Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
babaking
Hozzászólások: 3106
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: babaking » 2018. június 7., csütörtök 13:36

kodo írta:
Realista24 írta:
Ja, csak Firmino burkoltan lehülyézte Ramost :lol:
Támadásnak vette a poént. :lol: Arra reagálnia se kellett volna.

De nem sírták tele a médiát, különböző összeesküvés elméletekre hivatkozva. Meg a döntő előtt is viszonylag csend volt, számomra szimpatikus csapat maradt. A szurkolóik más téma, bár ott is van a kulturáltabb mag és a többi petíciózós, ahogy minden más klubnál. :D
Mondjuk a petíciózós klub és a sárdobálás nagy része mégcsak nem is Pool szurkolóktol jön. Ráadásul a média még olyanokat is behülyített, akik nem is értenek a focihoz.

Nekem is volt olyan ismerösöm, aki úgy kezdte a bekezdést, hogy nem ért a focihoz, mert életében nem rúgott labdába és úyg osztotta meg a petíciót.

Amennyire én láttam a Pool részéröl sem volt semmi komolyabb komment, csak annyi, hogy Salah kiesése meghatározta a meccset, de ez abszolút igaz.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. június 7., csütörtök 13:32

kodo írta:
pheco írta:Es meg, hogy hangoztattuk, hogy a Pool ellen fajna a legkevesbe a vereseg, mert legalabb szimpi csapat. Okadek, amit muvelnek a donto ota :lol:

Jatekosoktól és Klopptól se jött szembe semmi okádék megjegyzés velem.
Szerintem pont ez a hallgatás ami undorító tőlük. Látják mi folyik a salah eset miatt és véletlenül sem szólalna meg az egyiptomi lufi. Sőt még kiadnak valami hamis orvosi vizsgálatot kariusról csak hogy szítsák a tüzet. Szerintem van az a pont amikor a vesztes félnek hozzá kéne szólni, de ők inkább hagyják,hiszen így legalább ők erkölcsi győztesnek tűnnek.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: kodo » 2018. június 7., csütörtök 13:08

Realista24 írta:
Ja, csak Firmino burkoltan lehülyézte Ramost :lol:
Támadásnak vette a poént. :lol: Arra reagálnia se kellett volna.

De nem sírták tele a médiát, különböző összeesküvés elméletekre hivatkozva. Meg a döntő előtt is viszonylag csend volt, számomra szimpatikus csapat maradt. A szurkolóik más téma, bár ott is van a kulturáltabb mag és a többi petíciózós, ahogy minden más klubnál. :D

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. június 7., csütörtök 13:02

kodo írta:
pheco írta:Es meg, hogy hangoztattuk, hogy a Pool ellen fajna a legkevesbe a vereseg, mert legalabb szimpi csapat. Okadek, amit muvelnek a donto ota :lol:

Jatekosoktól és Klopptól se jött szembe semmi okádék megjegyzés velem.
Ja, csak Firmino burkoltan lehülyézte Ramost :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: kodo » 2018. június 7., csütörtök 13:02

pheco írta:Es meg, hogy hangoztattuk, hogy a Pool ellen fajna a legkevesbe a vereseg, mert legalabb szimpi csapat. Okadek, amit muvelnek a donto ota :lol:

Jatekosoktól és Klopptól se jött szembe semmi okádék megjegyzés velem.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. június 7., csütörtök 12:24

Es meg, hogy hangoztattuk, hogy a Pool ellen fajna a legkevesbe a vereseg, mert legalabb szimpi csapat. Okadek, amit muvelnek a donto ota :lol:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. június 7., csütörtök 10:09

Realista24 írta:A Pool drukkerek a Karius eset miatt újrajátszást akarnak :lol: :lol:
Azt nem küldtem, hogy van olyan petíció, hogy ne kezdhessenek új petíciót a Pool drukkerek?
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. június 7., csütörtök 9:54

A Pool drukkerek a Karius eset miatt újrajátszást akarnak :lol: :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. június 6., szerda 15:06

Massachusetts General Hospital, where Karius was examined, receives funds from the Boston Red Sox Foundation which is owned by Fenway Sports Group, who also own Liverpool FC.
(AS)
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3832
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane
Tartózkodási hely: Erdély

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2018. június 6., szerda 11:51

Én már csak hangosan röhögök a szenvedésükön. :lol:

A nagy többség azt szerette volna látni, ahogy a Real veszít, nem pedig azt ahogy a Pool győz...

Nem kapták meg. Most meg kapaszkodnak ilyen blfszságokba.
Petíció az újrajátszásért :lol: :lol: :lol:
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. június 6., szerda 10:41

Oké,hogy szánalmas amit a liverpool csinal.De az ilyen shitstormoknál a kulát mindig el kell osztani 10el barszáék miatt.

Kb 100 autobot kommentelőből vagy ujságíróból 80-90barszás, a maradék meg a bayern liverpool juve tökömtudja kik.

Az “”objektív”” média meg egyértelmű.Aki szereti a Real-t az úgyse fogja megváltoztatni a véleményét,de rákattint mert a csapatáról van szó.Aki nem szereti azt viszont etetni kell,mert az is rákattint hiszen ő józsi sportszerű és fair sport követő akinek mindig van néhány szabad perce a sportszerűség nevében a halálát kívánni egy-eg Real játékosnak-edzőnek stb.

Az meg amúgy kurva szánalmas amit a bayern és mostmár a liverpool is csinál.Kihasználják a kialakult helyzetet és amögé bebújva mossák kezeiket.Mert amúgy a bayern geciszánalmas éveket produkált ezért jó bírózni meg szerencsézni mert ha az nincs akkor bizony csupaszon pont úgy néznek ki az elmúlt pár évben mint a psg vagy a city.

A liverpool meg egy bohóc ágon eljutott egy bl döntőbe ahol talán az elmúlt 20 év legszánalmasabb produkciójával álltak elő.Azért őket is meglehetne kérdezni kloppostól,premier leaguestől,hogy ez mégis mia fasz volt?! De besze ha megindul a szenny könnyebb beállni a sorba mint felvállalni ,hogy igazából kurva szarok vagyunk.

A juventus egyébként hiába kattant ott el a 93ik percben(ott igazából bárki elkattan ha jogos ha nem) ők becsülettel tűrték a cardiffi mészárlást meg Ronaldot is megtapsolták.

A lényeg,hogy barszáék nélkül ez az egész foshalmaz kb tizede lenne annak amit tapasztalunk az elmúlt években.Nekik fáj ez a legjobban.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Babinho » 2018. június 6., szerda 10:00

Nem igazán érdekel a vesztesek dumája, főleg ha ennyire lealacsonyodnak, mint az idei ellenfeleink, de mondjuk amikor egy múlt nélküli, megvásárolt psg-vel játszottunk és elpicsáztuk őket oda-vissza akkor azért a viselkedésükön nem lepődtem meg...nem tudják milyen a legnagyobbak közt játszani, mind a szurkolóik, mind az egész klubjuk szánalmasan vergődött a párharc alatt, legjobb teljesítménnyel a sajtószobában rukkoltak elő...

Na DE!

A liverpool, mint klub (nem a szurkolókról és az egyiptomi "ügyvédről" beszélek) egy sokkal nagyobb hagyományokkal bíró klub, ezernyi sikerrel, trófeával és szép csatával a történelmében. Hogy engedhetik ezt meg maguknak, hogy ripacsot, prostituáltat csinálnak magukból? Hogy engedhetik meg maguknak, hogy az elmúlt 10 évben elért legnagyobb sikerüket, a bl döntőt, nem felnőve elődjeikhez szánalmas sírásba, kínos magyarázkodásba kezdenek. Mégis mi a jó francot képzelnek akkor amikor 140 millióért eladják az egyik legjobbukat a télen, és aztán sírnak, hogy egy Lallanat kell becserélniük, mert nem vettek senkit? Tényleg egy olyan esésre fogják a vereségüket, amiben konkrétan nem egy becsúszás, egy nyújtott láb, egy rátartás, egy fejelés, könyöklés, hanem maga a fűre esés okozta a sérülést?
Tényleg a Liverpoolban nem maradt egy darab ember aki nem egy két hetes CT vizsgálatra hivatkozna, amikor Kariusról beszélünk, hanem hogy ez az ember egy órási balfasz, és 2 gyors szitációban tönkretette az önmaguk és szurkolóik álmát? Milyen agyrázkódásról beszélünk, amikor a kezében volt a labda, másodperceket pihent, és ezután egyszerűen rádobja Benzema lábára a labdát? Komolyan valaki ezt elhiszi, hogy ez Ramos miatt volt? Hova lett egy ekkora klubból a méltóság? Hol van Gerrard vagy tudom is én milyen legendáik vannak, aki azt mondja, gyerekek nézzünk már magunkba! A pályán nyújtott teljesítménye is méltatlan volt egy BL döntőhöz a Liverpoolnak, szánalmas pojácák csapata, de hogy a meccs után hetekkel is csak ezt fújják, végleg biztosítanak mindenkit, hogy a múltban dicső klub, mára nem véletlenül örök vesztes, kretének gyülekezete. Fogalmuk nem volt hogy lehetne egy ilyen döntőben nyerni, méltóan szerepelni, a szurkolóikat a vereség ellenére is büszkévé tenni...az elmúlt 10 év legnagyobb sikerét, siránkozással, mártírkodással tették emlékezetessé. A liverpool a modern kori focisták és klubok mintapéldánya lett. Egy klub aki másokra mutogat, amelyik nem férfiakból áll, hanem prostituáltakból.
Hát gratulálunk a Liverpool idei nagyszerű szerepléséhez. Reméljük a legnagyobb versenysorozatban többet nem kell elviselnünk ezt a szánalmas vergődést. A bestlígben és a angol búlvár címlapjain erre nagy a kereslet, itt nem.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. június 6., szerda 9:13

Kroos on Karius’s concussion: “I don’t know if this explains his mistakes, I don’t see it that way. If it’s a concussion - and extreme - you can’t or shouldn’t continue playing. He had the chance to keep the ball in his hands instead of rolling it into Benzema’s way. [bild]
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. június 6., szerda 7:31

http://www.espn.co.uk/football/uefa-cha ... ng-a-match

50 millioval kezdjuk a kovi blt. uj bl jutalmazasok.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2018. június 5., kedd 21:44

:lol: Akkor a Mundosok ezután nézzék a Lyon női csapatát, gondolom, olyan súlyú, színvonalú, reklámértékű mérkőzéseket mutatnak be, mint a férfi BL színvonal. Nekem jó lesz a nem korszakos, csaló, korrupt, nem jogosan nyerő, mészáros Real.
Egyébként szerintem a Káriuszos eset sem úgy volt. Ez a gonosz Perez szerintem képes volt lefizetni a Liverpool védőjét, hogy úgy lökje Ramost a kapusra, hogy az agyrázkódást szenvedjen. :lol: Csak így lehetett, mert a zseni amerikás kórház is megmondta, hogy Káriusz két héttel a vizsgálat előtt, és pont ennél az ütközésnél szenvedett agyrázkódást. Hát nem zsenik ? Azért hatalmas már az orvostudomány, hogy ezt is meg lehet így utólag állapítani. Szerintem ha Ulreichot is megvizsgálják, ott is ki fog derülni, hogy őt is kiütöttük.

Sosem lesz olyan meccs, amit jogosan nyehetünk meg ?
Az nem lehet esetleg, hogy a döntőn egész egyszerűen csak jobbak voltunk megint, mint az ellenfél, mert a három kopasz a padon és a csapat jobb munkát végzett ?
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Mickey » 2018. június 5., kedd 20:18

Realista24 írta:Mundo meg lehozta hogy nem a Real az első csapat amelyik triplazott a BLben. A Lyon női csapata par nappa előtte megtette!!!!!!
Semmiféle történelmet nem irt a Real Madrid.
Hurrá!
Már ezt is hallgathatom majd ... :lol:

De hát na....meg kell nézni az eredményeket, puszipá ! B-)
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. június 5., kedd 18:09

:lol: annyira meseszép volt ez az 5 év.És volt közte még egy portugál eb győzelem is. Nem is értem minek foglalkozik valaki még ezzel a sporttal aki nem Real kötődésű. Csak a fájdalom jut nekik :lol:

Káriusnak meg donga lába van,nem kell az orvosi papír ehhez.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. június 5., kedd 18:06

Mundo meg lehozta hogy nem a Real az első csapat amelyik triplazott a BLben. A Lyon női csapata par nappa előtte megtette!!!!!!
Semmiféle történelmet nem irt a Real Madrid.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. június 5., kedd 17:29

Courtois [Chelsea and Belgium goalkeeper]: Ramos responsible for Karius’ mistakes? After Ramos’ hit, Karius made two good saves. Blaming Liverpool’s defeat on Ramos is a bit strange. [as]
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. június 5., kedd 16:36

végre ramos elmondta.
innentől meg hogy salah fájdalomcsillapitóval játszhatott volna a második félidőben, nincs miről beszélni, nem akarom itt meglátni madridban, ha ilyen puhány. ha én visszamentem a kosárpályára szakadt térdszalaggal meg a focipályára törött könyékkel és zúzódott vállal (nyilván nem ezen a szinten) akkor nem tartom túl sokra, hogy egy béelldöntőn!!! ne menjek vissza, ha tudok.
lehet soha többé nem lesz esélye megnyerni...
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 81 regisztrált és 0 vendég