Cristiano Ronaldo

A Real Madrid egykori nagyjai.

Visszahoznád a Real Madridhoz?

A szavazás 2022. december 7., szerda 18:56-kor befejeződött.

Igen, de legfeljebb a szezon végéig.
48
35%
Igen, erre és a következő szezonra is.
39
28%
Szép volt, jó volt, de köszi, nem.
50
36%
 
Szavazatok száma: 137

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. június 2., szombat 21:47

Remy írta:1 évnél többet most már tényleg nem néznék ki belőle itt, szóval tőlem bármennyi mehetne neki.
De a szerződést nem úgy irjak meg hogy egy évre 80 milla, utána meg tizede.
Minek menne el utána ha tisztán megkapna 40 milliót?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Remy » 2018. június 2., szombat 21:33

1 évnél többet most már tényleg nem néznék ki belőle itt, szóval tőlem bármennyi mehetne neki.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. június 2., szombat 21:33

Realista24 írta:Azt írják hogy bruttó 80at akar.
:lol: :banplz:

mehet is bappénak vagy neymarnak a della :D
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. június 2., szombat 21:29

Azt írják hogy bruttó 80at akar.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. június 2., szombat 12:50

Csabi írta:egyébként, ha be akarja biztosítani az örök halhatatlanságot lehet nem lenne hülyeség lépnie. mondjuk a psg-be.

nálunk kitudja mi lesz, az se biztos hogy minden meccsen játszana, az őszei eddig is szarok voltak már. csak a fejetlenség van.

elmegy a psg-be, másodvonalas csapatok ellen játszani, elrak decemberig vagy 25 gólt, psg 15 ponttal fog vezetni a bajnokságban, szó nélkül behúzza az aranylabdát megint (+ ugye a blt is megnyerte idén)

lehet nekünk se lenne rossz olyan szempontból, hogy bappe, neymar kettősből az egyiket meglazíthatnánk vele.

nagy geciség lenne ez az egész, ezt senki nem tervezte így, ha valakinek, neki kijárt volna búcsúmeccs...de úgy látszik a real madridnál ez nem hagyomány. :'(
Kezdjük ott hogy En nem hiszem el ezt a hírt. Okos es dörzsölt csapat all mögötte. Minden a szerződési feltételek javítása miatt van szerintem.

Kicsit belezavar a képbe most Zidane, de nem fog a hátsó ajtón távozni szerintem.

Angoloknál augusztus közepéig van idő igazolni. PSG 31-ig tud, de ott hamar elválik hogy kire es mire lesz pénz.

Aggódók, de csak egy kicsit.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Csabi » 2018. június 2., szombat 12:36

egyébként, ha be akarja biztosítani az örök halhatatlanságot lehet nem lenne hülyeség lépnie. mondjuk a psg-be.

nálunk kitudja mi lesz, az se biztos hogy minden meccsen játszana, az őszei eddig is szarok voltak már. csak a fejetlenség van.

elmegy a psg-be, másodvonalas csapatok ellen játszani, elrak decemberig vagy 25 gólt, psg 15 ponttal fog vezetni a bajnokságban, szó nélkül behúzza az aranylabdát megint (+ ugye a blt is megnyerte idén)

lehet nekünk se lenne rossz olyan szempontból, hogy bappe, neymar kettősből az egyiket meglazíthatnánk vele.

nagy geciség lenne ez az egész, ezt senki nem tervezte így, ha valakinek, neki kijárt volna búcsúmeccs...de úgy látszik a real madridnál ez nem hagyomány. :'(

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. június 2., szombat 12:33

Ha menni akar menjen de nehogy már még mi szívjunk emiatt is.Amíg nincs itt neymar es mbappe a sarki boltba nem engedném el.Élő szerződése van egy elég brutál kivásárlási árral.Hozzon vevőt vagy üljön nyugton.

Bale meg menjen a faszba,az elmúlt 3 évben ha feszkó volt az mindig miatta volt.Ő tényleg hozzon egy vevőt és lépjen le ezzel a góljával mert jövőre ilyenkor vasvillával pesz elkergetve szerintem.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1745
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Donát » 2018. június 2., szombat 12:27

pheco írta:Cristiano Ronaldo has told his teammates that he is leaving Real Madrid! [MARCA]

Ennek nem lehet igy vege :'(
Amugy en is benyeltem eloszor, de ezt ugy az I was born to be a Madrisita irta, vagyis en ott olvastam. De megnezve a Marcan a teljes cikket ott az van, hogy mar hetekkel Kijev elott elmondta a tarsaknak. Akkor nem szivargott ki? Bale nem tudta, utolag visszakozik? Nem tul hiteles nekem.
Bar masik oldalrol az e hetre igert bejelentesere meg varni kell, pedig szombat van.

Amugy szerintem europaban a PSGn kivul nincs szamara realis allomas. A MUban, abban a fociban lerombolna a szobrat. A Liegue1-ben meg siman szorna a golokat egy ilyen kiemelkedo csapatban.

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Mickey » 2018. június 2., szombat 12:16

Jó lesz még ő, erre a szezonra!

Majd ha már hivatalos, addig egy percig sem! :vivo:
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2018. június 2., szombat 12:12

azért ne kezeljük már még tényként, hogy elmegy, ez nem az első ilyen szitu. ha nem akarjuk eladni, akkor nem fogjuk, annál meg profibb, hogy szezon közben hisztizzen majd. a 14. után léphet. :D

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. június 2., szombat 12:11

szerződése van 1milliárdos kivásárlási árral.Jófejkedni remélem nem foguk.A united vagy kivásárolja máshogy ne vigye.A psg meg adja Bappe nemyart érte.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. június 2., szombat 12:03

Nem is azzal van a baj, hogy megy, hanem ahogy megy. Jelentette volna be aprilisban es akkor kap egy szep bucsut a Bernabeuban. De igy nyar kozepen egy VB elott/utan kisurranni a hatso ajton :-(
Kivancsi vagyok hova megy. Mou miatt MU-t nem tudom elkepzelni, max PSG-t.

Azt ugye erzitek ti is, hogy Bale maradni fog, ha Ce megy? Szerintem ZZ emiatt allt fel, mert Perez mondta, hogy ez igy lesz es meg kapust is hoz. Siman el tudom kepzelni, sajnos.

Avatar
MyStiQ
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 9:56

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: MyStiQ » 2018. június 2., szombat 11:59

Én megérteném, ha tényleg így döntene.

Legenda lett itt, innen már neki is lefelé vezet az út.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. június 2., szombat 11:55

pheco írta:Cristiano Ronaldo has told his teammates that he is leaving Real Madrid! [MARCA]

Ennek nem lehet igy vege :'(
Kikúrt nagy vicc ez az egész.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. június 2., szombat 11:51

pheco írta:Cristiano Ronaldo has told his teammates that he is leaving Real Madrid! [MARCA]

Ennek nem lehet igy vege :'(
el kell fogadni.
azért jobb ez így, mert nem akarom a hosszú szenvedést látni, ahogy egyre jobban esik vissza, és egyre idegesebb, amiért már a teste nem képes arra, amire korábban.
psg vagy mu, nincs mese, neymar, bappe ,hozni kell.

kurvanagy játékos, érződni fog a hiánya, de menni kell tovább. kibaszott nagy pályafutás az övé, kezdettől mostanáig. remélem még ez az aranylabder az övé lesz.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. június 2., szombat 11:48

Cristiano Ronaldo has told his teammates that he is leaving Real Madrid! [MARCA]

Ennek nem lehet igy vege :'(

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2018. június 1., péntek 19:13

És szerinted akkor ez a megoldás egy 33 éves vér profi embertől?
Hat ez az. Ember o is, es hibazhat. Hibazott, hogy rogton ezzel kezdte a bl donto utan, majd probalt korrigalni a kommunikaciojan, de ha valakivel mar hosszu ideje nem jutsz egyezsegre, aki raadasul a fonokod, az elnok, es mar minden kovet megmozgattal, akkor elofordulhat, hogy az ember olyat mond/tesz, amit kesobb megban, de ott akkor abban a pillanatban elojott belole. Tenyleg nem tudhatjuk, mi zajlott a hatterben eddig, ami idaig fajult.
:goat:

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5053
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: lestat » 2018. június 1., péntek 17:38

eReMA írta:
Kerlon írta:Amúgy az tényleg durva, hogy gyakorlatilag 3 hónapot focizott idén.
realgift írta:
Mezonyben - 1 ember volt es ez nem az elso ilyen szezonja. Tavalyi szezonjat is ugy mentettek meg, hogy beraktak centerre golt loni.
NAh, "apa, kezdődik". Megint. Újra, és újra, és újra. Ez hihetetlen, hogy évről évre így megy, nem is emlékszem olyan szezonra már, amikor nem futottuk ezeket a köröket.

Nyár, ősz, tél ----> Esik vissza a teljesítmény, már nem bírja, öregszik, hisztizik, követelőzik, még most van belőle pénz, Raúl lesz, stb., stb., stb.
Tavasz----> Ez egy állat, kiszabott GOAT, aranylabda, all time legend, soha többé egy rossz szót sem senki, mindent megbocsájtunk, remélem marad, best ever, stb., stb.

De komolyan, kb 5 éve el van adva az ember a 3,14csába. A BL serlegek meg nem férnek el a KIBŐVÍTETT vitrinben. :kivagyhe:
Ez kurvajo volt :lol: Es tenyleg mindig ez megy. Nekem sem volt szimpi hogy BL-döntő után már rinyált. De végülis szarni rá mert :goat: :goat:

Reméljük megoldják Perezzel. Én ma azon gondolkodtam hogy szerintem marad még egy évet. 2019.ig. pont 10 éve lesz itt akkor.
Aztan irany MIAMI FC Becksy-vel :shifty:
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. június 1., péntek 16:45

rashford, pogba benne kell legyen az üzletben vmi módon akkor.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1449
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2018. június 1., péntek 16:41

Carlo szerint megy vissza a United-ba...az édesanyja is azt szeretné, ha Manchester-be menne.
Kíváncsi vagyok mennyit adnának érte...gondolom 100 millió eurónál nem többet...

Mondjuk én továbbra is tartom hogy pótolhatatlan a portugál. Iszonyat meg fogjuk érezni a hiányát, főleg a góljait nem fogja senki sem pótolni.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 16 regisztrált és 0 vendég