Cristiano Ronaldo

A Real Madrid egykori nagyjai.

Visszahoznád a Real Madridhoz?

A szavazás 2022. december 7., szerda 18:56-kor befejeződött.

Igen, de legfeljebb a szezon végéig.
48
35%
Igen, erre és a következő szezonra is.
39
28%
Szép volt, jó volt, de köszi, nem.
50
36%
 
Szavazatok száma: 137

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11244
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. június 2., szombat 12:33

Ha menni akar menjen de nehogy már még mi szívjunk emiatt is.Amíg nincs itt neymar es mbappe a sarki boltba nem engedném el.Élő szerződése van egy elég brutál kivásárlási árral.Hozzon vevőt vagy üljön nyugton.

Bale meg menjen a faszba,az elmúlt 3 évben ha feszkó volt az mindig miatta volt.Ő tényleg hozzon egy vevőt és lépjen le ezzel a góljával mert jövőre ilyenkor vasvillával pesz elkergetve szerintem.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1772
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Donát » 2018. június 2., szombat 12:27

pheco írta:Cristiano Ronaldo has told his teammates that he is leaving Real Madrid! [MARCA]

Ennek nem lehet igy vege :'(
Amugy en is benyeltem eloszor, de ezt ugy az I was born to be a Madrisita irta, vagyis en ott olvastam. De megnezve a Marcan a teljes cikket ott az van, hogy mar hetekkel Kijev elott elmondta a tarsaknak. Akkor nem szivargott ki? Bale nem tudta, utolag visszakozik? Nem tul hiteles nekem.
Bar masik oldalrol az e hetre igert bejelentesere meg varni kell, pedig szombat van.

Amugy szerintem europaban a PSGn kivul nincs szamara realis allomas. A MUban, abban a fociban lerombolna a szobrat. A Liegue1-ben meg siman szorna a golokat egy ilyen kiemelkedo csapatban.

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Mickey » 2018. június 2., szombat 12:16

Jó lesz még ő, erre a szezonra!

Majd ha már hivatalos, addig egy percig sem! :vivo:
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4484
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2018. június 2., szombat 12:12

azért ne kezeljük már még tényként, hogy elmegy, ez nem az első ilyen szitu. ha nem akarjuk eladni, akkor nem fogjuk, annál meg profibb, hogy szezon közben hisztizzen majd. a 14. után léphet. :D

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11244
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. június 2., szombat 12:11

szerződése van 1milliárdos kivásárlási árral.Jófejkedni remélem nem foguk.A united vagy kivásárolja máshogy ne vigye.A psg meg adja Bappe nemyart érte.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. június 2., szombat 12:03

Nem is azzal van a baj, hogy megy, hanem ahogy megy. Jelentette volna be aprilisban es akkor kap egy szep bucsut a Bernabeuban. De igy nyar kozepen egy VB elott/utan kisurranni a hatso ajton :-(
Kivancsi vagyok hova megy. Mou miatt MU-t nem tudom elkepzelni, max PSG-t.

Azt ugye erzitek ti is, hogy Bale maradni fog, ha Ce megy? Szerintem ZZ emiatt allt fel, mert Perez mondta, hogy ez igy lesz es meg kapust is hoz. Siman el tudom kepzelni, sajnos.

Avatar
MyStiQ
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 9:56

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: MyStiQ » 2018. június 2., szombat 11:59

Én megérteném, ha tényleg így döntene.

Legenda lett itt, innen már neki is lefelé vezet az út.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11244
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. június 2., szombat 11:55

pheco írta:Cristiano Ronaldo has told his teammates that he is leaving Real Madrid! [MARCA]

Ennek nem lehet igy vege :'(
Kikúrt nagy vicc ez az egész.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. június 2., szombat 11:51

pheco írta:Cristiano Ronaldo has told his teammates that he is leaving Real Madrid! [MARCA]

Ennek nem lehet igy vege :'(
el kell fogadni.
azért jobb ez így, mert nem akarom a hosszú szenvedést látni, ahogy egyre jobban esik vissza, és egyre idegesebb, amiért már a teste nem képes arra, amire korábban.
psg vagy mu, nincs mese, neymar, bappe ,hozni kell.

kurvanagy játékos, érződni fog a hiánya, de menni kell tovább. kibaszott nagy pályafutás az övé, kezdettől mostanáig. remélem még ez az aranylabder az övé lesz.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. június 2., szombat 11:48

Cristiano Ronaldo has told his teammates that he is leaving Real Madrid! [MARCA]

Ennek nem lehet igy vege :'(

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6660
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2018. június 1., péntek 19:13

És szerinted akkor ez a megoldás egy 33 éves vér profi embertől?
Hat ez az. Ember o is, es hibazhat. Hibazott, hogy rogton ezzel kezdte a bl donto utan, majd probalt korrigalni a kommunikaciojan, de ha valakivel mar hosszu ideje nem jutsz egyezsegre, aki raadasul a fonokod, az elnok, es mar minden kovet megmozgattal, akkor elofordulhat, hogy az ember olyat mond/tesz, amit kesobb megban, de ott akkor abban a pillanatban elojott belole. Tenyleg nem tudhatjuk, mi zajlott a hatterben eddig, ami idaig fajult.
:goat:

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5163
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: lestat » 2018. június 1., péntek 17:38

eReMA írta:
Kerlon írta:Amúgy az tényleg durva, hogy gyakorlatilag 3 hónapot focizott idén.
realgift írta:
Mezonyben - 1 ember volt es ez nem az elso ilyen szezonja. Tavalyi szezonjat is ugy mentettek meg, hogy beraktak centerre golt loni.
NAh, "apa, kezdődik". Megint. Újra, és újra, és újra. Ez hihetetlen, hogy évről évre így megy, nem is emlékszem olyan szezonra már, amikor nem futottuk ezeket a köröket.

Nyár, ősz, tél ----> Esik vissza a teljesítmény, már nem bírja, öregszik, hisztizik, követelőzik, még most van belőle pénz, Raúl lesz, stb., stb., stb.
Tavasz----> Ez egy állat, kiszabott GOAT, aranylabda, all time legend, soha többé egy rossz szót sem senki, mindent megbocsájtunk, remélem marad, best ever, stb., stb.

De komolyan, kb 5 éve el van adva az ember a 3,14csába. A BL serlegek meg nem férnek el a KIBŐVÍTETT vitrinben. :kivagyhe:
Ez kurvajo volt :lol: Es tenyleg mindig ez megy. Nekem sem volt szimpi hogy BL-döntő után már rinyált. De végülis szarni rá mert :goat: :goat:

Reméljük megoldják Perezzel. Én ma azon gondolkodtam hogy szerintem marad még egy évet. 2019.ig. pont 10 éve lesz itt akkor.
Aztan irany MIAMI FC Becksy-vel :shifty:
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. június 1., péntek 16:45

rashford, pogba benne kell legyen az üzletben vmi módon akkor.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1465
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2018. június 1., péntek 16:41

Carlo szerint megy vissza a United-ba...az édesanyja is azt szeretné, ha Manchester-be menne.
Kíváncsi vagyok mennyit adnának érte...gondolom 100 millió eurónál nem többet...

Mondjuk én továbbra is tartom hogy pótolhatatlan a portugál. Iszonyat meg fogjuk érezni a hiányát, főleg a góljait nem fogja senki sem pótolni.

Avatar
eReMA
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 22:48
Kedvenc játékosaid: 4
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: eReMA » 2018. június 1., péntek 12:58

De miért olyan biztos ez, hogy a belengetett mondatai a jövőjét illetően a fizetési mizéria okán voltak? Tudatában a történtekkel, szerintem sokkal valószínűbb, hogy a játékosok -vagy csak bizonyos játékosok- érezték/tudták Zidane szándékát, és C erre reagált úgy, hogy az érkező edző és az általa megvalósított igazolások és csapat formálás függvényében gondolja át, hogy mi legyen. Pl., hogy az új edző kiket enged majd el, ill. milyen szerepet szán neki az elkövetkezendő időszakban. Lehet, hogy pont nem szeretne a kora miatt padra szorulni huzamosabb ideig, és amennyiben ez lenne a terv, lelépne. Ez számomra ebben a formában érthető lenne.

Sum: Volt a nyilatkozatában konkrétan a fizetésére/szerződésére utaló megjegyzés? Mert én nem emlékszem...
“Játssz nyugodtan!” - Puskás

The time on the clock is etched on our memories, 92:48.

El Real Madrid es el equipo más importante del mundo y lo será hasta que yo lo diga

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5899
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Süti » 2018. június 1., péntek 12:22

Kerlon írta: Nem akarok nagyon belemenni a teljesítmény kérdésbe, mert nekem nem ezzel van a gondom, de a Bayern ellen Benzema, a döntőben meg Bale volt a plusz. Előtte 2 fordulóban meg CR és nem ő hozta le az egészet. És továbbra se azzal van a baj, hogy CR fizetés emelést akar, hanem ahogy teszi.

Bayern elleni visszavágón valóban mondhatjuk, hogy Benz volt a plusz, bár azért túlzásnak érzem, döntőben Bale dologgal egyetértek, ugyanakkor az is egy fél meccs volt. Dolgozni nem elég fél meccsen keresztül, futni, embereket lekötni fárasztani.
Az is jogos hogy nem ilyenkor és így kéne, de azt is látni kell, hogy szerintem Perezre muszáj a sajtón keresztül nyomást helyezni, kőkemény üzletember, nem adja "könnyen" magát.
Nem volt elegáns, de talán érthető, és védhető.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11244
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. június 1., péntek 12:06

Zz után igazából minden öregünket meg kell tartsuk Bale-t leszámítva.Most az öltözőnek jobban egyben kell lennie mint valaha.Cr elengedésére nem állunk készen.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. június 1., péntek 12:05

M@dridist@ írta:
Kerlon írta: És továbbra se azzal van a baj, hogy CR fizetés emelést akar, hanem ahogy teszi.
Lehet próbálta a színfalak mögött is intézni csak a szavai nem találtak meghallgatásra...
Nem tudhatjuk.
És szerinted akkor ez a megoldás egy 33 éves vér profi embertől? :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

IQQ
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2018. június 1., péntek 11:56
Kedvenc játékosaid: ronaldó

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: IQQ » 2018. június 1., péntek 11:59

Süti írta:
Csabi írta:bet365 101-es szorzóval küldi, hogy cé lesz a következő edzőnk.

hmm.. :hmmm:
Mennyire zseni lenne. :mrgreen:
szerintem sok pénzt ne tegyél rá! ahhoz tanulni kell... 6 általános kevés hozzá

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1465
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2018. június 1., péntek 11:58

Cr mentalitása és góljai jelenleg pótolhatatlanok...nincs jelenleg a piacon olyan játékos aki helyettesíthetné őt...
Ha Perez elengedi az hatalmas hiba lesz.
Szerintem Zizou és CR hiányát iszonyat meg fogjuk érezni...


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 60 regisztrált és 0 vendég