Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. május 31., csütörtök 20:43

Kerlon írta:Zidane szoborért indítottak peticiot a bernabeu ele.
Hol kell alairni??

Ez egy önző döntés volt, de megteheti, hiszen annyi mindent adott nekünk. És nem csak a trófeákra kell gondolni.

Duplavikszipszilonnak meg csak annyit, hogy remélem az új edzőnek is legalab így csúszik ki a kezel közül a csapat.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. május 31., csütörtök 20:41

Zidane szoborért indítottak peticiot a bernabeu ele.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ericco » 2018. május 31., csütörtök 20:38

Lehet Zidanenál ez is közrejátszott. Tudja, hogy a fiatalokat pont egy új lehetőség, egy tiszta lap rázhatja fel igazán.
Merci Zizou!

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: wxyz » 2018. május 31., csütörtök 20:35

Az edzőcsere inkább egy lehetőség lehet nekik a több játékidőre.

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3372
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Yazid » 2018. május 31., csütörtök 20:33

dehogy megy el kroos, ne túlozzatok már, hogy meggyengülünk... mitôl egy esetleges cr vagy bale távozástól? Jobban féltek ceballost meg kovát akik alig játszottak és új edzôvel repülôpályára kerülnek emiatt

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: wxyz » 2018. május 31., csütörtök 20:31

Kroos miért lépne le a Citybe?
Attól, mert új edzőnk lesz és távozóban van a kiöregedő legendánk továbbra is top3 csapat vagyunk, míg a City nem.

Avatar
Ladislao Suarez
Hozzászólások: 889
Csatlakozott: 2014. május 23., péntek 11:15
Kedvenc játékosaid: CR7, Ronaldo, Zidane, Raúl, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Ladislao Suarez » 2018. május 31., csütörtök 20:19

Ha játékost kellene mondani, akkor Neymar, Mbappe,Hazard,Szalah vonulatból. Meg kéne még balhátvéd is Theo helyett. Edző, arra nehezebb válaszolni. Wenger lehet, hogy utoljára megmutatná. :mrgreen:

Avatar
eReMA
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 22:48
Kedvenc játékosaid: 4
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: eReMA » 2018. május 31., csütörtök 20:18

Ladislao Suarez írta:Bízom Perezben. Ha valaki, hát ő képes lehet megoldani ezt a helyzetet. Az biztos, hogy nem lesz könnyű.
Csak nehogy jöv. héten Cr lelépjen, Kroos érezze a gyengülést és menjen a Citybe, Bale kapjon egy jó ajánlatot a Unitedtől, aztán Perez is megokosodjon és olyan Cartmenesen betoljon egy "csá pötsök, én (is) leléptem"-et.
Ez egyszerre sok lehet egy elnöknek is, tudva, hogy pl. Zizout is itt akarta mindenáron tartani, mégsem sikerült.

Mivel az érzéseimet nem osztja meg harag sem ZZ, sem pedig Perez irányába, így még rosszabb, mert marad a csalódottság és szomorúság.
Mindamellett pedig ez a klub aspektusából egy igen kényes,-mindhatni kifejezetten szar- szituáció.
Ennyi győzelem után senki nem rótta volna fel, ha a csapat (re)formálása mellett, -vagy akár nélkül- nem nyerünk semmit. Az új edző viszont ki lesz kezdve rendesen.
“Játssz nyugodtan!” - Puskás

The time on the clock is etched on our memories, 92:48.

El Real Madrid es el equipo más importante del mundo y lo será hasta que yo lo diga

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27247
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Remy » 2018. május 31., csütörtök 20:16

Mr. Negyedik, azaz Wenger eljön, basz egy triplázást (intézi zsinórban a NEGYEDIK BL-t), aztán visszavonul. :mrgreen:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Mickey » 2018. május 31., csütörtök 20:12

Az igen, remélem nem így gondolkodnak odaát. :lol:

Mondjuk biztos jó lehet az Odoi és Dolberg meg Bailey....bár nekem fingm sincs, kik ők. :|

Ja de!
Hudson srácot, már szörpös is szemrevételezte :mrgreen:
pozitív lett az eyetest
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: wxyz » 2018. május 31., csütörtök 20:06

Nem értem ezt a negatív hangulatot.
A címvédés ellenére Zidanenak idén erősen kicsúszott a kezei közül a csapat taktikailag. Ezért szerepeltünk le a bajnokságban, nem azért mert nem vettük meg Neymart vagy Mbappét.

Így legalább meglehet kezdeni a támadósor lecserélését és Modric utódlását. Ha marad Zidane esélyes, hogy nem történt volna megint semmi lépés ezirányba.
Isco, Benzema, Bale, Casemiro mehet és Cr lecserélésének is lehet eljött az ideje.
Modric utódnak jöhet vissza Odegaard. Támadósorba lehet találni ígéretes fiatalokat. Dolberg, Bailey, Guedes például. A múltkor pletykált Hudson-Odoi sem tűnik rossznak, lehetne figyelni. Túlértékelt, idióta, csapatromboló Neymart hagyjuk.

A pletykált nevekhez.
Wenger nevétől a rosszullét kerülget, mint amikor Benítezről jöttek a hírek.
Guti egy kérdőjel. Amit tudunk róla, hogy Zizuval ellentétben ő nem dolgozott együtt korábban a kerettel.
Pochettino jól összakapta a Spurst, jó focit játszanak, jól felépített játékosokat, nem fél betenni fiatalokat a csapatba. Ami viszont probléma, hogy a rosszul igazol a Spurs és nem tudott még a csapattal újabb szintet lépni. De őt választanám. Pintust pedig meg kell tartani.

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Tádám » 2018. május 31., csütörtök 20:03

Amikor kimondta ZZ, hogy ez a legjobb pillanat a távozásra, Pérez arca... :D úgy gondolta, hogy azért maradhatott volna még a francia szerintem. Meg végig olyan idegesnek tűnt, mint aki kétségbe van esve.. Kiváncsi vagyok hogy jön ki ebből.
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Süti » 2018. május 31., csütörtök 19:50

sonic írta:
Attol fugg kik kozul lehet majd valogatni.

Nem függ attól. Az utolsó szertáros is jobb választás lenne. Mondom ezt úgy, hogy minden tiszteletem a franciáé, azért amit elért, de úgy elment mellette a világ, mint egy másik edző mellett sem.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Ladislao Suarez
Hozzászólások: 889
Csatlakozott: 2014. május 23., péntek 11:15
Kedvenc játékosaid: CR7, Ronaldo, Zidane, Raúl, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Ladislao Suarez » 2018. május 31., csütörtök 19:45

Tudom hogy ott Calderón volt a hunyó, csak arra akartam célozni, hogy nyilván nem akarja azt az időszakot ő sem. Annó jó is volt, hogy leváltotta Ramónt. Bocsi, ha félreérthető voltam. Bízom Perezben. Ha valaki, hát ő képes lehet megoldani ezt a helyzetet. Az biztos, hogy nem lesz könnyű.

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Mickey » 2018. május 31., csütörtök 19:43

nem lenne meglepő pl kroostól, akármekkora kedvenc, hogy amint látja, hogy nem nyerhet, mert gyengül a keret, elmegy a citybe pl.
aztán modric kiöregszik, ramosnak is 1-2 év van hátra a topon, benzema dettó, isco, asensio meg leverik a lécet, szóval lesz dolog, most nyártól, aztán szinte minden évben durrantani kell valamit, ha tartani akarjuk a szintet.
világos
mint kint

de azért most több van sztm a keretben, mint mikor ZZ féle generáció leköszönt
az biztos, hogy lesz jövés menés, egyszerre vagy módjával, de fokozatosan leépül a garnitúra, pláne az idősebbek, a sokat járatott mag.
a pótlás pedig nem minden esetben tűnik kézenfekvőnek . :hmmm:
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. május 31., csütörtök 19:42

Ladislao Suarez írta:Azt én is remélem, hogy Perez nem egy újabb Gago korszakot akar. Abban bízom, hogy jó értelemben elkattan az agya és valami ászt húz elő a pakliból. Az igaz, hogy kevés ilyen van most. Nem tudok másra gondolni csak arra, hogy ha Ronaldo tényleg megy Zidane után, akkor jön Neymar.
Mondjuk Pereznek semmi közé Gagohoz és tarsaihoz. Ahogy tudta, eltakarította a szemetet.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. május 31., csütörtök 19:41

dannen írta:zizout teljesen megertem, ezt a szintet lehetetlen lett volna tartani, igy pedig istenkent tavozik es barmikor visszaterhet.
Senki nem is várta volna el tőle ezt a szintet.Én ebből az egészből annyit látok ,hogy lehetetlen helyzetbe hozta klubot akármennyire is érthető döntés.Nincs jó megoldás a pótlására jelenleg, és aki annak is tűnne annyi buktatója van,hogy reggelig lehetne sorolni.Halhatatlan öltözői morálból lett káosz egy perc alatt.

Ezeket nem így a semmiből kell bejelenteni.Még Cr is belénk döfi a kést jövőhéten aztán tényleg k.o.

Ettől függetlenül respect meg imádom meg mercyzizu.De ezt nem így kellett volna, közben a sok majom kimászik a sírjából és már habzó szájjal várnak minket matracék a szuperkupán.

Ramos előtt talán a legnagyobb feladat áll kapitányként.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. május 31., csütörtök 19:37

Mickey írta:ne basszá már fel.
csak nem jön egy olyan korszak, mint Bosqe után :|
ahhoz azért csúnyán le kellene faragni a mostani keretet :ozil:
nem lenne meglepő pl kroostól, akármekkora kedvenc, hogy amint látja, hogy nem nyerhet, mert gyengül a keret, elmegy a citybe pl.
aztán modric kiöregszik, ramosnak is 1-2 év van hátra a topon, benzema dettó, isco, asensio meg leverik a lécet, szóval lesz dolog, most nyártól, aztán szinte minden évben durrantani kell valamit, ha tartani akarjuk a szintet.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
Ladislao Suarez
Hozzászólások: 889
Csatlakozott: 2014. május 23., péntek 11:15
Kedvenc játékosaid: CR7, Ronaldo, Zidane, Raúl, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Ladislao Suarez » 2018. május 31., csütörtök 19:33

Azt én is remélem, hogy Perez nem egy újabb Gago korszakot akar. Abban bízom, hogy jó értelemben elkattan az agya és valami ászt húz elő a pakliból. Az igaz, hogy kevés ilyen van most. Nem tudok másra gondolni csak arra, hogy ha Ronaldo tényleg megy Zidane után, akkor jön Neymar.

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Mickey » 2018. május 31., csütörtök 19:30

ne basszá már fel.
csak nem jön egy olyan korszak, mint Bosqe után :|
ahhoz azért csúnyán le kellene faragni a mostani keretet :ozil:
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 89 regisztrált és 0 vendég