Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4948
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2018. június 12., kedd 14:53

Gaborone1 írta:Eladják Mariskát, Cavanit vagy Rabbiot-ot, vagy tököm tudja, valamilyen töltelék játékost és megvan a 180M, Van ott annyi játékos akit simán beáldoznak, hogy ne kelljen Neymart eladni. Senki nem gondolja, hogy nem oldják meg más játékosok eladásából.
Es ha bejon par serules, akkor bizonyithat a PSG U18.

Zidane’98
Hozzászólások: 209
Csatlakozott: 2018. június 12., kedd 12:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Zidane’98 » 2018. június 12., kedd 14:51

Sziasztok,

Már évek óta olvaslak titeket, de most írok először. Mekkora lenne, ha most Grízes bejelentenè, hogy a Realban folytatja :mrgreen:
“Senki se feledje, hogy az az éra, mely Messinek rendeltetett, végül Cristianoé lett.” /Tomas Roncero/ :goat: :goat: :goat: +1(+1) :workout: x5

Gaborone1
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:48
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, CR7, Kaká, Casillas, Raul, Ramos, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gaborone1 » 2018. június 12., kedd 14:50

Eladják Mariskát, Cavanit vagy Rabbiot-ot, vagy tököm tudja, valamilyen töltelék játékost és megvan a 180M, Van ott annyi játékos akit simán beáldoznak, hogy ne kelljen Neymart eladni. Senki nem gondolja, hogy nem oldják meg más játékosok eladásából.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62873
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. június 12., kedd 14:20

BBeno írta:
betiltotta meg az olyanokat is, hogy egy év kölcsön után lehessen megvenni a játékost
ezt nem értem. most vette meg a roma cristantét pont ilyen feltételek mellett. 1 év kölcsön és kötelező vételi opció. olaszok legkedveltebb vételi módja ez.

gelsonnak és bruno fernandesnek meg állítólag szóbeli megállapodásuk van a benficával
Nem tudom, ezt olvastam. Lehet ez a deal még ezelőtt ment végbe.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. június 12., kedd 14:12

betiltotta meg az olyanokat is, hogy egy év kölcsön után lehessen megvenni a játékost
ezt nem értem. most vette meg a roma cristantét pont ilyen feltételek mellett. 1 év kölcsön és kötelező vételi opció. olaszok legkedveltebb vételi módja ez.

gelsonnak és bruno fernandesnek meg állítólag szóbeli megállapodásuk van a benficával
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2657
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2018. június 12., kedd 14:03

poronty írta:itt van nekünk Lukács.

Igen, nekem is Ő jutott eszembe. Szép meg jó, hogy ilyen parádés szezont rakott össze (szerintem rá is szavaztam, mint a szezon embere), de azért nekem Ő soha nem lesz az a játékos, akiben vakon megbízok és megteremti a különbséget. Egyszerűen Ő egy nagyon jó, univerzális spíler, de megvannak a korlátai. A portugálban meg lehet több is.

Egyébként szerintem sem esélyes, csak eljátszottam a gondolattal.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

poronty
Hozzászólások: 2733
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: poronty » 2018. június 12., kedd 14:01

Ingyé egy Gelson Martins? Lehet a srácban fantázia. Nem tudom, hogy a csere szerepet mennyire viselné el, de Ő olyan játékosnak tűnik, aki tud lendületet vinni a játékba.
Csak jobb oldalt tud játszani, de a kezdőbe bőven nem elég, cserének meg már itt van nekünk Lukács. Rádaásul valószínűleg neki is több esze van annál, hogy 23 évesen idejöjjön cserének.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Fede------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62873
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. június 12., kedd 13:58

BBeno írta:ilyenkor kéne igénybe venni egy katari fiókcsapatot aki hirtelen megveszi pastorét és dimariát 100-100 millióért aztán visszaküldik kölcsönbe a psg-nek őket. és mindenki mossa kezeit.
Ja, csak az UEFA ezeket betiltotta meg az olyanokat is, hogy egy év kölcsön után lehessen megvenni a játékost. Pont Mbappé esete miatt lehetett.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2657
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2018. június 12., kedd 13:55

Ingyé egy Gelson Martins? Lehet a srácban fantázia. Nem tudom, hogy a csere szerepet mennyire viselné el, de Ő olyan játékosnak tűnik, aki tud lendületet vinni a játékba.

Amennyiben Cé és Bale is lép én rápróbálnék.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2018. június 12., kedd 13:20

BlancoMark írta:Tehat magyarul mindenfelekeppen ki kell termelniuk a nyaron 145+35 millat (Mbappe ara), hogy eleget tegyenek a buntetesnek?
Hmm ez finom lesz, igy lehet hogy hozzajutunknegy akcios Neymarhoz, mert szorult helyzetben lesz a PSG, es nem kerhetnek 300 millakat erte. :shifty:
Vagy beszall a licitbe a City, es felveri Neymar/Mbappe arat. Mbappet ugyan muszaj megvenniuk, de senki sem tiltja meg, hogy egybol el is adjak. Szerintem Neymar fontosabb a tulajnak.
Merci Zizou!

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. június 12., kedd 13:15

Kicsit belegondolva tovabbra is kizartnak tartom hogy barmifele hátrányos vagy arányos buntetest kapjanak.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. június 12., kedd 13:13

ilyenkor kéne igénybe venni egy katari fiókcsapatot aki hirtelen megveszi pastorét és dimariát 100-100 millióért aztán visszaküldik kölcsönbe a psg-nek őket. és mindenki mossa kezeit.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4948
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2018. június 12., kedd 13:11

Tehat magyarul mindenfelekeppen ki kell termelniuk a nyaron 145+35 millat (Mbappe ara), hogy eleget tegyenek a buntetesnek?
Hmm ez finom lesz, igy lehet hogy hozzajutunknegy akcios Neymarhoz, mert szorult helyzetben lesz a PSG, es nem kerhetnek 300 millakat erte. :shifty:

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. június 12., kedd 13:06

azért olyan bőven nincsenek meg. 23 fős kerettel mentek tavaly. és ingyen megy el ben arfa és motta is. az 21. francia bajnokságra elegen vannak de egy BL-re szűkös ha ebből a 21-ből el akarnának adni hogy kijöjjön bappe ára. kíváncsi vagyok mi lesz végül a bünti. már ha lesz.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2018. június 12., kedd 13:00

Van azért bőven ott olyan ember, akit el lehet még passzolni megfelelő összegekért. Persze így kispad nem nagyon lesz, de kérdéses, hogy mit választanak a PSG-nél...

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. június 12., kedd 12:56

Realista24 írta:
RealMadridFanatic írta:Bohócok. Nagy büntetés, miután elszórtak egy nyár alatt 3 átigazolási szezonra elég pénzt. 2 szezon BL kizárás, az büntetés. Lehet olaj bá' sem érezné, hogy bármikor arcon köpheti az FFP-nek csúfolt bohózatot. :roll:
Most ez lényegtelen. Ez azt jelenti, hogy vagy Mbappé vagy Neymar nem lesz az övék. Elvileg.
Egy ev alatt csinalnak egy szazas profitot neymaron, az azert eleg jo.
Mostantol nem kerdes nalam hogy szeptembertol itt jatszik.

Vagy vicc az egesz bunti.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62873
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. június 12., kedd 12:43

Elvileg ugye volt egy olyan záradék Mbappé szerződésében, hogy muszáj megvenniük, ha jövőre is az első ligában indul a PSG, így kötelező kifizetniük érte a 145 millió eurót, másik 35 meg függ a teljesítménytől.

Ezek alapján Neymar az, akit el kell adni, vagy a fél csapatot.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2657
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2018. június 12., kedd 12:42

Realista24 írta:
RealMadridFanatic írta:Bohócok. Nagy büntetés, miután elszórtak egy nyár alatt 3 átigazolási szezonra elég pénzt. 2 szezon BL kizárás, az büntetés. Lehet olaj bá' sem érezné, hogy bármikor arcon köpheti az FFP-nek csúfolt bohózatot. :roll:
Most ez lényegtelen. Ez azt jelenti, hogy vagy Mbappé vagy Neymar nem lesz az övék. Elvileg.

Hopp, azt elfelejtettem, hogy hivatalosan Mbappé idén menne. Illetve a pénzmozgás része az idei átigazolási szezonra lett ütemezve. Perez felkészül. :shifty:

Mondjuk továbbra is azt mondom, hogy esélytelen ez. Mindketten maradnak Párizsban. Aztán ne legyen igazam.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5899
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Süti » 2018. június 12., kedd 12:37

Realista24 írta:
ericco írta:Daily Star :mrgreen: szerint, Mourinho rarepul Mbappera, ha a PSG nem tudja maganak megengedni a francia csatart.
Az UEFA a héten közzé fogja tenni, hogy miként bünteti meg a Paris Saint-Germain csapatát az FFP megsértése miatt. A hírek szerint a büntetés az lesz, hogy csak annyiért igazolhatnak most nyáron, amennyi árbevételük lesz az eladásokból.

Alakul a zöld nevem.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62873
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. június 12., kedd 12:31

RealMadridFanatic írta:Bohócok. Nagy büntetés, miután elszórtak egy nyár alatt 3 átigazolási szezonra elég pénzt. 2 szezon BL kizárás, az büntetés. Lehet olaj bá' sem érezné, hogy bármikor arcon köpheti az FFP-nek csúfolt bohózatot. :roll:
Most ez lényegtelen. Ez azt jelenti, hogy vagy Mbappé vagy Neymar nem lesz az övék. Elvileg.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 126 regisztrált és 0 vendég