Cristiano Ronaldo

A Real Madrid egykori nagyjai.

Visszahoznád a Real Madridhoz?

A szavazás 2022. december 7., szerda 18:56-kor befejeződött.

Igen, de legfeljebb a szezon végéig.
48
35%
Igen, erre és a következő szezonra is.
39
28%
Szép volt, jó volt, de köszi, nem.
50
36%
 
Szavazatok száma: 137

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. június 7., csütörtök 17:26

Egy PSG-ben (és talán a ManU-ban) az Aranycipő lehet realitás, mert edző nélkül továbbra sem fognak semmire menni nemzetközi szinten.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: ericco » 2018. június 7., csütörtök 17:19

hunmadridista írta:Csak a PSG-t és a Manchester United-et tudom elképzelni az Ő igényei számára.
Komoly kupa, aranylabda, mindketto problemasabb lenne.
Merci Zizou!

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1458
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2018. június 7., csütörtök 16:53

ericco írta:
hunmadridista írta:akárhová igazol majd, az a klub iszonyat nagyot kaszál vele...
En azert kivancsi vagyok, hogy melyik lesz az a klub, ha eligazol, amelyik minden feltelenek eleget tesz. Gondolok itt a penzre es a sportszakmai szempontokra elsosorban.
Csak a PSG-t és a Manchester United-et tudom elképzelni az Ő igényei számára.

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: ericco » 2018. június 7., csütörtök 16:23

hunmadridista írta:akárhová igazol majd, az a klub iszonyat nagyot kaszál vele...
En azert kivancsi vagyok, hogy melyik lesz az a klub, ha eligazol, amelyik minden feltelenek eleget tesz. Gondolok itt a penzre es a sportszakmai szempontokra elsosorban.
Merci Zizou!

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1458
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2018. június 7., csütörtök 16:15

Iszonyú csalódott leszek ha hagyjuk a hátsó ajtón távozni a klubtörténelem egyik legnagyobb legendáját...én szinte bármit megadnék Neki azért, amit eddig a klubért tett.
Senki sem tudja majd pótolni ezt egy győztes mentalitást, meg ezt az iszonyú gólmennyiséget amit garantál a portugál évről évre...és az a durva hogy 2-3 magas színvonalú idény benne van az ürgében...
akárhová igazol majd, az a klub iszonyat nagyot kaszál vele...

Nálam Zidane távozásával valami megtört...ezentúl már nem lesz minden ugyanaz...új csapat épül...és tartok tőle hogy mire újra összeáll az új aranygeneráció addig lesz egy pár kupanélküli idényünk...

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6613
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2018. június 7., csütörtök 13:57

Marad es vita lezarva. :coffee: ket dolog nyugtat meg. CR nem nyilatkozott azota, pedig igerte. Tehat megy az egyezkedes. A masik, hogy Perez szerint szerzodese van, nem tavozhat csak ugy, illetve CR 82000 ember elott mondta, hogy jovore ujra itt. :shifty: amig az ujsagok irkalnak ossze vissza, az nem jelent semmit. Meglovagoljak a temat, mint az elmult evekben mindig.
:goat:

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: ericco » 2018. június 7., csütörtök 13:51

ziro4vr írta:Pedig olyan fasza lett volna ZZ terve, egyben tartani a csapatot, de elöl okosan frissíteni, aztán majd szép lassan a többit is. De ahogy hátul Ramos a király, elöl Ronaldo, az ő személyiségük, tekintélyük, elhivatottságuk kulcstényező. Neymar ebben sehhol sincs.
Meg itt a forumon is ezt irtuk. Max szelsovedo csereket kellett volna igazolni.
Perez tenyleg elkattant volna? Megint? Ezt valahogy nem akarom elhinni.
Merci Zizou!

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24547
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2018. június 7., csütörtök 13:44

Pedig olyan fasza lett volna ZZ terve, egyben tartani a csapatot, de elöl okosan frissíteni, aztán majd szép lassan a többit is. De ahogy hátul Ramos a király, elöl Ronaldo, az ő személyiségük, tekintélyük, elhivatottságuk kulcstényező. Neymar ebben sehhol sincs.
Nem illik.

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3116
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: babaking » 2018. június 7., csütörtök 13:39

Anthony írta:Ki kell pengetni a lóvét, egyszerűen CR (és Messi) az egyedüli, aki teljesítmény + marketing miatt bármennyi pénzt megérdemel. Ha már öregedik is megérdemli a lóvét azért, amit eddig lerakott az asztalra.

Nem értem miért nem lehet vele megbeszélni okosba, hogy írjanak alá egy nagy szerződést, és tervezzék meg, hogy pl. 2 év múlva elmenjen egy másik csapatba, ezzel ő is jól jár (nagy fizu itt 2 évig) + a klub is (átigazolási díj).

Vagy legalábbis így kellett volna, de ugye Perez ígért, CR hisztizik, Mendes meg önti az olajat a tűzre.
Mint mindig. Én is megadnám neki a pénzt, bár egyelöre csak 2020-ig. Ha meg Perez tényleg ígéretet tett, akkor jobban tenné ha betartaná.

Arról nem is beszélve, hogy ki tudja meddig nem lesz megint ennyire kiemelkedö játékos a világon. Ha van aki miatt érdemes belenyúlni a fizetési struktúrába az CR. A fiatal sztárocskákkal meg meg kell értetni, hogy akkor kapnak majd ennyi zsetont ha hozzák Cr számait...

5 Bl, EB gyözelem, 5 Aranylabda és egy fölötti gól/meccs mutató.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8048
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Anthony » 2018. június 7., csütörtök 13:33

Ki kell pengetni a lóvét, egyszerűen CR (és Messi) az egyedüli, aki teljesítmény + marketing miatt bármennyi pénzt megérdemel. Ha már öregedik is megérdemli a lóvét azért, amit eddig lerakott az asztalra.

Nem értem miért nem lehet vele megbeszélni okosba, hogy írjanak alá egy nagy szerződést, és tervezzék meg, hogy pl. 2 év múlva elmenjen egy másik csapatba, ezzel ő is jól jár (nagy fizu itt 2 évig) + a klub is (átigazolási díj).

Vagy legalábbis így kellett volna, de ugye Perez ígért, CR hisztizik, Mendes meg önti az olajat a tűzre.

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: ericco » 2018. június 7., csütörtök 13:29

Kerlon írta:A MU még mindig az egyik leghíresebb klub világszerte és ha minden igaz a legértékesebb is lett tavaly
Igen, de uj szurkolok szerzesenel a sztarok es az eredmenyek fontosak. Ronaldo erkezesevel pedig az elobbi adva lenne, akarhany eves.
ziro4vr írta:innentől meg max Perez elkattan, aztán hozunk 3 100 millás embert, de ilyen Kane, Lewa vonalon
Ettol a forgatokonyvtol en is tartok.
ziro4vr írta:De ezt a Neymar dolgot honnan gondoljátok? Van rá némi utalgatás meg hehe mantrázza, de..én itt leragadtam.
En konkretan csak remenykedem :D
Merci Zizou!

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24547
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2018. június 7., csütörtök 13:27

De ezt a Neymar dolgot honnan gondoljátok? Van rá némi utalgatás meg hehe mantrázza, de..én itt leragadtam.
Nem illik.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11192
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. június 7., csütörtök 13:24

tibi18 írta:Mindkét fél hibás lesz abban, ha végül a Real Madrid történetinek egyik legjobbja ily módon távozik.. Ez nem szép.
Ezzel Nem értek egyet. 1-2 játékosra még rálehet fogni, de azért mostmár brutál amit művel a klub,hogy valahogy mindig az a vége,hogy nyáron a hátsó kapun távozzon valaki és akkor mostmár a 3szoros bl győztes edzőnk is nagy hirtelen lemond valami humbuk ok miatt egy bl győzelem után(ez ugye az egyetlen trófea nálunk ami után fixen megmarad az ező állása)...

Én elhiszem,hogy újítani kell de szerintem ez mocskos szar módja ennek. Keci a történelmünk legjobb edzője egy 15 perces sajtótéjékoztatón köszön el a modernkori DiStefanonkat is majd a United vagy a Péesgé vonultatja vissza... ez egy kikúrt nagy vicc, búcsú meccs nélkül irodai susmusok miatt el sem búcsúznak a közönségtől max twitteren.

És akkor a vége az lesz ,hogy CR megy és Neymar jön.Összességében már beletörődtem ebbe a Neymar dologba, de így hogy ezért beáldozzuk legsikeresebb korszakunk legjobbját szerintem az valami okádék. És mindezt a profizmus nevében, hidegvérrel eredménycentrikusan egy szemernyi "érzelmet" nem figyelembe véve.

Teljesen lehoz ami a 13 óta történik.És leszarom,hogy CR mennyit kér. Hihetetlen,hogy valahogy mindig úgy forgatja a dolgokat perez ,hogy mindig haraggal kell elválni legyen az Pepe vagy Casillas...

Nem szentek a játékosok sem, nyilván van benne részük, de azért ez már bohózat. Ja és most edzőnk sincs.Brafo.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24547
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2018. június 7., csütörtök 13:19

Én nem szeretném hogy elmenjen, ZZ távozása épp elég nagy űrt hagy maga után.

Neymarra, Mbappéra nincs garancia, innentől meg max Perez elkattan, aztán hozunk 3 100 millás embert, de ilyen Kane, Lewa vonalon.
Nem illik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. június 7., csütörtök 13:12

ericco írta:
nzooli93 írta:Meglepodnek ha a mu ba menne. Mu se fog szerintem lassan 34 eves jatekosert ennyit adni, fizetesrol nem is beszelve, meg cr se akarhat mou semmilyen focijaban reszt venni.
A MU kb egy lepesre van attol, hogy a szurkeseg jo sokaig elnyelje oket. A manchesteri gyerekeken kivul ki az, aki manapsag MU szurkolo akar lenni? Ronaldo egy tokeletes marketingigazolas lenne nekik. Raadasul par evig meg a palyan is adhat nekik plusszt (eben szemely szerint nem vagyok annyira biztos).

Vannak olyan petykak is, hogy Mou maris osszebalhezott Alexisszel a 7-es mez miatt :mrgreen:
A MU még mindig az egyik leghíresebb klub világszerte és ha minden igaz a legértékesebb is lett tavaly. Az általad vizionált szürkeségből sem egy 34 felé tartó játékos fogja kihúzni, mert azt mindenki látja, hogy CR-nek max 1-2 jó éve van már csak. De lehet az angol favágók között még annyi se lenne.

Btw. minden évben ez van és minden évben lesz megegyezés. Szerintem maximum a PSG-be vehetné az irányt. Onnét viszont továbbra sem Neymart kéne elhozni, hanem Mbappet.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: ericco » 2018. június 7., csütörtök 13:04

tibi18 írta:Persze, egyetértek. Én csak azért írtam, hogy ne menjünk el abba az irányba, hogy csak CR tehet róla, az igényei miatt, vagy csak Perez, mert nem enged..
Az mar sokszor ki lett vesezve, hogy Perez pedig en igergessen, ha nem akarja betartani.
Az oreg munkajat is kritizaltam parszor, ami az atigazolasokat illeti. Kroos ota nem tudtunk igazolni a kezdobe.
Most ez a Zidane story is kezd nekem santitani, bar nem hiszem, hogy annyira hajthatatlan lett volna, mint az ujsagok allitjak.
Merci Zizou!

Avatar
tibi18
Hozzászólások: 1017
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:13
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Varane, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: tibi18 » 2018. június 7., csütörtök 12:57

ericco írta:
tibi18 írta:Mindkét fél hibás lesz abban, ha végül a Real Madrid történetinek egyik legjobbja ily módon távozik.. Ez nem szép.
Az esetek tobbsegeben mindket fel hibas, ha elvalnak utjaik. Ez igaz hazassagra, baratsagra, munkahelyre, stb.
Persze, egyetértek. Én csak azért írtam, hogy ne menjünk el abba az irányba, hogy csak CR tehet róla, az igényei miatt, vagy csak Perez, mert nem enged..

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: ericco » 2018. június 7., csütörtök 12:54

nzooli93 írta:Meglepodnek ha a mu ba menne. Mu se fog szerintem lassan 34 eves jatekosert ennyit adni, fizetesrol nem is beszelve, meg cr se akarhat mou semmilyen focijaban reszt venni.
A MU kb egy lepesre van attol, hogy a szurkeseg jo sokaig elnyelje oket. A manchesteri gyerekeken kivul ki az, aki manapsag MU szurkolo akar lenni? Ronaldo egy tokeletes marketingigazolas lenne nekik. Raadasul par evig meg a palyan is adhat nekik plusszt (eben szemely szerint nem vagyok annyira biztos).

Vannak olyan petykak is, hogy Mou maris osszebalhezott Alexisszel a 7-es mez miatt :mrgreen:
Merci Zizou!

Avatar
nzooli93
Hozzászólások: 1352
Csatlakozott: 2017. február 23., csütörtök 12:11
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: nzooli93 » 2018. június 7., csütörtök 12:47

Meglepodnek ha a mu ba menne. Mu se fog szerintem lassan 34 eves jatekosert ennyit adni, fizetesrol nem is beszelve, meg cr se akarhat mou semmilyen focijaban reszt venni.

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: ericco » 2018. június 7., csütörtök 12:41

tibi18 írta:Mindkét fél hibás lesz abban, ha végül a Real Madrid történetinek egyik legjobbja ily módon távozik.. Ez nem szép.
Az esetek tobbsegeben mindket fel hibas, ha elvalnak utjaik. Ez igaz hazassagra, baratsagra, munkahelyre, stb.
Merci Zizou!


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 15 regisztrált és 0 vendég