OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. június 17., vasárnap 19:34

Faust írta:Es innen toborozna szerkesztoket, innen, a szinvonaltalan, minoseggel nem foglalkozo szarkupacrol, amikor elvileg mindenki potolhato. :lol: Ez hihetetlen.
Félsz hogy nem lesz már helyed? :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2018. június 17., vasárnap 19:34

Faust írta:Es innen toborozna szerkesztoket, innen, a szinvonaltalan, minoseggel nem foglalkozo szarkupacrol, amikor elvileg mindenki potolhato. :lol: Ez hihetetlen.
Az nem probléma, majd ő kiképzi azokat akik innen jelentkeznek. Mert ő tudja mi a siker receptje. :shifty:
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Faust » 2018. június 17., vasárnap 19:31

Es innen toborozna szerkesztoket, innen, a szinvonaltalan, minoseggel nem foglalkozo szarkupacrol, amikor elvileg mindenki potolhato. :lol: Ez hihetetlen.

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3128
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Pipita » 2018. június 17., vasárnap 19:26

thetruth írta:Ha egy szinten megrekedt oldal szerkesztői szeretnétek lenni akkor maradjatok itt ha pedig fejlődni szeretnétek egy olyan oldal szárnyai alatt ami támadás esetén is rövid idő alatt feláll akkor mivel a követőink hűségesek és egy családként viszonyulnak, akkor keressetek meg.
Szia Gabi,

Ez most hülyén fogja kivenni magát, de van még Spar utalvány? Mehetek én is? d.gergo még ennyit sem küldött, pedig már öt éve itt vagyok, szóval ha jelentkezhetek családtagnak, légyszi válaszolj, szeretnék fejlődni. :sziv:

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: rashidm » 2018. június 17., vasárnap 18:56

wZoLee7 írta:Itt meg mi folyik, lajkok meg fb meg a tokom tudja, szoljon mar neki balaki hogy a sok birka feszbuk kommentelo azt se tudjak h a focit eszik vagy isszak
Azt már leszarja, csak jöjjön a pénz belőle. :lol: Amúgy ez a 40 ezer/millió/milliárd lájkoló gondolom nem teljesen igaz... :lol: Azt még én is meg tudom csinálni hogy print screen+paint azt átírom a számokat. :lol: :lol:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13043
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: OFF

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2018. június 17., vasárnap 18:37

Itt meg mi folyik, lajkok meg fb meg a tokom tudja, szoljon mar neki balaki hogy a sok birka feszbuk kommentelo azt se tudjak h a focit eszik vagy isszak

volt
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:40
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: volt » 2018. június 17., vasárnap 18:27

Felmentem erre a szarra és vírusos az egész oldal. Nem tudtam kilépni, nem reagált és számtalan sok fájlt letöltött magától, ahogy megnyitottam az oldalt. Szóval ne nézze meg senki még kíváncsiságból se. Remélem a számítógépemnek nem lesz semmi baja..

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2018. június 17., vasárnap 18:25

Elnézést a dupláért, de az ország (egyik) legnagyobb quiz oldala, ha a tiéd, akkor hány embert érdekel ez? Mert 1500 like minden csak nem sok. A többi oldalad 150 likeot se éri el, van ami az 50et se. Kivéve az Éjjel - Nappal BP rajongói oldalad, az 50k. Azért tisztelet :roll: :mrgreen:
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2018. június 17., vasárnap 18:12

Inkabb nezzetek meg a face oldalhoz tartozo Madridista szurkolói csoportot :lol: van 3 tag(ami igazából 2). Abból 1 az oldal, 1 "valaki" . Még a szerkesztők sincsenek benne :( Azthittem egy 20k lajkos oldal csoportja jobban pörög, vagy azt is meghackeltetek R24? :'(
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2646
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2018. június 17., vasárnap 18:09

sebydani írta:
El Sie7e írta:nekem a személyes kedvencem az fb-jükről ez:

urugay


bazdmeg. :lol: :lol: :lol: :lol:
Fiatal fejlődő csapatuk van, sokkal gyorsabbak fejlődnek mint itt. Jövőhétre megtanulják leírni. :coffee:
vagy csak mi vagyunk lemaradva, és ide jövőre fog elérni, hogy ez az ország új neve :mrgreen:
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: OFF

HozzászólásSzerző: torjack » 2018. június 17., vasárnap 18:08

hagyjátok a picsába. 5 éve volt felállni a padlóról, aztán csak egyre mélyebbre süllyed.

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: sebydani » 2018. június 17., vasárnap 18:06

El Sie7e írta:nekem a személyes kedvencem az fb-jükről ez:

urugay


bazdmeg. :lol: :lol: :lol: :lol:
Fiatal fejlődő csapatuk van, sokkal gyorsabbak fejlődnek mint itt. Jövőhétre megtanulják leírni. :coffee:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2646
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2018. június 17., vasárnap 18:03

nekem a személyes kedvencem az fb-jükről ez:

urugay


bazdmeg. :lol: :lol: :lol: :lol:
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. június 17., vasárnap 17:59

ToniKroos írta:Kíváncsiságból megnézem egy facebookon belinkelt cikket ("Mi lesz Gareth Bale sorsa?"). Hát elmehet a f.szomba ez a csávó. Ilyen vírust én még nem is láttam. Nem bírtam bezárni az oldalt és kb 1000 letöltést kezdett elindítani ilyen néven "c5c096d6-01ec-4620-9df5-3e8e42a0d1b3".
..
Nem lennék meglepve, ha ez most direkt lenne, mert tudja, hogy most nagyítóval nézzük, hogy éppen mit vesznek át tőlünk egy az egyben. :hmmm:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ToniKroos
Hozzászólások: 1044
Csatlakozott: 2014. november 13., csütörtök 23:11

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ToniKroos » 2018. június 17., vasárnap 17:55

Kíváncsiságból megnézem egy facebookon belinkelt cikket ("Mi lesz Gareth Bale sorsa?"). Hát elmehet a f.szomba ez a csávó. Ilyen vírust én még nem is láttam. Nem bírtam bezárni az oldalt és kb 1000 letöltést kezdett elindítani ilyen néven "c5c096d6-01ec-4620-9df5-3e8e42a0d1b3".

Amúgy elárulom, hogy az én likeom nem kellett például kitörölni, mert csak idegesített a sok szar poszt ami ki lett rakva.
Ez meg, hogy lopod a cikkeket, ha olyan komoly üzletember lennél, akkor nem alacsonyodnál le ilyen szánalmas megoldásokhoz. Ennél még az is jobb, hogy ha nincs cikk. Így csak kinevetteted magad, de ahogy nézem nem veszed észre, hogy itt mindenki rajtad nevet. Az írásaid alapján minden vagy, csak nem komoly. ;)
Ja amúgy bármikor csinálok olyan beszélgetést a facebookon, mint amit te régebben belinkeltél. Szerintem ott nagyon szépen elbeszélgettél magaddal egy kamu profilon segítségével.
Ja és jó lenne a vírusos szarjaidat meg kitörölnéd a ...

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ericco » 2018. június 17., vasárnap 17:45

thetruth írta:Te félelmetesen buta vagy. Szerinted kitöröltem a saját oldalamon 40 EZER LÁJKOLÓT? Miért is? Hogy idejöhessek a csodálatos fórumotokra és számon kérhesselek titeket?
Szerintem az a felelmetesen hulye, aki mar itt egeti magat napok ota. Vagy aki szemelyesen is kepes elturni a gyik stilusodat. Talan a bangladesi like-taborok toroltek a likekokat, miutan nem utaltal. Egy csomo mas oka lehet, h eltuntek a lajkjaid, aztan kitalaltad a hackelos story. Pont ugyanolyan hiteles az en storym, mint a tied. Amig nincs bizonyitegod, sima ragalmazas, amit muvelsz. Es meg jogokol papolsz. Szerencsetlen.
Merci Zizou!

tapéta
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2018. június 17., vasárnap 17:27
Kedvenc játékosaid: Ronaldo Luis Nazario de Lima
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: tapéta » 2018. június 17., vasárnap 17:31

Azért biztos nem mennek olyan simán ott a dolgok,mint a kedves túloldali úr állítja,hisz ennyi "kedvességet" benyelni és lemenni kutyába mindezek után is,hát...ok nélkül nem teszi meg az ember.
Viszont ha örömét leli benne,még mindig olcsóbb szórakozás ez,mint fizetni egy bdsm hivatásosnak a sok megalázásért.

Avatar
e.gergo
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:44
Kedvenc játékosaid: David Beckham
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: e.gergo » 2018. június 17., vasárnap 17:29

thetruth írta:Azt, hogy miért jön be egy másik oldal, nem tudom, nem én intézem a fejlesztést, hanem egy profi IT-s srác.
Tényleg jó profi lehet akkor :)

A többire nem reagálok, inkább csinálok popcornt ehhez a vergődéshez. :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. június 17., vasárnap 17:26

Ha a családomban olyan ember lenne mint te, akkor kitagadnam. Szóval ezt is felreeeted mint Isti kommentjét. :lol:

Napi ot-hat cikk...persze. Bár ha a 20 szavas bejegyzés nálad cikk, akkor lehet megvolt.

Remelem el is hiszed amiket állítasz es gondolsz magaddal kapcsolatban es magadról :lol:

Es remelem azt is tudod higy csak azert nem vagy tiltva mert, 1. kattintasz, elég sokat. Másrészt rajtad röhög mindenki.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

thetruth
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2018. február 24., szombat 22:40

Re: OFF

HozzászólásSzerző: thetruth » 2018. június 17., vasárnap 17:13

ericco írta:Vagy te csináltad az egész műbalhét, hogy egyszerre probáld láthatóvá tenni az oldalad fb-n és befeketíteni a madridom.hu-t. Szóval amit leírtál, nem bizonyít semmit.
Te félelmetesen buta vagy. Szerinted kitöröltem a saját oldalamon 40 EZER LÁJKOLÓT? Miért is? Hogy idejöhessek a csodálatos fórumotokra és számon kérhesselek titeket?
ericco írta:Szóval ilyen sem történt.
Az én írásom kizárólag a színtiszta igazságot tartalmazza. Rajtad áll, hogy elhiszed-e. De kissé irreális kérés azt várni, hogy majd minden egyes esetről külön fotót és naplózást készítek. Sosem érdekelt különösebben ez, ezt a „loptatok tőlünk” dolgot sem én kezdtem el. De a történt események, azaz a Facebook-oldalunk feltörése fényében talán jogomban áll nekem is szóvá tenni a dolgokat.
Realista24 írta:Az a baj, hogy itt egy hosszú hír annyi karakter mint náluk egy heti cikk :lol: :lol: szóval ha várnánk erre a félelmetes minőségre, hogy ellophassuk, akkor nagyon unatkoznánk.
Ezek az esetek nem most történtek, hanem végig jelen voltak elszórva az elmúlt években. A feltörés előtt napi 5-6 hírt jelentettünk meg, ezzel gondolom tisztában vagy. Szóval nem kell a mellébeszélés.
Kercsó írta:nadridista :lol: :lol: :lol:
Te gondolom még soha életedben nem gépeltél el semmit. Jó neked. :)
Realista24 írta:Amúgy nem árt tudnod, de attól, hogy valaki egy család, még vannak benne viszályok.
Jól értem, ezzel most arra célzol, hogy mi, mármint testületileg a szerkesztőség (plusz én, az oldal üzemeltetője) egy család voltunk a viszályok ellenére is? Mert ha igen, akkor egyszerű a dolog: hátat fordítottak a családnak, sőt el is árultátok azt. Tudod mire vall ez? Gerinctelenségre.
Petr írta:Nekem is egy random oldal jött be, amit biztos nem a keresési előzményeim alapján ajánlott. Szép munka. Az új oldalon lehet már görgetni? :lol: Biztosan troll vagy, nem is etetlek tovább. Ennyire senki nem lehet vak és tudatlan.
Vak és tudatlan itt maximum a fórumközösség, nem én. Az a baj veletek, hogy évekig delíriumban tartottak titeket az olyan emberek, mint Laci, most pedig már képtelen vagytok felismerni azt, hogy ki mond igazat, és ki beszél mellé folyamatosan. Azt, hogy miért jön be egy másik oldal, nem tudom, nem én intézem a fejlesztést, hanem egy profi IT-s srác. De a vírusirtós dolog nem a mi sarunk, nálam egyik eszközről sem jelzett be, és a szerkesztőimnél sem.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 62 regisztrált és 0 vendég