Cristiano Ronaldo

A Real Madrid egykori nagyjai.

Visszahoznád a Real Madridhoz?

A szavazás 2022. december 7., szerda 18:56-kor befejeződött.

Igen, de legfeljebb a szezon végéig.
48
35%
Igen, erre és a következő szezonra is.
39
28%
Szép volt, jó volt, de köszi, nem.
50
36%
 
Szavazatok száma: 137

Avatar
shoota
Hozzászólások: 296
Csatlakozott: 2014. szeptember 1., hétfő 11:34
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: shoota » 2018. július 5., csütörtök 15:11

Valami info, hogy mikor lesz hivatalos a transzfer? Lehet, hogy csak kacsa az egesz? :-(

Realista24 te hogy latod ezt?

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. július 5., csütörtök 15:01

Szerintem aranylabda szempontból a lehető legjobb választás neki a juve.A messivel való rivalizálásával meg pláne.

Egy jó ősz olaszban és az ideit is behúzza, mert majd nyomatva lesz,hogy ő mindenhol isten.Rengeteg rekord vár rá olaszországban ami hozható és jól mutat majd az aranylabda szavazáson.Bl meg ha 4 év alatt le esik neki 1 akkor ott is ő lesz a jó isten.

Közben messi már lassan bepálva nyomja a barszában új impulzusok nélkül és majd mi hozunk neki még riválist a nyakára a ligában is.Szerintem nagyon okos döntés Cr-éktől ez a transfer itt már sokat nem oszt nem szoroz ha hozzátesz még 1 bl-t bajnokságot vagy pár gólt az örökségéhez, ki akaszott már mindent.

Kicsit kiszakad a nagy összehasonlítgatásból de mégsem.Az meg,hogy mennyivel szimpatikusabb lesz Juve mezben már most érezhető, meg ahogy készítik elő Neymarnak a közellenség szerepet a médiában. Ez nagyon nagy ultimate finish lehet Cr-től kecsketémában ha tudja magát hozni olaszországban is.Sok sikert neki, bátor húzás,kecskés húzásnak gondolom ezt.

Ha a vételárat nem nézném azt mondanám mindenki jól járt.Szerintem mi sokkal nagyobb lóvét akaszthattunk volna ebből, nem igazán értem ilyenkor hol van a hidegvér.A juvenak ez annyira szükséges igazolás,hogy akár adósságba is vernék magukat szerintem, mi meg ezt nem használjuk ki...

Én Neymart akarom a helyére 7es mezben.Nem birom az embert, de most odakell csapni és bappé kevés még.Majd megneveljük a kis gurulóst.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. július 5., csütörtök 14:54

Juventus want to present Cristiano on July 7, this Saturday. [sport mediaset]
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27245
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Remy » 2018. július 5., csütörtök 14:53

ToniKroos írta:Sokan nagyon gyorsan elfelejtik, hogy mennyire nulla volt már sokszor tavaly. Ilyenkor kell a vezetőségben a hideg fej és nem az érzelmekre hallgatni. Menjen levezetni a Juvéba azt fizessenek ők egy 34 éves embernek 30 milliót.
És még így is ő volt sokszor a kulcs a sikerhez.

Nem az a probléma, hogy menni akar, vagy, hogy elmegy. Mindenet elhozott nekünk, amit kívánhattunk 9 év alatt, sőt... a probléma az, hogy ki tudja kivel fogjuk pótolni.

Legalább azután menne, hogy idejön a helyettese.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2018. július 5., csütörtök 14:52

Süti írta:
RealAsensio írta:Csak nem ertem, mit nem tudtunk megadni CR-nek, mikozben Neymarra peldaul van 250-300 millio euro, plusz 40-50 millio fizetes?! Vagy ezt azert vallaljuk be, mert sokkal fiatalabb es hasonlo brand mint CR?
Hol olvastad hogy Neymart megvettük 300 milláért 40-50 milliós fizetéssel? :lol:
Csak feltetelezem, nem adjak el annyiert vagy kevesebbert, mint amennyiert vettek. Szoval tobbe fog nekunk fajni.
:goat:

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. július 5., csütörtök 14:51

ToniKroos írta:Sokan nagyon gyorsan elfelejtik, hogy mennyire nulla volt már sokszor tavaly. Ilyenkor kell a vezetőségben a hideg fej és nem az érzelmekre hallgatni. Menjen levezetni a Juvéba azt fizessenek ők egy 34 éves embernek 30 milliót.
Csak az a gond, hogy a BBC masik ket tagja is nagyon gyenge a szezon nagyobb reszeben. Ha ok hoznak magukat kevesbe lenne aggaszto elengedni az utobbi 9 evunk es a mostani korszak legmeghatarozobb jatekosat.

Avatar
ToniKroos
Hozzászólások: 1044
Csatlakozott: 2014. november 13., csütörtök 23:11

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: ToniKroos » 2018. július 5., csütörtök 14:35

Én adom, hogy elmenjen bármennyire is sokat adott nekünk. Valamikor el kell kezdeni a generációváltást és most 3 BL után pont itt az idő, hogy megbolygassuk kicsit jobban a csapatot. Sokan nagyon gyorsan elfelejtik, hogy mennyire nulla volt már sokszor tavaly. Ilyenkor kell a vezetőségben a hideg fej és nem az érzelmekre hallgatni. Menjen levezetni a Juvéba azt fizessenek ők egy 34 éves embernek 30 milliót.
Tuti ennyi idősen is gólkirály lesz ott, mondjuk jóval könnyebb dolga lesz, mint itt, de szerintem ő már ott aranylabdát nem fog nyerni.

Avatar
eReMA
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 22:48
Kedvenc játékosaid: 4
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: eReMA » 2018. július 5., csütörtök 14:35

RealAsensio írta:Csak nem ertem, mit nem tudtunk megadni CR-nek, mikozben Neymarra peldaul van 250-300 millio euro, plusz 40-50 millio fizetes?! Vagy ezt azert vallaljuk be, mert sokkal fiatalabb es hasonlo brand mint CR?

És leírtad a választ.
Talán kiegészíthető azzal, hogy nem akarták, hogy 33 évesen ő diktáljon. Valószínűleg a feltételei bőven túllépték a határt.
“Játssz nyugodtan!” - Puskás

The time on the clock is etched on our memories, 92:48.

El Real Madrid es el equipo más importante del mundo y lo será hasta que yo lo diga

Avatar
portillo
Hozzászólások: 412
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 14:16
Kedvenc játékosaid: Javier Portillo, Robinho, Varane, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF
Tartózkodási hely: Bépé
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: portillo » 2018. július 5., csütörtök 14:34

RealAsensio írta: Vagy ezt azert vallaljuk be, mert sokkal fiatalabb es hasonlo brand mint CR?
Pontosan ezért.

Én ezzel együtt jobban örülnék Bappénak. Ha a Franciák esetleg nagyot mennek a maradék pár meccsen, és Bappé még eltesz pár hasonló gólt, mint az argentinok ellen, akkor ráadásul a marketing értékével sem lesz baj, benne meg van minden, hogy hasonló sztár legyen nagyon rövid időn belül.

Nem szeretném, hogy Neymar-ra építsünk itt csapatot. Akkor inkább legyen több "kiskirály", Isco, Bale, Bappe stb. Sőt én még Kane-t is előbb nézegetném itt. Lehet, hogy botlábú, de sz@rja a gólokat, itt meg van bőven, aki megcsinálja neki a helyzeteket, és a szép játékkal sem lesz gond.

CR-nek hatalmas köszönet, szerintem mindenki jól fog így járni. :salute: :)
Szégyen a kukás, de hasznos.

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2018. július 5., csütörtök 14:33

RealAsensio írta:Csak nem ertem, mit nem tudtunk megadni CR-nek, mikozben Neymarra peldaul van 250-300 millio euro, plusz 40-50 millio fizetes?! Vagy ezt azert vallaljuk be, mert sokkal fiatalabb es hasonlo brand mint CR?
szerintem simán megtudnánk adni neki de vonzza a következő kérdéseket. mi lesz jövőre? megint szomorú lesz és megint új szerződés amit már párszor eljátszott? hol van a vége? meddig emeljük a fizuját? hány éves koráig van haszna? a padra nem ül le ezt mindenki tudja.

ez a nyár tökéletes a váltásra. Lopinak is könnyebb lesz egy Ronaldo nélküli öltözőbe menni. rendesen formálhatja a csapatot ami Ronaldoval nem lehetséges.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. július 5., csütörtök 14:32

Hosszútávon jó döntés született mivel romantikus alkat vagyok így szar érzés,de most kicsit villogtassuk meg a farkincát.Hozzuk el neymart adjuk rá a hetes mezt és találkozunk madridban jövő májusban Cr-el.

Nagyon le leszünk sajnálva Cr nélkül,ez jól is elsülhet ha lopi nem fogalmatlan.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Süti » 2018. július 5., csütörtök 14:31

RealAsensio írta:Csak nem ertem, mit nem tudtunk megadni CR-nek, mikozben Neymarra peldaul van 250-300 millio euro, plusz 40-50 millio fizetes?! Vagy ezt azert vallaljuk be, mert sokkal fiatalabb es hasonlo brand mint CR?
Hol olvastad hogy Neymart megvettük 300 milláért 40-50 milliós fizetéssel? :lol:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2018. július 5., csütörtök 14:27

Csak nem ertem, mit nem tudtunk megadni CR-nek, mikozben Neymarra peldaul van 250-300 millio euro, plusz 40-50 millio fizetes?! Vagy ezt azert vallaljuk be, mert sokkal fiatalabb es hasonlo brand mint CR?
:goat:

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2018. július 5., csütörtök 14:25

Zidane ügy valahogy jobban sokkolt, de nem kérdés, hogy melyikük hiánya lesz szembe tűnőbb, elképesztő... :'(
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

kiserik
Hozzászólások: 5748
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: kiserik » 2018. július 5., csütörtök 14:25

dzsi91 írta:
RealAsensio írta::'( :'( :'( sajnalom ezt az egeszet. Megerdemelte volna, hogy innen vonuljon vissza, es egy csomo rekordot elerhetett volna meg itt. Nem ertem. Es pont abba a csicska olasz bajnoksagba megy? Mindegy, neki Madridban kellett volna maradnia, ezt a balfaszsagot.

Ki lesz akkor az uj hetesunk? :'( :'( :'(
Neymar.
200 millióért és 50 milliós nettóért brékelhet :lol:

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2018. július 5., csütörtök 14:24

emberileg semmilyen mértékű szimpátiát nem tudok tanúsítani felé. adott a Real Madrid. mindent megkapott, mindent megnyert, fényesre volt nyalva minden tekintetben és ez sem elég. szeretne a Real fölé nőni de az itt nem pálya. teljesen igaza van Pereznek hogy 33-4 éves embernek nem ad 30 milliót évekre amikor 2 éve csak tavasszal volt jelen. ha ennyire fontos neki a pénz akkor ez itt ennyi volt. szép volt jó volt de előtte és utána is marad a Real Madrid. jöhet az új generáció és a további címek

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. július 5., csütörtök 14:23

RealAsensio írta::'( :'( :'( sajnalom ezt az egeszet. Megerdemelte volna, hogy innen vonuljon vissza, es egy csomo rekordot elerhetett volna meg itt. Nem ertem. Es pont abba a csicska olasz bajnoksagba megy? Mindegy, neki Madridban kellett volna maradnia, ezt a balfaszsagot.

Ki lesz akkor az uj hetesunk? :'( :'( :'(
Neymar.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2018. július 5., csütörtök 14:22

:'( :'( :'( sajnalom ezt az egeszet. Megerdemelte volna, hogy innen vonuljon vissza, es egy csomo rekordot elerhetett volna meg itt. Nem ertem. Es pont abba a csicska olasz bajnoksagba megy? Mindegy, neki Madridban kellett volna maradnia, ezt a balfaszsagot.

Ki lesz akkor az uj hetesunk? :'( :'( :'(
:goat:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13043
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2018. július 5., csütörtök 14:14

asszem akkor ideje berendelni a ronaldos 7-es mezt még így utoljára, meglegyen azért :D

A választás érthető, már mint a Juve, garantál a bajnoki cím, olasz kupa, bl-ben is ott szoktak lenni, fizetését megkapja, ott sincs hideg vagy rossz idő asszony meg a gyerekek ellesznek...

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Süti » 2018. július 5., csütörtök 14:11

Az igazán kemény az, hogy annyira szanaszét kukiztuk egész európát mindenestől, hogy ezt is, és ZZ távozását is el tudom fogadni. Tényleg lehet építkezni.
Csoda éveket éltünk át, nyilván nem lehetünk mindig mi a legjobbak. Ahogy Kerlon is írta, kezdhetjük építeni a jövő új nagy csapatát. :agree:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 21 regisztrált és 0 vendég