Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
szilamer
Hozzászólások: 654
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:54
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Özil, Varane, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Arsenal

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: szilamer » 2013. szeptember 19., csütörtök 20:21

Gondolom akkor lennének sokkal olcsóbb jegyek is, és akkor a szegényebb lelkesebb szurkolók is elmennének. Nem?

Egyébként szerintem is a bal felső. Az nagyon adja. Szerintem a többi ízléstelen.
In vino veritas.

"Varane, boss of Real defence"




Casillas-Carvajal-Varane-Ramos-Coentrao--Isco-Modric-Kroos--Cristiano-Benzema-Bale

Avatar
DavieS
Hozzászólások: 492
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:17
Kedvenc játékosaid: #2 #12 #19

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: DavieS » 2013. szeptember 19., csütörtök 20:07

Géci írta:a befogadó képessége is nőne a stadionnak körülbelül 110 ezerre amennyire én emlékszem :kivagyhe:
ez a része meg teljesen felesleges, most a 80ezres stadion is ritkán telik meg, akkor egy 100-110 ezres pláne.. :roll: kipofozni, modernizálni oké, de +30e férőhely nem kell
92:48

#2 #8 #12 #19 #23

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. szeptember 19., csütörtök 19:50

szerintem is a bal felső a nyerő, egyszerűen az a legelegánsabb, ugyanakkor megőrzi a régi szépségét, és egyben modern is
a többi szerintem nem igazán egy renoválásra való, inkább egy teljesen új építkezéshez lenne jó
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
szilamer
Hozzászólások: 654
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:54
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Özil, Varane, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Arsenal

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: szilamer » 2013. szeptember 19., csütörtök 19:38

Azt értem, de akkor az épületeket lerombolják vagy mi? Vagy azokat is megveszik s átalakitják? Vagy hogy akarják a körülötte levő helyet is átépíteni? Segitsetek felvilágosodni :D
In vino veritas.

"Varane, boss of Real defence"




Casillas-Carvajal-Varane-Ramos-Coentrao--Isco-Modric-Kroos--Cristiano-Benzema-Bale

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. szeptember 19., csütörtök 19:06

Realista24 írta:Másik kép
http://www.thefootballstadiums.com/medi ... adionu.jpg

És most találtam egy olyat, hogy három nyáron keresztül fog készülni, mert nem akarják, hogy a szurkolók, és látogatók nagyon akadályozva legyenek.
Egyértelműen a jobb alsó! Csodaszép, letisztult és fehér.. Persze lehet megsárgul a napfénytől. :)
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. szeptember 19., csütörtök 18:59

Én voltam párszor, azért írom, hogy messze van. :)
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9203
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. szeptember 19., csütörtök 18:58

szilamer írta:Hát azért eléggé a városba van. Vagyis én nem voltam ott, de térképen az elhelyezését láttam és hát eléggé körül van épitve.
http://en.wikipedia.org/wiki/Madrid#Districts
A Real stadionja az 5-os, az Atleticoe meg a 2-es zonaban talalhato. Ertelem szeruen az 1-es zona a belvaros.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. szeptember 19., csütörtök 18:37

Hát azért eléggé a városba van. Vagyis én nem voltam ott, de térképen az elhelyezését láttam és hát eléggé körül van épitve.
A belváros meg a város más dolog. :) Körbe lehet építve épületekkel a külvárosban is. :)

Avatar
szilamer
Hozzászólások: 654
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:54
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Özil, Varane, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Arsenal

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: szilamer » 2013. szeptember 19., csütörtök 18:33

Hát azért eléggé a városba van. Vagyis én nem voltam ott, de térképen az elhelyezését láttam és hát eléggé körül van épitve.
In vino veritas.

"Varane, boss of Real defence"




Casillas-Carvajal-Varane-Ramos-Coentrao--Isco-Modric-Kroos--Cristiano-Benzema-Bale

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. szeptember 19., csütörtök 14:52

(ha jól tudom, akkor stadionunk a belvárosban van).
A belváros olyan 5-6 kilométer onnan.
A stadionhoz visszatérve, ugye volt szó, hogy a stadiont ÉS környékét kívánják átépíteni, és a Bernabéuhoz kapcsolva egy szállodát is építeni. Ebben az összegben az is benne van, vagy csak a stadion, és a többit elvetették?
Szerintem benne kell, hogy legyen.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toky » 2013. szeptember 19., csütörtök 14:50

A stadionhoz visszatérve, ugye volt szó, hogy a stadiont ÉS környékét kívánják átépíteni, és a Bernabéuhoz kapcsolva egy szállodát is építeni. Ebben az összegben az is benne van, vagy csak a stadion, és a többit elvetették?
Meg ugye a környék most kinek a kezén van? Madrid városé, és még meg kell venni, vagy azt már átadták a Realnak?
Az árhoz még annyit, hogy egy ilyen tetőnek nem kicsi súlya van. Gondolom nem kevés pénzt kell költeni arra, hogy a megnövekedett néző számot és a tetőt elbírja a tartószerkezet. Egy felújítás (teljes tatarozás) nem ritka, hogy többe kerül mint egy új építése egy szűz területen (ha jól tudom, akkor stadionunk a belvárosban van).

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. szeptember 19., csütörtök 14:01

Par hete olvastam, hogy mostanaban esedekes az eves kozgyules. Nem tudjatok mi a pontos datum?
Ha jól tudom vasárnap lesz.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9203
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. szeptember 19., csütörtök 13:53

Géci írta:Perez szavai szerint Balet hitelfelvétel nélkül vettük meg. Olyan bevételek mellet amit a klub produkál, szerintem totál elfogadható összeg 1 újabb, hosszútávon befektetésért.
45 millio minuszba jottunk ki az atigazolasi szezonban, raadasul 37 millios profittal zartuk az evet. Arrol nem is beszelve, hogy valoszinuleg tobb reszletben fizetunk erte. Szoval siman elkepzelheto, hogy hitel nelkul is megoldottuk.
Par hete olvastam, hogy mostanaban esedekes az eves kozgyules. Nem tudjatok mi a pontos datum?

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2013. szeptember 19., csütörtök 13:47

Realista24 írta:Másik kép
http://www.thefootballstadiums.com/medi ... adionu.jpg
Banán írta:Miért akarjátok ennyire a bal felsőt? Tök snassz, nincs benne semmi különös, ha már egyszer csinálunk valamit legyen innovatív. Nem 5 évig fog így kinézni...
Hát ezeket a képeket látva még inkább az a sorrend. Az első olyan újszerüen elegáns, sugárzik belőle a tekintély, királyi pompa. :)

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. szeptember 19., csütörtök 13:38

h3x0r írta:Az a 300-400 millio hatalmas osszegnek tunik, de hosszu tavon nagyon jol jarhatunk vele.
Perez szavai szerint Balet hitelfelvétel nélkül vettük meg. Olyan bevételek mellet amit a klub produkál, szerintem totál elfogadható összeg 1 újabb, hosszútávon befektetésért. Amennyire emlékszem a befogadó képessége is nőne a stadionnak körülbelül 110 ezerre amennyire én emlékszem :kivagyhe: ...
Banán írta:Miért akarjátok ennyire a bal felsőt? Tök snassz, nincs benne semmi különös, ha már egyszer csinálunk valamit legyen innovatív. Nem 5 évig fog így kinézni...
Királyi gárda a nevünk, nem diszkópatkányok :D

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. szeptember 19., csütörtök 13:38

Másik kép
http://www.thefootballstadiums.com/medi ... adionu.jpg

És most találtam egy olyat, hogy három nyáron keresztül fog készülni, mert nem akarják, hogy a szurkolók, és látogatók nagyon akadályozva legyenek.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Banán
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. augusztus 24., szombat 13:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Banán » 2013. szeptember 19., csütörtök 13:35

Miért akarjátok ennyire a bal felsőt? Tök snassz, nincs benne semmi különös, ha már egyszer csinálunk valamit legyen innovatív. Nem 5 évig fog így kinézni...

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2013. szeptember 19., csütörtök 13:31

realbeckham írta:A jobb felső az valami fantasztikus.
Nálam az lenne a legutolsó helyen, nekem olyan bizar, vécékagylóra emlékeztet :mrgreen: Nálam a sorrend bal felső, jobb alsó, bal alsó és jobb felső.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9203
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. szeptember 19., csütörtök 13:30

Realista24 írta:Ha jól tudom egy egész új világot akarnak építeni, ami a mindennapokban is hatalmas bevételt hoz, stadion, étterem, stb.
Az a 300-400 millio hatalmas osszegnek tunik, de hosszu tavon nagyon jol jarhatunk vele.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. szeptember 19., csütörtök 13:29

Realista24 írta:http://estaticos04.marca.com/imagenes/2 ... on_7_0.jpg
Szerintem az első a legjobb ezek közül, meg talán ami alatta van... :roll: Ne világítson mint 1 karácsonyfa! Szerintem... :D
Realista24 írta:Illarramendiről annyit mondott, hogy olcsó igazolássá fog válni. Ezt tudjuk mit jelent.
Meggyőződésem, hogy betonkezdőnek szánják, mert nagyon ügyes, gyors, és jó labdaszerző... Borzasztóan várom a Getafe elleni hazai meccset, mert nagyon kíváncsi vagyok, hogy megint kezdő lesz e + hátha Bale is kezdene, és csiszolódna össze a brigád szépen lassan... :roll:
Annyira megnéznék már 1 olyan teljesen 100%-os felállást mint ami az aláírásomban van... :roll: :D


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 121 regisztrált és 0 vendég