Karim Benzema

A Real Madrid egykori nagyjai.
Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. szeptember 23., hétfő 14:08

kiserik írta:Azért kíváncsi lennék milyen lenne a játék képe, meg itt a nép arca, ha egy vérbeli falábú befejező csatár lenne Benzi helyén. Ahol ilyen gólerős és domináns emberekből áll a támadó részleg a csatár mögött, ott véleményem szerint egy összjátékban erős (esetleg kapura gyengébb) csatárral jobban jár a csapat.
Nem az a baj, hogy kevésbé gólerős. Nem is az a baj, hogy lehoz 1-1 olyan meccset, mint a tegnapi. Sok volt a kihagyott helyzet, de mindenkinek lehet olyan napja, hogy semmi sem jön össze. Ezekkel a dolgokkal együtt tud élni a csapat, és szerintem mi, akik kritizáljuk, mi is meg tudunk ilyenekkel barátkozni.

Az igazi baj az, hogy sok olyan momentuma van, mint amilyenek a tegnapi meccsen zavaró volt, és ezeket halmozottan már nem bírjuk el, főleg az idény döntő szakaszában, amikor már a lábakban van 40 meccs, a koncentráció nem olyan, mint ősszel, az ellenfelek is jobban kiismernek minket, és akkor már ezek a hibák hatványozottan bosszulják meg magukat. Az összjátékban pedig nagyon kétarcú mostanság. Vannak meccsek, amikor jól játszik, hozzárakja a maga részét a sikerhez, de vannak olyan meccsek is, amikor bizony megbújik a védők mögött, alig kap labdát, és azt is elszórja. A Galata elleni meccs után mindenki dicsérte, hogy milyen jól játszott. Na igen, csak például az első félidőben jó megmozdulása nem volt. A második félidőben már valóban szenzációs volt. Ha kicsit javulna a helyzetkihasználása és nem lenne sok olyan meccse, amikor láthatatlan, akkor nekem semmi gondom nem lenne vele.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3448
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. szeptember 23., hétfő 13:57

Carvajal beadása utűáni labdát egyszerűen nem szabad neki kihagynia. Más esetleg megteheti, de ő nem, neki pont az ilyen könnyű gólokat kéne már stabilan hoznia. :angry: A többi nem volt meglepő, fejjel sosem volt erős, az első helyzet magas is volt szerintem, de az a helyzet 5 méterről...Mondjuk annyi a pozitív, hogy ilyenkor legalább már helyzetbe kerül, már jóideje nincs gondja a kapu elé érkezésekkel, régen egy ilyennél valahol a 16-os környékén várta volna a labdát. Csak ezeket be kell verni, mert ezek túl látványos hibák. A közönség mondjuk paraszt volt, mert már ezek ellőtt is fütyülték, és mintha tényleg meg is zavarta volna ez a játékost. A végén viszont pozitív, hogy megtapsoltatták a csapattársak is, a a közönség egy része is normálisan reagált.
A hozzáállásával szerintem egyáltalán nem volt gond, futott, jatott, egyszerűen elbénázta a helyzeteket elől.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27897
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. szeptember 23., hétfő 10:39

Én sem láttam rossznak. Eddig sokkal nagyobb baj volt, hogy nem tudott helyzetbe kerülni, de ezzel már nincs problémája. Most a koncentráltságon legyen a hangsúly és nem lesz vele semmi gond. Megszór majd mindenkit. B-)
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
kiserik_2
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:59
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, BVB

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: kiserik_2 » 2013. szeptember 23., hétfő 10:09

Azért kíváncsi lennék milyen lenne a játék képe, meg itt a nép arca, ha egy vérbeli falábú befejező csatár lenne Benzi helyén. Ahol ilyen gólerős és domináns emberekből áll a támadó részleg a csatár mögött, ott véleményem szerint egy összjátékban erős (esetleg kapura gyengébb) csatárral jobban jár a csapat.

Avatar
MyStiQ
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 9:56

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: MyStiQ » 2013. szeptember 23., hétfő 10:01

Nagyon sajnálom, hogy tegnap nem jött össze neki a gól.

EZ a helyzet bánt a leginkább, itt a védők akkor sem tudtak volna hozzászagolni a bogyóhoz, ha Arbeloa laposan gurítja be.

Szóval kár, hogy nem jött a gól, de nem volt olyan szörnyű, ahogy páran - más helyeken - beállították. Elche ellen Jesét vagy Moratát játszatnám a helyén, ő az Atletico meg a Kobenhavn ellen fog kelleni.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. szeptember 23., hétfő 9:34

Tavaly óta javult bőven, sokkal hasznosabb, de még mindig nem az aranycsíkosmezes Benzema. Most kell neki egy kis pad - ahogyan R24 mondja - aztán jöhet vissza a kezdőbe. Sokat kellene vele foglalkozni.
Tudom, egy ennyi idős játékosnál, aki 4 éve ígéret, már több ki kellett volna alakuljon, de az első itteni éve annyira el lett b'szva, hogy valami szörnyű. Én látom benne az akarást, addig meg ebben a szezonban nálam maximális bizalmat élvezne.

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3157
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Babinho » 2013. szeptember 23., hétfő 9:27

Még mindig rossz a helyezkedése, önbizalomhiány, és ma nem volt elég agilis. Ellenben ügyesen lép vissza, jól vesz részt az összjátékban, a kontrákat nagyon érzi...a 16-oson belül viszont lassan fordul, nehezen tartja meg a labdát, vagy későn teszi tovább, lövi el...végletek embere. Pedig sok mindenre hivatott. Egyelőre az új formációt is szoknia kell, legtöbbször idén a szélről bejövő labdákat kapja meg, ronaldoék középről rendszerint nem őt keresik, mondjuk itt megint közrejátszik a helyezkedése...(az egyetlen dolog amiben biztos jobb morata az ez...mert abban ügyes a gyerek)
Én szurkolok neki, de ha nem tudja beverni hosszú távon nagyobb százalékban az olyan helyzeteket mint tegnap, akkor egy Lewa féle csatárral is bentebb lennénk...azt meg nem szeretném...

Sastre
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 9:36
Kedvenc játékosaid: Raúl, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Sastre » 2013. szeptember 23., hétfő 9:11

Szerintem Benzema nem játszott rosszul, egyszerűen csak peches napja volt. Legalább volt sok helyzete... előző évben szerintem azért ennyire nem támadta a kaput... többször kerül helyzetbe egy meccsen, mint régen. Még a végén úgy fog játszani, mint egy vérbeli csatár :)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. szeptember 23., hétfő 8:32

Lehet, hogy Moratazott a közönség, ami teljesen érthető, de az örömmel tölt el, hogy nem csak a csapattársak álltak ki mellette, hanem a közönség is megtapsolta. (vagy csak Carlót, hogy végre levitte :mrgreen: )

Az Elche ellen a padon a helye, regenerálódnia kell testben és fejben is.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9175
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. szeptember 23., hétfő 6:55

istimester írta:Ha marad a mostani teljesítmény, el lesz adva jövőre, amíg piacképes.
mostani alatt a getafe vagy a galati elleni meccsre gondolsz? mert az egyik meccsen ha holnapig jatszik se rugott volna golt (ennek ellenere a labdakat jol jatszotta meg), mig a masikon o volt a csapat legjobbja..

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3290
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: istimester » 2013. szeptember 23., hétfő 0:36

Ha marad a mostani teljesítmény, el lesz adva jövőre, amíg piacképes.

Avatar
El Maestro
Hozzászólások: 1229
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 17:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zinedine Zidane, Iker Casillas, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modric, Marcelo, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Chicago Bulls

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: El Maestro » 2013. szeptember 22., vasárnap 20:35

Kérlek szépen jövőre menj el te is az Arsenalba már. :lol:

Avatar
pátkán
Hozzászólások: 575
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 20:38

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: pátkán » 2013. szeptember 20., péntek 18:09

https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/ ... 2942_o.jpg

ez nagyon el lett szerintem találva.szuper :salute:
joabulicsak

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. szeptember 18., szerda 9:34

Azért jó látni, hogy valaki még ilyenkor is képes szidni :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2013. szeptember 17., kedd 23:18

Nagyon rendben volt, amit láttam tőle, fekszik neki Ancelotti játéka, láthatóan élvezi a kombinatív játékot...és ez csak javul majd Marcelo felépülésével. :)

Gonzalo kétévi termése kipipálva... :mrgreen:

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. szeptember 17., kedd 23:16

Minden meccs előtt benyomnám neki a BL himnuszt. Bárcsak sűrűbben tudna így játszani a bajnokságban is, szavam nem lenne rá.

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: primrose » 2013. szeptember 17., kedd 23:15

az új séró eddig jó formát eredményez. :) komolytalanságot félretéve, ma nagyszerű volt. tovább, tovább, tovább. :coffee:
But he is a good boy...

Avatar
El Flaco
Tiszteletbeli Szerkesztő
Hozzászólások: 188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:26
Kedvenc játékosaid: Zidane, Anelka, Benzema, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, FFF
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: El Flaco » 2013. szeptember 17., kedd 23:13

Szerzett egy rakás labdát is mellé. Jó volt. :)
"Az egykori tirpák pirult, szégyenkezett, haragudott valaha e csúfolódó szó miatt. A mai tirpák gazda büszkén a mellére üt és mondja: Igen én tirpák vagyok! Ez a csúfnév idővel megtisztelő, dicsérő kifejezéssé változott." (Krúdy Gyula)

Avatar
dzsihad91
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Raúl, Casillas, Roberto Carlos, Cristiano Ronaldo...
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: dzsihad91 » 2013. szeptember 17., kedd 23:12

Gyakran szidom ,most viszont Minden dicséret jár neki...hajtott,tepert gólokat vert...remélem folytatja ezt a formát.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. szeptember 17., kedd 23:03

11.812 métert futott, szép teljesítmény. Ha jól nézem a negyedik legtöbb. Khedira, DM és Carvajal van előtte.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 39 regisztrált és 0 vendég