Cristiano Ronaldo

A Real Madrid egykori nagyjai.

Visszahoznád a Real Madridhoz?

A szavazás 2022. december 7., szerda 18:56-kor befejeződött.

Igen, de legfeljebb a szezon végéig.
48
35%
Igen, erre és a következő szezonra is.
39
28%
Szép volt, jó volt, de köszi, nem.
50
36%
 
Szavazatok száma: 137

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Csabi » 2018. június 18., hétfő 12:17

Realista24 írta:
H.E.H.E. írta:a tizenegyest illik belőni.
De a csapattársak meg az edző hátráltatja.
meg a bal lábas statisztika

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2018. június 18., hétfő 11:57

Nem értem miről beszéltek :D
Messi a válogatottban gyenge, mindig is az volt, jó esetben is közepes. Az egész válogatott szar egyébként, de nem tudom min lepődnek meg ha az inkább a Messi és a haverok csapat...Elég ránézni az arcára meccs közben, le se szarja, nem vezér, nem motivátor, csak ott van és kész. VB után megint lemond majd, mert ebből a csapatból én nem nézek ki egy jó szereplést

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. június 18., hétfő 11:40

kiserik írta:
Realista24 írta: Na, azért csínján szidjuk Izlandot. Nálam ők a legnagyobb fekete lovak a vébén. Kb görög szinten vannak nálam, akik képesek óriási meglepetésre. Egy dolgot tudnak, de azt mocskosul.
Nem Izland szidása lett volna a mondandóm lényege
Messi nem érdekel. :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

kiserik
Hozzászólások: 5750
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: kiserik » 2018. június 18., hétfő 11:38

Realista24 írta: Na, azért csínján szidjuk Izlandot. Nálam ők a legnagyobb fekete lovak a vébén. Kb görög szinten vannak nálam, akik képesek óriási meglepetésre. Egy dolgot tudnak, de azt mocskosul.
Nem Izland szidása lett volna a mondandóm lényege

Avatar
DinhoL
Hozzászólások: 989
Csatlakozott: 2015. május 19., kedd 19:27
Kedvenc játékosaid: Michael Laudrup, R10, Carles Puyol, Xavier Hernández
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, LA Lakers

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: DinhoL » 2018. június 18., hétfő 11:37

kiserik írta:
DinhoL írta: Félreéetesz, ahogy már valamikor írtam is ő a régiek közül egyik kedvence. Itt most Maradonához képest beszélek róla. Maradona elhozott egy vb-t az Argentínoknak, ezt kéne csinálnia Messinek is szerintük. Portugáliában ezt sose várták el CR-től.
Kb ezt a gondolatot lehet továbbszőni és megmutatja a két játékos közti különbséget. "Portugáliában ezt (VB cím) sose várták el CR-től." Ezt egyedül CR várja el magától, míg Messi ezt várja el a csapattól. Messi egy szaros Izland ellen lókukit mutat, mert hát a csapattársak. Hát még is hogy lehet olyan csapatban focizni, ahol 1-2 poszton nem elit játékos játszik? CR egyedül, a csapattársak nélkül pöttyentett egy triplát a spanyoloknak és nem vergődik, hogy a társak miatt kaptak 3-at, mert középszer, meg kivénhedt az egész gárda. Még e lefújás után is buzdította a sajátjait egyesével.
Izland azért brutálisan védekezett, kíváncsi leszek a többi csapat hogy játszik ellenük.Szerencse se állt az argentínnk mellé..De a lényeg, hogy Messi se a társaira fogja a kudarcokat, például az izland elleni meccs után elismerte, hogy mekkora flop volt ő is. Messi szurkolói(az elvakultabbak) mondják azt hogy a társak miatt nem sikeres Messi de ez nem teljesen igaz természetesen.
Som i Serem!
6oat

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. június 18., hétfő 11:31

kiserik írta:
DinhoL írta: Félreéetesz, ahogy már valamikor írtam is ő a régiek közül egyik kedvence. Itt most Maradonához képest beszélek róla. Maradona elhozott egy vb-t az Argentínoknak, ezt kéne csinálnia Messinek is szerintük. Portugáliában ezt sose várták el CR-től.
Kb ezt a gondolatot lehet továbbszőni és megmutatja a két játékos közti különbséget. "Portugáliában ezt (VB cím) sose várták el CR-től." Ezt egyedül CR várja el magától, míg Messi ezt várja el a csapattól. Messi egy szaros Izland ellen lókukit mutat, mert hát a csapattársak. Hát még is hogy lehet olyan csapatban focizni, ahol 1-2 poszton nem elit játékos játszik? CR egyedül, a csapattársak nélkül pöttyentett egy triplát a spanyoloknak és nem vergődik, hogy a társak miatt kaptak 3-at, mert középszer, meg kivénhedt az egész gárda. Még e lefújás után is buzdította a sajátjait egyesével.
Na, azért csínján szidjuk Izlandot. Nálam ők a legnagyobb fekete lovak a vébén. Kb görög szinten vannak nálam, akik képesek óriási meglepetésre. Egy dolgot tudnak, de azt mocskosul.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

kiserik
Hozzászólások: 5750
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: kiserik » 2018. június 18., hétfő 11:30

DinhoL írta: Félreéetesz, ahogy már valamikor írtam is ő a régiek közül egyik kedvence. Itt most Maradonához képest beszélek róla. Maradona elhozott egy vb-t az Argentínoknak, ezt kéne csinálnia Messinek is szerintük. Portugáliában ezt sose várták el CR-től.
Kb ezt a gondolatot lehet továbbszőni és megmutatja a két játékos közti különbséget. "Portugáliában ezt (VB cím) sose várták el CR-től." Ezt egyedül CR várja el magától, míg Messi ezt várja el a csapattól. Messi egy szaros Izland ellen lókukit mutat, mert hát a csapattársak. Hát még is hogy lehet olyan csapatban focizni, ahol 1-2 poszton nem elit játékos játszik? CR egyedül, a csapattársak nélkül pöttyentett egy triplát a spanyoloknak és nem vergődik, hogy a társak miatt kaptak 3-at, mert középszer, meg kivénhedt az egész gárda. Még e lefújás után is buzdította a sajátjait egyesével.

Avatar
DinhoL
Hozzászólások: 989
Csatlakozott: 2015. május 19., kedd 19:27
Kedvenc játékosaid: Michael Laudrup, R10, Carles Puyol, Xavier Hernández
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, LA Lakers

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: DinhoL » 2018. június 18., hétfő 11:29

El Sie7e írta:dinho
sztem engedd el
ne minket akarj errol meggyozni

es egyebkent messi igen is lenyilatkozta h o visszavobul ha nem sikerul ugy ez a vb...
Nyugalom, írtam én nem vitázni akarok erről, évekkel korábban rájöttem hogy parttalan csak néhány gondolatot hozzáfűztem..:) Én nem láttam még h iet nyilatkozott volna, de ha ezt mondjátok elhiszem.
Som i Serem!
6oat

Avatar
DinhoL
Hozzászólások: 989
Csatlakozott: 2015. május 19., kedd 19:27
Kedvenc játékosaid: Michael Laudrup, R10, Carles Puyol, Xavier Hernández
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, LA Lakers

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: DinhoL » 2018. június 18., hétfő 11:26

RealMadridFanatic írta:.

Máshol olvastam ezt a futball tartozik neki egy VB-címmel... Ez mi? Szegényen nagy a nyomás és ezért TARTOZIK neki a futball. Ki talál ki ilyen abszurdumot? Ő meg a futballnak tartozik, mert ha anno nem kap kezelést, most 1,30 mély lenne.

Szegény srác, pedig Őt nem akarom bántani, különösebben nincs is bajom vele, és tényleg az egyik legjobb játékos, akit láthattam, de amit a média meg a torzagyú követői csinálnak, az szánalmas.
Pont ez az! Itt a végén amit írsz nagyon egyetértek..Ez is csak egy ember véleménye, volt hogy neki tartozik a labdarúgás egy vb-vel. Nem tudom már ki mondta de nyilván elfogult és jóól fel lett nagyítva holott akármekkora játékos vagy alanyi jogon nem jár senkinek se vb cím.
Som i Serem!
6oat

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2646
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2018. június 18., hétfő 11:23

dinho
sztem engedd el
ne minket akarj errol meggyozni

es egyebkent messi igen is lenyilatkozta h o visszavobul ha nem sikerul ugy ez a vb...
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. június 18., hétfő 11:21

DinhoL írta:

Félreéetesz, ahogy már valamikor írtam is ő a régiek közül egyik kedvence. Itt most Maradonához képest beszélek róla. Maradona elhozott egy vb-t az Argentínoknak, ezt kéne csinálnia Messinek is szerintük. Portugáliában ezt sose várták el CR-től.
Eusebio meg bronzéremig jutott Portugáliával, meg BEK győzelemig a Benficával. Mondom, ami argentinoknak Maradona, az Eusebio a portugáloknak.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
DinhoL
Hozzászólások: 989
Csatlakozott: 2015. május 19., kedd 19:27
Kedvenc játékosaid: Michael Laudrup, R10, Carles Puyol, Xavier Hernández
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, LA Lakers

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: DinhoL » 2018. június 18., hétfő 11:21

Realista24 írta:
H.E.H.E. írta:a tizenegyest illik belőni.
De a csapattársak meg az edző hátráltatja.
Na látjátok ezt én se vágom, miért hagy ki ennyi büntetőt a törpe.. :/ Valszeg fejben kicsit megzuhan ilyenkor.
Som i Serem!
6oat

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. június 18., hétfő 11:20

ilyenkor válik el, hogy céronaldo vagy messi lesz valaki.
a tizi az egyik legnagyobb sansz gólszerzésre, amikor igazán kell, kiélezett pillanat, akkor nem nagyon számít, hogy februárban vagy októberben milyen gólt lőttél a getafénak vagy a las palmasnak 3 gólos vezetésnél...
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. június 18., hétfő 11:19

illene belőni de hát messit az ég is veri mert szerencsétlen ballábas.
szerintem mostantól hogy egálba kerüljenek ha ballábas lövi a tizit akkor a kapus csak egy lábon ugrálva védhet.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
DinhoL
Hozzászólások: 989
Csatlakozott: 2015. május 19., kedd 19:27
Kedvenc játékosaid: Michael Laudrup, R10, Carles Puyol, Xavier Hernández
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, LA Lakers

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: DinhoL » 2018. június 18., hétfő 11:19

Realista24 írta:
DinhoL írta:

Azt már elismerte ő is, hogy rossz döntés volt. Mikor mondta hogy megtenné mégegyszer? Erről lemaradtam. Következő CA-n még játszani akar, nekem ez van meg. :D
Én úgy látom, hogy a saját hazájában őt nem becsülik meg annyira, sőt..nem lehet könnyű egy Maradona árnyékában élni, az öreg is általában beszól neki. Jóval többet várnak tőle mint CR-től, így a nyomás is nagyobb rajta. Így is azért tevékeny részese volt 3 fontos döntőnek a válogatottal + olimpiai bajnok(oké ez nem f3lnőtt siker, de dicsőség az argentin futballnak) Volt portugáloknál is nagy legenda, Eusebio például, talán CR előtt a legnagyobb..de az azért mégse ugyanaz a helyzet.
Szerintem a futball egyik legnagyobb "igazságtalansága", hogy az ezüstérmesekre szinte mindig lúzerként, vesztesként tekintenek pedig ahhoz, hogy döntőbe juss ugyanannyi erőfeszítésre van szükség mint a végső győzteseknek.
Szépen elintézted Eusebiót egy legyintéssel, pedig Portugáliában CR előtt nem volt más, ekkora legenda.
Félreéetesz, ahogy már valamikor írtam is ő a régiek közül egyik kedvence. Itt most Maradonához képest beszélek róla. Maradona elhozott egy vb-t az Argentínoknak, ezt kéne csinálnia Messinek is szerintük. Portugáliában ezt sose várták el CR-től.
Som i Serem!
6oat

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. június 18., hétfő 11:17

H.E.H.E. írta:a tizenegyest illik belőni.
De a csapattársak meg az edző hátráltatja.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. június 18., hétfő 11:17

a tizenegyest illik belőni.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
DinhoL
Hozzászólások: 989
Csatlakozott: 2015. május 19., kedd 19:27
Kedvenc játékosaid: Michael Laudrup, R10, Carles Puyol, Xavier Hernández
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, LA Lakers

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: DinhoL » 2018. június 18., hétfő 11:16

Anthony írta:Nem nagyon érdekel itt minket Messi, de a 2014-es vb-n csak a csoporban lőtt gólt olyan szuper csapatoknak, mint Irán, Bosznia, és Nigéria.
Arról is beszélhetünk, hogy milyen társai vannak CR-nek a portugál válogatottban, és kikkel játszik együtt Messi.
Végülis a magyarok jóval veretesebbek voltak az EB-n vagy Ghána a VB-n.. :D '14-ben tényleg jobb volt az argentin keret, most viszont sérülések vagy edzői döntés miatt megint nagyot csúsztak lefele..hát ilyen Tagliafico félék már nem sorolhatók a minőségi játékosokhoz szerintem.
Som i Serem!
6oat

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. június 18., hétfő 11:11

DinhoL írta:

Azt már elismerte ő is, hogy rossz döntés volt. Mikor mondta hogy megtenné mégegyszer? Erről lemaradtam. Következő CA-n még játszani akar, nekem ez van meg. :D
Én úgy látom, hogy a saját hazájában őt nem becsülik meg annyira, sőt..nem lehet könnyű egy Maradona árnyékában élni, az öreg is általában beszól neki. Jóval többet várnak tőle mint CR-től, így a nyomás is nagyobb rajta. Így is azért tevékeny részese volt 3 fontos döntőnek a válogatottal + olimpiai bajnok(oké ez nem f3lnőtt siker, de dicsőség az argentin futballnak) Volt portugáloknál is nagy legenda, Eusebio például, talán CR előtt a legnagyobb..de az azért mégse ugyanaz a helyzet.
Szerintem a futball egyik legnagyobb "igazságtalansága", hogy az ezüstérmesekre szinte mindig lúzerként, vesztesként tekintenek pedig ahhoz, hogy döntőbe juss ugyanannyi erőfeszítésre van szükség mint a végső győzteseknek.
Szépen elintézted Eusebiót egy legyintéssel, pedig Portugáliában CR előtt nem volt más, ekkora legenda.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2018. június 18., hétfő 11:09

Értem mit akarsz mondani, de akit sokszor valahavoltlegjobbnak aposztrofálnak, annak illene a válogatottban is nyerni. Nem 2.-nak lenni, nyerni. És nem megsértődni, mint valami hülyegyerek és visszavonulgatni. Azt sem gondolom (bár passz, nem is éltem még), hogy Maradona mögött klasszisokkal jobb csapat lett volna anno. És tudom, a foci sokat változott azóta is, nagyobb a tét, több a zseton, talán profibb a felkészülés és taktikailag is fejlettebbek a játékosok, de mindenkinek a saját korában kell nagy királynak lennie (többek között ezért is mérhető nehezen ez a valaha volt legnagyobb téma).
Ráadásul a hozzáállása is gyér tud lenni. Amikor megy a szekér, akkor minden OK, de azért a Barcában is elő-előfordult már, hogy ment a durci meg a séta. Nem csodálom, hogy otthon sem csípik az ilyet (bár tudom, hogy inkább onnan fúj a szél, hogy korán elment a Barcába és minden oda köti).

Máshol olvastam ezt a futball tartozik neki egy VB-címmel... Ez mi? Szegényen nagy a nyomás és ezért TARTOZIK neki a futball. Ki talál ki ilyen abszurdumot? Ő meg a futballnak tartozik, mert ha anno nem kap kezelést, most 1,30 mély lenne.

Szegény srác, pedig Őt nem akarom bántani, különösebben nincs is bajom vele, és tényleg az egyik legjobb játékos, akit láthattam, de amit a média meg a torzagyú követői csinálnak, az szánalmas.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 22 regisztrált és 0 vendég