Cristiano Ronaldo

A Real Madrid egykori nagyjai.

Visszahoznád a Real Madridhoz?

A szavazás 2022. december 7., szerda 18:56-kor befejeződött.

Igen, de legfeljebb a szezon végéig.
48
35%
Igen, erre és a következő szezonra is.
39
28%
Szép volt, jó volt, de köszi, nem.
50
36%
 
Szavazatok száma: 137

Avatar
ToniKroos
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2014. november 13., csütörtök 23:11

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: ToniKroos » 2018. július 5., csütörtök 14:35

Én adom, hogy elmenjen bármennyire is sokat adott nekünk. Valamikor el kell kezdeni a generációváltást és most 3 BL után pont itt az idő, hogy megbolygassuk kicsit jobban a csapatot. Sokan nagyon gyorsan elfelejtik, hogy mennyire nulla volt már sokszor tavaly. Ilyenkor kell a vezetőségben a hideg fej és nem az érzelmekre hallgatni. Menjen levezetni a Juvéba azt fizessenek ők egy 34 éves embernek 30 milliót.
Tuti ennyi idősen is gólkirály lesz ott, mondjuk jóval könnyebb dolga lesz, mint itt, de szerintem ő már ott aranylabdát nem fog nyerni.

Avatar
eReMA
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 22:48
Kedvenc játékosaid: 4
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: eReMA » 2018. július 5., csütörtök 14:35

RealAsensio írta:Csak nem ertem, mit nem tudtunk megadni CR-nek, mikozben Neymarra peldaul van 250-300 millio euro, plusz 40-50 millio fizetes?! Vagy ezt azert vallaljuk be, mert sokkal fiatalabb es hasonlo brand mint CR?

És leírtad a választ.
Talán kiegészíthető azzal, hogy nem akarták, hogy 33 évesen ő diktáljon. Valószínűleg a feltételei bőven túllépték a határt.
“Játssz nyugodtan!” - Puskás

The time on the clock is etched on our memories, 92:48.

El Real Madrid es el equipo más importante del mundo y lo será hasta que yo lo diga

Avatar
portillo
Hozzászólások: 416
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 14:16
Kedvenc játékosaid: Javier Portillo, Robinho, Varane, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF
Tartózkodási hely: Bépé
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: portillo » 2018. július 5., csütörtök 14:34

RealAsensio írta: Vagy ezt azert vallaljuk be, mert sokkal fiatalabb es hasonlo brand mint CR?
Pontosan ezért.

Én ezzel együtt jobban örülnék Bappénak. Ha a Franciák esetleg nagyot mennek a maradék pár meccsen, és Bappé még eltesz pár hasonló gólt, mint az argentinok ellen, akkor ráadásul a marketing értékével sem lesz baj, benne meg van minden, hogy hasonló sztár legyen nagyon rövid időn belül.

Nem szeretném, hogy Neymar-ra építsünk itt csapatot. Akkor inkább legyen több "kiskirály", Isco, Bale, Bappe stb. Sőt én még Kane-t is előbb nézegetném itt. Lehet, hogy botlábú, de sz@rja a gólokat, itt meg van bőven, aki megcsinálja neki a helyzeteket, és a szép játékkal sem lesz gond.

CR-nek hatalmas köszönet, szerintem mindenki jól fog így járni. :salute: :)
Szégyen a kukás, de hasznos.

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5147
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2018. július 5., csütörtök 14:33

RealAsensio írta:Csak nem ertem, mit nem tudtunk megadni CR-nek, mikozben Neymarra peldaul van 250-300 millio euro, plusz 40-50 millio fizetes?! Vagy ezt azert vallaljuk be, mert sokkal fiatalabb es hasonlo brand mint CR?
szerintem simán megtudnánk adni neki de vonzza a következő kérdéseket. mi lesz jövőre? megint szomorú lesz és megint új szerződés amit már párszor eljátszott? hol van a vége? meddig emeljük a fizuját? hány éves koráig van haszna? a padra nem ül le ezt mindenki tudja.

ez a nyár tökéletes a váltásra. Lopinak is könnyebb lesz egy Ronaldo nélküli öltözőbe menni. rendesen formálhatja a csapatot ami Ronaldoval nem lehetséges.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. július 5., csütörtök 14:32

Hosszútávon jó döntés született mivel romantikus alkat vagyok így szar érzés,de most kicsit villogtassuk meg a farkincát.Hozzuk el neymart adjuk rá a hetes mezt és találkozunk madridban jövő májusban Cr-el.

Nagyon le leszünk sajnálva Cr nélkül,ez jól is elsülhet ha lopi nem fogalmatlan.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5891
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Süti » 2018. július 5., csütörtök 14:31

RealAsensio írta:Csak nem ertem, mit nem tudtunk megadni CR-nek, mikozben Neymarra peldaul van 250-300 millio euro, plusz 40-50 millio fizetes?! Vagy ezt azert vallaljuk be, mert sokkal fiatalabb es hasonlo brand mint CR?
Hol olvastad hogy Neymart megvettük 300 milláért 40-50 milliós fizetéssel? :lol:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2018. július 5., csütörtök 14:27

Csak nem ertem, mit nem tudtunk megadni CR-nek, mikozben Neymarra peldaul van 250-300 millio euro, plusz 40-50 millio fizetes?! Vagy ezt azert vallaljuk be, mert sokkal fiatalabb es hasonlo brand mint CR?
:goat:

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6480
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2018. július 5., csütörtök 14:25

Zidane ügy valahogy jobban sokkolt, de nem kérdés, hogy melyikük hiánya lesz szembe tűnőbb, elképesztő... :'(
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

kiserik
Hozzászólások: 5830
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: kiserik » 2018. július 5., csütörtök 14:25

dzsi91 írta:
RealAsensio írta::'( :'( :'( sajnalom ezt az egeszet. Megerdemelte volna, hogy innen vonuljon vissza, es egy csomo rekordot elerhetett volna meg itt. Nem ertem. Es pont abba a csicska olasz bajnoksagba megy? Mindegy, neki Madridban kellett volna maradnia, ezt a balfaszsagot.

Ki lesz akkor az uj hetesunk? :'( :'( :'(
Neymar.
200 millióért és 50 milliós nettóért brékelhet :lol:

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5147
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2018. július 5., csütörtök 14:24

emberileg semmilyen mértékű szimpátiát nem tudok tanúsítani felé. adott a Real Madrid. mindent megkapott, mindent megnyert, fényesre volt nyalva minden tekintetben és ez sem elég. szeretne a Real fölé nőni de az itt nem pálya. teljesen igaza van Pereznek hogy 33-4 éves embernek nem ad 30 milliót évekre amikor 2 éve csak tavasszal volt jelen. ha ennyire fontos neki a pénz akkor ez itt ennyi volt. szép volt jó volt de előtte és utána is marad a Real Madrid. jöhet az új generáció és a további címek

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. július 5., csütörtök 14:23

RealAsensio írta::'( :'( :'( sajnalom ezt az egeszet. Megerdemelte volna, hogy innen vonuljon vissza, es egy csomo rekordot elerhetett volna meg itt. Nem ertem. Es pont abba a csicska olasz bajnoksagba megy? Mindegy, neki Madridban kellett volna maradnia, ezt a balfaszsagot.

Ki lesz akkor az uj hetesunk? :'( :'( :'(
Neymar.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2018. július 5., csütörtök 14:22

:'( :'( :'( sajnalom ezt az egeszet. Megerdemelte volna, hogy innen vonuljon vissza, es egy csomo rekordot elerhetett volna meg itt. Nem ertem. Es pont abba a csicska olasz bajnoksagba megy? Mindegy, neki Madridban kellett volna maradnia, ezt a balfaszsagot.

Ki lesz akkor az uj hetesunk? :'( :'( :'(
:goat:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13139
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2018. július 5., csütörtök 14:14

asszem akkor ideje berendelni a ronaldos 7-es mezt még így utoljára, meglegyen azért :D

A választás érthető, már mint a Juve, garantál a bajnoki cím, olasz kupa, bl-ben is ott szoktak lenni, fizetését megkapja, ott sincs hideg vagy rossz idő asszony meg a gyerekek ellesznek...

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5891
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Süti » 2018. július 5., csütörtök 14:11

Az igazán kemény az, hogy annyira szanaszét kukiztuk egész európát mindenestől, hogy ezt is, és ZZ távozását is el tudom fogadni. Tényleg lehet építkezni.
Csoda éveket éltünk át, nyilván nem lehetünk mindig mi a legjobbak. Ahogy Kerlon is írta, kezdhetjük építeni a jövő új nagy csapatát. :agree:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. július 5., csütörtök 14:07

Vége.

A portugál Record sportújság arról számol be, hogy órákon belül hivatalos lesz Ronaldo átigazolása a Juventusba.

A lap szerint Florentino Perez és Jorge Mendes hajnalig meetingeltek, de a játékos végérvényesen elzárkózott a Realban való folytatástól.

Az átigazolás összege 100 millió euró lesz, mert létezik egy dokumentum ami engedélyezi a távozását ezért az összegért cserébe ha egy olyan klub fizeti ki, amely nem közvetlen riválisa a csapatnak.

Ronaldo 30 millió eurós éves fizetésének egy részét a Fiat állja majd, aki a játékos külső szponzora lesz.
Ez amúgy miért számít? Nem lehet megállapodni, hogy mész 100-ért kész? Kezdem azt érezni, hogy úgy viselkedik, mint Pepe, ami Mendes meglétében nem meglepő. Nekem igazából elegem van ebből az állandó herce-hurcából, amit időről időre leművelnek. Ez a klub bőven adott neki annyit, mint amennyit ő a klubnak. Kétlem, hogy ekkora támogatás, ilyen stáb és csapat legyen mögötte még egyszer, illetve sikerek.

Ha ő ezt nem tudja értékelni és inkább csak a pénz motiválja, akkor meg kell neki köszönni, aztán elengedni, hadd menjen.

Mi meg válthatunk generációt, építhetjük a jövő új nagy csapatát.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. július 5., csütörtök 14:03

petiamadridista írta:Szerintem ennek sportszakmai jelentősége már nem akkora, ez inkább pénzügyi kérdésekben lehet érdekes..
Amiből mi köszönjük szépen de nemkérünk :lol:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

petiamadridista
Hozzászólások: 5256
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2018. július 5., csütörtök 14:02

Szerintem ennek sportszakmai jelentősége már nem akkora, ez inkább pénzügyi kérdésekben lehet érdekes..

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8432
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: ferni » 2018. július 5., csütörtök 13:58

Találtam egy videót CRről, nyilatkozik a Juve elleni ollózós gólja után.

CR: "When I was a kid, I liked Juventus, and the fact their fans have applauded me will stay with me"

Nagyon megmaradt benne az az este tényleg.

Ezek után nyugodt szívvel menjen oda, jó helye lesz remélem, szurkolókat már megnyerte.

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4929
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2018. július 5., csütörtök 13:57

hunmadridista írta:A Juve röhög a markában...100 millióért megkapják a Világ legjobbját...3 évig még simán Top lesz a portugál...
2 éven belül BL-t nyer Torinoban ez fix.
Nem lesz az annyira leanyalom neki Modricek nelkul.

Egyebkent tetszik amit a klub kepvisel. Nem mennek bele eszetlen dolgokba, minden es mindenki felett all a klub. Az egyetlen csapat a vilagon aki nem huzza ossze magat mindent teljesito kisnyusziva amikor a klublegendaja behisztizik. Ez egy kivalo uzenet a klub jelenlegi es jovobeli jatekosainak egyarant.

Avatar
flori
Hozzászólások: 3868
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: flori » 2018. július 5., csütörtök 13:57

Két ekkora mélyütést egy hónap alatt... :|

Július hetedikét írnak bemutatásnak. 7/7
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 33 regisztrált és 0 vendég