Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wxyz » 2018. május 25., péntek 22:05

H.E.H.E. írta:
van humor topik ember.
Jogos, a számunkra az egyetlen erősítést jelentő szélső húzta a Barcát, több emlékezetes megoldása volt, mint a túlértékelt Iniestának. :lol:

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2018. május 25., péntek 22:00

Haverommal ma arról beszéltünk, hogy idén szinte biztos hogy jönni fog vki kurva drágán, és mindketten Neymart mondtuk. Az elmúlt évek böjtölése meg a sok BL győzelem miatt biztosan tele a kassza, és idén vkit hoznak fognak nagyon sokért, kérdés ki lesz az.

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. május 25., péntek 21:51

wxyz írta:Nézőpont kérdése. Ha Neymar szűk elit, Bailey is lehet az.
bitch please :lol:

van humor topik ember.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wxyz » 2018. május 25., péntek 21:50

Nézőpont kérdése. Ha Neymar szűk elit, Bailey is lehet az.

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. május 25., péntek 21:48

segítek rendet tenni, egyik sem elég jó, egyik sem lesz szűk elit.
úgyhogy felesleges jelenleg lecserélni, ha hozunk a kezdőbe jobb játékost, akkor pad lesz egész pályafutása során, vagy eladjuk sokért.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wxyz » 2018. május 25., péntek 21:41

Asensio nem tud 1v1ben játékost megverni. Ez alól a kora nem menti fel, olyat nem fog tudni megtanulni amihez nincs tehetsége.

Bailey a lövöldözés és a kontrákon kívül ezt is tudja, szóval sokoldalúbb, már jobb játékos. Nem maradt le semmi.

Avatar
eReMA
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 22:48
Kedvenc játékosaid: 4
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: eReMA » 2018. május 25., péntek 21:08

wxyz írta:Nem tudnánk pótolni?
Bailey jobb játékos.
A "szerinted" lemaradt.
Szerintem meg nem.
Most akkor mi legyen? :hmmm:

Asensionak bátrabbnak, kapuratörőbbnek kell lennie, több egyazegyet kellene (sikeresen) megoldania. 22 éves, simán benne lehet még. Ráadásul ránézésre nem egy faék buta srác. Szerintem.
Én nem cserélném jelenleg, semmiképp.
“Játssz nyugodtan!” - Puskás

The time on the clock is etched on our memories, 92:48.

El Real Madrid es el equipo más importante del mundo y lo será hasta que yo lo diga

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wxyz » 2018. május 25., péntek 18:26

eReMA írta:
ziro4vr írta:Bailey tényleg jó, de nem cserélném.

Asensioval az a bajom, hogy nincs meg benne a gyilkos ösztön, ami amúgy anno megvolt, mikor berobbant és mindenhol góllal debütált. Nagyon sokat lötyög.
22 éves. Nem hinném, hogy ez a kezdés racionális elvárás lett volna tőle, huzamosan.
Ahogy HEHE is írta, jelenleg nem tudnánk pótolni (még) ezt a játékot (se), amit ad, így nem lenne értelme eladni.
Nem is adnám.
Nem tudnánk pótolni?
Bailey jobb játékos. 100 milliós bevételt hozna ez a csere, jó üzlet lenne.

Csak ki tudja, hogy igazat mondott-e a menedzsere.

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2646
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2018. május 25., péntek 17:53

sebydani írta:Na ahogy látom idén a repülős személyzet miatt bukjuk a kupát :-( :mrgreen:
mi tortent? :mrgreen:
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sebydani » 2018. május 25., péntek 17:46

Na ahogy látom idén a repülős személyzet miatt bukjuk a kupát :-( :mrgreen:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3106
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: babaking » 2018. május 25., péntek 16:54

mexes írta:
babaking írta:nso-ban most sem kellett csalódnom. Gondoltam elolvasom az "út a döntöig" címü cikküket, de nehezen vettem rá magam arra, hogy tovább olvassak az elsö mondatnál.
Nekem nem volt vèszes, korrektül szárazon leírtak a ket csapat útját. A Dortmund idén tényleg nem volt "halálos" ellenfél.
De úgy kezdeni, hogy nem igazán halálcsoportot kaptunk, amikor a sorsolás után mindenki halálcsoportként hivatkozott rá, és még az nso is e legnehezebb csoportnak titulálta. Objektíven is miénk volt a legnehezebb csoport még ha a Dortmund hagyott is kívánni valót utólag maga után.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. május 25., péntek 16:41

Azért ez a Cr nyilatkozat amit elferdített az nso már tényleg a pofátlanság netovábbja :lol: de már fel se tud húzni az ilyen.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
mexes
Hozzászólások: 786
Csatlakozott: 2013. június 3., hétfő 18:14
Kedvenc játékosaid: Xabi Alonso, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: RM

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: mexes » 2018. május 25., péntek 16:22

babaking írta:nso-ban most sem kellett csalódnom. Gondoltam elolvasom az "út a döntöig" címü cikküket, de nehezen vettem rá magam arra, hogy tovább olvassak az elsö mondatnál.
Nekem nem volt vèszes, korrektül szárazon leírtak a ket csapat útját. A Dortmund idén tényleg nem volt "halálos" ellenfél.

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3106
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: babaking » 2018. május 25., péntek 15:43

nso-ban most sem kellett csalódnom. Gondoltam elolvasom az "út a döntöig" címü cikküket, de nehezen vettem rá magam arra, hogy tovább olvassak az elsö mondatnál.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2018. május 25., péntek 15:18

Realista24 írta:Hogy jön ide CR teljesítménye Pérezéhez?
Valaszolok, max nem reagalsz ra:
CR-r teljesitmenyet kritizaltad, en pedig inkább az ő döntéseit, munkamoraljat, profizmusat támogatom és hiszem el, mint ami mondjuk itt kreálódik.
Realista24 írta:Nincs kedvem keresgélni a hszeid között
Arra kertelek, hogy mai hsz-t idezz, hiszen ma dontottel ugy, hogy ujra regalsz ram.
De miattam a multban is keresgelhetsz, sosem tagadtam, hogy kritizaltam a vezetoseg tenykedeset az atigazolasi piacon, mert szerintem hoztak par rossz dontest. Ami az en velemenyem, lehet tevedek, sosem allitottam, hogy tevedhetetlen lennek. Te probaltal ugy beallitani, mintha ezt tartanam magamrol.
Realista24 írta:meg tisztában vagyok vele, hogy miket írtál.
Vagy csak siman felreertettel.
Merci Zizou!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62624
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. május 25., péntek 15:07

ericco írta:
Realista24 írta:Majd, ha nem azt írod folyamatosan, hogy Pérez elcseszte, akkor megértjük, hogy mit akarsz írni, mert ez így csak gyenge kifogáskeresés.
Kerlek idezd, hol irtam azt ma, hogy Perez a hibas.
De a multban is a legnagyobb kritikam az volt, hogy Kroos ota nem tudtak a kezdobe jatekost igazolni.
Ma is hozzatettem, hogy ertheto Perez dontese, de en mashogy csinaltam volna a helyeben.
Realista24 írta: így inkább az ő döntéseit támogatom és hiszem el, mint ami mondjuk itt kreálódik.
Ez a gondolat akkor is megfogalmazodott benned, amikor CR-t kritizaltad meccsrol meccsre nem is olyan reg?
Hogy jön ide CR teljesítménye Pérezéhez? De kérlek ne válaszolj, mert nagyon távol állnak a gondolataink egymástól és különösebben nem érdekel, hogy hogyan jutottál el idáig.

Nincs kedvem keresgélni a hszeid között, mert se időm, se energiám most rád, na meg tisztában vagyok vele, hogy miket írtál. De hidd el, hogy időt fogok rá szentelni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2018. május 25., péntek 14:58

Realista24 írta:Majd, ha nem azt írod folyamatosan, hogy Pérez elcseszte, akkor megértjük, hogy mit akarsz írni, mert ez így csak gyenge kifogáskeresés.
Kerlek idezd, hol irtam azt ma, hogy Perez a hibas.
De a multban is a legnagyobb kritikam az volt, hogy Kroos ota nem tudtak a kezdobe jatekost igazolni.
Ma is hozzatettem, hogy ertheto Perez dontese, de en mashogy csinaltam volna a helyeben.
Realista24 írta: így inkább az ő döntéseit támogatom és hiszem el, mint ami mondjuk itt kreálódik.
Ez a gondolat akkor is megfogalmazodott benned, amikor CR-t kritizaltad meccsrol meccsre nem is olyan reg?
Merci Zizou!

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2646
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2018. május 25., péntek 14:55

erről egyébként van vmi gyűjtés h melyik elnöknek hány trófeája van? :D
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62624
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. május 25., péntek 14:50

ericco írta:
Realista24 írta:Hivatalosan el lett ismerve mind a két esetben, hogy az ajánlatunk legalább ugyanolyan vagy jobb volt, mint a konkurensé.
Ki beszelt az atigazolasi osszegekrol? Mindig a fizetesekrol volt szo. Abban pedig durvan rank igertek mindket esetben (Neymar megtarthatta a marketingbeveteleit). Erre celoztam. Ha nem jott le az irasombol, kerdezz ra, szivesen pontositok, mert sokadszor formedsz ram, ok nelkul.
hogy a Barca és a Real van már csak shortlisten
Neymar volt ugynoke a Chelseat mondta helyettunk.
Realista24 írta:Így van, de ne is akarjon 18 évesen 20 milliót nettóban, amikor 6-8 milliót megkapna, és egy, max két sikeres év után úgyis emelést kap.
Erre írtam, hogy a Real Madrid mindig a játékosok felett fog állni, elég megnézni Cé esetét, hogy hogyan kezeli Pérez és nézzük meg, hogy Messi mit művel odaát. Évente hosszabbít, évente emel, 80 milliós aláírási pénz, stb.stb.
Miert ne akarhatna, ha mashol megkapja?
Bale masodik legmagasabb fizeteset a keretben hogy magyarazod? Ha jol emlekszem, Ronaldo sem nezte jo szemmel.
Amugy ha figyelmesen elolvasod az elso hsz-omat, leirtam, hogy Perez dontese is ertheto, viszont elobb vagy utobb alkalmazkodni kell a piachoz. Remeljuk, nem Kane eseteben fog ez megtortenni.
Majd, ha nem azt írod folyamatosan, hogy Pérez elcseszte, akkor megértjük, hogy mit akarsz írni, mert ez így csak gyenge kifogáskeresés.

Neymar volt ügynöke azt mond, amit akar. Akkor és ott lenyilatkozták, hogy kik vannak versenyben.

Akarhat, bármit. Ezért írtam, hogy a PSG-nél a klub fölé nőhet, meg a Barcánál egy-egy játékos, itt nem.

Bale fizetését nem nekem kell megmagyarázni. Kapott egy ajánlatot, elfogadta. Leszarom, ha 5 Ft-ot kap vagy ha 500 milliót. Bappénál ugyanez. Ha 6 milliót adtak volna neki, akkor annyit, ha úgy látták volna jónak, hogy 12őt, akkor annyit. Nem véletlen az egyik legsikeresebb elnök a foci világában Pérez, így inkább az ő döntéseit támogatom és hiszem el, mint ami mondjuk itt kreálódik.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. május 25., péntek 14:40

céronaldo idetévedt, mert ide akart tévedni.
bappénál is, ha jönni akar, jönni fog.
ha nem akar, nem fog jönni, akkor bizony bassza meg magát a tehetségével együtt :lol: (nyilván nézni fogom továbbra is, de sztem ennél jobb már nem lesz, ugyanaz, mint pogba. sokkal több is lehetne bennük, de fejben már elhitték, hogy megérkeztek. mindkettő rendkívül szar helyzetet és csapatot választott, nem fognak tovább fejlődni, nem lesznek jobbak.)
Vilagos. Lehet ragaszkodni ahhoz, amit R24 leirt, es valahol ertheto is, csak szerintem nem versenykepes ut. Nem Perezt hibaztatom, nem tudom, ez honnan jott.
sztem se versenyképes, ezt már elmondtam párszor, ahogy kifut a mostani keret, kurvanagy döntés előtt áll majd a madrid. vagy megadjuk az elmebeteg fizetéseket, vagy tehetséges fiatalok felé megyünk. vagy mindkettő, de az is nehéz, ha túl nagy szakadék van csapaton belül.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 90 regisztrált és 0 vendég