Spanyol bajnokság

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 18., hétfő 6:28-kor befejeződött.

Atletico Madrid
3
3%
FC Barcelona
15
15%
Real Madrid
78
78%
Más, megírom kommentben
4
4%
 
Szavazatok száma: 100

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Sierra » 2018. június 29., péntek 12:30

markmadrid írta:Nekem mondjuk Sergi Roberto 60 milliója durva :O míg mondjuk egy Kovacic 30 millió.
Na igen, az tűnt még fel nekem is, 55 millió, mire? elképesztő tényleg. :D
markmadrid írta:Oblak szerintem teljesen reális. Top 3 kapus a posztján. Nincs akkora őrület körülötte és a nemzetisége sem Brazil. Viszont iszonyat jó kapus.
Vágom, nem Oblak 60 millióján vagyok kiakadva, hanem Navas 18 millióján. Csak őt hoztam fel példának.
Realista24 írta:Ja hogy ezek tm adatok. Annyit érnek mint a whoscored meccsértékelési. Semmit.
hát gyakorlatilag igen. vagyis nem :D

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. június 29., péntek 11:43

Ja hogy ezek tm adatok. Annyit érnek mint a whoscored meccsértékelési. Semmit.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

markmadrid
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2016. november 21., hétfő 11:01
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Di Maria, Coutinho, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: markmadrid » 2018. június 29., péntek 11:42

Kerlon írta:A legjobb ez a semmit nem bizonyított Milinkovic-Savic gyerek az olasz 5. helyével, meg a nulla európai tapasztalatával 90 millió. Nem tudom, hogy ilyeneket ki tol a háttérben.

Sokszor felülnek erre a Hype vonatra. Sajtó pumpálja fel az árat erre. VB-n én sem láttam tőle semmi extrát.

Lazioban viszont jól mozgott egész évben. Van benne lehetőség de túlzó jelenleg az ára. Bár szerintem tényleg nem fog váltani 90 milla alatt :D

markmadrid
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2016. november 21., hétfő 11:01
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Di Maria, Coutinho, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: markmadrid » 2018. június 29., péntek 11:38

Sierra írta:Vicc azért, hogy Oblak 60 millió, Navas meg csak 18, aztán pedig milyen szezont hozott (ismét). Az egész transfermarkt vicc ilyen szempontból, olyan irreális összegeket írnak bizonyos játékosoknál, hogy nézek hogy wtf. CéRonaldo csak 100, Messi 180? :lol: :lol: :lol: :lol: szánalmas.

Igen van pár furcsaság.

Nekem mondjuk Sergi Roberto 60 milliója durva :O míg mondjuk egy Kovacic 30 millió.

Mankónak használható mondjuk. Sokszor beleveszi, a potenciált is egy egy játékosba na meg a Hype-ot.

Sok játékos nagyon túl van értékelve főleg Angliában.

Oblak szerintem teljesen reális. Top 3 kapus a posztján. Nincs akkora őrület körülötte és a nemzetisége sem Brazil. Viszont iszonyat jó kapus.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. június 29., péntek 11:37

A legjobb ez a semmit nem bizonyított Milinkovic-Savic gyerek az olasz 5. helyével, meg a nulla európai tapasztalatával 90 millió. Nem tudom, hogy ilyeneket ki tol a háttérben.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Sierra » 2018. június 29., péntek 11:21

Kerlon írta:70, piacképesebb, fiatalabb, kapott gólok száma sokkal kevesebb a feltűnő adatok közül. Mondjuk Navasnak legalább 40 körül kéne lennie.
Nem is azt sokallom, hanem Navast keveslem. 18 millió kurva kevés. Ja, kb olyan 35-40 sztem is, minimum. Kapusnak meg még nem öreg azért.
Kerlon írta:Szerk.: ne is azt nézd, hanem hogy az angliában játszók mennyire vannak túlértékelve. :lol:
na ezek után meg sem merem nézni :lol:
szerk.: De Bruyne 150 millió :lol: :lol: :lol: kész, kiégtem. Gabriel Jesus is mire fel 80 millió? mert rúgott három egyeneset a labdába amiből gól lett? Vicc kategória tényleg.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. június 29., péntek 11:20

Sierra írta:Vicc azért, hogy Oblak 60 millió, Navas meg csak 18, aztán pedig milyen szezont hozott (ismét). Az egész transfermarkt vicc ilyen szempontból, olyan irreális összegeket írnak bizonyos játékosoknál, hogy nézek hogy wtf.
70, piacképesebb, fiatalabb, kapott gólok száma sokkal kevesebb a feltűnő adatok közül. Mondjuk Navasnak legalább 40 körül kéne lennie.

Szerk.: ne is azt nézd, hanem hogy az angliában játszók mennyire vannak túlértékelve. :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Sierra » 2018. június 29., péntek 11:14

Vicc azért, hogy Oblak 60 millió, Navas meg csak 18, aztán pedig milyen szezont hozott (ismét). Az egész transfermarkt vicc ilyen szempontból, olyan irreális összegeket írnak bizonyos játékosoknál, hogy nézek hogy wtf. CéRonaldo csak 100, Messi 180? :lol: :lol: :lol: :lol: szánalmas.

markmadrid
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2016. november 21., hétfő 11:01
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Di Maria, Coutinho, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: markmadrid » 2018. június 29., péntek 11:08

100-as. Top 5 értékű játékos: 100 AG, 70-70-70 Koke, Saúl, Oblak, 60 Costa. Illetve Lemar érkezik, aki 65. Ami még sokat mondobb, hogy a keretük értékét csak 19 játékos adja a Juvenak meg 25.[/quote]


Igen talán ez a leglényegesebb. 19 játékosra lehet kivetíteni ezt a 665 milliót.

PSG pl. majd 800 milla de ha leveszed a Mbappe,Neymar pakkot rögtön csak 500 milla lesz.
De persze ez minden csapatra igaz.

Egy Chelsea 37! játkosa ér 825 milliót.

Jó ez a Tico keret nagyon. Simeone után is lesz ott élet ez már biztosított.

Remélem a Valenciát is kicsit sikerül felpumpálni. Jót tenne a spanyol bajnokságnak,ha a nagy múltú csapatok újra erőre kapnának és éles versenyt tudnának vívni a Barca,Real párossal. Bár ott még nagyon hosszú az út addig,hogy a keret akár csak egy Atleticohoz mérhető legyen.

Ahogy nézem kevés az igazán piacképes játékosuk. Gaya,Soler illetve Guedesben lehet komoly fantázia. Persze ha a portugált megtudják venni.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. június 29., péntek 9:10

Realista24 írta:
markmadrid írta: 665 millió eurót ér jelen állás szerint a keretük. Egy Juve pl. 623 milliót ér.
Ebből mennyit írnak a túlfújt Griezmannra?
100-as. Top 5 értékű játékos: 100 AG, 70-70-70 Koke, Saúl, Oblak, 60 Costa. Illetve Lemar érkezik, aki 65. Ami még sokat mondobb, hogy a keretük értékét csak 19 játékos adja a Juvenak meg 25.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. június 29., péntek 8:55

markmadrid írta: 665 millió eurót ér jelen állás szerint a keretük. Egy Juve pl. 623 milliót ér.
Ebből mennyit írnak a túlfújt Griezmannra?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

markmadrid
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2016. november 21., hétfő 11:01
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Di Maria, Coutinho, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: markmadrid » 2018. június 29., péntek 8:53

Az atletico szerintem stabil élcsapattá vált mind Spanyolországban mind Európában.[/quote]


Én is így látom. A Tico nagyon komoly teljesítményt rakott le az utóbbi 8 évben. Topcsapattá váltak az elmúlt években.
Új stadion, komoly költségvetés, minőségi keret és profi vezetőség.Ők már Simeone nélkül is képesek eredmény elérésére. Pár éve még igaz lehetett,hogy Simeone volt a szűk keresztmetszet de mára már egyáltalán nem.

Griezzman megtartása vagy épp (Costa 60millió!) vissza hozatala is ezt erősíti úgy, hogy mellette felhúztak egy stadiont is. Simeone egyébként top 5-ös bérrel rendelkezik tehát nincs alul fizetve.

Az eltiltás azért kicsit visszavetette őket de idén már igazolhatnak és teszik is. Lemar Sidibé mind nagy fogás.
Tavaly is megelőztek minket és emellett egy Európa Ligát is behúztak.

Pénz,koncepció és komoly háttér is van az Atleticónál így ők nemcsak Spanyolhonban de Európában is topcsapat már.

Oblak,Godin,Gimenez,Koke,Saul,Griezzman,Costa mind top játékos. Ezek mellett is elég jó nevek vannak.

Lucas Hernández az egyik legtehetségesebb védő jelenleg. Mi képesek voltunk elhappolni Theot :kivagyhe: :D :D
Correa is egész penge játékos. Thomas is egyre komolyabb játékos lesz. Eleinte csak nevettem,hogy ebben a gyerekben mit lát Simeone de pl. idén az Európa Ligában az egyik legjobbja volt a Ticonak. Jobbhátvédként nagyon jól muzsikált. Testes,gyors erős játékos.

Ha tudnak egy két középpályást még egy szélsőt igazolni szerintem bőven versenyben lehetnek a bajnoki címért.
665 millió eurót ér jelen állás szerint a keretük. Egy Juve pl. 623 milliót ér.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. június 29., péntek 7:34

A Valencia meg már el is verte az árát. Kifizették Kondogbiát, a Lyonból egy fiatal belső védőt. Vajon nem kell nekik Guedes? Mondjuk a portugál a VB produkciójával nem igazán adja el magát. Besülhet a PSG. :shifty: :shifty:

Bár majd Berchichet megveszi az Atma vagy a Bilbao egy 20asért. :kivagyhe:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. június 24., vasárnap 19:48

spanyolok szerint a héten orvosira megy cancelo a juvéhoz. 40 millió lesz az ára. így gondolom egyből lesz pénz guedesre nekik és akkor a psg le is tudta a 60 misit
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3155
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Babinho » 2018. június 15., péntek 21:32

BBeno írta:ha elmegy a simeone akkor végük lesz. top edző nem fog beállni szenvedni a két nagy mögé. bármennyire is utálom simeonét miatta tart ott az atma ahol. és már várom hogy mikor lép le.
Ki az a top edző aki ne vállalná el az atleticot?
Szerintem bárki elérhető lehet nekik.
Remek utánpótlással, jó jatékosmegfigyelokkel, jó keret összetétellel, jó vezetoseggel, hatalmas költségvetéssel, fanatikus telthazas vadonatúj stadionban hétről hétre. Náluk nem vágják ki az edzőt és az egész projektet ha nem bajnokok és nem is elvárás. A bl fotabla is fix minden évre kb. Ha beférkőznek a 2.helyre vagy 8-10 évente bajnokok az már hatalmas siker. Miért ne lenne vonzó bárkinek?
És ilyen háttérrel ezt miért ne hozhatná egy nagyon jó edző? Az atletico szerintem stabil élcsapattá vált mind Spanyolországban mind Európában.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Sierra » 2018. június 15., péntek 18:14

BBeno írta:ha elmegy a simeone akkor végük lesz. top edző nem fog beállni szenvedni a két nagy mögé. bármennyire is utálom simeonét miatta tart ott az atma ahol. és már várom hogy mikor lép le.
Ez teljesen egyértelmű.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11204
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. június 15., péntek 16:26

Perzse de ha Simeone marad egy 10-20 évet akár stabilizáljhatja úgy a klubot,hogy nélküle is működjön a dolog.Már így is sokkal drágább dolgokat engedhetnek meg maguknak mint korábban.Emellet az elmúlt 5 évben csak miattunk nem dominálták le europát.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. június 15., péntek 9:36

ha elmegy a simeone akkor végük lesz. top edző nem fog beállni szenvedni a két nagy mögé. bármennyire is utálom simeonét miatta tart ott az atma ahol. és már várom hogy mikor lép le.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3155
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Babinho » 2018. június 15., péntek 9:33

Nem semmi mennyire feljött gazdaságilag is az Atletico. Ez a matrac már nem fog leereszteni, bőven több már egy jó generációnál. Mint klub nőttek hatalmasat.
Én ennek örülök igazából.

Lemarral és esetleg 1-2 okos igazolással bőven reális lehet a 85-90 pont környéke a bajnokságban nekik, onnantól meg már csak a Barcán és rajtunk múlik, hogy mennyit pontot zsákolunk össze és hogy jövünk ki az egymás ellenikből. Igazából nekik is az őszük volt gyenge, tavasszal elég jól lihegtek a barca nyakában.
Jó szezonjuk lesz.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8050
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Anthony » 2018. június 15., péntek 9:15

Realista24 írta: A 200 millió amúgy is megvolt, csak egy záradék miatt csökken 100-ra. A fizetése is igaz, a Barca állítólag üzent neki, hogy ugyan többet kapsz, de a BL-re kevesebb az esélyed ott. :lol:
Most miért, az utóbbi 4 évben több BL döntőt játszott, mint a Barca :lol:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 48 regisztrált és 0 vendég