Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11219
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. június 1., péntek 12:13

Vicces ahogy sok helyen olvasom ZZ-ről,hogy taktikailag 0.Mintha végig örömfocival tripláztunk volna és nem taktikailag ette volna meg a világ top edzőit :lol: Gárdiola meg marad taktikai géniusz azok után,hogy már minden jött ment csapat agyonveri a 8 között akinek van egy normális edzője :lol: :lol: :lol: :lol:

Zidane a Tökéletes edző volt,taktikailag és mentálisan is.Ha az öltöző egyben marad lehet,hogy a mentális pluszt a játékosok tudják pótolni, egy olyan edző kell aki taktikailag rendben van és azért nem is egy benitez ami a tekintélyt illeti.

Én nem tudom ki legyen, a bajnoki címért egy majommal is versenyben kell legyünk.Spanyol kupa szintén.Bl-ben meg ha túljutunk az első komolyabb akadályon megint be lesz szarva tőlünk mindenki.De ott meg felszabadultan nyomás nélkül focizhatunk.Nehéz helyzet de nm megoldhatatlan.

A generáció váltás viszont így el lesz halasztva, mert bárki is jön nem teheti meg,hogy szétbombázza az öltözőt.Igazolni fog reméljük jól, 2-3 embert.Ha kikezdi a nagy öregeket nem éli meg az októbert ebben biztos vagyok.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. június 1., péntek 12:07

dzsi91 írta:Azért mókás lesz a következő szezon.Míg a barszának egyértelműen a bl lesz a prioritás nekünk a hazai dupla.
Nem szabad így hozzáálnunk amúgy, hogy "nem baj, ha".
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

markmadrid
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2016. november 21., hétfő 11:01
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Di Maria, Coutinho, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: markmadrid » 2018. június 1., péntek 12:03

SzB írta:Wenger a legnagyobb baromság lenne, az elmúlt 10 évben olyan dilettantizmusokat csinált az Arsenal-ban, hogy a fal adta a másikat. Sikertelen és ostoba ember. Le is kellene venni erről a listáról. Egyáltalán kinek jutott eszébe rátenni?
Lopetegui viszont ráférne. Ő könnyen lehet a VB szárkapitánya, de más is kiugorhat. Tudom, hogy a válogatott más műfaj, és az olcsóbb edzők vállalnak kapitányságot, de volt már aki onnan ugrott ki (ld. Dárdai)
A VB nyolcaddöntőkig most egyébként is csend lesz.Átigazolásokról sem nagyon fognak beszélni, csak találgatások lesznek. Nem hiszem, hogy bukásokat és súlyos sérüléseket kockáztatva a VB végéig bárkiért is fizetnének.
Guti eredményes egyébként, eredményesebb mint Zidane volt a második sorban. De tudjuk jól, hogy nem ezen, hanem a teljes stábon múlik.
Mindenkiben van kockázat. A suttyó Neymar mellé, (ha ő van a dolog mögött), valószínű egy kifejezetten intelligens és leginkább spanyol edző kellene, aki képes lesz megfékezni majd.

Wenger közel sem olyan rossz edző... Tény,hogy túl sokáig húzta az Arsenalnal ami szépen kivette őt a top-ból.
De ő képes lehet levezényelni egy generációváltást és képes lehet egy Real Madriddal nyerni.

Lopetegui ? Egy nonam edző aki egyelőre semmit sem ért el. Neki most lesz az első tesztje. Ide ő jelenleg nagyon kevés lenne. Guti szintén... Azért ő nem Zidane. Milyen sikereket ért el ? Nem is foglalkozott még felnőttekkel ha jól tudom.

Zidane már azért volt másodedző Anche alatt és a Castillaval is letolt 1 szezont.
Guti jelenleg rossz választás lenne. Tapasztalatlan és közel sincs olyan tekintélye mint Zidannak volt. Egyátalán látta már valaki,hogy Guti csapata hogy játszik?

Ennyi erővel Xabi Alonso. Benne legalább látszott mindig is,hogy egyszer edző lesz. Méghozzá majdnem biztos,hogy Top.

markmadrid
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2016. november 21., hétfő 11:01
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Di Maria, Coutinho, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: markmadrid » 2018. június 1., péntek 11:55

Én megnézném az öreg Wengert mit csinálna itt. Sok passzos gyors szép focit játszat. Nincs milliméterre megszabva a taktikája így az olyan egyének mint Marcelo, Isco is könnyedén tudnának jól játszani. Én komolyan őt szeretném. Szerintem pár évre tökéletes lenne az öreg.

Az ellenérv mellette nekem az,hogy már nagyon régóta nem tud nyerni. Nehéz megmondani,hogy viselné azt,hogy most ő lenne a nagykutya. A Real majdnem mindig mindenki ellen esélyes míg az Arsenal nagyon sokszor volt underdog.

Az igazolások talán a másik ami necces lehet. Nem tudom mennyire merész a képzelőereje. Vagyis,hogy itt a legmagasabb polcról is válogathat (sőt kell is) míg az Arsenalnal ilyen nem vagy csak elvétve volt.

Allegri lehetne még jó. Az egyik legnagyobb taktikus lett az évek alatt. Több játékrendszert ismer és alkalmaz jól. Bár a Juvéval idén hosszabbított.

Poch: Ő tényleg jó lenne. Fiatal ambiciózus és Madridista is. Sokan felrótták neki,hogy nem tud nyerni... Azért a spurs anyagilag nem említhető egy lapon a két Manchesterivel na meg ott a Chelsea is. Poolrol nem is beszélve. Ott azért nem könnyű nyerni. Kerete a Spursnek nem rossz,sőt. Viszont azért ők nem képesek olyan igazolásokra mint a fentebb említettek.
Szerintem az egyik legnagyobb potenciállal rendelkező edző ő jelenleg.

Akiket kilehet zárni az Löw,Anche,Sarri,Conte és Gutit is. Ő azért nem Zidane. Nem fog ő még a Real menedzsere lenni. Mostanában még biztos nem.

Igazából vagy Poch vagy Wenger lesz. Az argentin az első számú jelölt de ha nem engedi el Levy akkor a francia lesz.

Zidane-ra kíváncsi leszek hova fog majd menni. Igazából akkor fog kiderülni igazán,hogy mekkora edző ő valójában. Amit itt elért az fenomenális de még ettől függetlenül senki nem tartja top edzőnek ami jogos is szerintem.

Juve,Francia válogatott,PSG ami kinézhet neki szerintem.

Angliába nem tudnám elképzelni.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11219
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. június 1., péntek 11:47

Azért mókás lesz a következő szezon.Míg a barszának egyértelműen a bl lesz a prioritás nekünk a hazai dupla.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
SzB
Hozzászólások: 323
Csatlakozott: 2018. január 14., vasárnap 11:04
Kedvenc játékosaid: CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: SzB » 2018. június 1., péntek 11:46

Wenger a legnagyobb baromság lenne, az elmúlt 10 évben olyan dilettantizmusokat csinált az Arsenal-ban, hogy a fal adta a másikat. Sikertelen és ostoba ember. Le is kellene venni erről a listáról. Egyáltalán kinek jutott eszébe rátenni?
Lopetegui viszont ráférne. Ő könnyen lehet a VB szárkapitánya, de más is kiugorhat. Tudom, hogy a válogatott más műfaj, és az olcsóbb edzők vállalnak kapitányságot, de volt már aki onnan ugrott ki (ld. Dárdai)
A VB nyolcaddöntőkig most egyébként is csend lesz.Átigazolásokról sem nagyon fognak beszélni, csak találgatások lesznek. Nem hiszem, hogy bukásokat és súlyos sérüléseket kockáztatva a VB végéig bárkiért is fizetnének.
Guti eredményes egyébként, eredményesebb mint Zidane volt a második sorban. De tudjuk jól, hogy nem ezen, hanem a teljes stábon múlik.
Mindenkiben van kockázat. A suttyó Neymar mellé, (ha ő van a dolog mögött), valószínű egy kifejezetten intelligens és leginkább spanyol edző kellene, aki képes lesz megfékezni majd.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8312
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Faust » 2018. június 1., péntek 11:43

Ebből a szempontból örülök, hogy most nem lesz egy Szuperkupánk a Barca ellen, matracékat remélhetőleg rutinból elkenjük.

Abban egyetértek, hogy a bajnokságnak kell a prioritásnak lennie most pár évig, mert szörnyű, amit művelünk egy jó ideje.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: KAG » 2018. június 1., péntek 11:07

DinhoL írta:
Hát igen, Rafa nyert championshipet :mrgreen:

Meg BL-t is... :roll: :mrgreen:
ZIDANE

Avatar
DinhoL
Hozzászólások: 989
Csatlakozott: 2015. május 19., kedd 19:27
Kedvenc játékosaid: Michael Laudrup, R10, Carles Puyol, Xavier Hernández
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, LA Lakers

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: DinhoL » 2018. június 1., péntek 11:02

Remy írta:
realistahuni írta:Wenger ugyanaz lenne mint Benitez, egy bukott edző aki több mint 10 éve ért el komolyabb sikert. Nulla tekintélye lenne. Januárra már ki lenne rúgva.
Mondjuk a kettő edző szerintem nem említhető egy lapon. Függetlenül attól, hogy Wenger is a kiégett arcát mutatta már évek óta.
Hát igen, Rafa nyert championshipet :mrgreen:
Som i Serem!
6oat

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: istimester » 2018. június 1., péntek 11:01

Realista24 írta:Olyan edzőt fognak keresni, aki a bajnokságban esélyes lehet. A BL-ben olyan mérce van, amit senki nem képes megugrani jó eséllyel. Bajnokság és kupa, ez lesz a prioritás, minden más ajándék.
Ja igen, augusztus 15., Tallin, Atma, ESZK.
És nagyon helyes, ha így lesz. Néhány évig a bajnokságnak kell prioritásnak lennie. Én már tavaly is a bajnokságot akartam. Nem sírok, hogy nem így lett, de most már legalábbb két egymás után jövő bajnoki címet szeretnék. Öt éves távlatban hármat mondjuk.

Raúl y Gutit most nem erőltetnőltetném.
Raúl a klubtörténelem egyik legnagyobb alakja, de nekem inkább klubelnök, mint edző típusnak tűnik.
Guti már reálisabb, csupaszív temperamentumos kis genya, de elsőre őt is inkább az asszisztensi pozíción látnám szívesen. Most benne van az időszakos, hangsúlyosan időszakos visszaesés, nem törném össze egy fiatal edző karrierlehetőségeit. Neki lesz még lehetősége.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27368
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Remy » 2018. június 1., péntek 10:51

realistahuni írta:Wenger ugyanaz lenne mint Benitez, egy bukott edző aki több mint 10 éve ért el komolyabb sikert. Nulla tekintélye lenne. Januárra már ki lenne rúgva.
Mondjuk a kettő edző szerintem nem említhető egy lapon. Függetlenül attól, hogy Wenger is a kiégett arcát mutatta már évek óta.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. június 1., péntek 10:48

Olyan edzőt fognak keresni, aki a bajnokságban esélyes lehet. A BL-ben olyan mérce van, amit senki nem képes megugrani jó eséllyel. Bajnokság és kupa, ez lesz a prioritás, minden más ajándék.
Ja igen, augusztus 15., Tallin, Atma, ESZK.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7370
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2018. június 1., péntek 10:43

Wenger ugyanaz lenne mint Benitez, egy bukott edző aki több mint 10 éve ért el komolyabb sikert. Nulla tekintélye lenne. Januárra már ki lenne rúgva.
Love football, hate antifa.

Professore
Hozzászólások: 1996
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Professore » 2018. június 1., péntek 10:32

chronic írta:Akárki fog érkezni, piszkosul tetves nehéz dolga lesz. :lol:
Egy agyonnyert, kiöregedő-ben lévő csapatot vesz majd át, megsértődött sztárokkal(CR,Bale).
Kemény kezű manus kell, aki tudja mit akar, hozni kell legalább 5-6 új arcot a csapatba, aki menni akar azt el kell engedni.
A most nyáron meghozott döntésektől függ majd a következő kb. 5 szezon, de lehet 10 is eredményessége.
Hat igen...rohadt nehez ez. Ha en lennek Perez :mrgreen: semmikep sem hoznek 0 km-es edzott. Nagy sansz van arra is hogy a kovi edzo megeg 1 szezon alatt szoval a masodedzo kerdes is izgalmas lehet. Raul es Guti nalam nem igazi opcio. Raul nagy legenda de mint edzo nem erzem a karizmat, Guti meg Mou 2 benyomas nekem (bar imadom a faszit), a temperamentuma most szerintem nem kompabilis a helyzettel. Azert az sem mellekes hogy Zizut bejelentese utan az ujsagirok alva tapsoltak meg :salute: Ez azert nem semmi... Egy Raul Guti hibrid mukodhetne de nem most rogton.

Szoval hoznek egy tapasztaltabb edzot jo taktikai erzekkel es melle meg...tadam! Xabi Alonsot :D . Ha jol ertelmeztem a hireket akkor most szerezte meg az edzoi diplomajat. Az o karaktere szerintem nagyon passzol a klubhoz, kiegyensulyozott es az sem mellekes hogy piszok jol latott a palyan na meg dolgoztott jatekoskent tobb nagy edzovel. A keret tobb tagjaval jatekostars volt szoval az oltozot is megtudna nyerni maganak konnyen plane ugy hogy a necces donteseket elotte meghuzna a kovi vezeto edzo...1-2 szezon alatt meg fejlodhetne es akkor johetne a valtas. Sajnos ahogy klasszis jatekosbol is hiany van ugy edzobol is (durva generaciovaltas zajlik eppen).

Most vezetoedzo szintjen nem nagy a merites kb mindegyik felhozott nev mellett van pro es kontra...Pochetino, Low tunik eselyesnek, nekem ok mindketto. Wenger? Hat nem tudom oreg roka szintjen nekem akkor mar inkabb Jupp vagy akar Hidding (ha egyaltalan meg praktizal :hmmm: ) VdB nalam nem mukodik (nem tudom azt a hig fost elfelejteni amit a valogatottal nyomott). Lehet Sari megse megy a Chelseabe igy meg o is kepbe kerulhet... Mindegy is mert akarkit neveznek ki ezek kozul lutri bizonyos ertelemben.

Go Xabi...2020! :mrgreen:

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6480
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2018. június 1., péntek 10:32

Nagyon szépen köszönöm! :'( :sziv:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. június 1., péntek 10:31

Wenger a gyors sokpasszos filozofiaba befer, csak nem gyoztes tipus.
Gutit meg en nem tudom komolyan venni, akarmennyire is birtam mint jatekos
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Csabi » 2018. június 1., péntek 10:19

ha minél előbb akarunk döntést hozni, majd folytatni a munkát és már mától építkezni, akkor wenger az ideális mivel nincsen csapata.

a tötenem elnöke megint elhúzza az időt majd július végéig, amikor 40 milliót kifizetve elengedi pocsettinót. annak semmi értelme nem lesz.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. június 1., péntek 9:54

egy nyar alatt nem lehet levaltani egy generaciot. fontos az idei nyar de ramehet akar 3 nyar is mire meglesz az uj mag.

bajnoksagokat es kupakat kell behuzni. bl bol jol laktunk.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2251
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: chronic » 2018. június 1., péntek 9:51

Akárki fog érkezni, piszkosul tetves nehéz dolga lesz. :lol:
Egy agyonnyert, kiöregedő-ben lévő csapatot vesz majd át, megsértődött sztárokkal(CR,Bale).
Kemény kezű manus kell, aki tudja mit akar, hozni kell legalább 5-6 új arcot a csapatba, aki menni akar azt el kell engedni.
A most nyáron meghozott döntésektől függ majd a következő kb. 5 szezon, de lehet 10 is eredményessége.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. június 1., péntek 9:23

Sky Sports: There is no verbal agreement between Spurs & Pochettino that would allow him to negotiate terms for a move to LaLiga.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 219 regisztrált és 0 vendég