Cristiano Ronaldo

A Real Madrid egykori nagyjai.

Visszahoznád a Real Madridhoz?

A szavazás 2022. december 7., szerda 18:56-kor befejeződött.

Igen, de legfeljebb a szezon végéig.
48
35%
Igen, erre és a következő szezonra is.
39
28%
Szép volt, jó volt, de köszi, nem.
50
36%
 
Szavazatok száma: 137

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. június 8., péntek 17:00

el magico írta:A FIFA 19 borítóján az új Real mezben feszít B-) Ez azért csak jelenthet valamit.
hogy ugyanolyan szar lesz a játék, mint az előtte lévő 10 :lol:
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

el magico
Hozzászólások: 862
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:11
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: el magico » 2018. június 8., péntek 16:54

A FIFA 19 borítóján az új Real mezben feszít B-) Ez azért csak jelenthet valamit.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. június 8., péntek 15:26

Hogy a MU-ban hany aranylabdat nyert volna? Ezt soha nem tudjuk meg, de a vilag masodik legerosebb csapatabol jott el egy gyenge, epuloben levo Realba. Nem biztos, hogy sokan megleptek volna ezt a helyeben. Egy lasztit nyert a Unitedben, szerintem ha marad ott is leesett volna meg egy, amig SAF volt az edzo. Utana meg lehet, hogy itt kotott volna ki ugyanigy.

Jo lenne, ha vegre megszolalna az ugyben, de szerintem amig nincs meg az uj edzo, addig biztos nem lesz haladas az ugyben es amugy is inkabb a VB utan lesz eldontve az egesz.

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2018. június 8., péntek 14:48

Nincs edzőnk, az egyetlen góllövőnk tovább áll, ijesztő nevek röpködnek edző vonalon, még csak az hiányzik, hogy ez a gusztustalan Nike átvegye a csapatot. Nem tudom, ez mennyire komoly, remélem semennyire. Bárki, csak ők ne.
Olyan világban élünk, ahol ha egy lapát szenet feldobunk, jogászt talál el, ha leesik, plusz a papír is le van papírozva. Ilyenkor nekem ne hivatkozzon már senki szóbeli ígéretekre. A Real Madrid C.F. tudtommal nem tartozik egy játékosának sem, a szerződésekben vállaltakat teljesítette mindenki felé. CR7 is aláírt egy szerződést, ezt illik betartani. Ha a klub menet közben felfelé mozdítja a bérét, az ajándék, köszönje meg. Egyéb esetben az abban foglaltak az irányadók. Nem kellett volna aláírni. Nem szeretném, ha elmenne, de aki folyamatosan követelőzik, annak kívül tágasabb.
Az éremnek nem csak egy oldala van. Nem csak a valóban legendás CR7 adott a klubnak, hanem ez fordítva is igaz. Kíváncsi vagyok, hogy a szutyok MU színeiben hány aranybogyót vagy rangos egyéni címet vitt volna haza. Érdemei elismerése mellett azért azt se felejtsük el, hogy az elmúlt szezonban a meccsek felén értékelhetetlenül játszott. Természetesen nagyon kellett ő is a kupákoz, mert amúgy valahol ott maradunk a selejtezőkön, de pont ez volt az egyik olyan BL serleg, amelyhez a megfelelő pillanatban mindenki hozzátette a magáét a támadók közül, amikor a többi betlizett. Nem csak neki köszönhető. Szerintem maradjon, de nem minden áron, egy 30+os játékos ne kezdje el zsarolni a klubot futó szerződés mellett. Vagy hozzon vevőt, ahogy Perez mondja. Ebben egyetértek vele. Nem az óvodában vagyunk, hogy felhúzzuk mindig az orrunkat. Az más kérdés, hogy a Bale témában meg nem értek Perezzel egyet, őt biztosan marasztalná minden áron, és marasztalni is fogja, a saját hibájához ragaszkodik. Sajnos nagyon úgy néz ki, hogy Bélát innen temetik, pedig voltak biztató időszakok, de úgy látszik, ebbe a témába Zizou bicskája is beletört. Most pedig térdre, imára, hogy CRt ne Kaneval akarjuk pótolni, mert akkor nekünk tényleg szarral meszeltek.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. június 8., péntek 14:18

BBeno írta:nem hiszem hogy perez utálta volna ronaldot. tudta hogy ő az aranytojást tojó tyúkja. senki más. firkászoknak nem hiszek ebben az ügyben semmit. valamelyik fél előbb utúbb kiáll és dönt. addig minden csak találgatás és nagyrészt kamu.
Pérez sosem szerette úgy, mint azokat, akiket ő igazolt le és pont ezért van még a csapatnál, mert ő a legnagyobb név a piacon és mellé óriási játékos.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. június 8., péntek 14:05

Süti írta:Kell a hóhérnak adidas emelés. Csomagoljanak, aztán gyártsák ezeket a kínaipiacos szögegyszerű szarokat másnak.
word :agree: :D

jöhet a nike, beszállhat neymar vételárába is szépen. :mrgreen:
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. június 8., péntek 13:34

nem hiszem hogy perez utálta volna ronaldot. tudta hogy ő az aranytojást tojó tyúkja. senki más. firkászoknak nem hiszek ebben az ügyben semmit. valamelyik fél előbb utúbb kiáll és dönt. addig minden csak találgatás és nagyrészt kamu.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

kiserik
Hozzászólások: 5750
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: kiserik » 2018. június 8., péntek 13:29

Ha a hírekből indulok ki, akkor nem nagyon van kérdés. Amennyiben igaz a Perez ígéret, akkor illik megadni azt, ami abban szerepelt (még így is megspórolt 1,5 évet). Valószínűleg az Elnök úr nem fogja állni a szavát, és ez a dolog elég rég óta húzódhat (kb oda datálom, mikor ősz elején volt az eltiltása). Jön itt mindenki azzal, hogy hány éves közben meg 84 percenként gólt lőtt idén egy ilyen szezonban úgy, hogy a liga elment már féltávnál a ratyi meccseken meg szotyizott a TV előtt. Én nem találtam ennél jobbat a normális támadók között. 84 percenkén bakker! 44/44. Emellett a klub nem kevés pénzt akaszt le a reklámbevételeiből és élvezi a hozadékát az ismertségének. ZZ már elment (én itt is Perezt érzem felelősnek, persze lehet védeni, hogy nem hoz egyedül döntést, de láttuk már FM-ezni régebben is... az meg köztudott, hogy mindig is utálta CR-t, mert Calderon zsírozta le a megvételét) a csapat pedig megmutatta, hogy viszonyul Céhez. Ramos mellett igazi kapitány lett és imádja a klubbot. Bár ez olyan Perezes lenne: még egy "kapitányt" dobunk ki a hátsó ajtón. Ramos felkészül? :hmmm:

ui: aki elzavarná, az gondoljon bele, hogy milyen lenne leülni szeptembertől és szorítani a Kane-Bale támadó duónak Conte irányítása mellett :mrgreen:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2018. június 8., péntek 13:11

Továbbra is 20-ig megadnék neki kb akármennyit, addig folyamatosan intézni kell az "átállást" kereten és támadó soron belül is. De jó lenne mondjuk egy edzőt intézni, ilyen Conte-féléktől nem hinném hogy ő is lelkes lenne.
Nem illik.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Süti » 2018. június 8., péntek 12:58

Kell a hóhérnak adidas emelés. Csomagoljanak, aztán gyártsák ezeket a kínaipiacos szögegyszerű szarokat másnak.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. június 8., péntek 12:36

pheco írta:Amugy az Adidassal megtortent az emeles? Vagy meg 3x-os BL gyozteskent is vicc osszeget kapunk egy nulla MU-hoz kepest? Ott kene ugykodnie Pereznek, aztan lenne penz Ce meg Neymar fizujara is :D
Még nem történt meg. Ott vezetőségben voltak változások és előröl kellett kezdeni a tárgyalásokat. De szerintem csak idő kérdése.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. június 8., péntek 12:29

Amugy az Adidassal megtortent az emeles? Vagy meg 3x-os BL gyozteskent is vicc osszeget kapunk egy nulla MU-hoz kepest? Ott kene ugykodnie Pereznek, aztan lenne penz Ce meg Neymar fizujara is :D

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Csabi » 2018. június 8., péntek 12:25

Realista24 írta:
Csabi írta:40 és jövő májusban búcsúmeccs.
BL döntő júniusban lesz, csak szólok. :mrgreen:
de a bernabeuban :'( :'( :'( :'(

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2018. június 8., péntek 12:25

Én is a köztesre szavazok. Emelést szerintem nem kérdés, h megérdemli. De azért ne Ő szabjon feltelekeket. Fogadja el, amit a klub kínál, és amikor eljön az idő, emelt fővel távozhat. Nem így. Nyáron. Búcsú nélkül.
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. június 8., péntek 12:21

wZoLee7 írta:Lassan ott tartunk h évente neki is emelést kell adni vagy távozik...nem is tudom ki csinálja még ezt a csapatával... :roll:
Nem adunk neki évente és mégis itt van.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3106
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: babaking » 2018. június 8., péntek 12:16

Csabi írta:
Kerlon írta:Az egy dolog, de kétlem, hogy 2-t engednének. És ha választani kell, akkor a franciát kell idehozni.
de mivel a franciáról szó sincs, tökmindegy hogy mit akarunk. neymarról legalább vannak pletykák
Az is tény, hogy pénzügyileg majd levegöhöz jutunk amikor Cr elmegy - hasonlóan mint a Barca Messivel.
főleg ha idejön neymar akinek duplaannyit fogunk fizetni.
Akkor megyek fejjel a falnak. Ha C tényleg emiatt megy, és Neymar azonnal megkapja...
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2018. június 8., péntek 12:15

Lassan ott tartunk h évente neki is emelést kell adni vagy távozik...nem is tudom ki csinálja még ezt a csapatával... :roll:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. június 8., péntek 12:12

Csabi írta:40 és jövő májusban búcsúmeccs.
BL döntő júniusban lesz, csak szólok. :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Csabi » 2018. június 8., péntek 12:08

40 és jövő májusban búcsúmeccs.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. június 8., péntek 12:04

Én a 31+2-t nyomtam, nemrégen kapott emelést, igaz nem óriási léptékűt az ő szintjén, de kapott. Ezt aláírta x évre és csak a klub jó szándéka lenne, ha megint kapna újat. Természetesen megérdemli, de akkor írtak volna olyan szerződést, hogy x évente újratárgyalják vagy bármi ilyesmi.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 25 regisztrált és 0 vendég