Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mi lesz a City ellen?

A szavazás 2024. április 18., csütörtök 12:34-kor befejeződött.

Győzelem, továbbjutás.
35
29%
Döntetlen, hosszabbításban megyünk tovább.
26
22%
Döntetlen, tizikkel megyünk tovább.
14
12%
Döntetlen, hosszabbításban kiesünk.
1
1%
Döntetlen, büntetőkkel esünk ki.
1
1%
Vereség, kiesés.
43
36%
 
Szavazatok száma: 120

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: wxyz » 2018. június 10., vasárnap 10:16

R. Carlos írta:
Nem süllyedtünk le.
Akkor például ez mi?:
wZoLee7 írta: Szerintem már hónapok óta csak trollkodik, ennyire vak senki nem lehet, simán megértem ha szándékosan csinálja, feltünési viszketegség vagy valami...
Eljutunk oda, hogy Salah egy isten és amit mond és csinál az úgy jó, egy ekkora barom interjú után, ahol egy normális világban már rég elzavarták volna.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62884
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. június 10., vasárnap 10:14

Mondtam mar hogy ne reagaljatok ra, aztán akkor nem etetitek.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Professore
Hozzászólások: 2002
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Professore » 2018. június 10., vasárnap 10:05

Nem semmi hogy meg mindig ez a tema...na nem baj meg par nap es jon a VB es lesz amin csamcsogni...

A gyozelmet nem kell magyarazni...a Pool meg pitianerkent viselkedik ennyi. Salah meg amig nalunk Ramos a kapitany nem oltozik habfeherbe (en nem banom egyebkent). Ha jot akarna a Pool akkor inkabb a sajat hibaibol tanulna es nem kifele mutogatna. Ha nekik ez jo akkor hajra...csak az nem mindegy hogy stigmatizaltak Ramost pont mint Pepet jo par eve es igen ezt mar nem nagyon fogja tudni lemosni magarol es a teljes karrierjenek megiteleseben is sokat fog negativ iranyban nyomni. Engem csak ez zavar a media karate onmagaban nem.

De ahogy szol a mondas csak gyenge embernek nincs irigye/ellensege...

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13161
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2018. június 10., vasárnap 10:01

Steve írta:
wxyz írta:Csak annyit csinált, hogy gyorsan és rendre pontosan játszotta meg a labdákat, építette tovább a támadásokat. Ez a lecserélése után kiesett, ezért is estek vissza.

Ismételni tudom magamat. Nem csak az utálóinknak kellene megtanulni veszíteni, hanem nekünk is nyerni.
Salah mondja azt, hogy Ramos nem okozott sérülést.... ugyanaz a szint, mint a sikereink kimagyarázása, a másik véglet.
Most, hogy így lement 4500 hozzászólás, megkérdezném, hogy mit akarsz mondani?

Mi a célod?
Szerintem már hónapok óta csak trollkodik, ennyire vak senki nem lehet, simán megértem ha szándékosan csinálja, feltünési viszketegség vagy valami...
Eljutunk oda, hogy Salah egy isten és amit mond és csinál az úgy jó, egy ekkora barom interjú után, ahol egy normális világban már rég elzavarták volna.

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1422
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2018. június 10., vasárnap 9:56

wxyz írta:Igen, nso huszár vagyok, mert szóvá teszem, hogy nem kellene a másik fél szintjére lesüllyedni.

Salah mondja azt, hogy Ramos nem okozott sérülést.
Kapjon Ramostól a VBn is.
A Poolnak az ELben lenne a helye.
Salahnak szerencséje volt, hogy megsérült, mert rosszul játszott.
stb.

Ez az nso szint.
Nem süllyedtünk le, viszont azt azért hagy tegyük már itt egymás között szóvá, hogy Firmino olyan buta volt, hogy a viccet nem értette, Salah meg úgy akarja beállítani ezt az egészet mintha szándékos sérülés okozás lett volna. Az nso-ra egyébként nem írok, mert nem lehet kulturáltan beszélni velük, de szoktam olvasni és kis túlzással néhány embernek annyira fáj ott egy-két dolog a bl döntős vereségük óta, hogy nem alszik több napja amiatt.
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2018. június 10., vasárnap 9:55

wxyz írta:Igen, nso huszár vagyok, mert szóvá teszem, hogy nem kellene a másik fél szintjére lesüllyedni.

Salah mondja azt, hogy Ramos nem okozott sérülést.
Kapjon Ramostól a VBn is.
A Poolnak az ELben lenne a helye.
Salahnak szerencséje volt, hogy megsérült, mert rosszul játszott.
stb.

Ez az nso szint.
És csak nem sikerül észrevenned, hogy jobban sarkítasz, mint azok a kommentek, amikre reagálsz.

Arra tudsz magyarázatot adni, hogy miért lett volna baj, ha Salah elmondja tisztán, hogy szerinte nem volt szándékos? Megkérdezték, erre sugallta, hogy nem volt szándékos, de nem szerette volna kimondani.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: wxyz » 2018. június 10., vasárnap 9:48

Igen, nso huszár vagyok, mert szóvá teszem, hogy nem kellene a másik fél szintjére lesüllyedni.

Salah mondja azt, hogy Ramos nem okozott sérülést.
Kapjon Ramostól a VBn is.
A Poolnak az ELben lenne a helye.
Salahnak szerencséje volt, hogy megsérült, mert rosszul játszott.
stb.

Ez az nso szint.

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1422
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2018. június 10., vasárnap 9:40

wxyz írta: Csak annyit csinált, hogy gyorsan és rendre pontosan játszotta meg a labdákat, építette tovább a támadásokat. Ez a lecserélése után kiesett, ezért is estek vissza.

Ismételni tudom magamat. Nem csak az utálóinknak kellene megtanulni veszíteni, hanem nekünk is nyerni.
Salah mondja azt, hogy Ramos nem okozott sérülést.... ugyanaz a szint, mint a sikereink kimagyarázása, a másik véglet.
Ugyanolyan vagy mint a sok nso huszár -már bocsánat tudom nem szabadna személyeskedni, úgyhogy elnézést is kérek- és nem látsz túl az egyoldalú dolgokon. Minden egyes szurkoló ott is így vagy úgy magyarázni akarja, hogy nem érdemeltük meg és csak nekünk fújnak. Mintha egy ellenző lenne a szemükön.

A csapat idén legyőzte az aktuális francia, olasz és német bajnokot sorban, előtte pedig kiejtette a csoportjában a gyengélkedő Dortmundot. Rohadtul megérdemeltük a BL győzelmet bárki bármit is mond, egyszerűen minden fordulóban és minden téren domináltunk. Ez a Liverpool kb. 10 percet ha bírt játszani ellenünk, abba kb. volt egy helyzet és most arra akarják kenni a vereséget - igencsak undorító módon - hogy a legjobbjuk kiesett, a kapusukat pedig kiütötték és azért nem védett jól. Kb. 10 éves koromban a grundfocin védekeztem ilyen indokokkal, amikor kikaptunk és mentem haza anyukámhoz bőgni. Nagyon szánalmas. Lehet veszíteni egy BL döntőben és azt is lehet emelt fővel, ők sajnos nem tudnak és nevetség tárgyává teszik magukat, az összes bolonddal együtt, akik ezen a sérülésen, kapus megütése dolgokon lovagolnak.
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7415
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Steve » 2018. június 10., vasárnap 9:16

wxyz írta:Csak annyit csinált, hogy gyorsan és rendre pontosan játszotta meg a labdákat, építette tovább a támadásokat. Ez a lecserélése után kiesett, ezért is estek vissza.

Ismételni tudom magamat. Nem csak az utálóinknak kellene megtanulni veszíteni, hanem nekünk is nyerni.
Salah mondja azt, hogy Ramos nem okozott sérülést.... ugyanaz a szint, mint a sikereink kimagyarázása, a másik véglet.
Most, hogy így lement 4500 hozzászólás, megkérdezném, hogy mit akarsz mondani?

Mi a célod?

Hogy bemagyarázd, hogy csak Salah kiesése miatt nyertünk, mert ez akkora hatással volt a Liverpool fantasztikus játékára?

Beszélsz itt baromságokat, hogy tanuljunk meg nyerni, miközben hazugságokkal mosdatják a nagyképű, de lagalább még eddig semmit el nem ért kapusukat, miután az egy balfasz volt egész meccsen.

Játszod itt Salah ügyvédjét, miközben az egyiptomi uúgy húzta Ramost.Annyi a pechje, hogy egy tökösebb fickóval került szembe és Ramos nem hagyta magát, ő meg rosszul esett..

Minden más csak gusztustalan szövegelés. Lehetne inkább arról beszélni, hogy 5 éve uraljuk Európát, egy korszakos csapatunk volt Zidanenal..Erről beszéljünk..pláne egy madridos fórumon.

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2650
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2018. június 10., vasárnap 8:58

Nincs írta:Salah nyilatkozata nem volt szimpatikus, ő most lezárhatta volna ezt az egész felfújt baromságot, de nem tette! Igen is ő fogott először és Ramosszal amit művelnek azóta a médiában az már sok! Ezek után remélem soha nem lesz a Real játékosa!!! Amúgy amíg pályán volt, addig sem éreztem azt, hogy nekünk esélyünk nincsen és szerintem úgy is nyertünk volna!!!
tegnap még nem tudta, ma már biztos benne h játszani fog...
http://www.nemzetisport.hu/foci-vb-2018 ... ah-2640439

azért az nso is szimpatikus, felkötött vállról beszélnek, amikor 1 percig nem volt felkötve
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Nincs
Hozzászólások: 66
Csatlakozott: 2013. augusztus 20., kedd 20:59
Kedvenc játékosaid: Zidane
Kedvenc csapatod: RM.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Nincs » 2018. június 10., vasárnap 7:12

Salah nyilatkozata nem volt szimpatikus, ő most lezárhatta volna ezt az egész felfújt baromságot, de nem tette! Igen is ő fogott először és Ramosszal amit művelnek azóta a médiában az már sok! Ezek után remélem soha nem lesz a Real játékosa!!! Amúgy amíg pályán volt, addig sem éreztem azt, hogy nekünk esélyünk nincsen és szerintem úgy is nyertünk volna!!!

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: wxyz » 2018. június 10., vasárnap 5:38

RaúlCF írta:amíg a földbe tiportak minket az egyiptomi istenséggel addig is csak 1 kapura lövésük volt mint hatalmas dominancia. futkároztak össze vissza és ennyi jött ki belőlük akkor is. szépen visszaálltunk és szarra se mentek magukkal.
Nem tudom ez, hogy jön ide, nem írtam dominálásról.

dzsi91 írta: Lófaszt.Szétfutották magukat a 20ik percre aztán kifingtak,salahstól mindenestől.1 nagy helyzetük volt,ahhoz képest,hogy a vilag legjobb támadósora akik az első 20 percben szoktak darálni,ráadásul mi szándékosan hagytuk is jönni őket az elején ez elég szánalmas teljesítmény volt.

Az el és a bl döntő kb ki volt fodrítva.Ennek a liverpoolnak az el-ben a helye míg matracéknak a bl-ben.
Sehol nem olvastam olyat, hogy a Poolnak van a világ legjobb támadósora. Teljesítményük gúnyolásáról leírtam a véleményemet.
Matracék a BLben voltak, kiestek a csoportkörben azzal a Rómával szemben, amit a Liverpool kiejtett.
Megint a másik véglet. Aztán majd háborogsz, ha rólunk írnak ilyeneket.

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2650
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2018. június 9., szombat 23:34

Realista24 írta:Nem
Ért
Hozza.
inkább:

Ehhez
Is
Jobban
Ért



:mrgreen:
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11240
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. június 9., szombat 23:29

wxyz írta:
dzsi91 írta:
Amúgy salahnak igazából szerencséje volt ezzel a sérüléssel,mert valszeg ha pályán marad sem ficankolt volna ahigy az első 30percben yem sok mindent csinalt.Mehetett volna a polcra grízman mellé.Így kapott még egy kis futurebalondor időt.
Csak annyit csinált, hogy gyorsan és rendre pontosan játszotta meg a labdákat, építette tovább a támadásokat. Ez a lecserélése után kiesett, ezért is estek vissza.

Ismételni tudom magamat. Nem csak az utálóinknak kellene megtanulni veszíteni, hanem nekünk is nyerni.
Salah mondja azt, hogy Ramos nem okozott sérülést.... ugyanaz a szint, mint a sikereink kimagyarázása, a másik véglet.
Lófaszt.Szétfutották magukat a 20ik percre aztán kifingtak,salahstól mindenestől.1 nagy helyzetük volt,ahhoz képest,hogy a vilag legjobb támadósora akik az első 20 percben szoktak darálni,ráadásul mi szándékosan hagytuk is jönni őket az elején ez elég szánalmas teljesítmény volt.

Az el és a bl döntő kb ki volt fodrítva.Ennek a liverpoolnak az el-ben a helye míg matracéknak a bl-ben.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62884
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. június 9., szombat 23:20

Nem
Ért
Hozza.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5155
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2018. június 9., szombat 23:17

amíg a földbe tiportak minket az egyiptomi istenséggel addig is csak 1 kapura lövésük volt mint hatalmas dominancia. futkároztak össze vissza és ennyi jött ki belőlük akkor is. szépen visszaálltunk és szarra se mentek magukkal.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: wxyz » 2018. június 9., szombat 23:05

dzsi91 írta:
Amúgy salahnak igazából szerencséje volt ezzel a sérüléssel,mert valszeg ha pályán marad sem ficankolt volna ahigy az első 30percben yem sok mindent csinalt.Mehetett volna a polcra grízman mellé.Így kapott még egy kis futurebalondor időt.
Csak annyit csinált, hogy gyorsan és rendre pontosan játszotta meg a labdákat, építette tovább a támadásokat. Ez a lecserélése után kiesett, ezért is estek vissza.

Ismételni tudom magamat. Nem csak az utálóinknak kellene megtanulni veszíteni, hanem nekünk is nyerni.
Salah mondja azt, hogy Ramos nem okozott sérülést.... ugyanaz a szint, mint a sikereink kimagyarázása, a másik véglet.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11240
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. június 9., szombat 22:48

wZoLee7 írta:hogy a francba ne lenne gáz tőle? neki azt kellett volna mondania, hogy gyerekek, Ramos nem okozott serülést, főleg nem szándékosan, lelehet állni mert ez nem méltó sem hozzám sem a profi labdarúgáshoz. Ennyit vártam volna, nem azt hogy még önt 2l olajat a tűzre, hadd sajnáljanak minél többen, pedig komolyan, az eddigi nyilatkozataiból kiindulva ezt vártam volna, ehhez képest...
Mint ahogy Carlotol sem vártuk a kassaizást, de végül be kell állni a sorba.Főleg ha ezzel saját vagy a csapat felelősségét lehet kisebbíteni egy bl döntőről ahol úgy vertük el őket 3-1,hogy kb rá se kellett kapcsoljanak a sracok.

Amúgy salahnak igazából szerencséje volt ezzel a sérüléssel,mert valszeg ha pályán marad sem ficankolt volna ahigy az első 30percben yem sok mindent csinalt.Mehetett volna a polcra grízman mellé.Így kapott még egy kis futurebalondor időt.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13161
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2018. június 9., szombat 19:12

hogy a francba ne lenne gáz tőle? neki azt kellett volna mondania, hogy gyerekek, Ramos nem okozott serülést, főleg nem szándékosan, lelehet állni mert ez nem méltó sem hozzám sem a profi labdarúgáshoz. Ennyit vártam volna, nem azt hogy még önt 2l olajat a tűzre, hadd sajnáljanak minél többen, pedig komolyan, az eddigi nyilatkozataiból kiindulva ezt vártam volna, ehhez képest...

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2018. június 9., szombat 18:07

Mondjuk szerintem ezzel a Salah nyilatkozattal nincs különösebb gond, Ramostól ez a "játszhatott volna beinjekciózva" szöveg szerintem jóval kevésbé volt szimpi. Persze Őt is megértem, mert egy ilyen semmilyen szituból ekkora faszságot keríteni, elképesztő, nyilván őt is felbaszta már.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 143 regisztrált és 0 vendég