Cristiano Ronaldo

A Real Madrid egykori nagyjai.

Visszahoznád a Real Madridhoz?

A szavazás 2022. december 7., szerda 18:56-kor befejeződött.

Igen, de legfeljebb a szezon végéig.
48
35%
Igen, erre és a következő szezonra is.
39
28%
Szép volt, jó volt, de köszi, nem.
50
36%
 
Szavazatok száma: 137

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: ericco » 2018. július 5., csütörtök 12:35

Ha igazak az információk, amelyek a sajtóban megjelentek, akkor talán a legjobb megoldás valóban a váltás. Mondjuk 100 milliónál többet is leakaszthatnánk, de van egy olyan érzésem, hogy Ronaldo csak a Juveba akar igazolni, és ebben a klub enged neki.
CS0kival értek egyet, mindkét felet lehet hibáztatni, vagy egyiket sem. Attól függ, honnan nézzük.
Merci Zizou!

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Mickey » 2018. július 5., csütörtök 12:30

nem tudom mi lesz ennek a vége. :hmmm:

már a Record, Marca, Tutto, Corriere dello S., Gazzetta is szinte tényként kezeli, csupán órák kérdése az ügy.
persze ha így van, legalább nem sokáig húzzák, ez pozitív.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11236
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. július 5., csütörtök 11:53

p.csabi1 írta:
Ronaldo: “Ha úgy gondolják, hogy 100 milliót érek, akkor nem szeretnek”
Az ilyen dolgai miatt a falra tudnék mászni.
Abszolút nem szimpatikusak ezek a megnyilvánulások még akkor is ha ezt januárban mondta állítólag.
Itt nem lesz több mint a Real Madrid ezt ő is és mindenki tudja.Hiába erőlködik.

Baj van a fejével.Persze mind a két fél hibás ez nem is kérdés.
De azért ezeket a megnyilvánulásokat hanyagolhatná.
Mondjuk ez baszott sértő ha igaz.Nem tudom ezért miért az ő fejével lenne baj.

De nem az ő távozása itt a legnagyobb gond hanem Zidane elfáradása. Semmi baj nem lenne ha Cr lépne de Zz maradt volna.

Az lesz a gyönyörű amikor nem sikerül a bl elsőre a juvénak és ezért kinevezik oda Zidane-t.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. július 5., csütörtök 11:40

___Samy___ írta:Azért ez így ismét egy újabb sportszakmai kudarc. Egyrészt az ára miatt, másrészt meg megint úgy adunk el a kevés csatarunk közül egyet (aki ráadásul klub legenda), hogy nincs meg a pótlása. Itt maradt Benzema, aki egy évben 10 meccsre jó, meg itt van Béla, aki még annyira sem. És ennyi csatarunk van. Neymar meg Bappe kb mozdithatatlan kategória, a többi inkább szóba se keruljon. Ráadásul a francian kívül nálam más szóba sem jöhet. Azért előbb illett volna leboltolni mondjuk Bappet, aztán talán elfogadtam volna a portugál távozását. Viszont akkor is az lett volna a legjobb forgatókönyv, hogy jön a francia, CR mellett meg nevelkedik vagy két évig.

Nem haragszom Ce-re, mert annyi örömöt adott nekünk, hogy kb sehogy nem tudnék már haragudni rá. Megérteni viszont akkor sem értem meg.
Honnet tudod, hogy nem hasonlo okokbol nincs ez meg bejelentve? Tenykent veazed az egeszet.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6659
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2018. július 5., csütörtök 11:15

A brazil Ronaldo szerint a portugál Ronaldo maradni fog Madridban. Hiszek neki.



:goat:

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1266
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2018. július 5., csütörtök 10:59

Azért azt megnézném, hogy ki fog neki az igényeinek megfelelő fizetést adni. Ha a Juve igen, akkor ott borulni fog az öltöző. A szűk elit meg nem fogja már megkockáztatni CR leigazolását ilyen árakon, túl sok már a kockázat benne. Ugyanannyi pénzért meg máshol jobb lenne neki ? A legjobb helyen van. Ha nem akar mindig játszani, egy-két év simán benne van még itt.
Az viszont tényleg röhej, hogy messzi ennyivel többet keres. Viszont messzi már maga a barsza, túlnőtt a csapatán, ahogy Maccherano is mondta, a Real Madridnál viszont CR sem lehet nagyobb, mint ahogy egy hozzá hasonló egykori legenda sem. Ha így vesszük, rossz helyre igazolt, a barsza vagy a PSG képes nagyobb fizetést adni, itt ennyi jut. (Remélem, neymarral is ilyen következetes lesz Perez, bár nem bánnám, ha nem jönne) Számatalan játékos van a foci világában, aki nem kapott "érdemeinek megfelelő" (nem tudom elfogadni, hogy egy embernek ne legyen elég reklámbevételekket évi több 10M euró) bérezést, mások meg túl lettek fizetve. Ez ilyen. 34 évesen már kár követelőzni, mert kevés adu ász van már az ember kezében. Most nálunk mindkét oldal keménykedik, sajnálom a legendás játékost is, de jogilag élő szerződése van, amelyet Perez teljesít, és ha menni akar, akkor van egy lehetetlen kivásárlási ár is. Jelenleg Perez az erősebb kutya. Nem állatak Ronaldo mögött sem puskával, hogy a jelenlegi szerződést aláírja.
Az viszont kár, hogy megint ilyen csúnya vége lesz, mert jól ebből már nehéz kijönni, és egy újabb legendának kell majd a hátsó ajtón távoznia, méltatlanul. Sajnos volt már ilyen.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2018. július 5., csütörtök 10:33

Azért ez így ismét egy újabb sportszakmai kudarc. Egyrészt az ára miatt, másrészt meg megint úgy adunk el a kevés csatarunk közül egyet (aki ráadásul klub legenda), hogy nincs meg a pótlása. Itt maradt Benzema, aki egy évben 10 meccsre jó, meg itt van Béla, aki még annyira sem. És ennyi csatarunk van. Neymar meg Bappe kb mozdithatatlan kategória, a többi inkább szóba se keruljon. Ráadásul a francian kívül nálam más szóba sem jöhet. Azért előbb illett volna leboltolni mondjuk Bappet, aztán talán elfogadtam volna a portugál távozását. Viszont akkor is az lett volna a legjobb forgatókönyv, hogy jön a francia, CR mellett meg nevelkedik vagy két évig.

Nem haragszom Ce-re, mert annyi örömöt adott nekünk, hogy kb sehogy nem tudnék már haragudni rá. Megérteni viszont akkor sem értem meg.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2018. július 5., csütörtök 10:31

Nekem is Bale a bajom többek között, túlélő a faszi...


Ami CR-t illeti. Sosem volt a kedvencem, de elképesztő, hogy mi teljesítményt lerakott ide. Jó lenne/lett volna, ha innen vonul vissza, vagy legalábbis csak levezetni megy Amerikába. De ehhez mindkét oldalról el kell fogadni dolgokat. Perezék oldaláról, hogy CR sokba fog kerülni, és lesz idő, amikor már inkább hátráltatja majd a csapatot, nem lesz olyan teljesítménye, ami indokolni az aktuális fizetését, vagy játszatását. De a fizuját illetve a pályán betöltött helyzetét szerepe nem is a jelennek szólna, hanem a múltnak.
Ugyanakkor CR-nek is el kéne fogadnia, hogy a real madrid jövőjét nem lehet már rá építeni. Nem lehet mindent megadni neki, és a vezetőségnek amellett, hogy körbetapsolja, a háttérben szépen már másokat kell figyelnie, biztosítani az utánpótlást. Nekem úgy tűnik, mintha CR ezt nem fogadná el, hogy Perezék a jövőt már nem rá akarják bízni, hiába olyan szerinte az állapota, mint egy 25 évesnek. És én abszolút elfogadom Perezéket, mert 34 felé már a visszavonuláson jár általában a játékos esze, nem a következő aranylabdán. És Perezék nem építhetik arra a madrid jövőjét, hogy itt újabb csodák lesznek, hanem reálisan kell gondolkodniuk, még ha CR folyamatosan rácáfol is a realitásra. Ronaldo meg mutogathat joggal a teljesítményére, hogy meg lehet nézni mit hozott az elmúlt hónapokban.
Szóval én mindkét oldalt meg tudom érteni, és amellett, hogy voltak hibás lépések a különböző oldalakon, ha szakítás lesz, akkor olyan nagyon hibást sem lehet találni. Mindkét oldal érvei jogosak lehetnek. Üzleti oldalról Perezék, lelki oldalról meg CR-nek is igaza van.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. július 5., csütörtök 10:27

Ezt nem szabad sehoggyal folytatni. :(
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5899
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Süti » 2018. július 5., csütörtök 10:19

Kerlon írta:
wZoLee7 írta:Ez szep, mar csak az erdekelne Bale hogy lesz igy elboltolva
Sehogy. Engem az érdekel, hogy Mbappe, hogy lesz így leboltolva.
Sehogy. Engem az érdekel, hogy Neymar hogy nem lesz leboltolva.

:mrgreen:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. július 5., csütörtök 10:04

wZoLee7 írta:Ez szep, mar csak az erdekelne Bale hogy lesz igy elboltolva
Sehogy. Engem az érdekel, hogy Mbappe, hogy lesz így leboltolva.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13157
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2018. július 5., csütörtök 10:02

Ez szep, mar csak az erdekelne Bale hogy lesz igy elboltolva

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2443
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Santi » 2018. július 5., csütörtök 9:53

A Juvéban ő lehet a zisten, de BL-t nem fogják bebúzni vele se, mert ki lesz facsarva. Aranycipő kinézhet neki, egy olyan bajnokságban ahol Higuaín 30 gólokat lő, sztem ő meg se áll 40-ig még ennyi idősen se, viszont szerintem nemfogják úgy okosan használni őt, mint Zidane. Minden meccsen ott lesz, mert nekik egy frissen igazolt CR-t egyszerűen nyomatniuk kell, de nem fogja végigbírni a szezont, ne adj isten meg is sérülhet ebben a terhelésben vagy egy-két bunkó olasz védő által.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27389
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Remy » 2018. július 5., csütörtök 9:41

Olaszok... nézhetek jövőre Juve meccseket... hát ez fantasztikus. :lol:

Kíváncsi leszek, hogy a BL összejön-e a Juvénak, ennyi vesztett döntő után. Otthon valószínűleg mindent nyernek továbbra is.

Azért elég komoly lenne, ha CR 3 klubbal is nyerne mindent. :|
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Mickey » 2018. július 5., csütörtök 9:29

Gianluca Di Marzio szerint is biztos, hogy CR kérte a vezetőséget, hogy engedjék el.

Moggi is kételkedett még 1-2 napja ebben a sztoriban, de tegnap este twitteren már " Szerintem már alá is írt, és éppen az orvosi vizsgálatokon vesz részt Münchenben.”

az esti Mendes és Perez találka nagyon meggyőzött pár embert. :hmmm:
leginkább ez van mindenhol , bevezetőnek.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62854
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. július 5., csütörtök 9:25

Moggi elmondta, hogy Cé gyakorlatilag aláírt a Juvéhoz.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

p.csabi1
Hozzászólások: 2231
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2018. július 5., csütörtök 9:16

Ronaldo: “Ha úgy gondolják, hogy 100 milliót érek, akkor nem szeretnek”
Az ilyen dolgai miatt a falra tudnék mászni.
Abszolút nem szimpatikusak ezek a megnyilvánulások még akkor is ha ezt januárban mondta állítólag.
Itt nem lesz több mint a Real Madrid ezt ő is és mindenki tudja.Hiába erőlködik.

Baj van a fejével.Persze mind a két fél hibás ez nem is kérdés.
De azért ezeket a megnyilvánulásokat hanyagolhatná.
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. július 5., csütörtök 9:05

Realista24 írta:
RealAsensio írta:Meg mindig csak pletykak vannak, semmi hivatalos, semmi nyilatkozat. Ugyhogy egyelore marad, mert Perez azt mondta, szerzodese van, es egy kivasarlasi ar. Ugyhogy nincs gaz, marad. :-*
Jah, csak eddig minden szart cáfoltunk, kivéve ezt, ami a legnagyobb horderejű hír kb.
Engem a cáfolatok jobban lázba hoznak. Valószínűleg C bejelentését húzzák a VB végéig, mert két prioritásra van terítéken Mbappe és Neymar személyében. Cs0ki írta tegnap, hogy nem akarnak a Lopetegui ügy miatt még egy ilyen keveredést és lehet benne valami. C menni fog, a háttérben készítik az ajánlatokat Mbappera/Neymarra, de várják, hogy kiessenek/vége legyen a VB-nek. CR-rel meg a Juventussal megvan a megegyezés, de a kényszer helyzet elkerülése miatt nem jelentik be, míg nincs meg a "pótlás". K-akták. K, mint Kylian. #kak
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Mickey » 2018. július 5., csütörtök 9:02

jó lenne, ha mielőbb lezáródna ez a Cristiano szappanopera.
nem ez lesz a legszebb búcsú, de ő is benne van , ha így alakul a távozása.
vagy maradjon, de izibe, vagy gyorsba szülessen döntés...majd jöhet helyette egy új szerzemény.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62854
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. július 5., csütörtök 8:59

RealAsensio írta:Meg mindig csak pletykak vannak, semmi hivatalos, semmi nyilatkozat. Ugyhogy egyelore marad, mert Perez azt mondta, szerzodese van, es egy kivasarlasi ar. Ugyhogy nincs gaz, marad. :-*
Jah, csak eddig minden szart cáfoltunk, kivéve ezt, ami a legnagyobb horderejű hír kb.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 42 regisztrált és 0 vendég