Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. június 12., kedd 12:26

ericco írta:Daily Star :mrgreen: szerint, Mourinho rarepul Mbappera, ha a PSG nem tudja maganak megengedni a francia csatart.
Az UEFA a héten közzé fogja tenni, hogy miként bünteti meg a Paris Saint-Germain csapatát az FFP megsértése miatt. A hírek szerint a büntetés az lesz, hogy csak annyiért igazolhatnak most nyáron, amennyi árbevételük lesz az eladásokból.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. június 12., kedd 11:58

H.E.H.E. írta:
Azt sem értem, hogy miért lenne tét nélküli egy El Clásico.
mint pl most tavasszal.
de több ilyen volt már.

de nyilván fasság ezzel foglalkozni, nem lehet tudni ki hogy megy majd a bajnokságban és pont mikorra kéne tenni a meccset, hogy nagyot szóljon és legyen tétje.
egy dolgot lehet tenni, nem két bájern müntyen közti meccs közé tenni, hanem rendesen elosztani.
Volt már sok ilyen, persze. De ilyen alapon az őszi is az volt, mert már jelentős ponthátrányunk volt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11244
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. június 12., kedd 10:55

Én azt adnám ha igazából nem lenne clasico csak pont egyenlőségnél. :mrgreen:

De tényleg a multkori “tétnélküli” clasico is olyan gusztusosra sikeredett,hogy bőven elég lenne 2-3 évente 1 ebből a futball ünnepének csúfolt eseményből.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. június 12., kedd 10:32

minél korábban van annál nagyobb az esélye hogy még tétre megy.
BL fordulókat meg előre tudni, ehhez kell igazítani a clasicot és sima.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. június 12., kedd 10:27

Azt sem értem, hogy miért lenne tét nélküli egy El Clásico.
mint pl most tavasszal.
de több ilyen volt már.

de nyilván fasság ezzel foglalkozni, nem lehet tudni ki hogy megy majd a bajnokságban és pont mikorra kéne tenni a meccset, hogy nagyot szóljon és legyen tétje.
egy dolgot lehet tenni, nem két bájern müntyen közti meccs közé tenni, hanem rendesen elosztani.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. június 12., kedd 10:21

Azt sem értem, hogy miért lenne tét nélküli egy El Clásico. És ha az utolsó forduló dönt? Vagy végig kiélezett a bajnokság, akkor mindegy hogy mikor van.

Ha már irányítják, akkor annyit kell tenni, hogy kellően messze tartják a BL meccsektől.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2018. június 12., kedd 10:17

kodo írta:Szerintem nem felejtett el igazolni, hozzuk is a vb sztárját idén. Aki Mbappe lesz. :D
Amen.
Merci Zizou!

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. június 12., kedd 10:16

Realista24 írta:
BBeno írta:elvileg tebas nem akarja hogy tét nélküli clasicó legyen a jövőben mint idén úgyhogy mindenképpen korábbi fordulókban várható majd.

ez akárhogy nézem jó ötlet a BL szempontjából, hogy nem elődöntők közeli időpontban kell majd clasicóra készülni.
Még jó hogy sorsolják a meccseket :lol: :lol: mint Platini a Világbajnokságokat korábban :lol:
meleg golyók? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. június 12., kedd 10:11

BBeno írta:elvileg tebas nem akarja hogy tét nélküli clasicó legyen a jövőben mint idén úgyhogy mindenképpen korábbi fordulókban várható majd.

ez akárhogy nézem jó ötlet a BL szempontjából, hogy nem elődöntők közeli időpontban kell majd clasicóra készülni.
Még jó hogy sorsolják a meccseket :lol: :lol: mint Platini a Világbajnokságokat korábban :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4530
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kodo » 2018. június 12., kedd 10:11

Szerintem nem felejtett el igazolni, hozzuk is a vb sztárját idén. Aki Mbappe lesz. :D

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2018. június 12., kedd 10:07

H.E.H.E. írta:ha a mu vagy a sziti el tudja vinni bappét - mindegymennyiért - és mi meg nem, akkor én soha többet nem nézek klubfocit bazmeg, azt garantálom.
Sokat kaptam ezert R24-tol, de ha ez valoban bekovetkezik (nem sok eselyt latok ra), akkor mar egy ban sem gyoz meg annak az ellenkezojerol, hogy Perez es a csapata elfelejtett igazolni, vagy durvan rosszul latjak a dolgokat a piacon :roll:
Szerencsere Daily Star, csak azert irtam be, hogy hozzam a kattintasokat.
Az ly-ket is ezert szoktam itt ott elrontani :mrgreen:
Merci Zizou!

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. június 12., kedd 9:49

elvileg tebas nem akarja hogy tét nélküli clasicó legyen a jövőben mint idén úgyhogy mindenképpen korábbi fordulókban várható majd.

ez akárhogy nézem jó ötlet a BL szempontjából, hogy nem elődöntők közeli időpontban kell majd clasicóra készülni.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. június 12., kedd 9:33

ha a mu vagy a sziti el tudja vinni bappét - mindegymennyiért - és mi meg nem, akkor én soha többet nem nézek klubfocit bazmeg, azt garantálom.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11244
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. június 12., kedd 9:32

ericco írta:Daily Star :mrgreen: szerint, Mourinho rarepul Mbappera, ha a PSG nem tudja maganak megengedni a francia csatart.
Biztos jól el lennének Rashfordal a padon :mrgreen:

Amúgy josét megkínáljuk egy 120millás walesi csodával és le is repülne bapperol.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2018. június 12., kedd 9:23

Daily Star :mrgreen: szerint, Mourinho rarepul Mbappera, ha a PSG nem tudja maganak megengedni a francia csatart.
Merci Zizou!

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9876
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sebydani » 2018. június 11., hétfő 22:11

Hát kell valaki aki kiszorítja Caset az új edzőnél :mrgreen:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. június 11., hétfő 22:10

ja és lucas silvának lejárt a kölcsönszerződése. elvileg ő is jön vissza előszezonra. :mrgreen:
Nyilván látni fogják, hogy még közel sincs azon a szinten, hogy itt játsszon. Vissza fogják dobni a Flamengonak, ami szerintem jó megoldás lesz.
ezt már akkor látni kellett volna mikor leigazolták és nem betenni a botot a saját küllőink közé azzal hogy nem adhatjuk kölcsönbe európába (ha igaz)

18 évesen már bőven ellehet engedni erős feltételekkel európai EL csapathoz akár. de portugáloknál is braga vagy felette. rossz döntés visszaküldeni bohóckodni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára BBeno 2018. június 11., hétfő 22:13-kor.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2018. június 11., hétfő 22:01

BBeno írta:ha igaz akkor megint óriási szerződést kötöttek az illetékesek. :lol:

kap bruttó 400 percet az első évében. így fejlődhet.
Nyilván látni fogják, hogy még közel sincs azon a szinten, hogy itt játsszon. Vissza fogják dobni a Flamengonak, ami szerintem jó megoldás lesz.

Meccs összefoglalóit néztem, ami alapján egész sokat fejlődött (volt is honnan). Most már nem tűnik reménytelennek a lószájú csóka. A döntéshozatalokban sokat fejlődött, most már a labda se pattan el tőle mindig, egyre bátrabb, sebessége valamelyest javult. Vannak góljai, néha pár szép passz, pár szép csel. Konstans kezdő a Flamengoban, akik vezetik a bajnokságot. A hiányossága még mindig, hogy a labda közel se ragad hozzá finoman fogalmazva, de már ebben is jobb, mint volt. Még nincs 18 éves, bőven csiszolódhat a játéka.

Nyilván nem lesz belőle Neymar szint se, mert alapvető hiányosságai is vannak, de az utóbbi időben mutatott játéka alapján a fejlődés bizakodásra adhat okot. Más kérdés, hogy még ezek alapján se igazoltam volna le ennyiért.

A Flamengo is szeretne, ha még náluk maradna, és ő is szeretne még maradna, de azt mondta, hogy a Real dönt az előszezon után, de meggyőződésem, hogy vissza fogják dobni legalább januárig. Utána meg jó lenne egy európai középcsapat (pl. Porto), de kérdéses mi van a szerződésében. Szerintem 19 évesen se kéne még itt játszania, ráérne még két évet máshol fejlődnie.



Rodrygo, aki ugye ugyanaz a poszt sokkal ügyesebbnek tűnik, remélem tényleg behúzzuk. Neki megvan az alap ahhoz, hogy komolyabb játékos legyen.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. június 11., hétfő 21:13

ha igaz akkor megint óriási szerződést kötöttek az illetékesek. :lol:

kap bruttó 400 percet az első évében. így fejlődhet.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9207
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2018. június 11., hétfő 20:32

Realista24 írta:Vinicius szerződése garantálja hogy nem lesz Európában kölcsönadva. Vagy Brazília meg egy év vagy Real.
Akkor ez is olyan remek szerzodes, mint amikor Odegaard hetkoznap a nagyokkal edzett, majd hetvegen a Castillaban jatszott.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 202 regisztrált és 0 vendég