Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mi lesz a City ellen?

A szavazás 2024. április 18., csütörtök 12:34-kor befejeződött.

Győzelem, továbbjutás.
35
29%
Döntetlen, hosszabbításban megyünk tovább.
26
22%
Döntetlen, tizikkel megyünk tovább.
14
12%
Döntetlen, hosszabbításban kiesünk.
1
1%
Döntetlen, büntetőkkel esünk ki.
1
1%
Vereség, kiesés.
43
36%
 
Szavazatok száma: 120

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: wxyz » 2018. június 10., vasárnap 5:38

RaúlCF írta:amíg a földbe tiportak minket az egyiptomi istenséggel addig is csak 1 kapura lövésük volt mint hatalmas dominancia. futkároztak össze vissza és ennyi jött ki belőlük akkor is. szépen visszaálltunk és szarra se mentek magukkal.
Nem tudom ez, hogy jön ide, nem írtam dominálásról.

dzsi91 írta: Lófaszt.Szétfutották magukat a 20ik percre aztán kifingtak,salahstól mindenestől.1 nagy helyzetük volt,ahhoz képest,hogy a vilag legjobb támadósora akik az első 20 percben szoktak darálni,ráadásul mi szándékosan hagytuk is jönni őket az elején ez elég szánalmas teljesítmény volt.

Az el és a bl döntő kb ki volt fodrítva.Ennek a liverpoolnak az el-ben a helye míg matracéknak a bl-ben.
Sehol nem olvastam olyat, hogy a Poolnak van a világ legjobb támadósora. Teljesítményük gúnyolásáról leírtam a véleményemet.
Matracék a BLben voltak, kiestek a csoportkörben azzal a Rómával szemben, amit a Liverpool kiejtett.
Megint a másik véglet. Aztán majd háborogsz, ha rólunk írnak ilyeneket.

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2649
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2018. június 9., szombat 23:34

Realista24 írta:Nem
Ért
Hozza.
inkább:

Ehhez
Is
Jobban
Ért



:mrgreen:
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11219
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. június 9., szombat 23:29

wxyz írta:
dzsi91 írta:
Amúgy salahnak igazából szerencséje volt ezzel a sérüléssel,mert valszeg ha pályán marad sem ficankolt volna ahigy az első 30percben yem sok mindent csinalt.Mehetett volna a polcra grízman mellé.Így kapott még egy kis futurebalondor időt.
Csak annyit csinált, hogy gyorsan és rendre pontosan játszotta meg a labdákat, építette tovább a támadásokat. Ez a lecserélése után kiesett, ezért is estek vissza.

Ismételni tudom magamat. Nem csak az utálóinknak kellene megtanulni veszíteni, hanem nekünk is nyerni.
Salah mondja azt, hogy Ramos nem okozott sérülést.... ugyanaz a szint, mint a sikereink kimagyarázása, a másik véglet.
Lófaszt.Szétfutották magukat a 20ik percre aztán kifingtak,salahstól mindenestől.1 nagy helyzetük volt,ahhoz képest,hogy a vilag legjobb támadósora akik az első 20 percben szoktak darálni,ráadásul mi szándékosan hagytuk is jönni őket az elején ez elég szánalmas teljesítmény volt.

Az el és a bl döntő kb ki volt fodrítva.Ennek a liverpoolnak az el-ben a helye míg matracéknak a bl-ben.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. június 9., szombat 23:20

Nem
Ért
Hozza.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5150
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2018. június 9., szombat 23:17

amíg a földbe tiportak minket az egyiptomi istenséggel addig is csak 1 kapura lövésük volt mint hatalmas dominancia. futkároztak össze vissza és ennyi jött ki belőlük akkor is. szépen visszaálltunk és szarra se mentek magukkal.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: wxyz » 2018. június 9., szombat 23:05

dzsi91 írta:
Amúgy salahnak igazából szerencséje volt ezzel a sérüléssel,mert valszeg ha pályán marad sem ficankolt volna ahigy az első 30percben yem sok mindent csinalt.Mehetett volna a polcra grízman mellé.Így kapott még egy kis futurebalondor időt.
Csak annyit csinált, hogy gyorsan és rendre pontosan játszotta meg a labdákat, építette tovább a támadásokat. Ez a lecserélése után kiesett, ezért is estek vissza.

Ismételni tudom magamat. Nem csak az utálóinknak kellene megtanulni veszíteni, hanem nekünk is nyerni.
Salah mondja azt, hogy Ramos nem okozott sérülést.... ugyanaz a szint, mint a sikereink kimagyarázása, a másik véglet.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11219
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. június 9., szombat 22:48

wZoLee7 írta:hogy a francba ne lenne gáz tőle? neki azt kellett volna mondania, hogy gyerekek, Ramos nem okozott serülést, főleg nem szándékosan, lelehet állni mert ez nem méltó sem hozzám sem a profi labdarúgáshoz. Ennyit vártam volna, nem azt hogy még önt 2l olajat a tűzre, hadd sajnáljanak minél többen, pedig komolyan, az eddigi nyilatkozataiból kiindulva ezt vártam volna, ehhez képest...
Mint ahogy Carlotol sem vártuk a kassaizást, de végül be kell állni a sorba.Főleg ha ezzel saját vagy a csapat felelősségét lehet kisebbíteni egy bl döntőről ahol úgy vertük el őket 3-1,hogy kb rá se kellett kapcsoljanak a sracok.

Amúgy salahnak igazából szerencséje volt ezzel a sérüléssel,mert valszeg ha pályán marad sem ficankolt volna ahigy az első 30percben yem sok mindent csinalt.Mehetett volna a polcra grízman mellé.Így kapott még egy kis futurebalondor időt.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13140
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2018. június 9., szombat 19:12

hogy a francba ne lenne gáz tőle? neki azt kellett volna mondania, hogy gyerekek, Ramos nem okozott serülést, főleg nem szándékosan, lelehet állni mert ez nem méltó sem hozzám sem a profi labdarúgáshoz. Ennyit vártam volna, nem azt hogy még önt 2l olajat a tűzre, hadd sajnáljanak minél többen, pedig komolyan, az eddigi nyilatkozataiból kiindulva ezt vártam volna, ehhez képest...

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4467
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2018. június 9., szombat 18:07

Mondjuk szerintem ezzel a Salah nyilatkozattal nincs különösebb gond, Ramostól ez a "játszhatott volna beinjekciózva" szöveg szerintem jóval kevésbé volt szimpi. Persze Őt is megértem, mert egy ilyen semmilyen szituból ekkora faszságot keríteni, elképesztő, nyilván őt is felbaszta már.

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5151
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: lestat » 2018. június 9., szombat 16:55

dzsi91 írta:Az lenne az epic, ha tálalkoznak a spanyolokkal és Ramos most tényleg lerúgná :lol: Mondtam én,hogy ez egy retek.

Hát ez mos elég gyász lett Salahtól. De ja könnyebb másra fogni a vereséget.
Poolnál remekül dolgoznak amugyis hogy minket allitsanak be szarnak...ezek után ne csodálkozzon ha kap egy komolyabbat. :roll:
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3912
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2018. június 9., szombat 11:56

balfasz nso meg még színezi egy keveset, hogy szebbnek hasson az a bizonyos nyilatkozat :lol: :lol: :lol:
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11219
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. június 9., szombat 11:34

Az lenne az epic, ha tálalkoznak a spanyolokkal és Ramos most tényleg lerúgná :lol: Mondtam én,hogy ez egy retek.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8060
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Anthony » 2018. június 9., szombat 11:19

Salah: "Hogy normális szerelés volt-e Ramosé? Talán, nem tudom.
Itt ennyi a lényeg.
Ezzel kb. elismeri ő is, hogy nem volt semmi extrém.
A többi lényegtelen. Pl. az, hogy 5 mp. múlva a vb-re gondolt miközben egy BL döntőben volt, ő baja. Mit remél a vb-től egy Egyiptom? Miközben egy DÖNTŐ-ben volt.

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4529
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: kodo » 2018. június 9., szombat 11:17

BlancoMark írta:Ha nem az arab vilag egyetlen valamire valo focistajarol lenne szo akkor negyed ennyi siras nem lenne.
Mi van már megint Benzemaval?

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4930
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2018. június 9., szombat 11:13

Ha nem az arab vilag egyetlen valamire valo focistajarol lenne szo akkor negyed ennyi siras nem lenne.

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. június 9., szombat 10:08

remélem ezzel ramos jó spanom módjára elintézte, hogy nem igazoljuk le.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. június 9., szombat 10:05

H.E.H.E. írta:jajjj egyem a kis szívét.
újabb cupcake.
jajj nehogy baja essék, vigyázzunk, óvjuk, jajjjegyemmeg. drágaság kis mohamed
Salah on Ramos’ comments: It was funny. Was it a normal tackle? Maybe, I don’t know. He said I could’ve played if I got an injection? (Laughs) it’s always okay if the one who made you cry can make you laugh later. Maybe he can also tell me if I’ll play the WC?

Marca, angol, akit érdekel
http://www.marca.com/en/world-cup/2018/ ... b462a.html
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. június 9., szombat 9:39

jajjj egyem a kis szívét.
újabb cupcake.
jajj nehogy baja essék, vigyázzunk, óvjuk, jajjjegyemmeg. drágaság kis mohamed
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2018. június 9., szombat 9:34

Haha. Kis p*cs. Én is remelem, h találkoznak, és amikor Ramos áll elé, akkor tol egy szfinxet a gatyóba. Aztan dedózhat
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3789
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Mickey » 2018. június 9., szombat 9:34

Csesszék meg .
Puffogjanak, ha nekik jól esik és erre van feles. energiájuk meg idejük....

a törin ez nem fog változtatni, így járt/tak.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Mickey 2018. június 9., szombat 9:35-kor.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 206 regisztrált és 0 vendég