Mozi, filmek

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. június 8., péntek 17:05

sztem elvállalták 1 dollárért :mrgreen:

hogy van akkor ez? ez a főnök utolsó vagy azelőtti filmje?
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. június 8., péntek 15:51

Remy írta:Margot Robbie, Brad Pitt, Leonardo DiCaprio, Dakota Fanning, Timothy Olyphant, Kurt Russel, Damian Lewis, Emile Hirsch, Luke Perry, Tim Roth, Burt Reynolds, Clifton Collins Jr, Michael Madsen és Zoe Bell után... Al Pacino is csatlakozott Tarantino új filmjéhez. :shifty: :ozil: B-) :coffee:
Tuti egy szobaban jatszodik az egesz. Ennyi sztargazsi utan nincs keret masra :mrgreen:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27247
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2018. június 8., péntek 9:46

Margot Robbie, Brad Pitt, Leonardo DiCaprio, Dakota Fanning, Timothy Olyphant, Kurt Russel, Damian Lewis, Emile Hirsch, Luke Perry, Tim Roth, Burt Reynolds, Clifton Collins Jr, Michael Madsen és Zoe Bell után... Al Pacino is csatlakozott Tarantino új filmjéhez. :shifty: :ozil: B-) :coffee:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
nzooli93
Hozzászólások: 1325
Csatlakozott: 2017. február 23., csütörtök 12:11
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: nzooli93 » 2018. június 5., kedd 13:14

BlancoMark írta:Love, Simont latta mar itt valaki? Kivancsi lennek a velemenyekre. :)

elég jó film lett. Nyílván a meleg téma miatt sokan idegenkednek tőle, de egy parádés lett. Ugyanaz játszik benne, aki a nyár királyaiban. Az is tinédzerekről szólt ugye, meg szerelemről,csak itt ugye a főszereplő a saját neméhez vonzódik. Aggódtam ,hogy a főszereplő gyenge lesz színészileg ,de pont az ellenkezője történt. Megcsinálta a belépőjét hollywoodba.Minden tekintetében benne volt ,hogy tényleg miket érezhet egy kamasz ilnyekor. Nagyon durván meglepett.Rendezés ,zene is nagyon patent lett. Ilyen tinédzseres témában ez lett a legjobb film talán eddig. Féltem,hogy rámennek kicsit a szexualitásra meg hasonlókra, de semmi ilyen. Érzelmekre játszik a film, barátokkal való kapcsolatra. Szóval érdemes megnézni mindenkinek. A barátokat játszó karakterek is nagyon jók. Főleg az egyik lány, aki a 13 reasons why sorozatban játssza a kazettás csajszit :D

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27247
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2018. június 5., kedd 8:15

Insidious 4

Harmadik rész utan, azt vártam, hogy kapok egy még szarabb filmet. Ennek ellenére bőven nézhető lett. Nem nagy cucc, de nem fáj. Elise története meg élvezhető.

Kanyar

127 óra féleség, de megfűszerezték egy kis aberrációval. Kiszámítható, de mégis nézhető.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4802
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2018. június 3., vasárnap 0:50

Love, Simont latta mar itt valaki? Kivancsi lennek a velemenyekre. :)

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: kodo » 2018. június 2., szombat 10:33

SOLO


Nem voltak nagy elvárásaim, ezért nem is csalódtam. Péntek esti mozinak megfelelő. Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Maul tetszett a végén.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Faust » 2018. június 1., péntek 11:11

No, hálistennek megint elhasalt a Holló remake, belátható időn belül nem nyúlnak hozzá. :coffee:

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Anthony » 2018. május 30., szerda 8:21

Gringo

A trailer tetszett, de basszus, egyrészt tényleg mindent ellőttek benne, másrészt a trailer alapján sokkal viccesebb filmre számítottam, ez nagyon kontár munka, pedig lett volna benne potenciál.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. május 29., kedd 16:26

megtoltam 2000rel. :D
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. május 29., kedd 16:20

Na, adakozzatok a Karim filmért porvafor.
https://ncore.cc/requests.php?action=details&id=135654
Puszi
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27247
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2018. május 27., vasárnap 23:03

SOLO

Gratulálok a Disneynek, hogy tudtak egy Han Solo nélküli Han Solo mozit csinálni, amiben bemutatták, hogy milyen nem volt sosem Han Solo. Noha megvoltak a pillanatai, és éppen emiatt vagyok csalódott és dühös is egyszerre. Annyi lehetőség van ebben a Star Wars univerzumban, hogy miért ilyenre vesztegetik a pénzt és az időt? Tele bakikkal, tele hiányosságokkal, tele olyan szálakkal, amik totál feleslegesek voltak bele. Liberalizmus és Feminizmus... gratuálok... nagyon kell nyomatni ezt egy ilyen filmben, nagyon... :kivagyhe:

Néhány karaktert leszámítva, mint Han Solo mozi tényleg nem sokat ér.

És minő meglepetés, meg is van az első igazi nagy bukás a Disneynek. 250 millából, alig 80-at hozott az első hétvégén.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: soadroli » 2018. május 24., csütörtök 14:54

The Sisters Brothers Trailer
Jake Gyllenhaal, Joaquin Phoenix. kell még valami? :D
Kép

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. május 21., hétfő 9:48

istimester írta:
Faust írta:Az igény ki lett építve, havi egy ilyen csilivili szarral. Én már teljesen rosszul vagyok tőlük, főleg hogy lassan elfogynak az “a listás” szuperhősök és jönnek a békategóriás szarok. :lol:
Most a moszlim szuperhősnő jön, ha jól olvastam a legutóbb :mrgreen:
és annak mi a fasz a superpower, felrobbant mindenkit?
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3269
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: istimester » 2018. május 21., hétfő 9:22

Faust írta:Az igény ki lett építve, havi egy ilyen csilivili szarral. Én már teljesen rosszul vagyok tőlük, főleg hogy lassan elfogynak az “a listás” szuperhősök és jönnek a békategóriás szarok. :lol:
Most a moszlim szuperhősnő jön, ha jól olvastam a legutóbb :mrgreen:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27247
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2018. május 20., vasárnap 15:52

Anno Arnold, Van Damme, Stallone, Lundgren, Norris, Seagal, stb mentek orrvérzésig, mára korszakot meghatározó alakok lettek.

És azért a filmjeik többsége tudjuk, hogy papíron mennyit ér, függetlenül attól, hogy mekkora rajongótáboruk van.

Most egy ilyen kort élünk. Totál megváltozott minden. Anno, hogy egy amcsi film eljusson ide közép-kelet euba, éveket kellett várni. Ma már szinte mindenhol egyszerre mutatják be a filmeket.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: ericco » 2018. május 20., vasárnap 15:18

Realista24 írta:VOltak. Persze. Csak nem futószalagon es nem döntöttek rekordot hetente. Mentek a Zs kategóriába, ezeket meg az egekig magasztaljak egy stablistas jelenet miatt. Egyszer kétszer poén ez a stáblista okosság, de mára ez lett a legnagyobb érv egy egy ilyen szar mellett. Hogy hű az mekkorát szólt
Régebben is magasztalták ezeket a filmeket, csak nem volt internet, és ezek a vélemények nem jutottak el hozzád. Vagy jóval kevesebb.
A képregényfilmek között is vannak, no nem kalsszikusok, mert szerintem a tdk sem az, hanem mondjuk kötelező darabok: az említett tdk, Watchmen, Logan, V mint Vendetta. És még pár, amelyik nem jut az eszembe, viszont fontos témát dolgoz fel, ráadásul jól. Csak húztak rá egy szuperhős jelmezt.
Merci Zizou!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. május 20., vasárnap 15:09

ericco írta:Csak ne kezdjünk abba bele, hogy régen minden jobb volt. Mindig is volt igény a szemétre, régebben is voltak bugyuta filmek, amelyek tömegeket vonzottak, korábban voltak ponyvaregények, az ókorban a gladiátorharcok sem pezsdítették fel az intelektuális életet, mégis népszerűek voltak.
Most a képregényfilmek képviselik ezt, az ok egyszerű, már megvannak a filmes eszközök, amelyekkel szinte bármi vászonra lehet vinni, viszonylag élethűen, innen pedig már csak egy lépés áthozni a kérpegények rajongóit fanbázisnak. És ha filmes szempontból nem is, de gazdasági és marketing szempontból a Marvel/Disney nem kis teljesítményt tett le az asztalra az elmúlt 10 évben. Nem olyan pofonegyszerű dolog ez, kérdezzétek meg a WB/DC-t.
VOltak. Persze. Csak nem futószalagon es nem döntöttek rekordot hetente. Mentek a Zs kategóriába, ezeket meg az egekig magasztaljak egy stablistas jelenet miatt. Egyszer kétszer poén ez a stáblista okosság, de mára ez lett a legnagyobb érv egy egy ilyen szar mellett. Hogy hű az mekkorát szólt :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: ericco » 2018. május 20., vasárnap 14:54

Csak ne kezdjünk abba bele, hogy régen minden jobb volt. Mindig is volt igény a szemétre, régebben is voltak bugyuta filmek, amelyek tömegeket vonzottak, korábban voltak ponyvaregények, az ókorban a gladiátorharcok sem pezsdítették fel az intelektuális életet, mégis népszerűek voltak.
Most a képregényfilmek képviselik ezt, az ok egyszerű, már megvannak a filmes eszközök, amelyekkel szinte bármi vászonra lehet vinni, viszonylag élethűen, innen pedig már csak egy lépés áthozni a kérpegények rajongóit fanbázisnak. És ha filmes szempontból nem is, de gazdasági és marketing szempontból a Marvel/Disney nem kis teljesítményt tett le az asztalra az elmúlt 10 évben. Nem olyan pofonegyszerű dolog ez, kérdezzétek meg a WB/DC-t.
Merci Zizou!

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Faust » 2018. május 20., vasárnap 14:43

Az igény ki lett építve, havi egy ilyen csilivili szarral. Én már teljesen rosszul vagyok tőlük, főleg hogy lassan elfogynak az “a listás” szuperhősök és jönnek a békategóriás szarok. :lol: Egyébként meg szarni rá, vannak minden évben bőven fasza filmek, nem kell őket nagyítóval keresni, csak nem azok folynak a csapból.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 48 regisztrált és 0 vendég