Mateo Kovačić - 23

Archívum
cart
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Mateo Kovačić - 23

HozzászólásSzerző: cart » 2018. június 23., szombat 17:00

kiserik írta: A legnagyobb poén, hogy bárhová teheted a pályán, megállja a helyét, ZZ mégis a padon látta jónak.
Akkor csak az lehet hogy nem ért hozzá ZZ. Ahogy a horvát kapitány se. Se Lopetegui ha neki se nagyon kell.

Jobban jár ha visszamegy Olaszországba, ott nagy király lehet ahogy Higuain is meg a többiek.

Professore
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Mateo Kovačić - 23

HozzászólásSzerző: Professore » 2018. június 23., szombat 16:15

Nem rózsás a helyzet egy cseppet sem :( Logikus hogy elvágyódik ha Thiagó ennyire komolyan felmerült, na meg érzi hogy Ceballos is több lehetőséget fog kapni Lopinál akinél meg tuti Casemiro alap lesz. Lényegében nem hogy előrébb kerül a kp sorban hanem hátra...az évek neki is telnek.

Ha elengedik hiba lesz mert jó playa Thiago meg minden, de minden bokorban nem lapul egy Kovacic. Nagy kérdés hogy milyen rendszerben akar majd Lopi gondolkodni, ha marad a 4-3-3 és még jön valaki a kp-ra akkor tuti lépni fog. A helyében akkor én is ezt tenném. Ha már menni akar akkor vagy kölcsönbe kellene engedni (bár akkor előtte szerződést kellene hosszabbitani vele :hmmm: ) vagy opcióval elengedni. Ha nem így lesz akkor elveszitünk egy mai szinten remek kp ráadásul apróért.


És mindeközben Milinkovic-Saviciokat nézegetünk 150M :(

ekissm
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2018. január 24., szerda 23:09
Kedvenc játékosaid: Zizou, R9, Ramos, Marcelo, Raúl, Modric

Re: Mateo Kovačić - 23

HozzászólásSzerző: ekissm » 2018. június 23., szombat 14:55

KovaLlos írta:Nagy kedvencem,imádom nézni a játékát,mindig ideges voltam,amikor nem volt kezdő :-(
Így nem fog összejönni a Kova-Ceba-Odegaard álomkp-m :/ :/
1 haverommal vitáztunk ma,hogy ki a jobb,Kova vagy Dybala?Tudom,hogy nem 1 poszt,de azért válaszoljatok légyszi :D Szerinte Realosokon kívül mindenki Dibabát tartja jobbnak és a Realosok legalább fele i :angry:
Kova és Dybala nem egy szint. Kova egy univerzális tehetség, aki akkora játékos lehet mint, Kroos, Iniesta vagy Modric. Dybala egy átlagosnál kicsit jobb játékos, 20 év múlva csak a hardcore Juve fanok fognak rá emlékezni, meg a Barcásaok, amiért egyszer őket megrépázta.

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3836
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Mateo Kovačić - 23

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2018. június 23., szombat 14:55

Zidane nem számolt vele kezdőként + Lope dolgozott már együtt Casemiroval, és az ő kezei alatt kupálodott ki a brazil, de ne siessen sehova. bármi is történik, várja meg míg leül az új főnökkel beszélgetni a jövőjéről.

viszont erőszakkal nem lehet itt tartani senkit... kár, hogy ha elmegy, akkor aprópénzért fogja tenni. :|
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

KovaLlos
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2017. december 16., szombat 17:22
Kedvenc játékosaid: Kovacic, Ceballos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Liverpool

Re: Mateo Kovačić - 23

HozzászólásSzerző: KovaLlos » 2018. június 23., szombat 14:31

Nagy kedvencem,imádom nézni a játékát,mindig ideges voltam,amikor nem volt kezdő :-(
Így nem fog összejönni a Kova-Ceba-Odegaard álomkp-m :/ :/
1 haverommal vitáztunk ma,hogy ki a jobb,Kova vagy Dybala?Tudom,hogy nem 1 poszt,de azért válaszoljatok légyszi :D Szerinte Realosokon kívül mindenki Dibabát tartja jobbnak és a Realosok legalább fele i :angry:

poronty
Hozzászólások: 2712
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mateo Kovačić - 23

HozzászólásSzerző: poronty » 2018. június 23., szombat 14:28

Kb olyan minőségű játékos. Az, hogy a padon ül, az nem a tudása miatt van. A legnagyobb poén, hogy bárhová teheted a pályán, megállja a helyét, ZZ mégis a padon látta jónak.
De akkor se lehet azt mondani, hogy akkora veszteség lenne, mint Makelele, mert az ő kiválása az, akkori Madridot rohadt mód megyengítette. Kova eladása a jelenlegi kezdőt nem igazán érintené, maximum a jövő csapatát, feltéve, ha van edző, aki ténylegesen számol vele Madridban.

Szerintem ez a Makelele hasonlat, akkor állná meg a helyét, ha Kroos-t adnánk el semmiből.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Emery------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Mateo Kovačić - 23

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2018. június 23., szombat 14:25

Lopetegui kinevezese utan kb ezer szazalek h meg jobban spanyolositani fogunk, es Casemirot is szereti, nem csoda h menni akar, valoszinuleg meggyozheto, de nem igeretekkel. Nem kell kp ra igazolni senkit, eleve nem ertem miert merult.fel h kell oda valaki

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mateo Kovačić - 23

HozzászólásSzerző: füst » 2018. június 23., szombat 14:22

Amúgy az első éve után eladtam volna, amikor túltengés volt a kp-n, és nagyonsokadik volt a sorban. Azóta nagyon megváltozott róla a véleményem, leszögezem imádom Modricot, de még őt is hamarabb engedném el a kora miatt, mint Kovát. Remélem itt marad, de ha nagyon menni akar, akkor nincs mit tenni. Zidane lemondása után olyan nagyon már nem tud szíven ütni senkinek a távozása.

kiserik
Hozzászólások: 5749
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Mateo Kovačić - 23

HozzászólásSzerző: kiserik » 2018. június 23., szombat 14:21

poronty írta:
Ha elengedik Kovát az akkora hiba, mint anno Makelele volt
Ezt már nem először látom itt az elmúlt napokban, de ezeket ti, hogy találjátok ki? Kova 3 éve csere és nagyjábl semmilyen ráhattással nem volt a sikereinkre. Évente közel 2000 percet játszik vagy annyit se. Makelele meg a világ legjobb védekező középpályása volt és 3 évig abszolút kirobbanthatatlan a csapatból, akit a pályája csúcsán engedtünk el.

Hozzátenném nagyon remélem, hogy marad és beépítjük rendesen a csapatba, mert nagyon komálom.
Kb olyan minőségű játékos. Az, hogy a padon ül, az nem a tudása miatt van. A legnagyobb poén, hogy bárhová teheted a pályán, megállja a helyét, ZZ mégis a padon látta jónak.

poronty
Hozzászólások: 2712
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mateo Kovačić - 23

HozzászólásSzerző: poronty » 2018. június 23., szombat 14:17

Ha elengedik Kovát az akkora hiba, mint anno Makelele volt
Ezt már nem először látom itt az elmúlt napokban, de ezeket ti, hogy találjátok ki? Kova 3 éve csere és nagyjábl semmilyen ráhattással nem volt a sikereinkre. Évente közel 2000 percet játszik vagy annyit se. Makelele meg a világ legjobb védekező középpályása volt és 3 évig abszolút kirobbanthatatlan a csapatból, akit a pályája csúcsán engedtünk el.

Hozzátenném nagyon remélem, hogy marad és beépítjük rendesen a csapatba, mert nagyon komálom.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Emery------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2646
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mateo Kovačić - 23

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2018. június 23., szombat 14:05

enbékettes nyelvtannácik a faszomat má :mrgreen:
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mateo Kovačić - 23

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2018. június 23., szombat 14:05

wxyz írta:Ne keverd ide, hogy szóvá tettem, nem kellene Xavi szintre lemenni a BL döntő és Salah sérülése miatt.
Megint fogalmam sincs miről beszélsz. Kérlek fordíts.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mateo Kovačić - 23

HozzászólásSzerző: füst » 2018. június 23., szombat 14:03

El Sie7e írta:ja bocs
el is felejtettem h te hibátlan vagy és az állításaid mindig igazak és megmásíthatatlanok :agree: :salute:
Nem akarok beleszólni, de szerintem nem értelmezted jól, amit írt.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Mateo Kovačić - 23

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2018. június 23., szombat 14:00

Ha tavozik akkor nem lesz semmi opcio meg hasonlok, ha elmegy nem fog visszajonni, mert Lopetegui felepit egy csapatot ahol neki nem lesz helye. Beepitik Ceballost meg ide hoznak meg valakit es viszlat. Abban a horvat valogatottban is sokkal tobb lehetoseg jarna neki, csak hat egesz evben padozott. Amennyiben mi tovabbra is csak Casemiroban bizunk es nem fog tobbet jatszani elkell engedni egy szep osszegert, mert barmennyire jo meg minden, a kp n egy ember allandoan letszam feletti volt iden is.

ekissm
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2018. január 24., szerda 23:09
Kedvenc játékosaid: Zizou, R9, Ramos, Marcelo, Raúl, Modric

Re: Mateo Kovačić - 23

HozzászólásSzerző: ekissm » 2018. június 23., szombat 13:58

Ha elengedik Kovát az akkora hiba, mint anno Makelele volt.... Ennek a csapatnak a jövője Varane, Isco, és Kova és talán Asensio. Ilyen középpályást esélytelen találnunk...

Komolyan vakok a csapat vezetői, egy ilyen tehetségnek helyet kell találni, Casét kibaszni, vagy nem tudom....

A szög a Madrid koporsójában a CR Kova helyett Neymar Thiago lenne...

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2646
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mateo Kovačić - 23

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2018. június 23., szombat 13:56

ja bocs
el is felejtettem h te hibátlan vagy és az állításaid mindig igazak és megmásíthatatlanok :agree: :salute:
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Mateo Kovačić - 23

HozzászólásSzerző: wxyz » 2018. június 23., szombat 13:51

Dupla D írta:Legalább pontosan idéznéd. Azt mondtam pár évig a Bayern legjobb középpályása volt. A mostani szezonban megint sérült volt, és azóta nem is tudott rendesen visszarázódni. De minimum két év volt, amikor a legjobb volt. De megint okoskodsz, játszod a tévedhetetlent, ahelyett hogy válaszolnál az általunk feltett kérdésekre.
Guardiola alatt az első két évében folyton sérült volt, harmadikban már nem, ott csak nem tudott alapember lenni. Vissza lehet nézni, transfermarkt például. Nincs mit kimagyaráznod.

Ne keverd ide, hogy szóvá tettem, nem kellene Xavi szintre lemenni a BL döntő és Salah sérülése miatt.

El Sie7e írta: és még fogalmazni sem tud a srác :D azt írja h Kova elvesztése is akkora veszteség
majd jön a kontra és nem gyengülne a csapat :mrgreen: egy mondatban még magával sem ért egyet
hát mit vártok
Gondolkodj, lehet másban kell keresned a hibát, nem bennem.

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2646
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mateo Kovačić - 23

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2018. június 23., szombat 13:39

Dupla D írta:
wxyz írta:Te az állítottad, hogy évekig a Bayern legjobbja volt csak most sokat sérült. Ezzel el is árultad, hogy nem vagy képben, mert pont az utóbbi években volt kevesebbet sérült.
Legalább pontosan idéznéd. Azt mondtam pár évig a Bayern legjobb középpályása volt. A mostani szezonban megint sérült volt, és azóta nem is tudott rendesen visszarázódni. De minimum két év volt, amikor a legjobb volt. De megint okoskodsz, játszod a tévedhetetlent, ahelyett hogy válaszolnál az általunk feltett kérdésekre.
De egyetértek, Kovacic távozása szerintem is akkora veszteség, nem gyengülne vele a csapat semmit.
Ezt meg nem értem. Kivel értesz egyet?
és még fogalmazni sem tud a srác :D azt írja h Kova elvesztése is akkora veszteség
majd jön a kontra és nem gyengülne a csapat :mrgreen: egy mondatban még magával sem ért egyet
hát mit vártok
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mateo Kovačić - 23

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2018. június 23., szombat 13:27

wxyz írta:Te az állítottad, hogy évekig a Bayern legjobbja volt csak most sokat sérült. Ezzel el is árultad, hogy nem vagy képben, mert pont az utóbbi években volt kevesebbet sérült.
Legalább pontosan idéznéd. Azt mondtam pár évig a Bayern legjobb középpályása volt. A mostani szezonban megint sérült volt, és azóta nem is tudott rendesen visszarázódni. De minimum két év volt, amikor a legjobb volt. De megint okoskodsz, játszod a tévedhetetlent, ahelyett hogy válaszolnál az általunk feltett kérdésekre.
De egyetértek, Kovacic távozása szerintem is akkora veszteség, nem gyengülne vele a csapat semmit.
Ezt meg nem értem. Kivel értesz egyet?
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Mateo Kovačić - 23

HozzászólásSzerző: ericco » 2018. június 23., szombat 12:46

miVida írta:Mert ha lesérül Kroos vagy Modric akkor nézhetjük Llorentét meg a 0 kupás szezont...
Ceballosról nem feledkeznék meg továbbra sem. Szerintem van benne potenciál.
Ha van valami jó Kova távozásában, akkor az az, hogy a spanyol több percet fog kapni.
Merci Zizou!


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 27 regisztrált és 0 vendég