtani, a felrugott labdakat meg Varanenak es Ramosnak meg kell oldani. Ha tarthatatlan az allapot, es nagyon futnak Marcelo helyen, akkor Isco le es Asensio be, hogy jobban tudjunk zarni a szeleken. Carvajal is nagy kerdes lesz, o is sokat fut fel. Nem aggodom, ha Klopp ennyire tudja, hol kell tamadni, akkor ZZ is tudja, hogy ott kell igazan felkeszulni. Aztan a meccsen kiderul, mennyire sikerul zarni.

Ui: egyebkent hasonlo dontot varok, mint amilyen az EL volt. A Marseille futott tobbet, tamadott jobban, az Atleti viszont rutinbol, konyortelenul kihasznalva a helyzeteket, eldontotte. Turelmesebbek es nyugodtabbak voltak, ami kifizetodott.
:goat:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. május 24., csütörtök 10:12

dzsi91 írta:
Kercsó írta:

Mert klopp focijában olyan emberek is ki tudtak tűnni mint götze vagy lewandowski.Persze nem tehetségtelen senkik.Salah egy robben féle karriert befuthat,de mint ahogy grízes ő is csak inkább az aki mesterségesen lett odaerőltetve a Cr messi vonalhoz.

Most kizárólag erre az aranylabda témára gondolok amire felhúzták salaht.Ahhoz szerintem kevés,hogy egy top 3 csapat Ronaldoja legyen.A másik,hogy firmino és mané legalabb annyit hozzáadott a focijukhoz mint salah,de ő lőtte a legtöbb gólt,egyértelmű,hogy ő lesz felhúzva.
Azért óvatosan, mert nem véletlenül lett ő a 38 meccses PL gólkirály rekordere. Illetve Messi is egy csapatban remekelt egész karrierje alatt. Salah idén elkapta nagyon a fonalat és felvette a kesztyűt Ronaldoval és Messivel. Ha 1 szezonos is, akkor is sokkal jobban megérdemelné, mint Griezmann, Buffon vagy a tököm tudja kit nyomtak még oda 3-nak az elmúlt években. Sőt jelenleg az első 2 közül neki és Ronaldonak kellene kikerülnie, ha a VB-n nem látunk valami kiemelkedőt.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11198
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. május 24., csütörtök 10:07

Kercsó írta:
dzsi91 írta:ez egy kifutott év nekik is meg salahnak és jövőre ugyanúgy nem kell velük számolni.
Ezt meg honnan veszi mindenki, hogy Salah 1 szezonos csodalufi? Folyamatosan ezt szajkózzátok :hmmm:
Mert klopp focijában olyan emberek is ki tudtak tűnni mint götze vagy lewandowski.Persze nem tehetségtelen senkik.Salah egy robben féle karriert befuthat,de mint ahogy grízes ő is csak inkább az aki mesterségesen lett odaerőltetve a Cr messi vonalhoz.

Most kizárólag erre az aranylabda témára gondolok amire felhúzták salaht.Ahhoz szerintem kevés,hogy egy top 3 csapat Ronaldoja legyen.A másik,hogy firmino és mané legalabb annyit hozzáadott a focijukhoz mint salah,de ő lőtte a legtöbb gólt,egyértelmű,hogy ő lesz felhúzva.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6641
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2018. május 24., csütörtök 10:07

hát én már baromira várom, kíváncsi leszek hogy állunk ki. keyli, carvajal, ramos, varane, marcelo, case, kroos, modric, cr adott..
de a másik két helyen ki? benzema mert cr-rel all time best bl páros? vagy isco hogy tartsuk a labdát? vagy lucas/asensio hogy marcelonak besegítsenek védekezésben?

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ericco » 2018. május 24., csütörtök 9:53

Az en ismeroseim tobbsege is a Poolnak szurkol, nem akarnak meg egy Real cimvedest latni, de mikor megkerdem toluk, hogy tegyek felre ezt a dolgot, es ugy mondjak meg, hogy ki fog nyerni, azonnal ravagjak, hogy a Real: Jo lenne, ha a Pool nyerne, de a Real fog.
Merci Zizou!

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11198
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. május 24., csütörtök 9:53

Perzse ez nyilvánvaló.Csak elég vicces amikor egy juve-atletico vagy bayern szurkoló rázza az öklét(bár még unitedest is olvastam,na az már azért elég kemény halucinogéneken élhet :lol: ) ,hogy ez a liverpool mennyire megérdemelné :lol: ők meg otthon ülnek 0 bl győzelemmel az elmúlt 5 évben :lol:

Klopp mondjuk nagyon korrektül kezeli a helyzetüket.Úgy gondolom sokkal jobban fel lesz készítve ez a pool mentálisan mint a juve és az atletico. Tudják,hogy ők dávid mi meg góliát és úgy is fognak belemenni a meccsbe.

Nálunk a kulcs szerintem,hogy egy 1-0 1-1 2-1 1-2 vonalon tartsuk a meccset.Az ilyen éles helyzeteket nem tudják kezelni szerintem.Ha belemegyünk egy nagy adok kapokba azzal csak nekik kedvezünk.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3887
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2018. május 24., csütörtök 9:47

Kerlon írta:Ja, igen. Súlyos hibák voltak mindkét meccsen, de most ők a jó fiúk, mi meg állandó rossz szerepben, szóval kit érdekel.
Pár napja letámadott egy Poolos ismerősöm.
"Milyen jó, hogy nem Kassai vagy Cakir a bíró, mert akkor ki se kellene álljunk... de biztos így is elintézi az Uefa nektek a BL győzelmet."

:kivagyhe: :lol:
Iszonyat balfszok az emberek. Tényleg vakon hiszik, hogy mi vagyunk az enemy nr1. :lol:
dzsi91 írta:ez egy kifutott év nekik is meg salahnak és jövőre ugyanúgy nem kell velük számolni.
Ezt meg honnan veszi mindenki, hogy Salah 1 szezonos csodalufi? Folyamatosan ezt szajkózzátok :hmmm:
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. május 24., csütörtök 9:42

szerintem nagyobb az a vélemény hogy bárki csak ne a real nyerjen. így jön az hogy a pool megérdemelné. mint tavaly ráhúzták buffonra a real elleni hadjáratukat most idén nincs más mint a szimpatikus kiscsapat akik persze csont nélkül megérdemelnék. mert miért ne. vörös szőnyegen jutottak a döntőig, ahol meg kellett volna izzadni ott a spori segítsége miatt végül nem kellett lásd city. msot itt a döntő. újra az utált real a döntőben. még jó hogy megérdemelnék. idén is mint sok éve az egész világ ellenünk. ennyi.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11198
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. május 24., csütörtök 9:37

Kerlon írta:
dzsi91 írta:Mondjuk szerintem a döntős ellenfeleink közül ez a pool érdemelné meg legkevésbé a bl győzelmet,még ha klopp meg a focijuk szimpatikus is nekem.
Hát igen, egyedül egy Cityt kalapáltak el, mint "komoly" csapatot.
Hát meg úgy,ha megnézzük,hogy a juve és a matrac de a bayern is évekig a negyed-elődöntő-döntő vonalon mozgott.A juve kiejtett minket a barcat a matrac a barcat és a bayernt stb.És akkor a semmiből feltűnik ez a pool és egy bohóc ággal döntőznek.

Csak vicces ahogy erre a liverpoolra is rátudják erőltetni ezt a jajj de megérdemelnék szlogent.Legalábbis nekem a pofámról leégne a bőr ha matracos vagy juvés lennék (mondjuk meg is érdemelném akkor a sorsom) és a pool a semmiből megnyerné.

Persze ha megnyerik megnyerik,nem lehet tőlük elvitatni.De szerintem a másik kettőnél egy hosszú folyamat eredménye volt a 2 döntő míg ez a pool igazából csak valahogy odavergődött a semmiből és akár nyernek akár veszítenek ez egy kifutott év nekik is meg salahnak és jövőre ugyanúgy nem kell velük számolni.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 252 regisztrált és 0 vendég