Cristiano Ronaldo

A Real Madrid egykori nagyjai.

Visszahoznád a Real Madridhoz?

A szavazás 2022. december 7., szerda 18:56-kor befejeződött.

Igen, de legfeljebb a szezon végéig.
48
35%
Igen, erre és a következő szezonra is.
39
28%
Szép volt, jó volt, de köszi, nem.
50
36%
 
Szavazatok száma: 137

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3128
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: babaking » 2018. június 8., péntek 10:59

Realista24 írta:
babaking írta:Most nézegetem a számokat a cikkben. A Bruttó 70-80 és a nettó 31+2 között nincs olyan nagy különbség. Ha jól tudom a spanyoloknál ilyen szinten már kb 50% az adókulcs. Nem hiszem, hogy az az extra 10 millió/év földhözvágná a klubot. És mive ZZ sem fogadta el a zsét több egy része már meg is van.
A klub éves bevétele és majdnem költsége is, mondjuk 700 millió körül van, csak Cé fizetése ennek a 10%-át tenné ki. A nettó 10, leegyszerűsítve bruttóban 20 millió, ami az éves budget 3%-a, az nem sok szerinted?
Soknak sok, de gondolom belefér. Föleg, hogy mivel nem igazoltunk van tartalék, és nem örökre kell C-t ittartani és fizetni.

Az is tény, hogy pénzügyileg majd levegöhöz jutunk amikor Cr elmegy - hasonlóan mint a Barca Messivel.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13162
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2018. június 8., péntek 10:58

ericco írta:Lehet szandekosan makacskodik, mert lepni akar, es igy majd mondhatja azt, hogy a csunya Real Madrid nem tartotta be az igeretet.
Szerintem is van valami hasonlo a dolgok hattereben. De ez is erosen visszavezetheto a Perez-Zidane ellentethez. ZZ ha mar nem akart fiatalitani akkor most vagy soha. Majd indulhat elnoknek par ev mulva :lol:

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: ericco » 2018. június 8., péntek 10:55

Lehet szandekosan makacskodik, mert lepni akar, es igy majd mondhatja azt, hogy a csunya Real Madrid nem tartotta be az igeretet.
Merci Zizou!

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13162
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2018. június 8., péntek 10:49

Konyorgom, CR at vegetalja majd ezt az oszt is, tavasszal is kell h szunetet tartson, de nincs Zidane, ki fogja ravenni,.hogy ne.legyen kezdo minden meccsen? Egyszeruen ezzel a viselkedessel csak rombol, 10 millios emeles ha nem eleg neki akkor keptelen realisan latni a dolgokat

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. június 8., péntek 10:30

ericco írta:Evente a brutto 70-80 millios fizetes egyetlen jatekosnak rohadt sok egy piaci alapon mukodo klubnak.
Gondolom, Perez buszke ra, hogy megszabaditotta a klubot az adossagoktol, nem akarja egyetlen jatekos fizetese miatt hitellel kiegesziteni a koltsegvetest. Raadasul Neymar vagy Mbappe fizeteset is allni kell majd valamibol B-) :mrgreen:
Nem hitelről van szó vagy gazdasági válságról, hanem elvekről.
Nettó 10 millióval megdobnák a fizetését a hírek szerint, ha ez nem elég, lehet menni csapatot keresni. Olyan ez kicsit mint Pepe esete, aki azt mondta, hogy bármit aláírna, aztán mégsem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: ericco » 2018. június 8., péntek 10:24

Evente a brutto 70-80 millios fizetes egyetlen jatekosnak rohadt sok egy piaci alapon mukodo klubnak.
Gondolom, Perez buszke ra, hogy megszabaditotta a klubot az adossagoktol, nem akarja egyetlen jatekos fizetese miatt hitellel kiegesziteni a koltsegvetest. Raadasul Neymar vagy Mbappe fizeteset is allni kell majd valamibol B-) :mrgreen:
Merci Zizou!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. június 8., péntek 10:12

babaking írta:Most nézegetem a számokat a cikkben. A Bruttó 70-80 és a nettó 31+2 között nincs olyan nagy különbség. Ha jól tudom a spanyoloknál ilyen szinten már kb 50% az adókulcs. Nem hiszem, hogy az az extra 10 millió/év földhözvágná a klubot. És mive ZZ sem fogadta el a zsét több egy része már meg is van.
A klub éves bevétele és majdnem költsége is, mondjuk 700 millió körül van, csak Cé fizetése ennek a 10%-át tenné ki. A nettó 10, leegyszerűsítve bruttóban 20 millió, ami az éves budget 3%-a, az nem sok szerinted?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3128
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: babaking » 2018. június 8., péntek 9:35

Most nézegetem a számokat a cikkben. A Bruttó 70-80 és a nettó 31+2 között nincs olyan nagy különbség. Ha jól tudom a spanyoloknál ilyen szinten már kb 50% az adókulcs. Nem hiszem, hogy az az extra 10 millió/év földhözvágná a klubot. És mive ZZ sem fogadta el a zsét több egy része már meg is van.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. június 8., péntek 8:16

H.E.H.E. írta:
Kerlon írta:Csak mbappet kejruk ne Neymart alku alapnak
mindkettő kell.
Az egy dolog, de kétlem, hogy 2-t engednének. És ha választani kell, akkor a franciát kell idehozni.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
M@dridist@
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2018. április 25., szerda 19:16
Kedvenc játékosaid: CR7
Kedvenc csapatod: Real

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: M@dridist@ » 2018. június 8., péntek 6:35

Realista24 írta:Írok put.
Szerintem ez sokunkat érdekelne. Igazgató tanács szavazza meg a nagyobb profit miatt stb? Szerintem kevesen vagyunk tisztában ennek a hátterével.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. június 8., péntek 6:24

Írok put.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11245
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. június 8., péntek 0:12

Realista24 írta:Dzsi, mondtam már, hogy nem Pérez a döntéshozó. De persze lehet rá mutogatni, csak nem érdemes. Senki nem gondolhatja komolyan, hogy egy olyan klubot, amit nem valaki tulajdonol, úgy igazgat, ahogy csak akar.
De akkor kik a döntéshozók? Kik rúgták ki Ancelottit és nevezték ki Benítezt? Kik hoztak Beckhamet makelele helyett? Kik akarják mindenáron kirakni Navast a keretből és miért?

És ezt most nem kötekedve írom.Tényleg érdekel, mert ha megnézem a klub elmúlt 15 évének baklövéseit, nekem az mind olyan mint ha egy ember felelne ezekért a döntésekért,már csak azért is mert egy “szavazáson” kétlem,hogy bárki kirúgta volna Carlo-t vagy Vdb-t annak ellenére,hogy a játékosok tűzbe mentek volna értük.

Én úgy látom,hogy Perez a tökéletes elnök,amikor tényleg elnökösdit játszik (mourinho és Zidane alatt) de amint elkezd beleavatkozni a sportszakmai kérdésekbe meg is indulunk a lejtőn szinte menetrendszerűen.


1 bl-re van Bernabeutól,2-vel megelőzné a nagy példaképét.Úgy érzi ez a generáció kifújt de gyorsan összekell hozni egy új nagy bl generációt mert fiatalabb ő sem lesz.Szerintem ez az oka ennek a gátlástalan hidegvérűségnek ,mert másképpen egyszerűen nem engedhetné meg magának Cr idei elengedését. Nem szakmak,hanem erkölcsi okokból. (persze ez csak az én gondolatom)

De ha Zz és Cr egy nyáron lép,jövőre pedig nem duplázunk minimum szerintem végleg kifújt az öregnek.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5155
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2018. június 7., csütörtök 21:51

Realista24 írta:A klub egyébként 30 millió nettót adna és 2 milla egyéb bónuszt a jelenlegi 21 helyett.
ha ez igaz és ez nem elég 33-34 évesen akkor viszontlátás. azért a hülyeségnek is van határa. ha ilyen pénz nem elég a Realban akkor menjen a PSGbe bohóckodni.

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. június 7., csütörtök 21:48

Kerlon írta:Csak mbappet kejruk ne Neymart alku alapnak
mindkettő kell.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. június 7., csütörtök 21:36

Csak mbappet kejruk ne Neymart alku alapnak
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. június 7., csütörtök 21:27

A klub egyébként 30 millió nettót adna és 2 milla egyéb bónuszt a jelenlegi 21 helyett.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
DinhoL
Hozzászólások: 989
Csatlakozott: 2015. május 19., kedd 19:27
Kedvenc játékosaid: Michael Laudrup, R10, Carles Puyol, Xavier Hernández
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, LA Lakers

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: DinhoL » 2018. június 7., csütörtök 20:46

Csabi írta:
én amúgy cserélném neymar+100-ra őt.
na ja, kb ezt mondom én is, hogy mai piacon ez lenne a reális ár érte. Bár ebbe meg a psg asszem nem ért egyet :D

túl van ez parázva szerintem, max nyaralni lép le idén.
Som i Serem!
6oat

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Csabi » 2018. június 7., csütörtök 20:31

amúgy szerintem pontosan lehet tudni, hogy most mi megy. perez vagy két éve örömében megigérte cének a bl után, hogy megemeli a fizetését mint a szar. cé ezt tök komolyan vette, de perez baszott rá. lehet hogy nem úgy gondolta, hogy azonnal vagy más tényező jött szóba, amit cé már nem akart elfogadni. aztán jött az adóügy az rátett egy lapáttal. se emelés se járulék a klubtól. most meg már olyan szinten vannak hogy egyik se akarja a másikat, de persze perez nem hülyes, szerződése van.

én amúgy cserélném neymar+100-ra őt. béla maradhat. marianót vissza. megvesszük még salaht és meg is vagyunk elől. középen amúgy is megvagyunk kb, hátra kell még szélre egy kis zsé.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. június 7., csütörtök 20:27

Dzsi, mondtam már, hogy nem Pérez a döntéshozó. De persze lehet rá mutogatni, csak nem érdemes. Senki nem gondolhatja komolyan, hogy egy olyan klubot, amit nem valaki tulajdonol, úgy igazgat, ahogy csak akar.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4484
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2018. június 7., csütörtök 20:25

Úgynézki azért az öreg florentino jóval magyobb mint a klub.
nem mintha tudhatnánk, hogy mi megy a háttérben. nyilván nekünk szurkolóknak úgyis Cé lesz az áldozat, de közel sem biztos, hogy ő egy szent ebben a sztoriban.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 75 regisztrált és 0 vendég