Cristiano Ronaldo

A Real Madrid egykori nagyjai.

Visszahoznád a Real Madridhoz?

A szavazás 2022. december 7., szerda 18:56-kor befejeződött.

Igen, de legfeljebb a szezon végéig.
48
35%
Igen, erre és a következő szezonra is.
39
28%
Szép volt, jó volt, de köszi, nem.
50
36%
 
Szavazatok száma: 137

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: ericco » 2018. május 29., kedd 15:41

poronty írta:Hibás döntés a BL győzteshez igazolni egy francia csapatból és nem a Real-ba, hogy CR mögött koptassa a padot? Érdekes gondolat.
Mindig hibas dontes egy Chelseat valasztani a Real helyett :mrgreen:
Amugy az ido is megmutatta, hogy hibas dontes volt.
Merci Zizou!

poronty
Hozzászólások: 2712
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: poronty » 2018. május 29., kedd 15:40

Anno o dontott arrol, hogy a Chelseabe igazol, akivel Di Matteo epp megnyerte a BL-t, nem tul tamado focival. Jelzem, mi 7 millio netto koruli osszeget kinaltunk neki a hirek alapjan, ott megkapta a tizenvalahanyat.
Hibás döntés a BL győzteshez igazolni egy francia csapatból és nem a Real-ba, hogy CR mögött koptassa a padot? Érdekes gondolat.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Emery------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: ericco » 2018. május 29., kedd 15:35

kiserik írta:Ez azért oda vissza működik nála. Mi is szopóágon lettünk volna idén nélküle
Teny. De az ido nem neki dolgozik. Ha tovabbra is No.1 akar maradni, erre itt a legnagyobb az eselye. Egy valtassal ezt csak felelselegesen kockaztatna.
poronty írta:Nem ő döntött arról, hogy
Anno o dontott arrol, hogy a Chelseabe igazol, akivel Di Matteo epp megnyerte a BL-t, nem tul tamado focival. Jelzem, mi 7 millio netto koruli osszeget kinaltunk neki a hirek alapjan, ott megkapta a tizenvalahanyat.
Berti írta:Játéktudásról volt szó, ami bár egy relatív dolog..de jelenleg ő az egyetlen ember akinek olyan képességei vannak, hogy bármikor képes egy meccset eldönteni.
Ez igy van. A potencial ott van benne, es a brazil legendak szerint is csak a Realban tudja magabol ezt kihozni. Nem muszaj ideigazolnia, nekunk sem kell erte mindent megmozgatni, de eleg jo esely van arra, hogy ez egy win-win uzlet lenne. Persze arra is, hogy flop lesz.
pheco írta:Amugy szerintem biztos, hogy az a baja, amit R24 is irt, hogy tobb, mint egy eve mar volt szo emelesrol, aztan kivegezte a Bayernt, Atletico, Juvet, bajnoksagban is lotte a fontos golokat. Aztan 1 evvel kesobb ott tartunk, hogy megint szepen termelt tavasszal, a csapat reszben neki koszonhetoen johetett ki a godorbol a PSG ellen, ahol mar mindneki temette a csapatot, sok Realos is. Es meg mindig nincs meg az emeles. Gondolom ez idegesiti regota, csak nem akarta elrontani a BL menetelest a hisztivel es azonnal boritotta az egeszet a lefujas utan.
Mire tartja az ugynoket? Vagy kirugta Mendest, es mar sajat maga intezi ezeket a dolgokat? :roll:
Ennek is ket oldala van, mint mindennek. Megertheto az o es a klub allaspontja is. Remelem, meg tudjak beszelni a dolgokat, es legalabb meg egy evig itt marad. Pont 10 szezon lenne, tokeletes.
Mbappet is konnyebb idecsabitani, ha itt van CR :mrgreen:
Merci Zizou!

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2018. május 29., kedd 15:34

Nem megy sehová. Az egója nem engedné, hogy a hátsó ajtón sétáljon ki, legalább 1 hetes búcsú akció kellene neki és hatalmas búcsú meccsel ahol a lecserélése a 90. percben történne meg és legalább 5 percig tartana, instant meccs végi sípszóval a végén :mrgreen:
A felek valahol félúton megegyeznek, marad még egy évig, és jövőre irány Miami.

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Babinho » 2018. május 29., kedd 15:26

Realista24 írta:
Ehhez képest, ha kapna 3 évre évente 6-8 millió fizetésemelést, meg egy 20-ast zsebbe (amiből kifizetheti a hátralékot és még marad is vagy 4 bugatti ára...), az több mint méltányos. De az, hogy 80-100 millióba kerüljön ez a hátralévő 3 év...egyszerűen nem lehetséges szerintem. 34 éves.
De ez a 100 millió honnan jött? Abból, hogy Messi kétszer annyit keres? Az nem azt jelenti, hogy ő is annyit akar vagy többet.

Az egyik legnagyobb gond, hogy egy évvel ezelőtt be lett ígérve neki az emelés, amit nem kapott meg. Azóta még egy BL címet bezsebelt. Nem hinném, hogy a játékos a ludas. De ezt csak a hírek alapján természetesen.
Messi fizujához viszonyítva gondoltam irányszámoknak. Nagyjából ilyen mértékekben mehet a tárgyalás. Hogy valamit adna a klub is, de 1,5-2x-se lenne amit Ronaldo kérhet. De ez csak feltevés a részemről. Nyilván nem 200.000 euróról vitatkoznak.
De egyetértek, a játékos megérdemli a fizetést. Mindent, amíg a lófasznak nincs vége. De 34 éves és ezt nem lehet figyelmen kívül hagyni. Nem mérheti magát már Messihez pénztárcában.
Ha van olyan csapat aki jóval többet fizetne neki mint mi, és mi nem adjuk meg...akkor hajrá. Nem találkoztak az elképzelések. Nem fogom visszasírni az MUból.
És nem fogok haragudni Perezre, mert az adóhatóságos mizériát nem érezte magáénak. Hát Ronaldo körmét Jorge Mendes reszelgesse...

Szögezzük le én nagyon bírom Ronaldo-t.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. május 29., kedd 15:23

Felolem mehet a PSG-be, csak ne igy. Azt varom, hogy legyen bejelentve tavasszal vagy akar mar osszel, hogy utolso szezonja es legyen szepen megunnepelve, elbucsuztatva.
Amugy szerintem biztos, hogy az a baja, amit R24 is irt, hogy tobb, mint egy eve mar volt szo emelesrol, aztan kivegezte a Bayernt, Atletico, Juvet, bajnoksagban is lotte a fontos golokat. Aztan 1 evvel kesobb ott tartunk, hogy megint szepen termelt tavasszal, a csapat reszben neki koszonhetoen johetett ki a godorbol a PSG ellen, ahol mar mindneki temette a csapatot, sok Realos is. Es meg mindig nincs meg az emeles. Gondolom ez idegesiti regota, csak nem akarta elrontani a BL menetelest a hisztivel es azonnal boritotta az egeszet a lefujas utan.
Szerintem is marad meg legalabb egy, de lehet, hogy ket szezont.

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Berti » 2018. május 29., kedd 15:23

Felteheted harmincadjára is, ha nem erről volt szó.
Játéktudásról volt szó, ami bár egy relatív dolog..de jelenleg ő az egyetlen ember akinek olyan képességei vannak, hogy bármikor képes egy meccset eldönteni.
Nem kell ehhez hehenek lenni. Ezt mindenki latja, aki picit ert a focihoz.
Egy hsz-ban háromszor hangoztatni, hogy Neymar a mi emberünk..na erre értettem azt hogy hehés. :lol:

poronty
Hozzászólások: 2712
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: poronty » 2018. május 29., kedd 15:20

Hazard volt regebben potencionalis jelolt, de szepen beleszurkult ebbe a Chelseabe. O is rosszul dontott anno.
Nem ő döntött arról, hogy az elmúlt 6-7 évben Rafa Benítez, Mourinho meg Conte keze alatt dolgozzon, akik még hírből sem ismerik a támadó focit. Ezek az edzők elég rendesen hazavágták a legjobb éveit a szaros bunker focijukkal. Arról nem is beszélve, hogy Diego Costa, Zsiru, Fabregas, Ramires, Mikel, Oscar meg hasonló B kategóriás játékosokkal volt körül véve évekig.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Emery------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

kiserik
Hozzászólások: 5749
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: kiserik » 2018. május 29., kedd 15:18

ericco írta:A reszleteket nem ismerjuk. Nem tudjuk, mit ker, mi van neki kinalva, ha van egyaltalan ajanlat.
Viszont a jelenlegi helyzetenel nehezebben tudna jobbat talalni maganak. Lehet a MU vagy a PSG valamivel tobbet tudna neki fizetni, viszont egz csapasra kikerulne az Aranylabda Excel tablazatabol. Ahhoz szerintem valami nagyon nagyot kene alkotnia, hogy ne igy legyen.
Es ezzel Perezek is tisztaban vannak. Kothetik az ebet a karohoz akar nyar vegeig, ha akarjak.
Ez azért oda vissza működik nála. Mi is szopóágon lettünk volna idén nélküle, mert láttuk, hogy a többi jómadár mire volt képes és már nem valós szöveg, hogy minden rá van kihegyezve. Egy PSG-vel viszont simán jó lehet még egy esetleges Neymar csere mellett is, amit valljuk be, csak páran vizionálnak, de az arabnak semmi szüksége rá.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. május 29., kedd 15:14

pótolhatja? :D felteszem huszadjára is a kérdést, hogy Neymar hányszor cipelte a csapatát BL győzelemig? Neymar miért menekült párizsba? stb :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: ericco » 2018. május 29., kedd 15:10

A reszleteket nem ismerjuk. Nem tudjuk, mit ker, mi van neki kinalva, ha van egyaltalan ajanlat.
Viszont a jelenlegi helyzetenel nehezebben tudna jobbat talalni maganak. Lehet a MU vagy a PSG valamivel tobbet tudna neki fizetni, viszont egz csapasra kikerulne az Aranylabda Excel tablazatabol. Ahhoz szerintem valami nagyon nagyot kene alkotnia, hogy ne igy legyen.
Es ezzel Perezek is tisztaban vannak. Kothetik az ebet a karohoz akar nyar vegeig, ha akarjak.
Berti írta:Nem akarok hehebe átmenni, de játéktudás alapján ő az egyetlen, aki "pótolni" tudja.
Nem kell ehhez hehenek lenni. Ezt mindenki latja, aki picit ert a focihoz.
Mbappe meg az, aki eljuthat erre a szintre.
Hazard volt regebben potencionalis jelolt, de szepen beleszurkult ebbe a Chelseabe. O is rosszul dontott anno.
Merci Zizou!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. május 29., kedd 15:09

Ehhez képest, ha kapna 3 évre évente 6-8 millió fizetésemelést, meg egy 20-ast zsebbe (amiből kifizetheti a hátralékot és még marad is vagy 4 bugatti ára...), az több mint méltányos. De az, hogy 80-100 millióba kerüljön ez a hátralévő 3 év...egyszerűen nem lehetséges szerintem. 34 éves.
De ez a 100 millió honnan jött? Abból, hogy Messi kétszer annyit keres? Az nem azt jelenti, hogy ő is annyit akar vagy többet.

Az egyik legnagyobb gond, hogy egy évvel ezelőtt be lett ígérve neki az emelés, amit nem kapott meg. Azóta még egy BL címet bezsebelt. Nem hinném, hogy a játékos a ludas. De ezt csak a hírek alapján természetesen.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Berti » 2018. május 29., kedd 15:08

Szerintem csak akkor fogjuk idén elengedni, hogyha tudjuk hozni Neymart.
Ha marad még egy évet, akkor jövő nyáron jön Neymar.
Az jobban zavar, hogy nem latok senkit a piacon, akivel akar mas rendszerben is, de helyettesiteni lehetne.
Dyabala, Kane, Hazard, Icardi, stb. vonal egy rossz vicc.
Neymar :D

Nem akarok hehebe átmenni, de játéktudás alapján ő az egyetlen, aki "pótolni" tudja.

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Babinho » 2018. május 29., kedd 15:05

Realista24 írta:
Babinho írta: Tehát nem fogja megkapni amit kér.
Akkor mi se adjunk többet mint amire mi gondoltunk...Ha ugyanannyiért meg elmegy inkább ezekbe a csapatokba, akkor szintén nincs miről beszélni.
Tehát, akkor te nem engednél semmit az elképzeléseidből. Azért így nehéz tárgyalni, mert az általában kétoldalú dolog. :) Nálad viszont vagy tetszik vagy mehetsz az elképzelés.
És akkor Cristiano Ronaldoról beszélünk. :hmmm:
Nem így látom. A nem engedek az elképzeléseimből, az az, ha nem kap fizetésemelést, lévén érvényes szerződése van.
Ehhez képest, ha kapna 3 évre évente 6-8 millió fizetésemelést, meg egy 20-ast zsebbe (amiből kifizetheti a hátralékot és még marad is vagy 4 bugatti ára...), az több mint méltányos. De az, hogy 80-100 millióba kerüljön ez a hátralévő 3 év...egyszerűen nem lehetséges szerintem. 34 éves.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. május 29., kedd 14:58

Babinho írta:
Realista24 írta:ManU szerintem nem tudna ennyit fizetni.
PSG már igen, de nem fog elmenni.
Tehát nem fogja megkapni amit kér.
Akkor mi se adjunk többet mint amire mi gondoltunk...Ha ugyanannyiért meg elmegy inkább ezekbe a csapatokba, akkor szintén nincs miről beszélni.
Tehát, akkor te nem engednél semmit az elképzeléseidből. Azért így nehéz tárgyalni, mert az általában kétoldalú dolog. :) Nálad viszont vagy tetszik vagy mehetsz az elképzelés.
És akkor Cristiano Ronaldoról beszélünk. :hmmm:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Babinho » 2018. május 29., kedd 14:54

Realista24 írta:ManU szerintem nem tudna ennyit fizetni.
PSG már igen, de nem fog elmenni.
Tehát nem fogja megkapni amit kér.
Akkor mi se adjunk többet mint amire mi gondoltunk...Ha ugyanannyiért meg elmegy inkább ezekbe a csapatokba, akkor szintén nincs miről beszélni.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. május 29., kedd 14:53

Kerlon írta:Jó volt benne némi túlzás a Messis hasonlattal, amúgy meg megadnám neki én is, de a többi rész a kiakasztó.

Mondjuk a fizetést se értem, amikor már felhúzott egy ruházati márkát, egy hotel láncot, meg a tököm tudja még mit. Persze presztízs...
Jah persze, bosszantó az időzítése, legalábbis sokaknak az lehet, én leszarom :mrgreen:
Azt se felejtsük el, hogy nem a semmire kéri. Értelmes keretek között meg kell neki mindent adni, amit lehet. Neki pedig el kell fogadnia, hogy ő nem lesz a Real Messije, azaz nem lesz nagyobb a klubnál soha.
Ha ez a két álláspont találkozik, akkor rendben vagyunk.

KAK2021
CAK2021
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: ericco » 2018. május 29., kedd 14:48

Engem sem kulonosebben mozgatott meg.
Az jobban zavar, hogy nem latok senkit a piacon, akivel akar mas rendszerben is, de helyettesiteni lehetne.
Dyabala, Kane, Hazard, Icardi, stb. vonal egy rossz vicc.
Salahnak adnek eselyt talan, de o lenne vagy 200 millio. Az sem tunik tul jo uzletnek.

Tavaly nyaron kellett volna elhozni a kis rohadekot :mrgreen: Monacobol, es akkor nem lenne semmi gond :roll:
Merci Zizou!

kiserik
Hozzászólások: 5749
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: kiserik » 2018. május 29., kedd 14:46

Nem lehet tudni pontosan mi van a háttérben, de valami van. Ami biztos, hogy Perez sosem csípte igazán. Azért idén is elrakott 44 gólt, ebből 15-öt a BL-ben, majdhogynem ő rugdosott el minket a BM-ig. Teljesen alárendelte magát a csapatnak, lemondott a gólkirályi cím hajkurászásáról. Vezérré nőtte ki magát. Meglátjuk mi lesz.

ui.: lehet tudni, hogy a mezes fotózások mikor voltak?

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. május 29., kedd 14:44

Jó volt benne némi túlzás a Messis hasonlattal, amúgy meg megadnám neki én is, de a többi rész a kiakasztó.

Mondjuk a fizetést se értem, amikor már felhúzott egy ruházati márkát, egy hotel láncot, meg a tököm tudja még mit. Persze presztízs...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 29 regisztrált és 0 vendég