Zene

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
e.gergo
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:44
Kedvenc játékosaid: David Beckham
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Zene

HozzászólásSzerző: e.gergo » 2018. június 27., szerda 9:39

Friction & JP Cooper - Dancing :rock:

Avatar
Seraf
Hozzászólások: 3342
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:14
Kedvenc játékosaid: Beckham, Ramos, Benzema, Varane, Casillas, R.Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencváros

Re: Zene

HozzászólásSzerző: Seraf » 2018. június 20., szerda 16:55

DENIZ - Bakancslista (krm. Copy Con)
:mrgreen:

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Zene

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2018. június 20., szerda 14:50

Mick Gordon - Rip&Tear.
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Zene

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. június 20., szerda 13:01

pheco írta:
Realista24 írta:Na, rácsúsztam itt pár zenére a kíváncsiság kedvéért, amin vitatkoztok. Mind hulladék, szóval félig igaza van mindenkinek :mrgreen:
Nem a te korosztalyod van jelen ebben a topikban, itt sajna nem a Szecsi Pal a nyero :mrgreen:
Jogos, a jó ízlés sok év alatt alakul ki. Fiatalon mindenki igénytelen, jól mutatja ez a topic is. :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Zene

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. június 20., szerda 12:58

Realista24 írta:Na, rácsúsztam itt pár zenére a kíváncsiság kedvéért, amin vitatkoztok. Mind hulladék, szóval félig igaza van mindenkinek :mrgreen:
Nem a te korosztalyod van jelen ebben a topikban, itt sajna nem a Szecsi Pal a nyero :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Zene

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. június 20., szerda 12:56

Na, rácsúsztam itt pár zenére a kíváncsiság kedvéért, amin vitatkoztok. Mind hulladék, szóval félig igaza van mindenkinek :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Caraway
Hozzászólások: 1646
Csatlakozott: 2014. január 4., szombat 18:07
Kedvenc csapatod: Manchester United

Re: Zene

HozzászólásSzerző: Caraway » 2018. június 20., szerda 12:52

ateeemadrid írta:Szerintem Killakikitték pl elég jók abban a stílusban, amit képviselnek, mondjuk már nyilván unalmas a mindenkitmegbaszunkmegölünk szöveg, de azért elég jó kis számokat is hoztak. Snowgoons arcokkal pl elég komoly számokat nyomtak, szóval szerintem az is túlzás, hogy ők nem szint.

Mikeet már ajnároztam eleget, de szerintem messze a legjobb szövegíró, pofátlanul jó szójátékai vannak és kibaszott egyedi stílusa, az egész szupercsillagparaszt album kb. műfajteremtő, ő pl. sztem világviszonylatban is iszonyat tehetséges rapper.

Most egyébként a Krúbi srác számaira álltam rá, ő is iszonyat egyedi stílusban nyomja.

PestiEst
a Hős Krúbi B-)

kibaszott nagy stílus szerintem. :lol:
En kb 2 hete talaltam ra Krubira, szerintem is zseni a srac. A hos Krubi szamat ezzel a refrennel pedig egyszeruen nem birom kiverni a fejembol. :lol:

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Zene

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. június 20., szerda 12:51

ateeemadrid írta:Szerintem Killakikitték pl elég jók abban a stílusban, amit képviselnek, mondjuk már nyilván unalmas a mindenkitmegbaszunkmegölünk szöveg, de azért elég jó kis számokat is hoztak. Snowgoons arcokkal pl elég komoly számokat nyomtak, szóval szerintem az is túlzás, hogy ők nem szint.

Mikeet már ajnároztam eleget, de szerintem messze a legjobb szövegíró, pofátlanul jó szójátékai vannak és kibaszott egyedi stílusa, az egész szupercsillagparaszt album kb. műfajteremtő, ő pl. sztem világviszonylatban is iszonyat tehetséges rapper.

Most egyébként a Krúbi srác számaira álltam rá, ő is iszonyat egyedi stílusban nyomja.

PestiEst
a Hős Krúbi B-)

kibaszott nagy stílus szerintem. :lol:
Szerintem is jo, amit a Killakikitt hoz, bar nekik is jobb volt az elso ket lemezuk, mint a Killagoons.
Mikee tenyleg az egyik legjobb, de kicsit lapos lett. Vijju, Most Busters es a Szupercsillagparaszt lemezen is jo szovegei vannak, de az utobbi 2-3 zeneje mar nem annyira jo, mintha kicsit elfaradt volna.
Krubi meg tenyleg nagy zseni, egyik kedvencem lett nekem is az ujak kozul.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Zene

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2018. június 20., szerda 12:36

Szerintem Killakikitték pl elég jók abban a stílusban, amit képviselnek, mondjuk már nyilván unalmas a mindenkitmegbaszunkmegölünk szöveg, de azért elég jó kis számokat is hoztak. Snowgoons arcokkal pl elég komoly számokat nyomtak, szóval szerintem az is túlzás, hogy ők nem szint.

Mikeet már ajnároztam eleget, de szerintem messze a legjobb szövegíró, pofátlanul jó szójátékai vannak és kibaszott egyedi stílusa, az egész szupercsillagparaszt album kb. műfajteremtő, ő pl. sztem világviszonylatban is iszonyat tehetséges rapper.

Most egyébként a Krúbi srác számaira álltam rá, ő is iszonyat egyedi stílusban nyomja.

PestiEst
a Hős Krúbi B-)

kibaszott nagy stílus szerintem. :lol:

Avatar
Rasta
Hozzászólások: 572
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 8:18
Kedvenc játékosaid: Casillas, R. Carlos, Guti, Raúl, Figo, Zidane, Makelele, Varane, Xabi Alonso, Marcelo, di María, Isco, CR, Ramos, Modric, Kroos, Asensio, Kovacic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Zene

HozzászólásSzerző: Rasta » 2018. június 20., szerda 8:58

Látom, a legújabb M-Squad + Hiro feat kimaradt, de valahol érthető :lol: De komolyan, ez miez? Ehhez a "szöveghez" kellett 2 ember? Sosem voltam egy nagy Tibbah fan, de ehhez hogy adhatták a nevüket?

Óhatatlanul eszembejutott egy pár éves nóta:

"A közegem egy pávakör, amatőr színészek.
A szövegkönyv nem számlatömb, növesszetek gerincet!
A mozgalom mivé lett? Változik a tendencia.
Kommersz fika kontra guillotine rap technika."

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Zene

HozzászólásSzerző: Süti » 2018. június 20., szerda 8:24

pheco írta:Flow alatt kell erteni az eloadomak magat a hangjat, hangszinet, ahogy rappel. En pl szeretem Essemmnek a kicsit dallamosabb, "eneklosebb" refrenjeit. Valtozatosabb sokkal szerintem, mint ahogy Tkyd szovegel. Amugy peldaul az Eleget fujtad vagy Egyedul a melyben cimu szamaban pont nem kemenykedos szoveget nyom, hogy ket idei cuccat emlitsem. Bar nekem is jobban bejott a 112-es idoszaka 2012 kornyeken.
Ez elég szubjektív, de simán érthető ha ez jön be. Nem a keménykedésre gondoltam, hanem az énközpontúságra. Annyi mindenről lehetne írni. Most az újak közül aki grg ? Luke Benz ugrik be, Abszurdisztán, Deus Ex, Keringő, Mennyit ér, Dizájnerélet stb. Nem csak én én én. Engem ez zavar a legjobban a befutott arcoknál.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Zene

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. június 19., kedd 23:09

Süti írta:Az mit takar hogy flowban agyonveri őt? Én bírom Essemmet is, főleg régi cuccokat, 112 máig telón, de az utóbbi időben ugyanazt a semmitmondó kihaénnem szöveget nyomja ugyanarra a copypaste alapra ugyanabban a stílusban.
Flow alatt kell erteni az eloadomak magat a hangjat, hangszinet, ahogy rappel. En pl szeretem Essemmnek a kicsit dallamosabb, "eneklosebb" refrenjeit. Valtozatosabb sokkal szerintem, mint ahogy Tkyd szovegel. Amugy peldaul az Eleget fujtad vagy Egyedul a melyben cimu szamaban pont nem kemenykedos szoveget nyom, hogy ket idei cuccat emlitsem. Bar nekem is jobban bejott a 112-es idoszaka 2012 kornyeken.

el magico
Hozzászólások: 862
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:11
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Zene

HozzászólásSzerző: el magico » 2018. június 19., kedd 22:11

Süti írta:Az mit takar hogy flowban agyonveri őt? Én bírom Essemmet is, főleg régi cuccokat, 112 máig telón, de az utóbbi időben ugyanazt a semmitmondó kihaénnem szöveget nyomja ugyanarra a copypaste alapra ugyanabban a stílusban.
Az összes hazai előadó ugyanazt nyomja mióta az eszüket tudják, ami szép és jó, de én speciel rohadtul meguntam már az egészet. Az meg a másik, hogy 5 éveket kell várni mire valaki hajlandó egy 10+ trekkes albumot bemutatni a hallgatóságnak. :lol:

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Zene

HozzászólásSzerző: Süti » 2018. június 19., kedd 20:36

Az mit takar hogy flowban agyonveri őt? Én bírom Essemmet is, főleg régi cuccokat, 112 máig telón, de az utóbbi időben ugyanazt a semmitmondó kihaénnem szöveget nyomja ugyanarra a copypaste alapra ugyanabban a stílusban.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Zene

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. június 19., kedd 20:31

Szovegben Tkyd az erosebb, de Essemm flowban agyonveri ot.
Akphban csak az zavar, hogy 8 meg 14 eves albumokbol elnek meg a mai napig, igazan kihozhatnanak uj cuccot.

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Zene

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2018. június 19., kedd 20:22

ferni írta: Punnany meg elkurvult, már bocsánat a kifejezésért.
Ők se élvezik, hogy ennyire el kellett menniük ebbe az irányba (belsős infó), de a pénz nagy úr ugyebár és most nagyon népszerűek és megy nekik a szekér, de szívük szerint nem poposodtak volna el ennyire.
Koncertjeiken is bőven a régebbi számaikat élvezik legjobban. Meg soso a közönség is.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Zene

HozzászólásSzerző: Süti » 2018. június 19., kedd 20:20

Ezt én is kérdezni akartam, milyen világ az ahol Tkyd nem szint, de Essemm igen? :mrgreen:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Zene

HozzászólásSzerző: ferni » 2018. június 19., kedd 20:15

Voltam most AKPH koncerten, zseniálisak voltak, végigtomboltam kb, szavak nincsenek rájuk.
Bedobtak két trAnzKaPHa számot is nagy meglepetésemre, nagyon ütöttek.

(Most esett le, hogy azért van kis és nagy betűvel írva a trAnzKaPHa, mert benne van az AKPH... :lol: Jobb később rájönni, mint soha... :lol: )

Azt mivel Ghostface Killah elmaradt (ami amúgy sem érdekelt) az AKPH lett a főkoncert azt volt Ghostéknak betervezve tűzijáték és ezt végül elkezdték lövöldözni az utolsó szám, a Mivel játszol közben, hát hatalmas fless volt :lol:
Fiúk hozzá is tették a végén, hogy már kb 20 éve koncerteznek, de tűzijátékot még sose kaptak :lol: :lol:
Utólag gondolkoztam el, hogy ha a világon bárki fellépését választhattam volna, legyen akármekkora sztár biztos az AKPHt mondtam volna, mert ennél jobban semmilyen más koncertet nem élveztem volna :lol:

Szóval nekem ne mondja senki, hogy Magyarországon nincs minőség ebben a műfajban, mert van.
NKS Killakikitt Tkyd nem szint, Essemm viszont jó, csak 10 éve ugyan azt csinálja.
Ok, Tkyd nem szint, de Essemm az.

Imádom mindkettőt, de ne már.

Punnany meg elkurvult, már bocsánat a kifejezésért.
Ők se élvezik, hogy ennyire el kellett menniük ebbe az irányba (belsős infó), de a pénz nagy úr ugyebár és most nagyon népszerűek és megy nekik a szekér, de szívük szerint nem poposodtak volna el ennyire.

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Zene

HozzászólásSzerző: Berti » 2018. június 19., kedd 19:35

AKPH-n nőttem fel, mégis bevallom, hogy ők kibaszott jó szövegírók, sőt..költők. De rappereknek meg átlagok.
NKS Killakikitt Tkyd nem szint, Essemm viszont jó, csak 10 éve ugyan azt csinálja.
Punnanyt említeném inkább meg, akik szerintem az ország legjobb zenészei.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Zene

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. június 19., kedd 19:16

Berti írta:
pheco írta:Miert van a rap hallgatok koreben egy reteg, akik ha kell ha nem fikazzak a magyar rappet? Soha nem ertettem.
Szerintem ez attól függ, hogy magyar vagy külföldi rappet kezdett el hallgatni valaki hamarabb.
A magyar rap egyszerűen gyenge és messze nem korszerű. Minőségileg valahol a béka segge alatt van és soha senki nem tudott egy rendes projektet kiadni.
Ja pl egy Akph sem adott ki soha rendes projektet. Vagy pl egy NKS, Killakikitt, Essemm, Tkyd stb. Elhiheted, hogy ezek az eloadok ha amcsiba szuletnek, akkor ugyanugy vilaghiruek lesznek, mint akiket most hallgatsz te is.
Nyilvan nem egy Bustat kell alapul venni, ezzel az erovel az amerikai rap is lehet szar, ha Lil Pump es tarsait nezi az ember es nem a normalis eloadokat.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 55 regisztrált és 0 vendég