Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. május 31., csütörtök 19:21

nincs jó kedvem.
mennyből a pokolba pár nap alatt.
nem olvasok soha más fórumot más csapatoktól, de gondolom megy a visítás meg a rajtunk való kacarászás.
nem baj.
nem halt meg senki, megyünk tovább.
annyit kérek, hogy olyan embereket hozzunk ide, akik illenek a klubhoz.
perez nem lehet eekkora ostoba barom, hogy nem látja, hogy északi felfogás nem működik, déli meg működik. sok éve elnök már.
ha ennek ellenére jön a kane és barátai korszak, egy ilyen nyár után tényleg elengedem ezt az egész klubfotball témát, és kizárok minden ilyesmit az életemből. nyilván senkit se érdekel, de elég volt a higuanokat gagokat, pablogarciákat nézni, valszeg nem esünk olyan mélyre, de sose lehet tudni.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
hala real
Hozzászólások: 1182
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 11:54
Kedvenc játékosaid: casillas, r9, cr7
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: hala real » 2018. május 31., csütörtök 19:17

sok szerencset az uj edzonek, ha lehet, akkor szerintem most meg nagyobb lesz a nyomas rajta, mint eddig, mert a zidane altal hagyott urt kellene betolteni....ugyanez a jatekosnak, aki majd ronaldo szerepet es szemelyet probalja betolteni. igazabol nekem "mindegy" ki lesz zidane utodja, hihetetlenul csalodott vagyok meg mindig.
Annyi a köcsög , hogy megtelik velük a Nou Camp.

"A szívem inkább fehér, mint gránátvörös-kék” – (R9)

"Megvan a véleményem, de tudom, hogy bármit is mondok, úgyis rossz fényben tüntetik fel." - C.Ronaldo

Avatar
BLaZE
Hozzászólások: 716
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:29
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Newcastle
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: BLaZE » 2018. május 31., csütörtök 19:16

Meg mindig képtelen vagyok elhinni. A sírás kerülhet bassza meg... :'( :'( :'(
halálomig madridista leszek

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Mickey » 2018. május 31., csütörtök 19:09

Hála az eddigiekért, ZIDANE !
:salute:


Na most akkor jöhet valami más...Guti-Raul és Pochettino vonulat megfelelne.
Egyébként jó lenne, ha a szakmai stábban nem sok változás történne, sztm egészen jól összeállt a banda.

Játékosmozgásra számítok a történtek miatt, is.

Már csak az a kérdés, ki és mikor, na meg hogyan . :hmmm:
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2018. május 31., csütörtök 19:09

Egyebkent ha realisan nezem, Wenger lesz a befuto, Perez mar joparszor megprobalta Madridba hozni, most minden adott: Wenger szabaduszo, nekunk meg nincs edzonk. Minden adott.

Ja igen, mi lesz az edzoi stabbal? Pintus????? :(
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára RealVazquez 2018. május 31., csütörtök 19:10-kor.
:goat:

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2018. május 31., csütörtök 19:06

Mit nyert vagy mit mutatott ez a Pochettino hogy ennyire őt akarja mindenki? Nem támadni akarok, csak szimplán érdekel mik szólnak mellette
taktikailag nagyon rendben van, emellett fasza támadófocit nyomnak, egy közepesnél valamivel jobb kerettel elég komoly csapatot rakott össze. a BL-ben is inkább a játékosok fgy-ségén múlt, hogy a Juvét nem ejtették ki, de egyébként ellenünk is elég komolyan nyomták, plusz PL-ben is nem 1 topcsapatot simáztak le.
emellett pedig állítólag nagy madridista is.

de a legfőbb érv, hogy nagyon más név nincs, aki hozható lenne, és ennél meggyőzőbb. ottvan Löw a 0 klubfocis tapasztalattal, meg egy kiégett, idős Wenger, aki lutri, hogy itt megtudna-e újulni, meg egy Guti, akit imádok, pont ezért is nem kockáztatnám meg, hogy elkúrjuk az edzői karrierjét.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. május 31., csütörtök 19:03

RealAsensio írta:
wZoLee7 írta:Mit nyert vagy mit mutatott ez a Pochettino hogy ennyire őt akarja mindenki? Nem támadni akarok, csak szimplán érdekel mik szólnak mellette
Remek futballt kepes jatszatni a csapataival, es a vedekezest is erti. Viszonylag tapasztalt mar, a korahoz kepest. Spanyol bajnoksagot is ismeri. Almai klubja edzokent a Real.
Én ezt már hallottam 2015 nyarán :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2018. május 31., csütörtök 19:01

wZoLee7 írta:Mit nyert vagy mit mutatott ez a Pochettino hogy ennyire őt akarja mindenki? Nem támadni akarok, csak szimplán érdekel mik szólnak mellette
Remek futballt kepes jatszatni a csapataival, es a vedekezest is erti. Viszonylag tapasztalt mar, a korahoz kepest. Spanyol bajnoksagot is ismeri. Almai klubja edzokent a Real.

Es! A Barcasok nem orulnenek neki, ez jelent valamit
:goat:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2018. május 31., csütörtök 18:56

Meg mindig nem hiszem el.. Ancelotti tavozasa is csalodas volt, de ott mindenki tudta, hogy benne van a pakliban es legalabb lehetett Perezt szidni. Ez viszont egy igazi melyutes es egyszeruen nem tudok merges lenni egy pillanatig se. A keret meg mindig a vilag egyik legjobbja, penz van, akar csak nehany valtoztatas is eleg, de azt azert mindannyian erezzuk, hogy valami veger ert.

Zidane :salute:

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3372
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Yazid » 2018. május 31., csütörtök 18:53

Tripláztunk zizuval a bl-ben, amit egy csapat se fog megtenni a közel jövôben. Jól van az, nem kell sírni. a csapatnak most már tényleg meg kell újulni nincs mese és edzôbá érzi erre nem képes jelenleg. Én egyet kérek ne valami bóhocot hozzunk aki leépíti a csapatot 2 hónap alatt, hanem egy határozott embert aki szereti a bugit és érti is, azért vannak ilyen edzôk. Én azt se bánnám ha guti jönne és “gyakorolna” évekig lehet le is esne egy bajnoki rögtön.

Avatar
hala real
Hozzászólások: 1182
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 11:54
Kedvenc játékosaid: casillas, r9, cr7
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: hala real » 2018. május 31., csütörtök 18:45

ezt en el se hiszem. ilyen van???? viccesen megfordult a fejemben, hogy ez a 13-as szam (BL) nem jo elojel...erre tessek, miota megnyertuk, az egesz egy remalom..kezdve ronaldoval, aztan most zidane. totalis sokk, es merhetetlen szomorusag. nem is tudok mit mondani, ez nagyon durva. ido kell ezt most feldolgozni. :'( :'( :'(
Annyi a köcsög , hogy megtelik velük a Nou Camp.

"A szívem inkább fehér, mint gránátvörös-kék” – (R9)

"Megvan a véleményem, de tudom, hogy bármit is mondok, úgyis rossz fényben tüntetik fel." - C.Ronaldo

Avatar
Bencze
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2014. június 5., csütörtök 12:32
Kedvenc játékosaid: Benzema, Valverde
Kedvenc csapatod: Tippelj :)

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Bencze » 2018. május 31., csütörtök 18:45

:salute: Koszonom ezt a felejthetetlen 2,5 evet.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2018. május 31., csütörtök 18:42

Mit nyert vagy mit mutatott ez a Pochettino hogy ennyire őt akarja mindenki? Nem támadni akarok, csak szimplán érdekel mik szólnak mellette

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5053
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: lestat » 2018. május 31., csütörtök 18:37

https://www.youtube.com/watch?v=xh6Qjlq9UxE

Pont tegnap néztem ezt a vidit.

Nemtudok érdemlegesen irni most. Mindenki hagyjon :'(
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2018. május 31., csütörtök 18:29

Pochettino es Guti. Ok jok lehetnek, es bankot kell robbantani. Mivel Zizu ragaszkodott a csaladjahoz, nem akart uj arcokat, max fiatalokat, de most megvaltozott minden. Megnyilt az ut masok elott, es igy Perez is konnyebben fog az asztalra bacni. Most mar nagyobb eselyt latok pl Neymarra, plane, ha CR is ugy gondolja, hogy Madridban ennyi volt es mar nem akar uj edzovel dolgozni. En ugy gondolom, hogy CR egy evet meg radob, megkapja a szerzodeset, megdont meg nehany rekordot, aztan lecel.
:goat:

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8197
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2018. május 31., csütörtök 18:25

Talán tényleg az lenne a legjobb, ha Pochettino az edző, Guti meg a másodedző. Ettől jobb jelenleg nincs szerintem.

Egyébként amennyire ez a Pochettino utálja a Barcát, meg jól is elsülhet a dolog. Biztos mindenhol keresztbe akar nekik tenni, Ramosekat tuti spanolná vele. Meg azért nem szar munkát végez.

Én erre szavazok most már. Ez egy járható út lehet sztem.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
doncsontos
Hozzászólások: 1195
Csatlakozott: 2013. május 13., hétfő 14:12
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: doncsontos » 2018. május 31., csütörtök 18:19

én ezt még most se hiszem el geci, haza érek melóból és ez vág pofán hogy zidane távozik :ike: :ike: mégis, hogy fog így a keretünk alakulni? az ő emberei vannak itt kb egytől egyig, az a baj, hogy bárki ül a helyére, fogalmatlan lesz, nem az edzősködéshez hanem ehhez a Real Madridhoz.... és akkor még ottvan az, hogy a döntő után a két legdrágább játékosunk belengeti a távozását. :lol: Bár így Bale tuti, hogy maradni fog szerintem. az új edzőnél Ő akar lenni majd alfa és omega, de én akkor lövöm fejbe magam.. ááhh miez :angry:
Luis Figo 10
Ronaldo Nazárió 9
Zinedine Zidane 5

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2018. május 31., csütörtök 18:15

Most nem szabad sajat embert kinevezni. Ez teljesen mas szitu. Pochettino lenne az en otletem, Wenger sem rossz, de teljesen lesokkolt ez a hir. Ocsem hivott, hogy Zidane lemondott, hallottam e a hirt. Mondom ne idegesitsel mert leutlek bazmeg. Es igaza volt, tenyleg igaz a hir.

Most legyen okos Perez... :/
:goat:

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4803
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2018. május 31., csütörtök 17:59

Babinho írta:
Realista24 írta:97 naponta nyert egy kupát. Savage.
Az egyetlen edző, aki nem kapott ki a Camp Nouban.
Az egyetlen edző, aki nem esett ki a Bajnokok Ligája egyenes kieséses szakaszában, úgy hogy három döntőt is játszott.
Minden döntőjét megnyerte.
Menj a picsaba, én nem sirok :'( Most mindenki hagyjon... :(

Én megprobalnam Pochettinot, Gutival masodedzokent. Zidanenak is nagyon kellett egy év Ancelotti mellett. Meglenne a tapasztalat, és a madridizmus is. Aztán Guti is atveszi.
En mindenkeppen Rault probalnam igy felepiteni. A karizmaja is nagyobb mint Gutinak, es a temperamentuma is Real kompatibilis.

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Babinho » 2018. május 31., csütörtök 17:58

2-3 évre gondoltam, Guti 1 vagy max 2 évig lenne mellette, aztán közben kiprobalna o is mashol. Majd visszajonne ha Pochetti megy.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 100 regisztrált és 0 vendég