Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Boky » 2013. szeptember 22., vasárnap 11:29

hát én csak olyan listákat találtam, ahol bale a 2., ronaldo a 4.
valencia az 1., lennon 3, walcott 5.

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2013. szeptember 22., vasárnap 11:26

h3x0r írta:ki a masik 3 emberke?
Walcott tuti benne van.
meg talán Aubameyang is...
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9203
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. szeptember 22., vasárnap 11:17

Érdekes listát tett közzé a FIFA, ugyanis összegyűjtötték a leggyorsabb játékosokat a világon. A TOP5-ben megtalálható két Real játékos is, nevezetesen Ronaldo és Bale. A walesi szélső a harmadik lett, a maga 34,7 km\h-ás sebességével, az ötödik pedig Cristiano Ronaldo, aki 33,6 km\h-val száguld a gyepen.
ki a masik 3 emberke?

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13159
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2013. szeptember 21., szombat 15:50

Ki végzi majd el a szabadrúgásokat? „Cristianónak remek képességei vannak az ilyen szituációknál, tehát ő az első számú felelős, azonban Bale és Di María is képes jól elvégezni ezeket a szabadokat középről. Szóval, Cristiano az első, utána pedig az előbb említett két játékos.”

hát nem tudom, többet kellene Bale-nek adni, és a Galata ellen volt egy érdekes próbálkozás mikor CR leakarta gurítani lövésre a sorfal mellett, az tetszett

Rámos nélkül kemény lesz, Pepe-Nacho páros? :hmmm:

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2013. szeptember 21., szombat 14:19

jólvan El Confidecial ülj le egyes.

valószínűleg eladnék egy olyan formában lévő saját nevelésű kapust mint San Diego...

sőt Casillast is mellédobnám hogy ne maradjon nagyon szarban a csapat kapus poszton...
nevetséges.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5865
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2013. szeptember 21., szombat 14:05

morientes írta:
, vagy Moratát...
Jesét....inkább.... :)
Jesét inkább szélső cserének, Moratát meg csatár cserének kellene használni
bár tudom, Ronaldot nem szokták cserélni...
de így meg egyik sem fog nagyon játszani..

Avatar
miVida
Hozzászólások: 1046
Csatlakozott: 2013. augusztus 3., szombat 11:11
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema (Marcelo,Kovacic,Kroos)
Kedvenc csapatod: Real Madrid (DVSC, Francia válogatott)
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miVida » 2013. szeptember 21., szombat 13:33

Az El Confidencial nem zárja ki annak lehetőségét, hogy a Real Madrid mind a két kapusa, Diego és Casillas is távozni fog a következő nyáron. A lap szerint a vezetőség folyamatosan figyeli David De Geát, aki az elsődleges célpontja a klubnak.
Nem DeGea-ról mondta CR, hogy a Manchester igazolt egy "kolbászt"? :mrgreen:
btw, szerintem annyira nem öreg egyik kapusunk se, hogy 'muszáj' lenne megválni tőlük :kivagyhe:
Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de az ő lelkében kárt vall? Avagy micsoda váltságot adhat az ember az ő lelkéért?

Courtois - Odriozola-Ramos-Varane-Alaba - Kovacic-Kroos - Isco - Hazard-Mbappé-Asensio

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13159
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2013. szeptember 21., szombat 12:46

na azt megnézném hogy mind a két kiváló kapust eladják nyáron...tény, hogy De Gea nagyszerű kapus, és Courtis, Ter Stegen, De Gea trió lesz a jövő nagy kapus bagázsa, DE nem tudom, nekem ez sok lenne...
Eladni egy örök madridistát, a kapitányt, a válogatott vezérét, hiába mondják sokan h rossz formában van, nem is tudjuk milyen formája van, válogatott meccseken jó volt. Aztán ott van Lopez, aki mikor jött mindenki örült hogy Üdv itthon, amikor meg olyan teljesítményt hozott le amivel messze a csapat legjobbja volt kifütyülték, de akkor is sokan szeretik.
Van még pár jó évük, ha persze menni akar valamelyikőjük akkor ez van, de amúgy, vonuljanak vissza innen, addig meg valami elő szerződést lehet csinálni

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. szeptember 21., szombat 12:38

Vagyis amikor szürcsöljök a tiklevest te még hazafelé tángálódsz a buliból és az utcán riogatod a koránkelő öregasszonyokat....
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. szeptember 21., szombat 10:41

Én speciel nagyon nem szeretem a délutáni meccseket, semmi hangulata, na ott már "játszik" a bioritmus,mert akkor még az én szervezetem nem KÉSZ a meccsre... :lol: :lol:
Akkor én mit mondjak,mikor a nálatok dél,itt reggel hét.... :roll: :lol:
(De mind1 mert éjjeli bagoly vagyok :D
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. szeptember 21., szombat 9:54

csak sajnos a játékosok bioritmusa nem így van beállva hogy ilyen korán futballozzanak.
Nem igazán tanulmányoztam még ez, :hmmm: de jó ötlet,neki is fogok majd állni....amit tudok,vagyis inkább csak hallottam,de nem feltétlen igaz, hogy pár nap elég az átálláshoz. De itt talán nem is beszélhetünk nagyon nagy eltérésről, mert alapjában véve az edzések és a meccsek is eltérő időben vannak, így nem hiszem hogy a bioritmusuk a megszokott 20-21 késő esti órás terhelés 16 órára változtatását annyira megéreznék.....talán az hogy a villanyfényes és a napsütötte(természetes) meccs hatás más.

De nem tudok erről sokat. :'(

Én speciel nagyon nem szeretem a délutáni meccseket, semmi hangulata, na ott már "játszik" a bioritmus,mert akkor még az én szervezetem nem KÉSZ a meccsre... :lol: :lol:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. szeptember 21., szombat 9:27

morientes írta:
, vagy Moratát...
Jesét....inkább.... :)
Nálam is ő élvez prioritást...:) Csak odaírtam a mihez tartás végett...

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. szeptember 21., szombat 8:45

, vagy Moratát...
Jesét....inkább.... :)
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. szeptember 21., szombat 8:18

morientes írta:Ha nem is 45 percre,de 20-ra Jesét be lehetne sztm is vetni,hogy tényleg akkor élesbe milyen...mert erről még nemsokat tudunk...
Egy Getafe ellen én még többet is adnék neki szvsz... Oké, hogy Benzema az első számú, de ilyen 4-5 meccsenként be lehetne tenni Jesét is kezdőnek, vagy Moratát...

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. szeptember 21., szombat 7:51

Ezzel pedig azsiaban is joval tobben tudnak nezni a meccseinket. Marketing szempontbol fontos lepes.
Marketing szempontból valóban az,csak sajnos a játékosok bioritmusa nem így van beállva hogy ilyen korán futballozzanak.(RMCF jobban ért ehhez,valszinü ki tudná fejteni).
Ezzel most nem azt akarom mondani,hogy nem tudnának játszani,(hisz voltak meccseink délben),hanem hogy langyos,semmi xar volna az egész.Legalább is én ezt tapasztaltam.(A legemlékezetesebb Granadan az a nyögvenyelős 1-0)
De persze az üzlet mindent visz,úgyhogy hozzá kell ehhez is szokni... :hmmm:
Más:Ha nem is 45 percre,de 20-ra Jesét be lehetne sztm is vetni,hogy tényleg akkor élesbe milyen...mert erről még nemsokat tudunk...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. szeptember 20., péntek 21:54

szerk.: A hutott stadionhoz meg annyit hozza tennek, hogy ezzel nagy lepest teszunk a fele, hogy tobb meccsunk legyen delben, ami eddig a nagy meleg miatt volt kizaro ok. Ezzel pedig azsiaban is joval tobben tudnak nezni a meccseinket. Marketing szempontbol fontos lepes.
Van is most olyan hír, hogy a spanyol liga elkezdte árulni ázsiában a tv-s jogokat, aminek feltétele lenne heti egy barca vagy real meccs 4kor.

Avatar
oroszisti
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:54
Kedvenc játékosaid: Raúl,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, EgriFC

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: oroszisti » 2013. szeptember 20., péntek 21:46

Lehet rossz helyre írom ,de valaki nem tud adni egy linket a Bl meccsünkről , jó minőségben ? Sajnos nem láttam :-( Előre is köszönöm :D
Danilo--Woodgate---Heinze—-Drenthe
-----Gravesen-Gago-Khedira---
Hazard---------------------------Faubert
----------------Jovic------------------

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9203
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. szeptember 20., péntek 21:27

Anthony írta:
TéOeM írta: Kíváncsi lennék arra a listára.
Snejider, Robben, Robinho, Özil, Higuain
En meg kiegeszitenem ket nevvel: Huntelaar, Lass.
BBeno írta:
Madridból egy szerződéssel rendelkező játékos csak úgy távozhat, ha ő akar.
:lol: :lol: tehát ha egy játékos nem akar eligazolni Madridból akkor őt sosem adják el?
vagy ezzel mit akar mondani?
Ha egy jatekos tavozni akar es a klubb nem akarja eladni, akkor a feje tetejere is allhat, akkor is maradni fog. (pl Llorente. inkabb egesz evben padoztattak es nyaron ingyen elengedtek)
Ha egy jatekos nem akar tavozni, akkor a klubb nem tehet ellene semmit, hiaba akarnak eladni. (Kaka)
Szerintem ezzel arra akart celozni, hogy nem mi uldozzuk el a jatekosokat (Ozil es Higu), hanem a jatekosok is hajlandoak a valtasra.
VanillaSky írta:Na Guti után van egy újabb hozzá nem értőnk. (legalábbis egyesek szerint biztosan) :lol:
Nem az volt a gond Gutival, hogy mit mondott, hanem az, hogy amikor mondta, akkor a Real alkalmazasaban allt. Egy alkalmazott pedig semmilyen korulmenyek kozott nem mondhatja azt (nyilvanossag elott), hogy a legnagyobb rivalis ceg legjobb embere jobb mint a mi legjobbunk. Persze ez nyilvan elvi kerdes, van akinel belefer, nalam nem.
Ronaldo viszont nem dolgozik a Realnal, megvan a velemenye, elmondta. Ennyi.
BBeno írta:amcsiban vannak légkondis stadionok szal annyira nem lenne forradalmi. de ha nyitható?, csukható? lenne a tető akkor nem lenne rá szükség.
Amikor be van fedve a stadion, akkor kell egy gep ami fujja be a levegot annak a 90 000 embernek.
BBeno írta:getafe ellen már látni akarom jesét min. 45 percig játszani. na az lesz az öngól ha őt hagyjuk a süllyesztőbe veszni. megérdemli a gyerek hogy játsszon. nem kell elvárni tőle nagy dolgokat csak hogy felvegye a LaLiga ritmusát.
En is neztem, hogy hetvegen Getafe, szerdan Elche, hetvegen Atletico, szerdan Kobenhavn, hetvegen Levante.
Ha az Atletico ellen nem lep palyara, azt megertem. De azert a Getafe nem olyan nagy ellenfel (foleg otthon), hogy ne lehessen jatszatni.
miVida írta:http://eurosport.yahoo.com/news/liga-mo ... --sow.html
na ez! ...bulls.hit :roll: ilyen értelmes hír is már régen volt...
el tudom képzelni, hogy Ronaldot megkereste a Monaco vezetősége és CR nem mondott nem-et... whatever..
Valamelyik interjuban Ronaldo elmondta, hogy a PSG is megkereste, de nemet mondott.
miVida írta:jaj, sory a dupláért. ez volt már?
http://www.nemzetisport.hu/sportszelep/ ... eo-2281253
hát sokkal szebb nem lett :lol:
Szebb mint elotte, gondolom ez volt a cel. Azt mondjuk meg mindig nem ertem, hogy ennek mi koze a Real-al kapcsolatos hirekhez..

szerk.: A hutott stadionhoz meg annyit hozza tennek, hogy ezzel nagy lepest teszunk a fele, hogy tobb meccsunk legyen delben, ami eddig a nagy meleg miatt volt kizaro ok. Ezzel pedig azsiaban is joval tobben tudnak nezni a meccseinket. Marketing szempontbol fontos lepes.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62865
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. szeptember 20., péntek 21:24

és? kicsit drágább kivitelezés egy stadion lehűtése...
És akkor mi van, ha drágább?

De, hogy választ kapj a kérdésedre, a tavaszi ismertetőn az volt az egyik legfőbb szempont, hogy 20 perc alatt teljesen befedhető legyen a stadion.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2013. szeptember 20., péntek 21:19

Kerlon írta:
BBeno írta:getafe ellen már látni akarom jesét min. 45 percig játszani. na az lesz az öngól ha őt hagyjuk a süllyesztőbe veszni. megérdemli a gyerek hogy játsszon. nem kell elvárni tőle nagy dolgokat csak hogy felvegye a LaLiga ritmusát.
Biztos fog egy félidőt kapni. :lol:
BBeno írta:amcsiban vannak légkondis stadionok szal annyira nem lenne forradalmi. de ha nyitható?, csukható? lenne a tető akkor nem lenne rá szükség.
Még rosszabb lenne a zárható tető légkondi nélkül, mint a nyílt. :)
szerintem azt sem érted amit írtam... nyilván ha zárható egy stadiontető akkor nyitható is nem? :x

légkondi ekkor nem szükséges hiszen kinyitják a tetőt és máris egy normális stadiont kapunk ahol jár a levegő. ugyanis zárt stadionban 40 fokban kicsit fülledt a dolog és lehetetlen sportolni. na ekkor kéne a légkondi


Hát, a kocsiban meg lakásban, és irodákban is lehet ablakot nyitni meg csukni, és mégis van hűtés/fűtés.
és? kicsit drágább kivitelezés egy stadion lehűtése... persze választ még mindig nem kaptam hogy nyitható-e a tető de valszeg itt senki sem tudja.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 122 regisztrált és 0 vendég