Formula-1

Forma-1, kézilabda, kosárlabda, motorsportok, Olimpia és minden más.
Avatar
Puding
Hozzászólások: 336
Csatlakozott: 2013. szeptember 5., csütörtök 11:21
Kedvenc játékosaid: Raúl, CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid, New England Patriots, LA. Lakers

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Puding » 2013. szeptember 23., hétfő 16:57

Amikor majdnem fejentalálta Alonsot a gumidarab egy defekt után, az a változtatás előtt vagy után volt? :hmmm:
"No matter what situation we are in, we have to make the plays at critical moments to win the games." - Tom Brady

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. szeptember 23., hétfő 15:14

Syn3rY írta:Nem a red bullnak kedvezett az abroncsokon törtnét változás, hanem a mercedesnek, azt sem szabad elfelejteni hogy a háttérben folyamatosan zajlanak a fejlesztések és a különbségek ennek függvényében is folyamatosan változnak.
Ha úgyis folyamatosan fejlesztenek és olyan zsenik, akkor miért pofáznak? Ezt magyarázza már megy egy Vettel drukker! Erre nem kapok soha választ.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

TéOeM
Hozzászólások: 405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:20
Kedvenc játékosaid: Zidane, Roberto Carlos, Modric, Varane, Essien, Ibrahimovic, Yaya Toure, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kemecse

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: TéOeM » 2013. szeptember 23., hétfő 15:05

szerencséje is, hogy rendkívül jól tudnak rajtolni, mert azért azt be kell látni hogy óriási mázli kell ahhoz h így eltudjanak jönni,
Hö? Hülye példa, de ha én felülök a bicajomra és megelőzök pár gyalogost, akkor az szerencse/mázli? :mrgreen:

Syn3rY
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 8:45

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Syn3rY » 2013. szeptember 23., hétfő 14:57

Nem a red bullnak kedvezett az abroncsokon törtnét változás, hanem a mercedesnek, azt sem szabad elfelejteni hogy a háttérben folyamatosan zajlanak a fejlesztések és a különbségek ennek függvényében is folyamatosan változnak.

Itt egyszerűen csak arról van szó hogy egyeseknek savanyú a szőlő és nem képesek elfogadni,hogy van valaki, aki képes hétről hétre(2hetente mind1) tökéletes teljesítménnyel előrukkolni, mind a csapat mind pilóta szinten.

Egyesek itt nagyon szívesen jönnek állandóan statisztikákkal, h ki mennyit jött előre 1-1 versenyen, hát igen az első helyről már nem lehet előrébb kerülni...

Nagyon szép, ahogy Alonso előre jön a rajtoknál, de szerintem ez egyrészt a Ferrari hibája másrészt, szerencséje is, hogy rendkívül jól tudnak rajtolni, mert azért azt be kell látni hogy óriási mázli kell ahhoz h így eltudjanak jönni, nem kicsinyítve Alonso érdemeit.

A kifütyülésről annyit hogy had fütyüljenek ha akarnak , nincs sok jelentősége, attól még Vettel nagyszerű teljesítményt nyújt, és ez nem séta kocsikázás.

Webber esete meg, amúgy, ha láttatok videón, tényleg elég meredek. Ahol felveszi Alonso, ott szinte láthatatlan a többiek számára, a kanyar után, amúgy ha nem ott veszi fel sztem rendben lett volna, és nem lett volna semmi gond, vagy nem kellett volna hogy legyen büntetés.

Egyesek itt továbbra is túl sokat foglalkoznak másokkal, és próbálnak itt mindenféle baromságot belemagyarázni versenyről versenyre a dolgokba. Na most ennyi jutott eszembe.

Hajrá Vettel!!!! :)

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. szeptember 23., hétfő 9:00

ericco írta:Gratuláljunk a FIA-nak, mert bár a régi gumik pocsékak voltak, de bedőltek a Red Bull rinyálásának, mivel mióta az új keverékeket használják, a nagyon erős Red Bullból lett egy verhetetlen Red Bull. Mostantól egy futamot sem nézek meg, és remélem, pár 10 millióan még így lesznek ezzel, hogy valaki végre már kapjon észbe, és ne repülőgépverseny legyen a Forma1-ből.
Pont ez az, hogy nem azert utaljuk ennyien a Red Bullt es Vettelt, mert olyan jok, hanem mert volt egy eros Red Bull, akiknek ev elejen nem fekudt annyira az uj gumi. Azonnal jottek a rinyalasok, hogy mennyire rossz a gumi, beindult a lobbi amivel el is ertek a celjukat: feltavnal kicsereltek a gumikat, es mino veletlen, pont nekik kedvezett az uj szabaly. Az addigi legjobb Lotus pedig durvan visszaesett. Ha valaki nagyon jo, attol fuggetlenul hogy mennyire is nem birom, elismerem. Viszont amikor latom, hogy valakit ilyen szinten tolnak hatulrol, azonnal megutalom.

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. szeptember 23., hétfő 8:41

Gratuláljunk a FIA-nak, mert bár a régi gumik pocsékak voltak, de bedőltek a Red Bull rinyálásának, mivel mióta az új keverékeket használják, a nagyon erős Red Bullból lett egy verhetetlen Red Bull. Mostantól egy futamot sem nézek meg, és remélem, pár 10 millióan még így lesznek ezzel, hogy valaki végre már kapjon észbe, és ne repülőgépverseny legyen a Forma1-ből.
Merci Zizou!

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3838
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2013. szeptember 23., hétfő 8:35

az a pazar rajt

nem tudom, hogy most a Ferrari túl béna és nem képes egy versenyképes gépet összerakni, ami megfoghatja Vettelt vagy pedig a Red Bull -Adrian Newey- ekkora zseni :hmmm: :hmmm:

én elismerem Vettelt, hogy tud és a red bull mérnökeinek is jár a respect, de rendesen örülnék, hogy ha nem lenne ott a mezőnyben :ike:

de elfogult vagyok a témában... :shutup:
nem hibás ő ezért :x
csak most túl jó...túl nagy falat a többieknek. :|
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. szeptember 22., vasárnap 18:44

7-ről a 2.-ra...ahogy tegnap naggyából sejtettem...Vettel behúzza a spicről...ahogy sejtettem...Beljebb van Alonso egy kicsivel is?Nem... :roll:
Amugy ja,Lehet szidni a németet(én se szeretem)hogy a legjobb autóval stb...de a kulcsszó a legjobb autó...
A ferrarit meg nem lehet,hanem kell azért kritizàlni hogy egy kva vasat nem tudnak összerakni az időmérőre...

Ja így van,még pontot is vonjatok le tőlük a taxizás miatt,biztos ami biztos... :coffee:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. szeptember 22., vasárnap 18:38

Remy írta:"Alonsót és Webbert beidézték a versenybírák a taxizásért..."

szánalom...
"Fernando Alonso és Mark Webber megrovást kapott a Szingapúrban történtek miatt, ám miután a Red Bull ausztrál versenyzőjének ez volt a harmadik ilyen figyelmeztetése, automatikus 10 helyes rajtbüntetést került a neve mellé a Koreai Nagydíjat illetően."

FIA :agree: :vivo:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. szeptember 22., vasárnap 17:10

"Alonsót és Webbert beidézték a versenybírák a taxizásért..."

szánalom...
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

tcskhun
Hozzászólások: 1035
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 19:26
Kedvenc játékosaid: Raul, Zidane, Benzema, CR7,
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: tcskhun » 2013. szeptember 22., vasárnap 16:54

Ez mi???? Mit képzel magáról,hogy ilyeneket mond??? :http://www.f1-live.hu/f1-hirek/vettel-b ... futyulnek/

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2434
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Santi » 2013. szeptember 22., vasárnap 16:36

Remy írta:Alonso hozza Webber :mrgreen: óriási!!!
http://imagerz.com/QE5PUEtvAwMCUFNOEQVR :)

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: ferni » 2013. szeptember 22., vasárnap 16:12

Remy írta:
Alonso hozza Webber :mrgreen: óriási!!!
amúgy ha belegondolunk Vettel kb fél perccel korábban odaérhetett Webberhez, mégis Alonso hozta be a Ferrarival Webbert.... :lol: :lol: :lol: :lol:
Alonsora meg szavak nincsenek... tényleg hihetetlen.
ha a Ferrari végre összerakna egy értelmes kocsit jövőre..... :ike:
7--->2
míg Kimi 13--->3....
pilótákkal nem lenne baj...

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. szeptember 22., vasárnap 16:10

Remy írta:7. helyről a 2.-ra... megint kihozza a maxot a helyzetből és a kocsiból. Egyszerűen hihetetlen, hogy csinálhat bármit az a VB cím nem lesz meg.
mintha csak Ronaldorol es a messi... akarom mondani aranylabdarol beszelnel.. :-@

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Anis » 2013. szeptember 22., vasárnap 16:08

___Samy___ írta:azt sem tudom mikor láttam legutóbb ennyire unalmas futamot....borzasztó
gyönyörű Tilke pályák sajátossága. Monaco 2.0.
Leültem gondoltam megnézem, de pár kör után otthagytam a fenébe.

Amúgy ha Kimi és Fernando nem a 8-13 közötti helyekről indulnának állandóan simán mehetnének a futamgyőzelemért, és akár a VB győzelemért is, de az időmérős sorozatos fiaskók hatására ez nem lehetséges! a Merci pedig időmérőn jó, de futamokon becsődölnek. Ezen kéne mindkét (mind3) csapatnak változtatnia!

Kimitől és Fernandotól is szép volt az előrejövetel,
de amíg ezt megtették addigra a német gyerkőc már elment a mezőnytől! :-@
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. szeptember 22., vasárnap 16:02

7. helyről a 2.-ra... megint kihozza a maxot a helyzetből és a kocsiból. Egyszerűen hihetetlen, hogy csinálhat bármit az a VB cím nem lesz meg.

jéé elcsesződik egy Red Bull... hát persze, hogy nem Vettelé.. :lol:

Alonso hozza Webber :mrgreen: óriási!!!
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8196
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. szeptember 22., vasárnap 15:08

azt sem tudom mikor láttam legutóbb ennyire unalmas futamot....borzasztó
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. szeptember 22., vasárnap 14:52

Ejj, hogy a Toro-rosso is kb úgy néz ki mint a Red bull.... má azt hittem Vettel... :roll: :mrgreen: de nem baj, SC B-)
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
@Sonny
Hozzászólások: 604
Csatlakozott: 2013. május 6., hétfő 20:15
Kedvenc játékosaid: CR7, Zidane, Redondo
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: @Sonny » 2013. szeptember 22., vasárnap 14:27

Ez a Vettel gyerek már kezd unalmassá válni piszok módon. Mondjuk nálam már 2 éve mindig a pontverseny 2. helyezettje a világbajnok,mert mindkétszer nagyobb teljesítmény volt azokban a 2. helyekben...Vettel meg egy robot, megkapta a legjobb autót,amelyik fényévekkel veri a többit,ő meg szépen hiba nélkül lehozza a futamokat és ez már elég a győzelemhez,ja és a szerencse is mellé pártol elég gyakran. Persze ez is valahol egy kivételes képesség,hogy nem hibázik és kíméletlenül kihasználja a technikai fölényt,de közel sem tartom akkora pilótának Vettelt,hogy év végén már 4x VB legyen. Nálam idén Alonso az,aki világbajnok teljesítményt nyújt, mondom ezt annak ellenére,hogy soha nem szerettem a spanyolt. :|

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: ferni » 2013. szeptember 22., vasárnap 14:07

és ilyenkor fáj az ember szíve, hogy ilyen Vettel nyeri meg majd a VB-t... a negyediket.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
most is mit leművelt Alonso...


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 19 regisztrált és 0 vendég