Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mi lesz a City ellen?

A szavazás 2024. április 18., csütörtök 12:34-kor befejeződött.

Győzelem, továbbjutás.
35
29%
Döntetlen, hosszabbításban megyünk tovább.
26
22%
Döntetlen, tizikkel megyünk tovább.
14
12%
Döntetlen, hosszabbításban kiesünk.
1
1%
Döntetlen, büntetőkkel esünk ki.
1
1%
Vereség, kiesés.
43
36%
 
Szavazatok száma: 120

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2947
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2013. április 30., kedd 11:18

raul0791 írta:azt azért ne felejtsük már el, hogy egy manchestert aláztunk meg
Ezt a meccset csak én nem láttam,mikor volt? :roll:
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. április 30., kedd 11:14

Szerintem az nem kérdés, hogy megtudjuk-e verni őket 3-0. Ez a csapat megtudja. A kérdés az, hogy egy egész éves semmirekellő, 20%-on pörgő csapatot fel lehet-e egy hét alatt rázni. És én szerintem itt buktunk el. Tényleg kijön az, hogy talán az utolsó meccs ahol feltudtunk pörögni az a ManCity elleni hazai mérkőzés volt.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Adamo
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:22
Kedvenc csapatod: realmadrid
Tartózkodási hely: bépé

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Adamo » 2013. április 30., kedd 11:11

raul0791 írta: 1-3
1-2 :roll:
12

Avatar
sanko.
Hozzászólások: 421
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:02
Kedvenc játékosaid: Varane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: sanko. » 2013. április 30., kedd 10:59

azt azért ne felejtsük már el, hogy egy manchestert aláztunk meg 1-3-ra saját pályájukon. piros lap ide vagy oda, mert meggyőződésem, hogy nani nem tudott volna sok pluszt hozzá tenni se védekezésben se támadásban. meg ugye rafael. de ez már történelem. csak ugye kell hozzá modric.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27389
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. április 30., kedd 10:47

El Unico írta:Modric-Xabi középen,Di Maria,Özil,CR feljebb,legelöl pedig Benzema.
Ez lenne a jó, de simán kinézem Mou-ból, hogy Higu és Khedira fog kezdeni, Modric és Benz helyén :/
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6659
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2013. április 30., kedd 10:43

Basszunk oda nekik! Engem nem érdekel semmi a játékosok részéről,csak két dolog: az egyik,hogy hajtsanak,sípszótól sípszóig. A másik,hogy a pályán lévők közül egyik se merjen felnézni az eredményjelzőre. Csak hajtsanak,rohamozzanak,ne engedjék őket focizni,MI FOCIZZUNK,tudom,hogy ebben az évben kutyaütő szintet hoztunk,de talán most,hogy ekkora szarban van a csapat,összefognak,és minden eddigieknél jobban odateszik magukat. Mert ez az utolsó vérre menő meccsünk,abból a szempontból,hogy ott legyünk egy döntőben,vagy sem.

Én hiszek,a játékosok hisznek,Mourinho hisz benne,szóval HASTA EL FINAL,VAMOS REAL!

Ui: 3-0-t tippelek. Nem hiszem,hogy Lewandowskinak megint ki fog jönni a lépés,Mourinho megszervezte a védelmet,Varan-Ramos páros lesz középen ismét,Essiené lesz a jobb oldal,Coentraoé a bal oldal. Modric-Xabi középen,Di Maria,Özil,CR feljebb,legelöl pedig Benzema.
:goat:

Avatar
portillo
Hozzászólások: 417
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 14:16
Kedvenc játékosaid: Javier Portillo, Robinho, Varane, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF
Tartózkodási hely: Bépé
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: portillo » 2013. április 30., kedd 10:41

Donát írta:
portillo írta:Aztán ne legyen igazam, de ahhoz már az elején kéne 2 gólt találni. Megtörni akkor sem fognak, de onnan már van reális esélyünk.
Szerintem ez hülyeség, az 1:0-ás félidő után is simán van esélyünk, sőt az utolsó negyedórába is sokszor rúgott már csapat 3 gólt. Amíg nem kapunk gólt bőven élhet a remény. Ha gólt kapunk akkor is. Ha 2t, az kicsit már letörne a meccs közepén is... :|
Azért ez más szituáció. Ha nem sikerül az elején betalálnunk, akkor a srácok egyre görcsösebbek lesznek, és még az sem fog összejönni, amit egyébként meg tudnak csinálni. Ezért van szükség a gólokra az elején, meg hogy a Dortmund is elhiggye, hogy kieshetnek.
Szégyen a kukás, de hasznos.

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1770
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Donát » 2013. április 30., kedd 10:35

portillo írta:Aztán ne legyen igazam, de ahhoz már az elején kéne 2 gólt találni. Megtörni akkor sem fognak, de onnan már van reális esélyünk.
Szerintem ez hülyeség, az 1:0-ás félidő után is simán van esélyünk, sőt az utolsó negyedórába is sokszor rúgott már csapat 3 gólt. Amíg nem kapunk gólt bőven élhet a remény. Ha gólt kapunk akkor is. Ha 2t, az kicsit már letörne a meccs közepén is... :|

(már nem volt időm az előzőt módosítani, bocsánat)

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1770
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Donát » 2013. április 30., kedd 10:30

Fú, már reggel 8 óta pörgök, szétvet az adrenalin, amit a Thunderstruck-val tetőzök is. :D Nem érdekel a realitás én szurkoló vagyok, és számomra a lehetetlen nem létezik. Meg kell lennie a továbbjutásnak, érzem! Már több, mint 10 éve vagyok madridista, de ennyire talán még nem vártam mérkőzést. Sikerülni fog! (dehamégseakkorisemeltfőveltávozzanakafiúkapályáról)

Avatar
Eszterke
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:25
Kedvenc játékosaid: Mesut Özil, Luis Figo, Sheva, Kaká, Torres, Navas, Reus

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Eszterke » 2013. április 30., kedd 10:26

Hát én sem táplálok nagy reményeket a továbbjutásra. Nem azt mondom, hogy nem is reménykedem, de na. Bennem meg az az érzés van, hogy ez már szerdán eldőlt. Persze ne legyen igazam. Irigylem az optimizmusotokat. :-)
Mindenesetre én inkább már úgy vagyok vele, hogy ha netalántán kiesnénk, legalább méltósággal tegyük.
Real Madrid means triumph in victory and triumph in loss. Real Madrid was yesterday, it is today and it will be tomorrow. Real Madrid are words that I still do not know how to express.

Avatar
portillo
Hozzászólások: 417
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 14:16
Kedvenc játékosaid: Javier Portillo, Robinho, Varane, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF
Tartózkodási hely: Bépé
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: portillo » 2013. április 30., kedd 10:21

VanillaSky írta:A realitások talaján maradva elenyésző esélyünk van továbbjutni, sőt még a győzelmünkre sem mernék nagy tétben fogadni. Talán, ha a Dortmund rettentően rossz napot fog ki, a játékosaink meg olyat nyújtanak amit ebben az idényben még soha lehet minimális sansz. Mindenképp meglepetés lenne a továbbjutás.
Nagyjából én is így állok. 2-1 ide.

Aztán ne legyen igazam, de ahhoz már az elején kéne 2 gólt találni. Megtörni akkor sem fognak, de onnan már van reális esélyünk.
Szégyen a kukás, de hasznos.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. április 30., kedd 10:10

Én konkrétan nem izgultam így még meccs előtt...!
Amùgy legbelül én is úgy érzem, hogy meglesz. Ne kérdezze senki, hogy mégis,hogy s mint érzem ezt szimplán van belül egyfajta izgalom, szorongás és a tudat, hogy ma olyan meccset látunk ami megváltoztat nagyon-nagyon sok mindent! Másrészt ha ma az egész stadion fehérben lesz és úgy fognak buzdítani mint az állatok kicsit csalódok a szúrkolókban, mert nem fogom megérteni soha, hogy miért nem lehet 1 ekkora volumenű csapatnak úgy drukkolni mint pl ahogy a bayernnek drukkoltak mùlthéten.... Mondjuk ha belegondolunk a csapat is ilyen. Amikor ég a ház tudnak focizni meg hajtanak, de van, hogy már késő. Bízzunk benne, hogy még nincs késő!! A másik pedig az, hogy remélem Pepe elkerüli a pályát és ha már Arbeloa sérült akkor Essien játékra kész lesz a jobboson...
HALA MADRID!!!!

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2013. április 30., kedd 10:10

illetve lélekben, akik nem lehet ott a meccsen.
Uri Gellernek még ma is van felvevőpiaca. :lol:

A realitások talaján maradva elenyésző esélyünk van továbbjutni, sőt még a győzelmünkre sem mernék nagy tétben fogadni. Talán, ha a Dortmund rettentően rossz napot fog ki, a játékosaink meg olyat nyújtanak amit ebben az idényben még soha lehet minimális sansz. Mindenképp meglepetés lenne a továbbjutás.

Avatar
Adamo
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:22
Kedvenc csapatod: realmadrid
Tartózkodási hely: bépé

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Adamo » 2013. április 30., kedd 9:59

Remy írta:Nem történelmi tettre készülünk, mert volt már rá példa, hogy ekkora hátrányt ledolgozzon egy csapat, úgyhogy hajrá! Meglesz!
es ha tortenelmi tetttet kellene veghezvinni akkor is mi van ? a tortenelem most irodik, szoval barmi lehet. miert ne lehetne megcsinalni olyan dolgot, amit eddig meg soha senki ?!

megcsinaljuk.

DE!

az elso perctol az utolso utanig, verben forgo szemekkel akarom h rohamozzunk, ha esetleg vezetnenk 3-0ra, akkor sem visszaallni, maximum viszabb! golt kell loni az elso 20 percbe, ha ez nincs meg rohadt nehez lesz, hatha megremeg a bvb, nem olyan topjatekosok, nem olyan topcsapat, megremeghetnek, ki kell hasznalni es ami a legfontosabb, BE KELL RUGNI A HELYZETEKET !

na basszunk oda nekik este. legyen 5-1 :mrgreen:
12

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27389
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. április 30., kedd 9:53

tubatibi írta: előbb jut tovább egyébként a barca, mint mi.
hát persze...

1x éreztem azt az egész párharc alatt, hogy kiesünk, amikor bekaptuk a 3. Dortmund gólt. De ott is csak az idegesség miatt, mert a csapat kegyetlenül 0 volt. A meccs után, most is, az az érzésem, hogy sikerül továbbjutni. Bízni kell bennük, ezért szurkolunk nekik. Nehéz időkben mutatkozik meg igazán a klubhűség. Most kell a szurkolóknak is odatenniük magukat. A helyszínen, illetve lélekben, akik nem lehet ott a meccsen.

Nem történelmi tettre készülünk, mert volt már rá példa, hogy ekkora hátrányt ledolgozzon egy csapat, úgyhogy hajrá! Meglesz! :salute:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. április 30., kedd 9:39

Én is látok esélyt arra, hogy az első félidőben már 2 góllal fogunk menni, és a végére tényleg izgalmas lesz. Ha még tovább is jutunk, az egy plusz bónusz lesz. Az egyetlen, aki megakadályozhat minket ebben, az Mourinho. Remélem, megfelelő szellemben küldi fel a játékosokat.
Merci Zizou!

Avatar
realmadridfan
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: realmadridfan » 2013. április 30., kedd 9:23

tubatibi írta:remélem senki nem hiszi el, hogy ez a elkényesztetett banda cr-en és diego lopezen kívül fog ma valamit is tenni a továbbjutásért, egy éve nem csinálnak :cens: :cens: :cens: :cens: :cens: :cens: :cens: :cens: se. széplesz majd a dortmund-bayern döntő. előbb jut tovább egyébként a barca, mint mi.

:-)
ez hatalmas nagy butaság, szerinted nem akarnak BL-döntőt játszani? mintha minden évben ott lettünk volna és már unalmas lenne.. ma meg fogjuk próbálni, ha nem sikerül akkor nem sikerül, de hogy ne tennének semmit a továbbjutásért...ezt nem gondolod komolyan.

Amúgy én ma Ikerrel kezdenék, nem azért, mert bármi baj lenne Lopezzel, csak szerintem kell a Kapitány egy ilyen horderejű meccsre. Benzema és Higuaín is kezdene, ha kell még a gól jöhet DM is fel. az első 20 perc után 2-0 lesz ide, onnan meg az év meccse, tizikkel behúzzuk. remélem. :-)

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4758
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Toti » 2013. április 30., kedd 9:14

tubatibi írta:remélem senki nem hiszi el, hogy ez a elkényesztetett banda cr-en és diego lopezen kívül fog ma valamit is tenni a továbbjutásért, egy éve nem csinálnak :cens: :cens: :cens: :cens: :cens: :cens: :cens: :cens: se. széplesz majd a dortmund-bayern döntő. előbb jut tovább egyébként a barca, mint mi.

:-)
de ha esetleg továbbjutunk akkor se örülj. a döntőt meg se nézd.

:-)
mit ne mondjak, nem nagyon vártam múlt hét szerda után, de valamiért reménykedem... de nem tudom megmagyarázni miért.
mert ilyen a szurkoló. ilyen az ember. reménykedni mindig lehet, olyan nincs, h nem.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2013. április 30., kedd 8:59

remélem senki nem hiszi el, hogy ez a elkényesztetett banda cr-en és diego lopezen kívül fog ma valamit is tenni a továbbjutásért, egy éve nem csinálnak :cens: :cens: :cens: :cens: :cens: :cens: :cens: :cens: se. széplesz majd a dortmund-bayern döntő. előbb jut tovább egyébként a barca, mint mi.

:-)
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
tibi18
Hozzászólások: 1027
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:13
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Varane, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: tibi18 » 2013. április 30., kedd 8:45

Hát bízzunk benne, hogy ma végre tényleg letesznek vmit a srácok az asztalra, mert a padlás tele az ígérgetésekkel... Évtized meccse, tudjuk mit jelent a mez, meg tudjuk csinálni... stb.. Ezek csak szavak egyelőre.. Este hajrá! Hala Madrid!


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 155 regisztrált és 0 vendég